Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pluszka
bardzo miło mi zobaczyć od rana wróżkę od razu humor lepszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, ja nie miałam takich problemów. Z tego co wiem, dla dobrego ginekologa to nie jest jakiś wielki kłopot. Zależy kto i gdzie Cię leczy. Problem jest wtedy, kiedy nadżerka jest duża, późno zauważona. A Ty masz takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :)!!! Tak mi się wczoraj marzyło że jest sobota a jutro czyli dzisiaj niedziela... rzeczywistośc okazała się jednak inna i taka zwyczajna.. Dobrze że manuel jest wypoczęty hihihi a mi powiedział że specjalnie was nakłamał bo jak mnie nie ma przy bufecie to się rzucacie na niego i biedny nie ma wytchnienia :D:D A ja to grzecznie siedzę przy bufecie i nie macie odwagi, tylko gdzies tam zza drzwi się odzywacie ;) No ale ja już siedzę sobie z pyszniasta kawą, oczywiście kubek czeka też dla julki za dzielne działania strategiczne ;) No i w ogóle dla wszystkich porannych ptaszków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko dzięki za foto, chociaz przyznaję, że chyba bym cię nie poznała na ulicy, ledwie cie widać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Jak to miło, że poniedziałek. Jeszcze 2 dni mi do weekendu zostały :) Gratulacje panie sprawdzające. Podziwiam wytrwałości i spokoju, mnie by coś przy takiej robocie trafiło, ale przynajmniej uśmiać się dobrze możecie. My mamy w planie bardzo syózybkie powiększenie rodziny. Nasza spanielka ma cieczkę, więc znaleźliśmy kawalera z doświadczeniem i od niedzieli próbujemy, a potem mamy w planie jeszcze jedną pannę tu zostawić. Przynajmniej w ten sposób zwiększymy liczebność domowników :) Genewa, jak tak bardzo lubisz wyrywać chwasty, to zapraszam serdecznie na wakacje do nas. Będziesz miała tyle tej przyjemności, że ci do końca roku starczy, bo my aczkolwiek ludzie ziemi i bardzo lubimy pracować w ogródku, to wyrywanie niepotrzebnego zielska dla żadnego z nas nie jest przyjemne. Dobrze, że moja teściowa, który ma dom tuż obok bardzo to lubi i jak już niema nic u siebie do wyrywania, przychodzi do nas \"się pobawić\". Czasem fajnie jak teście żyją tak blisko :DTrochę zaczynam się stresować w związku z moją wizytą u ginekologa. Wczoraj po 20 minutach biegania dostałam takich skurczy w podbrzuszu, jakbym miała mieć okres. Po kilkunastu minutach mi przeszło, ale nie jest to pierwszy tego typu przypadek i wydaje mi się, że to o czymś świadczy. No nie wiem. Mój mąż miał teorię, że to owulacja, ale z tego co zaobserwowałam mój orgenizm jest daleki od tego faktu. Nic, żadnych sygnałów i susza na dodatek. Dziwne dziwy. Wczoraj, jak to zazwyczaj w niedzielę poszliśmy spać grubo po północy i dzisiaj padam na nos. Może będę miała szczęście i uda mi się maluchy tak do łóżek włożyć, że uda mi się spokojna półgodzinna drzemka. Ale to dopiero koło 13. Na razie zmykam do pampersów. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
niestety tak z tym ze cytologie wychodzą mi niby dobre poprzedni ginekolog uważał zeby tego nie ruszać a obecny namawai mnie zeby zrobic zabueg i usunać ( przeprowadzilam sie i zmianiłam ginekologa- chyba jest dosc tradycyjny w pogladach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, ale tego nie ma co pielęgnować!!!! Trzeba ją wyleczyć i to szybko!!! Poszukaj jakiegoś nowoczesnego gina. Wiem, że są tacy, którzy mówią: urodzi pani dziecko, to się tym zajmiemy. Tylko, że wtedy, to może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
a właśnie dzis ide do gin zrobic cytologie bo dawno nie robiłam i juz od rano nic nie mogłam jesc z nerwów no i w sumie chcialam porozmawaic znim ze tak nie bardzo nam wychodzi z ta dzidzią;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się pluszka, jak będziesz coś wiedziała, to nam skrobnij, jakie wieści po wizycie. I nie denerwuj się, głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje, dzięki za zaproszenie:);) Póki co, chyba wystarcza mi moich chwastów, hi, hi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj solaris:) A z Manuelem, to jesteś w błędzie;) Muszę jechać coś załatwić, więc chwilowo znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzewczynki:-)) Oj ale mi zapewniłyście lekury . Człowieka nie ma jeden dzień , a tu taka płodność:-)))) W piatek rano test znów wyszedł pozytywny . I juz nie wytrzymałam , zadzwoniłam do lekarza i umówiłam się na piatek wieczór. Całyd zień się denerwowałam . Lekarz wypytał mnie o wszystko , kiedy ostatni okres i czy regularne . Zrobił mi usg i ie mógł wcale znaleźć tego. No mówię Wam co ja przeżywałam na tej leżance. Wreszcie coś wypatrzył , wielkości łepka od szpilki . Powiedział , że jest to bardzo wczesne stadiumi że nie moze nawet określić jak wczesne . Ja podejrzewam że jakieś dwa tygodnie. Przepisał mi Duphaston rano i wieczorem oraz kazał brać Feminatal. Na następna wizyte kazał mi przyjść 9 czerwca. Chyba umre do tej pory. Odczuwam jakieś kłucia, boję się bardzo:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, głowa do góry. Na początku trudno coś dostrzec na usg, bo dziecko jest naprawdę malusieńkie. W tym czasie szybko przybiera;) na wadze i już wkrótce go zobaczysz. Teraz się nie martw, tylko dużo wypoczywaj, dobrze się odżywiaj i myśl tylko pozytywnie. Buziaki dla Ciebie i dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem , ale ja myslałm , ze już coś bedzie widać. Powiem Wam , ze wyszłam troszkę rozczarowana z gabinetu. Ale wiem , że bedzie dobrze. Lekarz powiedział , ze narazie normalnie moge chodzic na aerobik, normalnie współżyć i wogóle normalnie żyć . Ale ja się trochę boje czy powinnam ćwiczyć . W końcu teraz jest czas kiedy zarodek zagnieżdża sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kikunia!!! Będzie dobrze~!!!! test jest pozytywny no i dostałaś duphaston :) Będzi dobrze. genewa ma rację pisząc że masz dbać o siebie!! Koniec kawy u manuela. Teraz dostajesz tylko koktajle mleczne :) Kikunia gratulacje! A na kiedy wyliczył ci termin? Pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nawet mi jeszcze nie wyznaczył, bo przed Duphastonem miałam nieregularne okresy, więc dopiero jak troche podrośnie to bedzie można określic termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) manuel wpadł do mnie zrobił pyszną kawusię, a co zasłuzyłam na nią:P dziś mam piękną pogodę, jest cieplutko i słonecznie po wczorajszym wietrzeniu. kikunia nie martw się, będzie dobrze, byłaś u lekarza i jest ok, następnym razem jak pójdziesz to z pewnością już coś zobaczysz:) i wrózka nie zapomniała o nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Kikunia trzymaj się wszystko bedzie ok, podejrzewam, że wiele z nas chciałoby byc teraz na twoim miejscu :-) ale rozumiem te nerwy, sama byłabym chyba roztrzęsiona jutro idę do gina i już wytrzymac nie mogę, czy pękł ten pęcherzyk czy nie...a mam czarne mysli, że nie bo mnie coś kłuje w tym lewym, widzisz kikuniu sama stres przeżywam, chociaż to tylko pęcherzyk do peknięcia...żeby były jakies metody na szybkie roztrzyganie naszych problemów...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy jak boli to może właśnie pęka? Mnie się tak wydawało w I cyklu. Jak się okazało później na usg to ten ból to był początek, bo właściwy dzień był 2 dni później :) Trzymam kciuki kokoszko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dowcip dostałam:-))) Idzie Jańtoś nocą przez góry, patrzy a tu samotna chatka - bacówka. >> > >> Wchodzi do chaty i rozgląda się zdziwiony. Baca i żona Bacy leżą >> > > nieruchomo >> > >> w łóżku z otwartymi oczami, światła pozapalane, w domu cisza >> > >> grobowa. >> > >> Facet się trochę wystraszył, ale zaraz pomyślał, że skoro bacowie >> > >> nie >> > >> żyją >> > >> można coś ukraść z domku. No wiec zwinął magnetowid i ruszył z nim >> > >> na >> > > szlak. >> > >> Po chwili przypomniał sobie, że widział tez fajny telewizor i wrócił > po >> > > tenże. >> > >> Bacowie dalej leżeli bez reakcji. >> > >> Uciekając z TV i VCR pomyślał, ze ta Bacowa to całkiem spoko babka i >> > >> można >> > >> by ją jeszcze.... Wrócił wiec do domku, zrobił swoje i poszedł w > długą. >> > >> Po chwili Bacowa odzywa się do Bacy: >> > >> - Te, Józiek, to ze łon ukrod wideło to nic, to ze ukrod telewizjor > to >> > > nic, >> > >> ale ze mie wyobracoł, a ty nic, to już są scyty! >> > >> A Baca na to: >> > >> - Ha, ha, ha - pierso sie łodezwała! Gasi światło! >> > >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki solaris za słowo wsparcia, mam nadzieje, że w moim przypadku tez tak będzie :-) kurczę chyba się wścieknę do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
też dostałam dowcip takikawowy, więc zacytuje Co pan taki smutny ostatnio, panie dyrektorze? - A, sekretarkę zmieniłem - I co? Niezbyt bystra, tak? - NIe, całkiem mądra - To może leniwa? - Skąd! Bardzo pracowita! - To może hmmm... ten... tego... nie chce.... - No coś pan! Robimy to kilka razy dziennie! - A może nie chce brać do... - Jak to nie?! Ciągnie jak odkurzacz! - No to o co chodzi? - Aaa... kawę robi jakąś taką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Miło tak wskoczyc i przeczytac coś co poprawi humorek :) Dzisiaj zabiegana jestem straszliwe.. wrrr..był taki film o poniedziałkach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewuszki! Pluszka ja nie jestem polonistką tylko geografem:) i z tąd takie odpowiedzi uczniów jakie Wam przytoczylam bo mieli mapę jeziora Czorsztyńskiego i na tej podstawie pisali część odpowiedzi. Jodelko, Zoja mam nazieje że wytrwam do konca roku.Wiecie że teraz nagorszy okres i takie dogorywanie i nas i uczniów. U mnie piękna pogoda przez caly weekend więc trochę się wkurzalam ze muszę siedzieć przy maturach, ale przynajmniej zarobię co nie co, a pieniążki wpadną w wakacje więc się przydadza. Manuel zrobil mi pyszna kawe, teraz ja sobie piję i zajadam sernik od babci. Jestem w przerwie pomiędzy jedną a drugą szkolą. Idę na balkonik poopalam się i posprawdzam prace uczniowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czarna! Jak ja ci zazdroszczę tego balkoniku fiu fiu!!! Kurcze ja też tak chę! buuu a mogę tylko patrzyć na zielen za oknem :( Może to i lepiej bo za dużo mam pieprzyków, ale chętnie gdzieś bym połaziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Cześć. Siedzę już 2 dzień i czytam to co pisłałyście, troche niektóre z was mnie załamują, tak dlugo musimy sie strać, mam nadzieje ze u mnie bedzie szybciej. Ale niestety nie w tym miesiącu, mimo ze pierwszy test był poztywny, drugi juz nie, a wczoraj okres, kicha i rozczarowanie. Moze nastepnym razem bedzie lepiej, tylko zebym w ob łęd nie popdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chcąca bardzo! Jeśli chcesz to dołącz do naszego grona :) Kikunia ja tez nie mam zdjęcia agatje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, pewnie nawet nie zauważyłyście, że zniknęłam;) Widzę, że chyba spodobał się Wam mój pomysł zamieszczania dowcipów, skoro same zaczęlyście coś pisać. Hi, hi, ale fajnie. A ja mam dzisiaj koszmarny dzień: strasznie rozbolały mnie jajniki i mam okropne bóle w podbrzuszu. To bardzo dziwne, bo to 21 dzień cyklu. Od czasu hsg nic się nie działo, poza tym, że czułam, że nic nie jest na swoim miejscu. Chyba @ przyjdzie wcześniej. Chcąca bardzo, takie życie, nie da się ukryć, że są też takie kobiety jak my. Czytaj dzielnie! My fajne kobitki jesteśmy. kikunia, nic nie nie martw, my jesteśmy z Tobą, będziemy Cię wspierać, pocieszać - pełny serwis. julk_a, czarna, pafnucy, solaris - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×