Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Leniuchy!!! Pobudka!!!! Wstawać i nie lenić się!!! Co to za porządki??? Czyżbyście się biły o Manuela???? No tak, ja już od tylu dni jestem skazana na Bożenkę, bo nie chcecie się podzielić. Która to, jodełka, czy solaris taka zaborcza? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Ja tam tylko grzecznie czekam przy bufecie aż poda kawę.... on...on... on tak sam przychodzi do mnie i zagaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwalam na Solaris :))). Ja nie widziałam Manuela od wczoraj. Przerąbane- kanapki sama, kawa sama.... :). SOLARIS- oddawaj! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, oddawaj Manuela, jodełka się stęskniła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo :) Siadajcie przy bufecie i już jest wasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo wielkie dzięki za twoje cudne jeziorka, słonko i zwierza :) Faktycznie ledwie cię widać :) Ateno tobie też dziękuję bardzo i za fotki i za kciuki :) Zwierz przepiękny! Byłabym jak mama ;) Ja mojego gada strasznie rozpiszczam i na tyle mu pozwalam że ho ho!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko nie wiem co ty tam widzisz, hehehe bo ja to patrzę mu zawsze w błękitne wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwa zwierzaczki: owczarka niemieckiego i wysokiej klasy mieszańca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ale wczoraj z tym laparo to nieźle dałaś do wiwatu... Jak to przeczytałąm to już mi się odechciało.. Gdybym wcześniej nie miała takich przygód szpitalnych pewnie nie bała bym się tak bardzo, ale... jak poczytałam o tych jelitach.. Ja właśnie jelita mam poszyte jak starą pocerowaną skarpetkę... No i coś mi się zdaje że na taki krok to się nie zdecyduję... a bez tego.. Straszliwie jestem przestraszona!!!! ------------ -//-------- ---------( @ @ )--------- --o00o-- (_)--o00o----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam tego wczesniej bo to było odległe, ale i tak w końcu bym przeczytała. No nic...brrr.. wymazuję z pamięci póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta apszkę w grochy to chyba specjalnie dla jodełki ubrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris- może nie trzeba będzie. :). Nie ma się co martwić na zapas :)). Genewa- wysokiej klasy mieszaniec brzmi dumnie :))). Co do szyi- tak mi się właśnie wydawało :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo jak masz fotki to podeślij, ja kocham wszelkie stworki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris! Ty mnie nienawidzisz?! Za mrówkojada? Za szpatułkonosa??? Każ mu to zdjąć ! Bo mnie nie posłucha przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobię zdjątka, to podeślę, czekam na aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo a powiedz czemu tzn z jakich przczyn tak nagle twoja gin zleciła ci laparo????? Badaliście już robaczki ;)? Mój raczej stara się odkładać to na ostateczność..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak cie posłuchał jodełko, bo widze że seksownie przeciągając po szyi delikatnie zsunął apaszkę... opczywiście w oczach iskierki takie się tliły że ho ho! Chyba przypomiało mu się sprzątanie z jodełką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpalił mi się ten poprawiacz nastroju...:( A ja chciałam jeszcze raz zapytać czy któraś z was wie coś na temat badań wrogości śluzu? No i czy ktoś rozszyfrował tą tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy, imię swoje trzeba wpisać i odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×