Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Wiecie, że II tabelka to już prawie połowa I????? Całkiem nieźle!!!! Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOOOOOOO Gratulacje Chcąca , takie emocje z samego rana , aż mi się ręce trzęsą , super , a serducho wali jak młot , jeszcze raz gratulacje , teraz ty przesyłaj dodatkowo fluidki im więcej tym lepiej ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jodelka, zaraz musze zabraqc sie z aobiad , w zwiazku z otepiałaym mysleniem tylko jarzynowa , a zaraz na koniec roku lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
chcąca bardzo SUPER!!!! ale emocje jak czytałam topik po kolei! mam nadzieję, że niedługo wszystkie zobaczymy dwie kreski! genewo oczywiście hsg, z gorącym oddechem dyr na plecach wychodzą takie rzeczy... solaris co do jajek nie jestem pewna, może to torbiele... chcaca, czy brałas jakies leki? bo juz wszystko mi sie myli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
policz tygodnie od ostatniej @. No a jak dodasz 280 dni to wyjdzie ci termin porodu. Przynajmniej tak mniej więcej. Mam nadzieję że nie poplątałam tej liczby :) Jakby co to szefowa poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, nic nie bralam tzn na tarczyce te co zawsze od 13 roku zycia i folik od 2 miechow, a mowia ze z chorobami tarczycy szybko sie nie zachodzi koniec z kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Każdy ma takie emocje na jakie zasłużył. My sobie rozbiliśmy termometr. Cały ranek kulałam rtęć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bedziesz mogła brać Feminatalu , witaminek , bo tam jest jod. Ale na rynku jest mnóstwo innych specyfików dla mamus przyszłych. Ale się cieszę:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest superowo!!! Ja tam wierze że nasza wróżka też pomaga ;) I fluidki oczywiście! Teraz obydwie co rano macie dostarczać świeżutkie :) Na śniadanko i cos na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
to bardzo pozytywne, że się udaje, dla wszystkich starających, nadzieja rośnie a to najważniejsze! ciekawe komu uda się w lipcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 5 tydzien ciąży. A datę to musisz wziąść kalendarz i od daty @ dodać 280 dni to ci wyjdzie :) Ja niestey nie mam pod ręką kalendarza, zresztą jak za chwilę nie wyjdę to mi łeb urwą!!!! Nie mogłam tylko wyjść teraz w takim momencie. czekałam z zapartym tchem!!!! No to ja wpadnę później a wy wpadajcie już teraz!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje fluidki beda, kikunia slub 5 sierpnia, mam nadzieje ze4 bedzie ok i bede miala sile przy oltarzu stanac, zeby sie nie okqzalo, ze musz lezec [❤️ ❤️ [❤️ ❤️[❤️ ❤️ [❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj 1 dzień ostatniej @ może któraś ma pod ręką lkalendarz to ci podrzuci :) Ja śmigam bo naprawde głowę stracę. wpadnę później! (hehe i bedę to sobie powtarzać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najszybszy sposób wyliczenia daty porodu: do terminu @ dodajemy 7 dni i odejmujemy 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie zeby powtorzyc jesczez test kolo sb idziemy w nd do moich rodzicow na imieniny , chyba fajny prezent dostana? nie? mowic im juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz powtórzyć test za 2-3 dni, wtedy kreska na pewno będzie wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz jeszcze raz, coś mało prawdopodobne. Kiedy miałaś ostatnią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zartuj:-))) Ale jajca, no to jakieś czary mary, ale super:-)) A który rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×