Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ A teraz czary mary - sypcie sie jajeczka. A przed wakacjami beda dzieciąteczka. tylko uwierzyć musimy że sie wszystko spelni a nasz brzuszek radoscią sie wypełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jodeka, tak zapytałam, tylko mnie nie wyrzućcie teraz od siebie przesłyłam wam wszytsim moc goracych i pędzących fluidków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalne dzień dobry!!! :):):):) Ja to bym zamieszkała w takim klimacie na stałe :) Ja przypomnę sobie zimę i te wszystkie, swetry, rajstopy, spodnie, kurtki i w ogóle to aż mi źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS , chcąca trzymaj się zdrowo , solaris jak z twoim paleniem rzucasz czy nie , ja już trzeci tydzień zaczynam i nawet mi sie to udaje , podpalam troche 3 dziennie a nie całą pake , może mi się uda , nadal czekam na @ dziś albo jutro przyjdzie oby nie , więc łykam czar od wrózki i czekam . No to pa zmykam do pracy , taki upał że się nie chce. pappapap a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno mi niestety nie idzie tak dobrze, ale wciąż się staram :) Trzymam kciuki!!! Oby ten wredny @ nie przylazł przez najbliższe 9 miesięcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jaki skwar, a ja mam duzo roboty przed kompem na jutro, trzymajcie sie chyba chlodno nie , bo na taki upał nie wypoada powiedziec cieplutko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ufff w Krakowie mega upał 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upal,upal, upal... Ledwo doszlam do domu, na przystanku myslalam ze sie rozplyne. Gdyby nie @ wskoczylabym do zalewu, bo widzilam jak dzieciaki sie kapia. Milego popoludnia poniedzialkowego.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze spacerku. Chyba wreszcie bedzie u nas burza, bo pociemnialo na dworzu, duchota straszna. Dziewczyny, czemu nie odzywacie sie? A moze tylko podczytujecie a ten upal nie daje Wam pisac? Chcaca bardzo, jak postepy w pracy? A tak ogolnie lepiej sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka dzieki ze sie martwisz, w pracy faktycznie lepiej, zdrowie chyba tez, w sumie to zsotalałam na mleku z miodem , syropie sosnowym i płukaniem gardła woda z sola- ot całe moje leczeni, ale nie chce zaszkodzic maluchowi jutro ide do mlekarza z fasolka, moj jest dopiero 13.07 ale ide do innego- tez bardzo wporzo gdyby nie to ze prywatny do nieik bo to kobitka , bym sie przeniosla nie chce zcekac do 13 bo boli mnie brzuch i jajniczek, zobaczymy co powie widze ze u was wszytkich upał , nie dajcie sie tylko mimo upałów do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczyny❤️. Wiem, że Was teraz zaniedbuję, ale musicie mi wybaczyć. Mam teraz strasznie dużo pracy, nie wyrabiam na zakrętach. Nie ma czasu pisać. Będę miało troszkę luźniejszy czas dopiero po 10 lipca. Proszę Was piszcie. Piszcie o wszystkim, o smutkach i o radościach. Pozdrawiam Was mocno, pamiętam o Was i tęsknię za Wami. julk_a🌼 Czarna31🌼 atena32🌼 Agatje🌼 Castopea🌼 solaris🌼 jodełka30🌼 pafnucy🌼 pluszka🌼 majka74🌼 kikunia8🌼 nella76🌼 Chcąca bardzo🌼 perfumetka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,ale była u nas w nocy burza , teraz przynajmniej chłodniej jest, zastanawiam sie co sie dzieje z Czarna, chyba nas nie opusciła??? Kurde ale Manuel dzis boski, nieststey nie skorzystam z jego kawuni, odkad wyszły 2 kreseczki, zrezygnowłąm z kawy pozdrawiam was i wysyłam moc fluidkow ❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️serce]❤️[serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca ależ manuel serwuje dla zaciążonych koktajl bananowy :D Witam serdecznie !! Ja też co nieco jestem zabiegana. Upał cudny u mnie, ja tam się cieszę :) Wolę ciepełko niż zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hop, hop 🌻 rankiem przeszła burza i trochę się schłodziło :-) po pracy pedzę do gina, zobaczyć czy pęcherzyki popękały, na fasolke co prawda nie mam nadzieji w związku z tym podejrzanym płynem w macicy, ale mam nadzieję, że przynajmniej torbiele nie wyrosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześśśśśśćććććććć :))))))) Buziaczki Genewo! Solarisku- mam nadzieję dziś na miłą pogawędkę. Nigdzie się nie ruszę choćby mnie dźwigiem ciągali, tak gorąco..... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki solaris za info - kokatjl bananowy mniam pafnucy trzymam kciuki za pozytywna wizyte u gina, genewo ty na yaki upał tak sie nie przepracowywyuj trzeba zwolnic ja dopiero na 17 ide jzu sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarisku.... ten rowek o którym ostatnio się rozwodziłaś też mam aktywny.... ale to nic nie pomaga :). Gorąco jak w piekle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego gorąca to czytam i czytam jaki rowerek????????????? No i po kolejnym razie wpatrywania się w ekran zauważyłam, że chodzi o rewek... :D:D taaak.. u mnie dokładnie to samo ale i tak się cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ale tu puściutko, nawet nie musiałm za wiele doczytywć jak mnie nie było, u mnie upał starszny, wczorj była burza a po niej znowu upał;-) j siedze i składam papiery o wns, jutro je odwo.żw do kuratorium potem jeszcze egzamin;-( - rozmowa ;-( Chcąca trzymam kciuki - pisz nam co i jak u gin???? {kwiatek} dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×