Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Chcąca ty powinnaś tu śpiewać dzisiaj!! Fajnie jest. Tabelka nam się rozrasta, nadzieja wzrasata :) A ja przykrochmaliłamw kolano aż wszystkie gwiazdy zobaczyłam..😠 siniec murowany. Ciekawe czy kości nie stłukłam. pewnie będzie bolało z tydzień. oj gamoń, gamoń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
a ja znów zaczynam analizy, pod hasłem dlaczego nie wyszło w tamtym miesiącu... i doszłam do tego, ze moze plemniczki po przytulankach wypływaja... jak myslicie może byc taka możliwość? jakbyście znalazły coś w necie poprosze o linkę, bo nie moge za bardzo sama grzebać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy przyczyn może być cała masa. Np czasem jajeczko z owu jest puste. Co do plemniczków to mój gin zalecał seksik przed spaniem i już nie wstawać z łóżka :) I rzeczywiście wtedy do rana nic nie ucieka. można dodatkowo pod pupę wsadzić jaśka albo poduchę. Dobrze też jak jest śluz w dużych ilościach bo wtedy łatwiej plemnikom poruszać się. Linka w zasadzie nie znam to nie podrzucę. Ale teraz masz całkiem piękne i obiecujące rezultaty :) może więc warto z poduszeczka? Tylko nie opij się wody, bo jak zachce ci się siusiu do będziesz musiała do rana wytrzymać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!Przedewszystkim gratulacje dla Chcącej Bardzo,trzymam kciuki aby poszła wszystko dobrze. U mnie 2 d.c ,niestety,nie wiem co ze mną jest nie tak.Na dodatek nie mogę sie dodzwonic do gina na hsg,koszmar.Serdecznie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca napisz troszkę wiecej o sposobie na to szczęście,jakie jajeczka,ile,spanka w jakie dni z jaką czestotliwością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, ustal szybciutko ten termin. U mnie było tak, że przybliżony termin był zgłoszony w szpitalu już miesiąc wcześniej, a ostatecznie potwierdzony na samym poczatku cyklu. W moim szpitalu wykonuje się bardzo dużo zabiegów, wiec nawet hsg trzeba wcześniej zaplanować. Wiesz, żeby się potem nie okazało, że musisz czekać kolejny miesiac, lepiej mieć to już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Genewo ale miałam sie zgłosic do niego w celu omówienia terminu na poczatku cyklu,więc dzwonie a ten debil odrzuca rozmowę ,może jest na porodówce sama już nie wiem,cholernie się boję tego badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopeo, a może napisz smsa z prośbą o puszczenie sygnału jak będzie mógł rozmawiać i napisz w skrócie o co chodzi :) Czy też jesteście takie zmęczone... ja po prostu padam z nóg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki solaris, spróbuję z poduchą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa laseczki , przyjemnego popołudnia:-)) Usypiam na stojąco , coś wisi w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetaa30
chcąca bardzo serdecznie ci gratuluję, będę trzymać za ciebie kciuki, mam nadzieję, że niedługo przyjdzie na mnie kolej , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo- GRATULACJE i BUZIAKI!!!!!!! Opisz nam wszystko: jak dlugie mialas cykle, z jaka czestotliwoscia byly przytulanki itp. U mnie dzis zaczela sie @. Miala byc juz wczoraj ale i tak nie nakrecalam sie, bo omijalismy przytulanki w plodne dni. Ale od sierpnia starania ruszaja pelna para. Chcaca bardzo, jeszcze raz gratuluje. Kobietki NAM TEZ SIE UDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczynki za gratulacje, jestescie wszystkie bardzo kochane, bede wam prezesylac fluidki i sparwozdania \" z pola walki\", mam nadzieje ze wszytko skonczy sie dobrze, powtorze test jesczze około nd. byłam dzis u gina zamowic juz wizyte, ale jest na urlopie wiec mam termin dopiero na 13.07, mam nadzieje ze wystarczy , bo do niego chce chodzic odpowiadam na waszena pytanka: wiec tak w sumie to staralismy sie od 3 cykli ale w 1 bylo tak ze moze sie uda , w 2 w najbardziej płodne dni bylismy u babci wiec chcielismy po sobie zostawic ład i porzadek, dopiero w tym cyklu byly przytulanka az sie patrzy, cykl mam 31 dniowy, jakie jajeczka nie mam pojecia, najbardziej płodne dni wyliczyły mi 2 strony netowe, kazda mowila co onengo wiec na wszelki wypadek dosttoswoalismy sie do obu i nam sie udało, sczzerze mowiac to dalej w to nie wierze, bo lecze sie jak juz mowilam na tarczyce, do tego w ogole jestem schorowanym czlwiekem , na dowod od 2 doby zycia do 24 miesiaca lezalam w szpitalu, ur z wada wrodzona, o innych dolegliwosciach nie chce pisac, ale zanim sie zabralismy do roboty nie ukrywam ze z pol roku chodzilam od specjalisty do specjalisty i konsultowlaam to z jimi badałam sie czy moge, choruje tez na nerki, jak wiec widziecie kochane trzebab wierzyc do konca , nie poddawac sie, tak bardzo bym chciala zeby io mnie do konca sie udało, tzrymam za was kciuki mocno i tak jak pislalam bede sie oddzywac jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przytulanka byly w sumie codziennie, bez jednego dnia kikunia wysyłam ci pytanko szcególowe na poczte , moge? teraz mam 37, 4, boli mnie glowa jak diabli po tej akademii na koniec roku ide sie polozyc za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mójgin wyjechał na urlop i wróci za póżno na hsg.Więc wezmę jeszcze clo w tym cyklu a następnym hsg.Nie mam narazie innego wyjścia.U mnie taki upał ,ze szkoda gadać.Serdecznie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castopea, przykra sprawa. Mógł Cię uprzedzić. A może już nie będzie następnego cyklu??? Cykl starań przed Tobą. Głowa do góry. U mnie po burzy, ale dalej duszno. Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że mógł Genewo,ale u mnie wszyscy lekarze tacy sa liczy się kasa a reszta...co go obchodzi jakaś baba która nie moze zajść... U mnie jest też duszno,nie wiem jak usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wpadłam się przywitać i zakopuję się w robocie. miłego dzionka wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×