Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ateno wklejam dla ciebie mały kawałek na temat roli insuliny i może przemyślisz jednak konieczność brania metforminy? Może po prostu porozmawaij z lekarzem, żeby zastosował to tak jak mój, czyli tylko do owu. zawsze chodzę na monit i gin mi mówi kiedy mam odstawić metforminę. Oto ten kawałek: Swoją fizjologiczną rolę insulina może odgrywać pośrednio przez regulowanie działania IGF lub białek wiążących IGF. Oba te czynniki modyfikują stymulowaną przez LH biosyntezę androgenu w jajniku in vitro. Wykazano, że insulina obniża poziom SHBG, zwiększając w ten sposób poziom krążących, dostępnych biologicznie androgenów (wolny-T),26 co - przez hamowanie dojrzewania pęcherzyków - może zainicjować łańcuch zjawisk prowadzących do PCO. Jak widzisz wysoki jej poziom może doprowadzać do hamowania owu, dlatego mam zlecone branie do owu a nie dłużej, zwłaszcza że nie mam cukrzycy (przynajmniej jeszcze, a pcoowiczki musza się z tym liczyć z upływem lat). No i druga sprawa. Przeczytała gdzieś choć teraz nie moge tego odnaleźć, ale jestem pewna, że kobiety stymulowane clo mają zwiększone ryzyko poronień, natomiast w badaniach stwierdzono, że podawanie metforminy równocześnie z clo zmniejsza znacząco to ryzyko. Ateno przemyśl to i może po prostu przejdź na branie od 1dc do owu, skoro tak bardzo źle znosisz ten lek. Poza tym mój gin wyraźnie mówił, że skoro się staramy, to po owu należy na wszelki wypadek odstawiać metforminę bo jest bardzo szkodliwa dla ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się tym razem nieco wymądrzyłam ;) Genewo, ale mi się strona w ogóle nie odpala.. może to odgórne ograniczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. Odpaliłam :). Nie odpala się z linka, trzeba go cały przekopiować i wkleić w okienko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że pisząc posty tak od siebie zjadam ciągle i niemalże stale końcówkę \"m\"!! Co u licha?! Mówię wam że u mnie grasuje chochlik klawiaturowy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam to samo zaproponować, co przed chwilą zrobiła jodełka. Skopiować i wkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D:D:D Tak, czy nie pięknie zaczyna się ten poranek? :) jestem śliczna i wybitna romantyczna itd ♪ ♪ ♪ ♪ ♪♪ ♪♪♪ ♪ ♪ ♪ :D był taki song

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znacie ten kawał jak solorz wsiadł do taksówki? :D:D Ja właśnie pzreczytała i się spłakałam ze śmiechu..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam! zaraz idę do gina zmonitorować pecherzyki, napiszę co i jak wracając do płci to nie poluję konkretnie, dobrze jak byłby bobas :-) castopea a jak gina stwierdziła że tworzy sie ciałko żółte? monitoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś nam się alanka z perfumetką zgubiły. Jak jestescie to wpadniejcie na kawę :) Kikunia trzymam kciuki za ciebie, ale myślę że wszystko będzie ok!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zygmunt Solorz wsiada do jedynej, stojącej na postoju taksówki: - Na Okęcie proszę, ale jak najszybciej. Taksówkarz długo przygląda mu się w lusterku i odpowiada : - 500 złotych. - Ile? - pyta zaskoczony właściciel Polsatu - Teraz jest prime-time - rozkłada ręce sałaciarz - Korki w całym mieście. - Dobra - odpowiada Solorz z błyskiem w oku - płacę, ale już jedźmy! - Sponsorem dzisiejszej jazdy jest Zygmunt Solorz - krzyczy przez otwarte okno kierowca. Potem odwraca się do pasażera i puszczając zawadiackie oko informuje: - Moja żona zawsze dodaje do obiadu \"Ziarenka smaku - Winiary\". - Winaiary -Dobre pomysły lepszy smak. - Panie jedź pan do kurwy nędzy, śpieszę się - wrzeszczy medialny magnat - Ok, Ok. już jedziemy - taksiarz wrzuca bieg i nagle odwraca się - \"Skoda Octavia tour\" to dobre auto w kredycie 50 na 50 bez odsetek i prowizji zapłaciłem tylko 21 753 złotych druga rata po roku, to agresywna wyprzedaż. Solorz z głupią miną przygląda się kierowcy. Wreszcie ruszają ale taksówka skręca na Starówkę. - Panie lotnisko w przeciwną stronę - ryczy pasażer - Taksówkarz z uśmiechem odpowiada - Za tydzień będę miał kurs na Starówkę, to nic, że 100 razy tam byłem ale to dla pasażera będzie pieprzony MEGA HIT! Solorz zaczyna szarpać się z drzwiami. - Spokojnie już jedziemy na Okęcie uspokaja go kierowca i zawraca w dobrym kierunku. Nagle po dwustu metrach samochód staje a kierowca z uśmiechem mówi: - Kiedy dopadnie cię Mały Głód zjedz serek \"Danio\" firmy Danone - wyjmuje opakowanie i spokojnie zaczyna jeść. Solorz wygląda jakby miał zawał - Panie, pan się nade mną znęca! - pyta załamany pasażer - Ależ skąd, kochany!. Jeszcze tylko \"Manti\" i już w porządku mój żołądku - z diabelskim uśmieszkiem mówi złotówa. - Panie - błaga Solorz pokazując na zegarek - Samolot. Ja muszę zdążyć. Ja się poskarżę w zrzeszeniu taksówkarzy!! - Wiesz pan co? - mówi taksówkarz - Ja wczoraj miałem pierwszy raz w tym miesiącu wolny wieczór i też chciałem odpocząć oglądając film na Polsacie. Tak sobie normalnie obejrzeć. No... to sobie obejrzałem nie za bardzo wiem co bo wątek straciłem a trwało to ze 3 godziny. No to teraz siedź pan więc spokojnie i nie wkurwiaj mnie pan. I tak żadnej taksówki w pobliżu nie ma. Pociągnę jeszcze tylko łyk \"Polo Cocty Plus\"- królewski rozmiar firmy Zbyszko, wezmę coś na zatwardzenie, wzdęcia i prostatę. Wymienię sobie kurewsko cienką podpaskę, umyję zęby, odświeżę powietrze aerozolem Briz i pojedziemy dalej. A ty masz pan Etoran - uderza w ból i Energovital - Siła dwóch serc! Bo coś kiepsko wyglądasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
bo mnie gina zawsze mówi o wielkosci pecherzyka i endo, a ja nie wnikałam nigdy czy widać coś jeszcze co do tabelki z płcią to w maju i czerwcu wyszła mi córeczka :-) solaris na temat śluzu wiem tyle, że robi się go w okresie owu, ja miałam robic(przy okazji badania nasienia mężusia), ale w braku owu, nie było sensu, jak tu ujęła pani laborantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy witam, genewa dobrze mówi, widac na usg , m.in ten płyn w zatoce :) Trzymamy kciuki za twoje dorodne jajka!!! :) Ja też hoduję :) Kuchnia wczoraj jakoś zakłuły jajniki a potem zupełna cisza, nic mnie bnie boli.. zastanawiam się jak to wszystko wyjdzie, bo w pierwszym cyklu to mnie wyraźnie bolał ten na którym urosło jajko, w drugim nie specjalnie czułam dolegliwości i niestety nie urosło. Ciekawa jestem co tym razem będzie.. Optymistycznie nastawiona do świata zamieniam się w kokoszkę. Co rano dziobie płatki różnej maści i gdakam :D:D:D Kury gdakają? czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Pogoda u nas dzisiaj i na najbliższe dni paskudna. Wichury, deszcze i zimno. Nic się nie chce. Moje przeziębionko rozwija się interesująco. Dźwięki, które wydaję z siebie trudno nazwać mową. Najchętniej wogóle ust bym nie otwierała, bo aż mi wstyd. I ludzie też mnie prawie nie rozumieją. Fajnie, że macie dobre zdanie o mnie jako kandydatce na matkę. My z mężem myślimy czasem, że nasze dzieci będą nieszczęśliwe, bo obydwoje jesteśmy ludźmi z zasadami i zwolennikami dyscypliny. CO akurat w wypadku mojej pracy bardzo jest przydatne, bo gdybym pozwoliła moim malcom wleźć sobie na głowę szybko musiałabym poszukać innego zajęcia:) Czasem czuję się jak generał ze swoją armią i coś w tym jest. Pewnie dzięki temu mam zawsze ładnie posprzątane, a maluchy po kilku próbach przestają wypróbowywać na mnie ataki złości. Nawet w sklepach są grzeczne:)) Bardzo grzeczne. No i mamy już pół godziny później. maluszki się pojawiły w pełnym składzie, więc zmykam. Miłej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy wyjasnij tą tabelkę!! Jak ci to wyszło???????? Bo ja za diabła nie wiem jak to odczytywać??? Mi też nie chodzi o jakies polowanie na płeć, to raczej coś w formie rozrywki i takiej tam ciekawości :) Prosze wyjaśnij jak się na to patrzy skoro rozszyfrowałaś. Pleessssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, a ja luzik, po hsg miałam problemy, bo miałam wrażnenie, że nic nie jest na swoim miejscu, a teraz spoko. Zero objawów, zero bólu, zero kłucia, zero owulacji. Ciekawe, ile dniowy będzie ten cykl, czy tak jak zawsze, czy coś się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja to zrozumiałam, tak, że im procent bliższy do 100 to chłopiec, a bliższy 0 - dziewczynka, no chyba, że cos pokręciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatje, dobre zasady nie są złe;) Ja też tak mam, że trzymam się pewnych zasad i nie odpuszczam. Jeśli będę miała dzieci, to będą biedne;) Poza tym w pracy, też muszę być jak generał. Życzę zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje zdrowiej tam szybciutko, bo mam wrażenie, że ten wirusik to się netem powoli rozchodzi niestety...... :/. Miłego dnia. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy dzięki!! :) Wydaje mi się że chyba tak właśnie jest a dodatkowo oznaczają to kolorami :) I zauważyłam że w tabelce dla kobiet powyżej 32 lat to największe szanse są na chłopca :) no a u pań poniże tego wieku to bardzo jest różowo. Ciekawe ile w tym rzeczywiście prawdy? Przeciez to zalezy od tak wielu czynników że ho ho! Ale sympatycznie tak chociaz sobie popatrzyć. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×