Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

:)))))))))))))))))))))))) Jodełka30@tlen.pl No dopnę się do skanera ale dopiero w przyszłym tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak troszkę z innej beczki :D Mam dla was kawał który bradzo lubię, może którejś z was się też spodoba. No i miłego popołudnia wam życzę - stosunkowo udanego kokoszki :) Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam swe marne oblicze do kikunii, solaris i Czarnej. julk_a dostała zdjęcie już wcześniej, ale niech się spodziewa wkrótce nowej dostawy. Nie mam więcej adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa kikunia! Genewo ja sprawdzałam bo oczywiście ciekawość nieziemska zatliła się w moiim serduchu ale jeszcze wiadomość nie dotarła. Więc pewnie jutro rano uda mi się ciebie poznać bo polubiłam już dawno :) Ja też powli zbieram swoje gnaty. Dzisiaj przyjeżdża mój kubuś i strasznie się cieszę że go zobaczę! Tak mało się widujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja wreszcie wyrwałam się z kieratu, bo Wy wszystkie uciekacie:( No pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh..... umrę na roztrzepanie..... :/ Mailik oczywiście przez l .... Jodelka30@tlen.pl ..... Pa Babeczki. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodełka, no to pięknie, ktoś inny, nie Ty, dostanie moje zdjęcie, a to się zdziwi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gennewa wysylam zdjecia, niestety tylko mam ślubne. Odebralam Twoje, są super. Też mam nad tą fontanną zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj przepraszamy :/. Może wróci..... Kajam się strasznie.... :(((((. Możemy z Manuelem sprzątać! :(((( za karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wszystko wskazuje na to, że chyba jest taki adres i nie wróci;) No ni to, może ktoś nie zrobi z tego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam jodełka, nie martw się!!! Czarna, nic mi od Ciebie nie przyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo- dostałam :))). Bardzo ładne zdjęcie :). Jak tylko dorwę skaner- w przyszłym tygodniu mam umówiony- to się odwzajemnię. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie dlugo mi wysylalo, poszly dwa zdjecia do Genewy, wyslalam też do kikuni i wysylam do solaris, zaraz spróbuję do Jodelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, dostałam, ale jesteś śliczna Dziewczyna! Aż mi wstyd, że takie badziewie Wam wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEE Genewa Tobie też niczego nie brakuje, a ja na ślub to bylam zrobiona przez fryzjera i kosmetyczkę. Ale dzękuję bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelko do Ciebie też wyslalam. Pozostalych adresów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))). Śliczne zdjęcia. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Bardzo dziękuję. :))))). Się odeślę :))))). Buziaki ogromne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa........Dorota.....35........S-rz................11............ 29.05. atena32........Aneta......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka......32.......Wellen..............2lata......... 07.06 Castopea......Kasia.......34........Mazury............2 cykl........ 27.05 solaris..........maja.......32........wrocław...........3...........czerwiec jodełka30.....Kasia.......30........Kraków............1cykl.............maj pafnucy100...Monika.....30.......Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ Beata......31.......R-in................ 6 cykl.........10.06 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Skopiowałam tabelkę, żebyśmy jej nie zgubiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tabelce brakuje perfumetki, nie wiem czy zoja31 się wpisywała. I wciąż jestem najstarsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane w chwili wolnego odebrałam poczte mam dwa zdjęcia wasze za które dziękuje , tylko ja słabo serwuje w wysyłaniu więc prześle pozostałym tylko potwierdzcie czy kikunia i Genewa dostały moje zdjęcie . super miec obraz osoby z którymi się rozmawia , jesteście super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem gapa , to może teraz Genewo , zobacz i potwierdz zanim zaczne dalej wysyłac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateno, wykończysz mnie;) zdjęcia nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×