Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

uff ale sie na pociłam ide się dotlenic z moim pupilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za zdjęcia:) swoje wysłałam i czekam na zdjęcia od czarnej, ateny, jodełki, jęśli kogoś nie wymieniłam to proszę dać znać:D jeszcze raz podaję swój adres sylka75@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, chyba prześlę Ci kolejne zdjęcia dopiero jak odzyskam cyfrówkę. A mogłabyś napisać, czy robiłaś badania PRL ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wróciłam od gina pęcherzyki do 14mm jak to ujęła w lewym jajniku, to chyba nieźle jak na 11 dc, przy moich 40 dniowych cyklach, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja melduję się pierwsza:) Właściwie to nie mogłam spać już od piątej i snułam się bez sensu po domu. To dziwne, bo należę do gatunku śpiących dużo, wszędzie i w każdej pozycji. jodełka - moja pierwsza wiadomość do kogoś jednak dotarła. Wysłałam więc list, prosząc o wykasowanie i przepraszając za omyłkową pocztę. Dziewczyna odpisała, że wykasuje i mam się nie obawiać:) A teraz odpowiedź na pytanie, dlaczego jadę do innego lekarza. Wciąż mam dobre zdanie na temat mojej giny i uważam ją za dobrego specjalistę. Jednka ona już nie może mi pomóc, co mi uczciwie po hsg powiedziała. Muszę teraz zrobić laparo i dlatego jadę w świat. Znalazłam już profesora, jadę w czerwcu na konsulatacje. Laparoskopię chce zrobić w większym ośrodku niż mój. Nie mam już na co czekam, jestem coraz starsza i muszę szybko działać. Nie stać mnie na półśrodki. To tak w skrócie. Pozdrawiam Was Wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,no to ja będę druga.U mnie leje deszcz.Kawkę już mam i próbuje się dobudzić.Jutro idę do gina na usg i znów strasznie się boję.Serdecznie WAs pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, trzymaj się, wszystkiego dobrego. Zazdroszczę tego deszczu, ja już czekam kilka dni i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo u mnie pada już od dwóch dni,wszystko jest takie zielone no i są konwalie w lesie.Mam je już nawet w wazonie.Uwielbiam kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam kwiaty, maniakalnie. Konwalie mam w ogródku, strasznie się w tym roku rozpanoszyły, musiałam nawet trochę wyrwać, niestety. Zatem czekam na deszcz, może w końcu przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja jeszcze śpiącą a pracować trzeba buuuu. Może manuel postawi mnie na nogi:D Doczekałam się deszczu, wczoraj nieźle padało i dziś też się zapowiada a to potrzebne jest moim roslinkom:) genewa nie robiłam jeszcze PRL, zamierzam zrobić w najbliższym czasie bo na początku czerwca chcę iść do giny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was porannie :) Wpadam nareszcie bo znowu cos mi nie działało z rana wrrrr.... No i szybko pędzę zobaczyć co czeka na mnie w skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babiska :))))),. Genewa- strasznie się cieszę, że się udało odkręcić :). Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie. Julka- Dzięki pięknie za zdjęcie. Moje - w przyszłym tygodniu. Obiecuję :). Pafnucy- baaaaardzo fajnie że rośnie. :)))). Trzymam kciuki żeby szło dobrze. Solaris daj po pupie albo po łapkach albo w papę (he he) Manuelowi bo jeszcze nie dostałam kawy i jestem całkiem wczorajsza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris! - Doooooostatttałammmmm Juhuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Super. :-) Dziękuję. (To był okrzyk ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe a kto to niby pod pozorem sprzątania brykał całą noc z manuelem he? Oj jodełko jodełko... wymęczyłaś tak biedaka, że ledwie dzisiaj chodzi :) no i nic dziwnego że ty wczorajsza jesteś :D:D A porządku za specjalnie to jakoś nie widzę...tylko podłoga jakby bardziej wypolerowana :D:D No i jak tu bić biednego manuela? ;) Jeszcze nam ucieknie a taki fajniasty jest. To ja dzisiaj zaparze tą kawę O prosze bardzo: (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> mmmmm gotowa i pachnąca! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko, a gdzie to się wczoraj włóczyłaś, że wczorajsza jesteś;) No tak, Jodełka się pojawiła i już pachnie sensacją. Tylko Manuela zostaw w spokoju. A zresztą, on i tak tylko kawę umie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie bardzo bardzo wam dziękuję za zdjęcia!!!! Jesteście wszystkie super laski!!! A julcia posturą to raczej jesteśmy podobne ;) choć przyznaję ze ostatnio troszkę mi się przytyło. Nawet się cieszę bo byłam troszke za chuda. Śliczne te wasze zdjęcia!! Serio! I tak fajnie wiedziec z kim się rozmawia. Ateno a u ciebie to nawet milusiński się załapał, to twój? Wiecie że wszystkie jesteśmy roześmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
u nas słonko zaswieciło :-) a teraz mam przerwę na kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że on tylko kanapki umie robić...... :) Prawda jest bolesna....koszmarne spiętrzenie pracy miałam. :(. Pracowałam do drugiej w nocy prawie. Wszystko spało! Mój luby w łóżu, Manuel w szafie, mrówki w łazience.... a ja pracowałam.... eh.... Ale za to dzisiejszy dzień zapowiada się sympatycznie. Solaris- kawa mniam mniam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy gratuluję hodowli!! No to teraz możesz w przybliżeniu sobie policzyć, bo mój gin stwierdził że jajko rośnie od 1mm do 1,5 na dobę :) Trzymam kciuki za dalsze powodzenie!!! Bo moje niestety mimo takiej wielkości w ostatnim cyklu dalej nie poszły :( a to dlatego że endo było za małe. Niszczycielskie działanie clo. Dlatego w tym cyklu ruszam z wiesiołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, kanapki to robi ten z reklamy, dla pani z reklamy. A nasz jest tylko nasz i robi tylko kawusię. Ale tylko dlatego, że Dziewczyny zrezygnowały z mojej Bożenki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi Hi :))))))) Wiecie co kobietki? Wy to jesteście strasznie zakręcone :))))). Dobrze sobie poprawić nastrój z ranka :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że jesteśmy zakręcone, jak ruski termos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, to już rozumiem zmianę gina, a w zasadzie potrzebe konsultacji i dalszego leczenia u innego.. Wiesz, ja jak usłyszałam od mojego o konieczności laparo to mi skóra ścierpła na grzbiecie, no bo tyle już przeszłam w szpitalach... po prostu się przestraszyłam kolejnych niekończących się powikłań, więc pytałam go o hsg, a on stwierdził, że to nie bradzo ma sens, bo u mnie jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo i po co dwa razy się narażać i robić zabieg, jak przy laparo oprócz sprawdzenia można od razu wykonac zabieg.. Tak więc tylko to mi zostało i na to czekam do jesieni. A ty kiedy idziesz na laparo? Sorki jeśli za wcześnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy pozytywnie zakręcone i niegroźnie zwariowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był sens robienia hsg: wszystkie wyniki, poza PRL, mam idealne (ale prolaktynę leczę). Obraz usg - też super. Wszystko zależy od wizyty u profesora. Chcę jak najszybciej, ale liczę się z ty, że będę musiała czekać na miejsce w szpitalu, bo to szpital kliniczny Akademii Medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa ślicznie dziękuję za zdjęcia:) zazdroszczę popbytu w Rzymie, może kiedyś znajdę się w tych samych miejscach co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po tym hsg, to wciąż mam wrażenie, że nic nie jest na swoim miejscu. I objawy też jakieś dziwne mam, zero oznak owulacji. Chyba jajeczko się przestraszyło. Dziewczyny, zmykam do pracy. Zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×