Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

z samego rana moc fluidków rozsyłana ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] ❤️ serce]serce] 🌻 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 🌻 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻 kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie paskudnie , nie wiem czy to nie zapalenie oskrzeli , kaszle mnie niemiłosiernie, i leje mi sie z nosa, tempka jest i bol głowy ale to w sumie moze być od fasolki, , nie wiem czy to juz mozliwe ale juz mam mdłosci, okropne uczucie, ale za to jakie przyjemne, niech zyja mdłosci w ciąży!!!!!Hura, niech żyją . Dzis znow bez kawuni, żołądek sie buntuje, wiec to chyba jednak fasolka. Zobaczymy co wyjdzie na powtorzonym tescieAle @ dalej nie ma, niepokoi mnie tylko ten ból brzucha nie jest intnestwny , ale jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj miałam okropny sen, śniło mi sie ze mi wypadła fasolka, wygladała jak fasolka , tylko ze ruszało się ruchami bijącego serduszka. Straszny sen. Za dużo czytam głupot. Chcaca podaję Ci adres , ajk masz jakieś pytania to wal ak w dym kika_8@tlen.pl. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm porannie :) Widze że od rana po topiku fluidy skaczą :) No to zbieram i łykam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie jest dobrze własnie wrocilam od leakrza - zapalenie oskrzeli i antybiotyki, podobno te co mi dal najmniej szkodza dziecku, do tego odmowilam L 4 , bo po oststnim tyg to dyr by pwooedziala ze zrobilam to z premedytacja i ze nie chce pisac tegfo co mi zlecila, nastraszyl mnie ze moge poronic , zalamlam sie . siedze i bucze, a teraz ide sie polozyc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca , nie zamartwiaj się . Błąd zrobiłaś ze odmówiłaś L4 , w tej chwili fasolka jest najważniejza, powinnas wyleżec , nawet jak nie hcesz brać antybiotyków. Skontaktuj sie ze swoim ginekologiem , w jakiś sposób i powiedz o całej sytuacji. A swoją drogą jakis chory lekarz , który wiedząc ze jestes w ciązy przepisuje ci antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................17.07 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......2?............................? przylazła menda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca nie załamuj się, tylko zastanów czy aby na pewno musisz łykać ten antybiotyk????? Może lepiej skonsultuj to z ginem! Juleczko nie smuć się. Znalazłaś fajnego gina i wdroży odpowiednie wspomagacze. :) Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hop, hop :-) cos dziwnego spotkałao mnie przed chwilą u gina... byłam sprawdzic jajka, no i było kilka z których może coś wyjdzie :-) a gina zauważyła jakiś płyn w macicy i stwierdziła, że nie bardzo wie co to jest... dostałam pregnyl i mam się zgłosić we wtorek co o tym sądzicie? chcąca nic sie nie martw tylko uderzaj do gina, zadzwon jeszcze raz powiedz, że sprawa pilna, a na pewno cie wcisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że miała przyjść ale jakąś małą nadzieję miałam:) dzięki solaris;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy a co za płyn w macicy??? Co ona ci powiedziała o tym? Może chociaż jakieś przypuszczenia? Z takim czymś to się jeszcze nie spotkałam. jedyne co tam widac to takie kreski jakby białe na usg, co mówi o owu. jest to tzw. echo. A płyn to jedynie w zatoce po pęknięciu pęcherzyka. Dziwne.. Ale trzymam kciuki, żeby wszytsko poszło jak trzeba!! A po pregnylu to chyba gorrrące nocki cię czekają :):) a juz za dwa tygodnie wyniki!! Strasznie trzymam kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris, właśnie stwierdziła, że sama nie wie co z tym płynem a śluzu mam dużo (jak na moje możliwośći) może cos pękło samoistnie :-) fakt dni gorące nadchodzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca życzę szybiego powrotu do zdrowia🌼 ja dziś cierpiąca, źle się czuję trzymajcie się kochane w poniedziałek idę na usg, zacznę robić hormony a więc czas działać papatki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny masakra, moj ukochany odkad dowiedział sie o fasolce kaze mi cały czas lezec, ja przy nim odle4zyn nabawie, lez , odpoczywaj, ale ile mozna, teraz to jeszcez spoko bo chora jestem ale potem - szok , teraz poszedł mi do apteki, skonsultowlam to z gin mojej mamy telefonicznie, kazała te antybiotyki odstawic od razu i polecila zwykla polopiryne bo najslabsza, aspiryna juz za mocan przez 3 dni 1 tabletke na noc i miod z mineralna , i naturalne , zobzaczymy co wyjdzie , pozdrawiam i moc fluidkow wysyłam papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego rana moc fluidków rozsyłana serce]serce] serce]serce] serce]serce] serce]serce] serce]serce] serce]serce] serce]serce] serce]serce] kwiat] kwiat] kwiat] kwiat] kwiat] kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze prosze, dwa dni mnie tu nie było i takie rewelacje Chcąca bardzo gorące gratulacje!!! Trzymam kciuki!!!! miłego weekendu wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca cieszę sie bardzo z twojego powodu, ja siedze i próbuje wyczytac wszysko o prolaktynach, jajnikach, pco itp. i nic mi sie nie zgadza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Ale tu nastala cisza. Chyba wszystkie korzystaja z pieknej pogody. Ja niestety siedze dzis w domku sama bo mezus jest w pracy a samej nie chce mi sie nigdzie wychodzic. Troche smutno mi. Chcaca bardzo- szybko dochodz do zdrowia. A jak na imieninach u rodzicow? Obwiescilas wszystkim dobra nowine? Ateno, jutro sadny dzien. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, widze ze wszytkie sie oplaja prefumetka, - niestety z ta choranba nie wybralismy sie na zadne imieniny, ale prezysli dziadkowie juz wiedza i ciesza sie, ja leze bo musze do jutra postawic sie na nóżki przesłyłam wam wszytsim moc goracych i pędzących fluidków ❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
cześć dziewczyny, kto kolwiek przetrwał ten upał :-) w K-owie masakra, gorąco i nawet nie ma się gdzie schłodzić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Upal rzeczywiscie daje sie we znaki. Po wynudzeniu sie w domu poszlam poopalac sie troche nad wode, niestety w spodenkach bo mam @.Musialam jednak szybko wracac, bo przegonily mnie wielkie plamy na spodenkach. Makabra.Musialam wracac owinieta recznikiem. Dobrze, ze mieszkam blisko wody. Milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, powiedzcie mi , bo juz przekopałm pół netu czy ból podbrzusza w pierwszych tyg ciąży jest normalny, znalazam ze niby tak , , ale i tak sie niepokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Chcąca my to jeszcze nie byłyśmy w ciąży (większości) więc nie wiemy..... Chyba tak. To raczej pytanie do Kikuni i na inne topiki ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×