Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

No widzisz Solciu:-))) Ja wczoraj po wypiciu jogurtu w pracy myślałam , ze zwymiotuje to nabierałam coraz większej pewności. Ale teraz boje się czy będzie wszystko w porżadku. I mam nie wyleczonego jednego zęba ,a strasznie się boje bez znieczulenia . wiem , ze to głupie o tym teraz mysleć , ale takie rzeczy mi przychodzą do głowy. Nie wiem czy powinnam chodzić na aerobik , czy już sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia serdecznie GRATULUJĘ!!! 🌼🌼 czułam, że Ci się udało:) jeszcze raz bardzo gratuluję! bardzo dobre wieści z samego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia wskocz już do drugiej tabelki :) No nie daj się prosić :) Wiesz jak nam to wszystkim dobrze zrobi? No kikunia... pleaaassss...........:) No i opowiadaj jak się czujesz??? Miałaś jakiekolwiek objawy? cokolwiek najmniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia musi być wszystko w porządku!!! Na aerobik faktycznie przestałabym chodzić, bo z tego co wiem to nawet przytulanki w pierwszych tyg są zabronione, tzn mogą spwodowac skurcze macicy i utratę fasolki.. Kikunia żeby wszystko było oki to pędź do gina! Może zaleci ci na wszelki wypadek progesteron. To bardzo ważne, a przecoiez pomaga a nie szkodzi. Kikinia normalnie w takiej niepewności trzymasz!! Ja wiem że się powtarzam, ale tak bardzo się cieszę...:D a troszkę zwraiowana jestem,, ale to już chyba wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.............czerwiec jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)........................jakos w lutym już poprawiłam. No właściwie to nie miałam żadnych objawów, tylko wczoraj to mulenie po jogurcie , no i robiło mi isę tak gorąco nagle. No i sutki mi trochę napęczniały i zaczęłam częściej sikac . A wczoraj wieczorem tak mnie bolał brzuch jak na @. Myślałam , ze znów nic z tego a tu prosze , taka niespdzianka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.............czerwiec jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)........................jakos w lutym już poprawiłam. No właściwie to nie miałam żadnych objawów, tylko wczoraj to mulenie po jogurcie , no i robiło mi isę tak gorąco nagle. No i sutki mi trochę napęczniały i zaczęłam częściej sikac . A wczoraj wieczorem tak mnie bolał brzuch jak na @. Myślałam , ze znów nic z tego a tu prosze , taka niespdzianka:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, no i jeszcze dentysta. Kikunia z tego co doczytałam, to bez problemu można brac znieczulenie, ale nie to zwykłe tylko to głębokie. Niektóre gabinety i lekarze takie robią. No i co istotne to też kiedy. Z tego co mi się kojarzy to pierwsze miesiące odpadają, jak i końcowe, ale środek spoko, więc zębami się nie przejmuj tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.............czerwiec jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)..................jakos w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam jeszcze raz tabelkę, bo jakoś mi się zgubiłas w tekście kikuniu ;) A chciałam żeby pięknie było widać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy a nie boisz się że jak odstawisz clo to owu nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki solaris. A teraz sobie myślę i przypominam wszystko czego nie powinnam robić . W piątek piłam alkohol, w sobotę tez i w niedziele 3 kileiszki wina . Akurat tak isę złozyło , mielismy imprezowy weekendzik. A i w niedizelę było pprzytulańsko. Kurcze mogłam sobie zaszkodzić . popadam w paranoje dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia czerwone winko na pewno ci nie zaszkodziło ;) Leć szybciutko do gina! Powiedz a myślisz żeby wziąść progesteron?? Ja oczywiście zakładając że się w ogóle uda to chciałabym brać tak na wszelki wypadek. Bo na pewno nie szkodzi a pomoże utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris czemu wypisałaś mnie z tabelki? a tak ładnie ją uzupełniłam :-( boje się owszem, ale mam już dosyć, zobaczę jak minie ten cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia kiedy robisz bhcg??? Z tego co się orientuję to dosyć ważne w pierwszych tygodniach, tzn to jak wzrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem Solaris , zobaczymy co powie gin . Jesli będzie trzeba to wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy bardzo przepraszam... Skopiowałam tą tabelkę od kikuni i nie zwróciłam uwagi. Wybacz kochana proszę!!! Już lecę szukac tej właściwej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........3.....................maj jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj pafnucy100....Monika.......30........Kraków..........6cykl.............??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)...................jakos w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegnewa
Proszę, proszę, ja tu pracuję jak mróweczka, a tu takie wieści od rana!!!! kikunia, ale nas długo trzymałaś w niepewności!!! GRATULACJE! Mam nadzieję, że dzieci zaczną się wreszcie sypać, pac, pac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy już poprawiłam!! :):) Jeszcze raz przepraszam! teraz już wszystko jest jak trzeba! Przy okazji poprawiłam tez swój wpis w liczbie cykli na 3, bo zaczynam trzeci cykl starań o becikowe ;) Jodełko bardzo przypadają mi go gustu twoje określenia i poczucie humoru ;) Kikunia dostałas tego maila? Ja jeszcze nie wchodziłam do swojej skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja genewa, z wrażenia dodałam jedną literkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gegnewo pomarańczowa hehehehe :D:D:D To emocje tak na ciebie podziałały, czy tajniaczysz się zapracowana?? :D:D Oj solcia solcia....szef się tajnaiczy? coś mi się w głowie poplątało z tej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak z wrażenia ?? No przytrzymała nas kikunia. Ale ja normalnie miałam jakieś takie przeczucie. Ech nie umiem tego opisać, ale tak właśnie czułam że kikunia to powinna biegiem zrobić ten test, a test pokarze dwie śliczne krechy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gamoń ze mnie.... Znowu musze poprawić ta tabelkę.... Widzisz genewo? Marnie mi idzie to zastępstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIkunia! Ogromne buziaki! Najlepsze gratulacje :)))))))). Strasznie się cieszę!!! Wybieraj się szybciutko do Gina! Kokoszki! Jakaś impreza oblewana mlekiem by się z tej okazji przydała! :)). Obawiam się Solaris że w takiej chwili śpiew do cymbała to może być za Mało ;). Trzeba jakiś katering załatwić u Manuela :))). to BARRZO DOBRA wiadomość :)))> Znaczy się- Witamy w świecie czarów, gdzie marzenia się spełniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........3.....................maj jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj pafnucy100....Monika.......30........Kraków..........6cykl.............??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . kikunia8.kinga.............?(może drugi)...................jakos w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja się nie muszę tajniaczyć;) Ale rano musiałam troszkę postraszyć towarzystwo;) pogonić do roboty i już słyszę urocze zgrzytanie zębami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, może jednak ja się zajmę tabelką. Dobrze mówi jodełka, trzeb ajakąś imprezkę rozkręcić;) Manuel do roboty, żeby nie wyszło, że on tylko kawę umie robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam tabelkę bo kikunia była w obydwóch... Teraz jest już właściwa! Jodełko Manuel dwoi się i troi żeby imprę przygotować hehehe zwłaszcza te koktajle mleczne ;) Tak... świat czarów.... :) Nasza dobra wróżka, złoty pył magii...i nasza wiara!!! :):) Mieszanka wybuchowa i recepta na cud :) Warto w to wierzyć :) tak przynajmniej mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wiara przynajmniej dla niektórych, ale to już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo zaszczelisz mnie bo znowu mam błąd w tabelce... tym razem u siebie.... owszem cykl trzeci, ale @ na czerwiec!! Ja już nie mam siły... moje roztargnienie wychodzi. Albo to te emocje radosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×