Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

tak genewo stoje dzielnie na straży:D a Ty się nie zapracuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że Manuel nie zapomni o dzielnej julce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec!!!!! zmykam do domu:) do zobaczenia później pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa, dostałam zdjęcie. No i mnie zatkało. Po niektórych twoich wypowiedziach jakoś przedstawiałaś mi się jako kobieta z depresją wymalowaną na twarzy. Pomyliłam się . Sorry :O Męża też masz fajnego :) Ja w ramach ocieplenia atmosfery zaczęłam z małżonkiem rozmawiać i się uśmiechać. Zawsze to jakiś początek. U nas ulewy na przemian ze słońcem. W telewizji mówią o jesiennej pogodzie. Lato się skończyło ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje, a ja sobie Ciebie wyobrażałam jako wysoką blondykę:) A Ty jesteś Dziewczyneczka:) Cieszę, że się miło rozczarowałaś co do mnie. Jak widać mam złożoną i bogatą osobowość;) Z natury jestem naprawdę bardzo pogodna. Topik jest tematyczny, a w tym konkretnym temacie czasem mi smutno. O moich problemach wiedzą tylko moi przyjaciele i Wy (poza rodziną oczywiście). Smędzę chyba nie więcej niż reszta;) Pozdrawiam Was mocno. Jeszcze zapomniałam rano dodać, że perfumetka też się nie odzywa ostatnio. julk_a, dostajesz za dzisiejsze podtrzymywanie topiku złoty order zasługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzięki za dziewczyneczkę, aż taka młoda nie jestem, chociaż fajnie czasem tak wyglądać. Jako wysokiej blondynki nikt sobie mnie jeszcze nie wyobrażał. Uśmiałam się do bólu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie chciałam napisać, że smęcisz. Wiem jednak jak długo już o maleństwo walczysz i jak bardzo cię ta cała sytuacja dobija. Niewłaściwie dobrałam słowa. Lecę gotować, bo jeszcze chwila i nici z poprawy stosunków małżeńskich w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobietki kobietki :)))) A ja mam zmiar w odpowiednim momencie posmęcić :))))))),. Komu- jeśli nie WAM!? Gdzie- jeśli nie tu ? :)))). I mnie również proszę smęcić ;). Do bólu :). Agatje!- a zdjęcie dla mnie to gdzie? No ale pracuj pracuj nad tym swoim mężem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja:D dzięki genewo za przyznanie orderu:) Agatje wyślę Ci zdjęcie trochę później, jak siądę do komp. gdyż teraz piszę z laptopa męża a na nim nie ma zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.U mnie bóle @.Jestem załamana bo czeka mnie laparoskopia.Mam zadzwonić i umówić się na badanie ,jestem przerażona.Strasznie się boje,czy któraś z Was miała to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Castopea, nie bój się. Poszukaj kilka stron wcześniej pisałam o laparoskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, 78 strona. Nie bój sie, laparoskopia jest robiona w narkozie, nie ma obawy. Ciekawe, dlaczego od razu laparo, a hsg wcześniej Ci nie proponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki Babeczki. Castopeo - może się okaże, że jednak na razie nie trzeba..... Trzymaj się dzielnie. Ja nie miałam, więc nie bardzo jestem pomocna ale duże buziaki dla otuchy dla Ciebie :* . Genewo- przypominam, że umówiłaś się na dziś z mężem do kina ;))). Byłam na Jasminum. Szalenie mi się podobał. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jodełka:) Byliśmy na Jasminum, u nas była prapremiera, jeszcze w kwietniu. Z kina nici, bo mąż ma jutro trudny dzień w pracy, musi dzisiaj popracować. Ale... moi przyjaciele mają już pomysł na zagospodarowanie popołudnia, więc nie bedę się nudziła:) Pozdrówka dla Wszystkich:) Nie wiem jak u Was, ale u mnie tak wieje, że głowę urywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedż.Wydaje mi się ,ze te laprro to chyba ze względu na wiek,poprostu nie ma za duzo czasu na zabawy .Wydaje mi się ,ze tak jest.Gin powiedziała tylko,że mam powiedzieć lekarzowi ,który zabieg przeprowadzi,że na tabletki czyli clo i pregnyl reaguję prawidłowo,pecherzyki pękają.Na topikach wyczytałam,że po tym zabiegu jest większa szansa zajścia w ciążę.No trudno jeśli weszłam na tą droge to będę szła dalej.Boje sie bo nigdy nie leżałam nawet w szpitalu,a jedyny zabieg jaki miałam robiony to gastroskopia.To jest dopiero mój trzeci cykl,no ale nie mam 20 lat.O lapro sie juz naczytałam i chyba bardziej boję się tego co wykaże niż samego badania.Straszne jest to wszystko,ze tyle musimy walczyć,ainnym udaję się przez przypadek..Pogrążona w bólach @ wasza Castopea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, wysyłam Ci wiele ciepłych myśli. Bądź dzielna i trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje........Agnieszka..32........Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury.............3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30........Kraków............1cykl............maj pafnucy100....Monika....30........Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in................ 6 cykl.......10.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Julka wysłałam zdjęcie, za twoje dziękuję. Jak na razie okazuje się, że wszystkie nosimy okulary. Ja moje ściągnęłam do fotki :) Udało mi się wczoraj naprawić stosunki z mężem, ale niestety czy to na skutek zmęczenia czy nadmiaru leków bez pomyślnego zakończenia, chociaż staraliśmy się ze wszystkich sił. No trudno, dzisiaj nowy dzień, tylko ja jakoś wcale nie obserwuję objawów jajeczkowania. Może jeszcze za wcześnie? W piątek mam wizytę, więc zobaczymy co i jak. Pewnie znowu Clo i pregnyl. Brr, świństwo. Pogoda u nas nadal koszmarna, ale może do przyszłego czwartku się poprawi, bo będziemy mieli długi weekend. Czwartek jest tu wolny, jakieś święto chyba kościelne,więc w piątek się nie pracuje w większości miejsc i moje maluchy też się nie pojawią. Ależ się odeśpię :D Na razie zmykam. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, nie przejmuj się, ja też miałam rok temu laparoskopię i poza tym, że w szpitalu nigdy nie jest fajnie nie mam jakichś strasznych wspomnień. Chociaż rozumiem cię, bo sama byłam cała w nerwach. Będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje ja też chcę Twoje zdjęcie,wyślę Ci moje.Mój adres goba1@wp.pl.Pogoda do kitu zimno i wieje.Nic mi sie nie chce.Serdecznie Wam dziękuje za słowa wsparcia,czekam na @ i na poczatku tygodnia dzwonię.Wiecie może w którym dniu cyklu robi sie lapro,czy to bez znaczenia,bo nigdzie nie moge znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, ja też nie spotkałam się w info, kiedy się robi, ale tak na zdrowy chłopski rozum, to wskazanie jest chyba takie samo jak przy hsg. Jeśli wskazaniem u Ciebie jest diagnostyka niepłodności, to będą też sprawdzać drożność jajowodów, więc to musi być po @, a przed owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Padam z nód, wrócilam ze sprawdzania matur, mówię Wam koszmar. Sprawdzilam przez dwa dni 90 prac- uffff. Ale to co mamy imbecylów w Polsce to koszmar. Pisali np: że skutkiem starzenia się spoleczeństwa Polskiego bedzie: zbyt duze używanie kosmetyków a szczególnie pudrów albo wzrost mechanizacji:):) Takich \"kwiatków\" bylo co niemiara. albo ze zagrożeniem dla ludzi moze być tama na jeziorze Czorsztynskim, bo jej ktoś moze nie zauważyć wjechać w nia i się zabić. Mówię Wam nie wiadomo czy śmiaać się czy plakać. Byly klasy, z których tylko trzy osoby zdaly, mieli np po 6 czy 7 punktów na 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
witaj czarna wez gorącą kąpiel i odpocznij rozumiem ze uczysz poskiego ja ostatnio robiłam egzamiantora z matematyki ale na podstawówkę:-) a w technikum zaocznym ucze od roku i matur jeszcze nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewuszki:) Jak mija niedziela? Ja właśnie wróciłam z wycieczki rowerowej. Trochę głowę urywało, ale ogólnie dało radę wytrzymać. Teraz mnie troszkę siedzonko boli;) pluszka, Czarna uczy geografii. Czarna, współczuję tego sprawdzania matur:( Wyobrażam sobie, co przeszłaś. Odpocznij po tych przeżyciach.A co z resztą:julk_a, atena, kikunia, jodełka, pluszka, Castopea, Agatje, pafnucy, solaris, zoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja też przed chwilą wróciłam. Najpierw była działka ale deszcze złapał i na dodatek strasznie wiało omało głowy nie urwało. Później pogoda się poprawiła, choć wciąż wiało i pojechaliśmy do rodziców i tak zeszło. Zajadam się teraz jabłkiem:) Miłego wieczorka dziewuszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
dzięk genewo za sprostowanie mam pytanko o te tety owulacyjne czy potrzebna jest recepta i ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna, krótka historia dla Was;) Janek zaprosił swoją mamę na obiad. W mieście, w którym studiował, wynajmował małe mieszkanie, razem z koleżanką Justyną. Kiedy matka Janka odwiedziła go, zauważyła, że współlokatorka syna jest wyjątkowo atrakcyjną dziewczyną. Matka, jak to matka, zaczęła zastanawiać się, czy aby z tego ich wspólnego mieszkania nie wynikną jakieś problemy. Kiedy więc byli sam na sam, Janek oznajmił: > > > Domyślam się o czym myślisz, ale zapewniam cię, że ona i ja jesteśmy tylko współlokatorami. Nic nas nie łączy. Tydzień później Justyna stwierdziła, że w ich wynajętym mieszkaniu brakuje cukiernicy. Zwróciła się więc do Janka: > > > Nie chcę nic sugerować, ale od ostatniego obiadu z Twoją matką nie mogę znaleźć mojej pamiątkowej cukierniczki.Chyba jej nie wzięła, jak myślisz? Jasiek zdecydował się napisać list do matki: **Droga Mamo, nie twierdzę, że wzięłaś pamiątkową cukiernicę Justyny... Nie twierdzę też, że jej nie wzięłaś. Faktem jednak jest to, że od czasu Twojej wizyty u nas nie możemy jej znaleźć.** Kilka dni później otrzymał odpowiedź: **Drogi Synku, nie twierdzę, że sypiasz z Justyną...nie twierdzę również,że z nią nie sypiasz. Faktem jednak jest to, że gdyby Justyna spała we własnym łóżku, już dawno by ją znalazła. Buziaczki MAMA**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszko, testy nie są na receptę. Dobre testy owu kosztują ok. 100 zł. Taniej wychodzi zamówić przez internet. Zastanów się tylko, czy rzeczywiście są konieczne. Chyba lepiej zrobić monitoring u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
dzięki genewo pomyśle mam jeszcze jedno pytanko w pierwszej fazie mam zawsze tem 36,3 czyli ciut niższą niz standardowa a w drugiej tak 36,6. czy to mze o czyms swiadczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×