Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

U mnie też niby świeci słonko, ale jest taki wiatr, że aż człowieka ciarki przechodzą. Siedzę w pracy i zadaję sobie jedno zasadnicze pytanie: co ja tutaj robię???????!!!!!!!! Mam nadzieję, że się rozkręcę:) Czarna, oby sen się spełnił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzwoniłam do mojej giny, potwierdziłam poniedziałek. Umieram ze strachu, nie wiem jak to przetrwam, nie znoszę szpitali. W pracy nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że znowu zacznę pisać monologi;) Wyciągam nasz topik z 3 strony!!! Czarna, jak Twój wynik testosteronu? Atena, co pisałaś? Polski był prosty, więc myślę, że dobrze Ci poszło. Castopea, a co z Tobą, nic się nie odzywasz? juleczko? Czyżby praca Cię tak mocno pochłonęła? Życzę Wam miłego wieczoru Dziewczyny i czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was , tak dla sprostowania ja dopiero pisze we wtorek i środe bo ja zaocznie to robie a dzienne pisały dzisiaj . Genewo ty będziesz w poniedziałek umierac ze strachu ja we wtorek i ja zdaje starą mature nie nową więc nie wiem czy to takie proste będzie ale jak to mówią że po maturze będę się śmiac z mojego cykora bo ci co zdawali to mówią ,że to pryszcz w porównaniu do egzaminów na studjach,pożyjemy , zobaczymy. A za ciebie trzymam kciuki i tak jak z maturą , ci co po badaniu są twierdzą że to pryszcz w porównaniu do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, to trzymamy kciuki we wtorek. A dla ścisłości, to hsg mam we wtorek rano, w poniedziałek mam inne badania: krew, usg i inne tego typu. Mam nadzieję, że ostro zakuwasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najpierw badania a na drugi dzien dopiero ,ja mialam robione w południe od rana mnie trzymali głodną bez picia ,bez litości , a za 2h wyszłam do domu. A tak w ramach ścisłości to tak bardzo nie zakuwam na ustny to będę musiała troche a teraz to ściagi i już , nie mam umysłu twurczego więc bez ściągi ani rusz . KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4................. maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............11...............29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl............09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl..............03.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka...................................................21.12c .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze zapytam czy już sobie ktoś przesłał zdjęcia to jest fajny pomysł bardzo ciekawa jestem jak wyglądacie. A wiecie że nasz topik pobił topik Trzydziestoparolatki starające sięo dzidzie,ale ten czas leci tak niedawno zaczęłam pisac z wami i prosze trzy miesiące jak z bata strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tym pobiciem topika, bo nie zrozumiałam??? A zdjęć jeszcze chyba nikt nie wysyłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory spodziewające się dziecka , zwróciłam na to uwage ponieważ wpadłam pare razy na ten topik za nim do was i one zaczęły 01.05 zeszłego roku i mają tylko 35 stron a ten topik powstał coś ok. 23.01 tego roku i ma już 50 stron, co to znaczy ,.ze jesteśmy ( jesteście ) bardzo rozgadanym topikiem.To tyle takie tam moje spostrzeżenie , bo niewiem o czym pisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz atena, one mają dzieci, funkcjonują troszkę inaczej niż my. Czarna, jak Twój wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak masz racje nie wzięłam tego pod uwage , ja też żadko zaglądam bo brakuje czasu jak pracuje ,teraz troche częściej bo mam urlop, a co dopiero jak są małe dzieci , ale chciałabym miec tak mało czasu jak one . Genewa mam do ciebie pytanie i zresztą do innych też ale bardziej do ciebie ale to potem może jutro bo teraz musze już uciekac .POZDRAWIAM WSZYSTKIE GORĄCO PAPAPA miłych snów i proroczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kolorowych snów dziewczyny! oby wysnione marzenia się spełniły :-) a tak na marginesie upłynął 39 dzień mojego cyklu...jaki miałyście najdłuższy w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Faktycznie wczoraj praca mnie pochłonęła. A po pracy jeszcze od razu na działeczkę by robić robić:) Wróciłam wieczorem do domu i nie miałam już siły zasiąść przy komp. genewa czytałam, że idziesz w poniedziałek na zabieg, mam nadzieję że nie denerwujesz się tak bardzo i idziesz z dobrym nastawieniem. Wiedz, że wszystkie będziemy myślały o Tobie, by dodać Ci troszkę otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak genewo będziemy myślały o Tobie:) prześlemy nasze ciepłe myśli do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
coś tu dziś cichutko :-) oczywiście genewo, że i ja trzymam za Ciebie i przesyłam pozytywne wibracje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam wszystkie goraco, po drugie wynik mam super wyszedl 42 nanogramów na decylitr a norma to 20 do 80 lub 15 -84 zależy gdzie. Bardzo się cieszę. wychodzi na to ze jak na razie moje wszystkie wyniki są super. Genewa nie martw się będzie dobrze, bedziemy z Toba duchem i na pewno badanko będzie oki. A poza tym to boli mnie brzuch tak jakby @ miala przyjść a to za wczesnie buuuuuuu. Zresztą nigdy mnie przed @ nie bolalo tylko zawsze dopiero w dniu @.Latam do toalety co chwilę i sprawdzam oszaleć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, cieszę się, że masz taki dobry wynik:) Mam nadzieję, że mój sen szybko się spełni. Ja jestem, ale mam dzisiaj urwanie głowy w pracy, a poza tym jestem kłębkiem nerwów. Dzięki Wam za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa wierzę Ci że się denerwujesz, ja to bym już miala drgawki przedśmiertne z nerwów, ale będe calym sercem z Tobą i na pewno dziewczyny też wiec nic nie poczujesz tzn nie będzie Cię boleć. Jak tylko dasz rady to nam napisz co i jak bo będziemy bardzo niecierpliwie czekać Ale ten brzuch boli, ufff - zastanawiam się czy to nie pęcgerz znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Wpadam tylko na chwilę,nastrój mam fatalny,dlatego nie przydam się Wam tu.Poczekam aż mi przejdzie.Chciałam tylko napisać Genewie ,że też trzymam za nią kciuki,będzie dobrze Genewo!! Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ostatnia tabelka jest chyba jakaś przeterminowana,ktoś skopiował chyba starą ,a moze to mi od tego ciągłego liczenia się pokićkało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Czarna fajnie, że masz dobry wynik, mam nadzieję, że wszystkim nam się wszystko dobrze uda :-), dziś mój 40dc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4................. maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............11...............29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl............09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl..............27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka...................................................21.12 . Słuchajcie, co ja z Wami mam i z tą tabelką, cały czas nam się coś gubi:) Trzeba wreszcie przewietrzyć pierwszą i zapełnić drugą. A tak na poważnie, to umieram ze strachu:( Nie wiem, jak ja to zniosę. Dzięki za słowa wsparcia, odezwę się jak tylko będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Genewa, ja rowniez trzymam kciuki. Bedzie dobrze. Odezwij sie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31roczek
Genewa, jeszcze jestes w pracy czy juz w domu? Ja niedawno przyszlam z pracy, tzn po pracy jeszcze kilka sklepow odwiedzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×