Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witajcie:) genewa to co napisałaś nie było przyjemne ale najważniejsze, że masz już to za sobą. Dobrze, że jesteś już z nami:) i wierzę, że Twoje samopoczucie szybko się poprawi 🌼 dziewczyny szybko wskakujcie do drugiej tabelki, najwyższy czas ja zapełnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, dzięki za dobre słowo, mam zwolenienie do końca tygodnia, więc może jakoś uporam się ze sobą. solaris, dawkowanie Clostilbegytu zleca się indywidualne zależne od schorzenia i płci (u mężczyzn podaje się go przy małej ilości nasienia). Jeśli kobieta ma krótki cykl, to stymulacja zaczyna się wcześniej. Nie wiem co Ci jeszcze napisać, bo lekarze indywidualnie rozpatrują każdy przypadek. Każda z nas jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że może masz jakieś szersze info jak to wygląda np że przy cyklach takich to to, albo że branie w 3 powoduje to i tato..:) Ciekawi mnie to nieziemsko, bo fakt jest taki, że ja generalnie czekam zawsze na owu i wtedy dopiero wiem kiedy mi się zakończy cykl. Wzięłam od 5 dni no i czekałam aż do 20 dnia na owu, bo działo się to powoli i stąd mam tak długie cykle. Pomyślałam że może należałoby wziąść 3 to wtedy szybciej nastapi owu.. No właśnie dlatego mnie to ciekawi. Bo to od clo zależy moja długość..a nie odwrotnie.. Zgłupłam.. Tak bardzo chciałabym wiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie clo aż tak bardzo nie ciekawiło, bo generalnie nie mam problemu z owulacją. Natomiast wiele ciekawych rzeczy na temat clo i doświadczenia kobitek można znaleźć na stronach naszego bociana. Kiedyś przeczytałam kilkanaście stron doświadczeń na temat, musisz tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę przetrząsnęlam bocianowe forum, ale na clo nie trafiłam jakoś.. Trudno trzeba zakasac rekawy bo zaraz po głowie oberwę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, jak wpiszesz nazwę leku do wyszukiwarki to wyskakuje bardzo dużo stron (tylko nie pamiętam, czy wpisałam całą nazwę leku, czy tylko clo). Czytałam to zupełnie niedawno, był cały topik poświęcony doświadczeniom z clo. Poszukaj w domu na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, to zmienia postać rzeczy... nie masz necika w domu??? W takim razie spróbuj w pracy metodą cicho-ciemną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas kukam i ciemniaczę ;) hehehe No i co zrobić z uzależnieniem i sympatia przeogromną?? :D Ale nasunęłaś mi myś i wklepałam samo clo w wyszukiwark e i znalazłam małe co nieco. Napisze bo wiem że nie ja jedna stosuje clo. Dziewczyny więc wygląda to tak, że na ulotce pisze jasno i wyraźnie że od 5 dnia bierze się przy regularnych cyklach, a reszta dziewczyn dostaje od trzeciego lub nawet pierwszego dnia. Przy kiepskich efektach zmieniają lekarze z 5 dnia na 3 lub pierwszy. Więc w sumie miałam nosa z dociekaniem :) W takim razie zadzwonię do mojego gina i zapytam co on na to. Tak czy inaczej i tak wielkie dzięki genewo!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mam jedno pytanie. Jak się bierze metforminę? Ja dostaję od 1 dc do owu, a potem już nie. Tak jest ok czy powinno się brać stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biorę... przy pco to standardowy lek na pierwszy rzut.. Mam 3x1 do owu a nazywa się glucophage. Bywają też leki o innej nazwie ale tez z zawartością metfominy, więc mniejsza z tym jak sam lek się nazywa.. Tak tylko wolałam zapytać czy spotkałyście się z innymi wskazaniami co do brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zmykać, jadę odebrać opis hsg, a potem z tym wynikiem biegnę do giny. solaris, myślę, że w Twojej sytuacji, to musisz szukać po różnych forach internetowych, także tych, gdzie lekarze udzielają porad pacjentkom. Ciekawe co u Czarnej. Znikam, pa, pa. Postaram się tu jeszcze wpaść, chyba, że zdołuję się do końca u giny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo trzymam kciuki!! 🌻 Czarna faktycznie trzyma nas w strasznej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co wy dzisiaj tak ucichłyście? Agatje musze ci powiedzieć że z tym 3 dniem dla clo to całkiem rozsądny pomysł twojego gina. Faktycznie doczytałam że przynosi to lepsze rezultaty niż od 5 i często zmienia się kobietom słabo reagującym z 5 na 3. Ale coś mi sie zdaje że się powtarzam.. upss. Ja chyba zadzwonię do swojego gina i z nim pogadam :) Castopea też dawno nie dawała znaku życia :) i atena.. Gdzie się pochowałyście? Czarna mam nadzieję że jutro znajdę już posta od ciebie :) Kikunia trzymam kciuki!!! Jutro chyba taki decydujący dzień? Pafnucy a łykasz metforminę? Jeśli tak to napisz od kiedy do kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Witam Genewa! Powiem Ci ze zrobilo na mnie wrazenie to hsg okropne. Zdenerwowalam się i nawet poplakalam ale to też przez to że robilam dzisiaj test i wyszedl negatywny. Ale @ brak a dzisiaj 16 dzień podwyższonej temperatury. Nadchodzacej @ nie czuje wiec nadal nic nie wiem. Może pospieszylam się z tym testem ale chcialam wiedzieć przed odlożeniem luteiny. Temperatura nadal 37,2. Sama nie wiem co myśleć, ale dola mam potwornego, bo nie wiadomo czy i mnie hsg nie bedzie czekalo. Nic tylko ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, nie łam się. Popatrz jak prześlicznie na dworze się zrobiło. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
oj, dziś maiłam taki dzień w pracy, że ledwo dałam radę o 15,00 skończyć metforminę biorę oczywiście, 3*1 tab, w trakcie jedzenia na okrągło, czyli całe cykle bez przerwy o clo to wyczytałam tylko tyle, że od 3 dnia podają przy inseminacji, albo invitro, ale wtedy też stymulują gonalem, albo puregonem, ja w drugim cyklu leczenia brałam puregon, ale wyróśł mi wielki pęcherzyk, kt. zamienił się w torbiel, mam jeszcze kilka zastrzyków, ale poczekam jeszcze z ich użyciem, bo w lewym miałam owu, a w prawym torbiel, cos wogóle mi ten prawy szwankuje... ostatnio rosło w prawym i nie wyrosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Czarna nie załamuj się tak łatwo, może ten test faktycznie był za wcześnie? Przecież testy nie zawsze są miarodajne. @ nie ma więc jeszcze iskierka nadziei jest :) Pafnucy mój prawy też jakoś gorzej reaguje, i podejrzewam że dlaetgo że z tamtej strony byłam najbardziej ciachana. Zresztą co ja mogę powiedziec po dwóch cyklach.. raczej na razie to obserwacja. Co do metforminy to mnie zaskoczyałaś, bo mi gin kazał brać tylko i wyłącznie do owu, czyli jak na monit jest śliczne jajo to kazał odstawiać, bo w razie udanych starań lek mógłby poważnie zaszkodzić dziecku. A pytałam właśnie z ciekawości bo wszędzie dziewczyny piszą że biorą ale nie jak długo, no a mi kazał tylko do owu. Zresztą na ulotce też pisze żeby w ciąży nie podawać, a chyba te pierwsze dni i tygodnie są szalenie istotne więc odstawiam. Pafnucy a powiedz mi robiłaś w ogóle cukier? Bo ja nie.. wiem że bez względu na wynik i tak musiałabym metf brać i jakoś tak nie moge się zmobilizować żeby pójść. A bo najpierw do rodzinnego, potem w inne miejsce na badania, a tu jeszcze z rana do pracy.. no i póki co nie zrobiłam. A o clo poczytałam wypowiedzi dziewczyny za rada genewy na innych forach, również tam gdzie odpowiedzi na pytania udzielają lekarze. I wyczytałam że na 3 zmienia się tym które marnie reagują na clo. Gdzieś spotkałam też wpis że jak zmieniła na 3 to wychodowała sobie dziewczyna całkiem fajne jajka. Bardzo mi się też podobało jak mówiły o sobie \"kury nioski\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewoooo!! Hoop hoop!! zawsze z rana byłaś i to pierwsza... Opowiadaj co słychać. A jak siedzisz w jakimś dołku to lepeij wyjdź bo normalnie z solidną łopatą wpadnę i narobię zadymy, bedziesz cała ubabrana ziemią, no ale na powierzchni :) No dziewczyny meldujcie się na kawce. Manuel w pełnej krasie z niebieskim spojrzeniem uwodzicielskim czeka.. ja już sobie siorbię przez słomkę drinka bezalkoholowego a kawa obok roztacza przemiły zapach..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam łopata, nie wiem czy koparka da radę. Sorki, ale źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dołączam do tego szacownego grona. :). Mam trzysiestkę na karku i właśnie zaczęliśmy się starać. :)). Wiem, że nie będzie łatwo z tym maleństwem tak od razu (problemy z owulacją itd.) ale strassssssssszzzzznie się cieszę z samej decyzji. I z dzikiego niekontorlowanego seksu jaki nastał :)))). Życzę wszystkim powidzenia. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jodełka w naszych skromnych progach, życzę sukcesu. Napisz coś o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jodełko :) Genewo oj dobrze to już nie pytam, nie dręczę. Jodełko napisz jak sobie radzisz z tą owu. Serio musimy się w te kury nioski zamienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki , u mnie narazie cisza, @ brak. Cieszę się , ale wiem , ze to nie ciąża. Czuje ze nie. Nie mam zadnych dolegliwości jakie towarzyszą kobietom w ciąży. Hej Jodełka, witamy wsród nas. Solaris ale wytresowałas tego Manuela , normalnie kawa marzenie:-))) Tak z innej beczki znacie jakiś skuteczny sposób na wybawienie plamy z tłuszczu , olej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, nie chodzi o to, żeby nie pytać i nie dręczysz mnie, po prostu zwątpiłam i tyle. kikunia, nie zapieraj się tak mocno, a skąd wiesz, że nie? jodełka, jak chcesz poznać nasze grona, to musisz przeczytać te 55 stron:), nie ma innego wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :). No troszku poczytałam :). Co do mnie- hm ;). Jestem typowym skorpionikiem który kocha i nienawidzi na zabój :). Trochę wrednym jak się nadepnie na ogon ale poza tym kobieta cudo hy hy. A tak poważnie. Mam cudownego mężczyznę, którego znam 15 lat, jestem z nim prawie 4 i mieszkam 1,5 :). Po ośmiu latach ( z przerwami) pigułek zaczęłam się tak źle czuć (wypadające włosy, depresja, brak libido, grzybica, przebarwione zęby i cała reszta), że stwierdziliśmy, że czas sobie dać spokój z tym świństwem a jak się zdaży maleństwo to będzie po prostu trochę wcześniej niż planowaliśmy (planowo początek starań miał być na jesień 2006 :) ). Żeby tak całkiem nie szaleć (gumek nie znosimy oboje) wymyśliłam, że będę robić testy owulacyjne. Po trzech miesiącach dłuższych niż normalnie okresów po odstawieniu pigułek pojawiły się schody, brak okresu, szaleństwo w wynikach testów itd. Moja wspaniała pani gin, która mnie prowadzi chyba z 6 lat, zrobiła usg, szereg badań, dała luteinę i kazała natychmiast przestać planować i brać się do roboty :). No to się chętnie zabraliśmy :))). Pracujemy dopiero 2 tygodni nadrabiając wiele lat \"kontrolowanego\" seksu. Dodam, że przechodziłam już w momencie przerw w pigułkach zatrzymania okresu i wycianenie cysty z pochwy. Tak trochę medycznie wyszło na ale to tytułem wstępu :). Dziś idę na kolejne usg; moja gin podejrzewa brak owulacji lub jakieś podobne problemy. Jak więc widzicie jestem dopiero na poczatku tej drogi, którą większość z was odbyła ale mam nadzieję że jakoś się uda. :))). Buziaki dziewczynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia nie zapieraj się tylko rób teścik :) Coś mi się zdaje że jesteś już po terminie? Dawno tabelki nie było. Genewo nie wiem co mogę więcej powiedzieć... pewnie sama najlepiej wiesz co czujesz i co wczoraj udało ci sie ustalić i porozmawiać z gin. Możliwe że i ja bedę w takiej sytuacji, bo u mnie wygląda to wszystko znacznie gorzej niz u ciebie. Mam jednak nadzieję że nas nie opuścisz i jednak jak co miesiąc będziesz podejmowac próby, aż któregoś pięknego dnia natura sprawi ci niespodziankę. Bardzo ci tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×