Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

A ja będę wkrótce obchodzić 9 rocznicę ślubu. O matko, ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany julek, kochane , bo nam topik umrze smiercia naturalna!!!!!!!, nieraz nie bylo mnie pol dnia a tyle bylo do czytania teraz od 13 nic? czyzby wszytkie na urlopie, łacznie z manuelem? dobrej nocki Wam zycze 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ julk_a, jak tam Twój progesteron? Jestem ciekawa wyników. kikunia, cieszę się, że masz już rozmowę z szefami za sobą. chcąca, kikunia ma rację, stres mija jak już dojdziesz do ołtarza i wiesz, że się nie potknęłaś. A zresztą, u mnie to już było tak dawno, że mogę nie pamiętać. A ja jestem troszkę nieprzytomna, bo wstałam w nocy na mecz w siatkówkę Polska-USA. Mecz był o trzeciej. Teraz mi trochę w uszach szumi i ciężko mi się zebrać. Pa, pa, życzę Wam udanej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo z moim progesteronem raczej nic nie będzie, zrobiłam wczoraj czyli w 22dc i na tym koniec. Dziś rano obudziła mnie @, przylazła za wcześnie i nici z progesteronu w 24dc. Wynik miałam odebrać jutro przy robieniu badania a tak odbiorę po niedzieli.Szkoda, że nie udało mi się zrobić hormonów do końca. Przez tą małpę obudziłam się wcześniej, popsuła mi spanie i to w sobotę.Wstręta @, gniewam się na nią. idę pod prysznic się wypłakać;) poprawię sobie humor. buziole dla Was🌼 miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......5............................28.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko, trzymaj się kochana. Wstrętna @, poszła od nas, a kysz. Tak mi przykro. Kurczę, ale dlaczego coraz bardziej skraca Ci się faza lutealna? Może powiedz o tym ginowi, niech coś wymyśli. Ściskam Cię mocno, trzymaj się. Buziaki ślę😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo jodełka30......Kasia......30.........Kraków..sierpień. zawieszone. pafnucy100....Monika....31.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......6............................28.02 nanosze poprawki do tabelki, u mnie 6 tydzien przesyłam wam fluidkow moc, zeby udana była noc ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki;-) tak poczytalam sobie co pisalyscie, ja tez w tym roku mm druga rocznice slubu - dokładnie 18 wrzesnia Chcaca mi stres minał dopiero jak wychodzilismy z koscioła, nie wspomne ze cale kazanie leciały mi łzy - dobrze ze Jarek mial chusteczke, wychdzac za mąż zmieniłam miejsce zamieszknia i pracy w kosciele byly tłumy dziecików z mojej starej szkoły i zaprzyjazniony ksiadz miał sentymentlne kazanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko martwie sie o Ciebie , nie odzywasz sie ostatnie twoje wiesci sa niepokojce. Trzymaj sie cieplutko, myśl pozytywnie i odezwij sie do nas jak bedziesz mogła. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, wszytkie piszecie mi ze stres mija w kosciele, ja wiem , ale jak sama nie pzrezyje to sie nie dowiem, ja najbadziej obawiam sie tancow, bo nie tanczymu\\y z moim ukochanym i tu moze byc porazka na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ pluszko, myślę, że Jodełka ma pewno swoje powody, żeby się nie odzywać. Czekajmy cierpliwie na wieści od niej. Jodełko😘 chcąca, zobaczysz, że wszystko dobrze pójdzie. Szkoda, że nie tańczycie, ale cóż, jakoś z tego na pewno wybrniecie🌼 julk_a, jak się czujesz?❤️ Pozdrawiam Was mocno i zmykam do łóżka, przeziębiłam się mocno po zmianie pogody. Mam nadzieję, że to nie angina, często ją łapię w lecie. Udanej niedzieli, pa. julk_a🌼 Czarna31🌼 atena32🌼 Agatje🌼 Castopea🌼 solaris🌼 jodełka30🌼 pafnucy100🌼 pluszka🌼 perfumetka🌼 majka74🌼 kikunia8🌼 nella76🌼 Chcąca bardzo🌼 ellulka🌼 Przepraszam, jeśli kogoś pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się dobrze, nie jest mi źle;) genewo wskakuj do łożka i zdrowiej🌼 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyk6
Dziewczyny jak zrozumnieć kobietę która obawia sie macierzyństwa i nie chce urodzić (ba nawet starać sie )dziecka.Mam właśnie taką za żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewciu, dużo zdrówka. Chcąca, zobaczysz na weselu bedzie Ok. Moje było 4 lata temu, z checią bym je powtórzyła, bawiłam sie super. Niestety musze leżec, bo oprócz niskiego ciśnienia, mam za mało cukru we krwi, a to tez powoduje zawroty głowy i zasłabnięcia. Dbajcie o siebie i trzymajcie się cieplutko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyk6- daj zonie czas, niektore kobiety musza dojrzec do macierzynstwa, okazuj jej duzo miłosci i szacunku i nic na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Życzę Wam udanego tygodnia. Dalej b. źle się czuję, boli mnie głowa. Wracam do łóżka. Wszystko wydaje mi się takie beznadziejne. Szkoda słów. Bądźcie dzielne. Czekam na jakieś wieści od pafnucy. Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w nowym tygodniu. Na poczatek swieża dostawa❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Mój weekend minął za szybko:-)0 w piątek miałam straszna ochote na rybkę smażona , musiałam sobie iśc kupić i usmażyć bo myslałam ze mnie skręci. W sobote mieliśmy gości . Byli u na sznajomi . Ona jest w 7 miesiącu ciązy , a brzyszek ma taki mały jakby była w 5 . prezytyła tylko 8 kilo. Tymczasem ja w pierwszym trymestrze przytyłam 3:-)) Wczoraj cały dzień poza miastem , spacerek po lesie . spalam jak zaita wcale mi się nie chciało wstawać. Pafnucy pisz co tam , jak test!!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, my cie zamordujemy, ale manuela przestaniemy do ciebie z kawunia wysyłać, nic nie pszesz, testowałas?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ogromne buziaki. Genewo, Pluszko, Julko- ogromne słoneczka. Solarisku-udanego wypoczynku Ładnie proszę się o mnie nie martwić :-).Będzie dobrze. Odezwę się jak będzie więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, ja raczej takich zachcianek jescze nie mam, ale ja do tej pory zywilam sie tylko pomidorami, ale dzidzius chyba ich nie lubi, bo co zjem to kibelek, i nie mam co jesc nic mi nie smakuje, jem bo musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie.Ja dzisiaj wyjatkowo nie jestem w pracy. Odpoczywam po weselisku. Na dodatek w poprawiny dostalam @ o 4-5 dni za wczesnie.Cos chyba jest nie tak bo mam coraz krotsze cykle.Ale dobrze ze dostalam wczesniej bo od przyszlego tygodnia mam urlop i jedziemy na wypoczynek. Bede juz po @. Chcaca bardzo- nie denerwuj sie slubem.Bedzie ok i zleci bardzo szybko. My tez z mezem nie jestesmy urodzonymi tancerzami ale skakalismy jak inni goscie i mysle ze nie wyroznialismy sie z tlumu. Na pierwszy taniec przygotowal nas taki instruktor tanca, tanczylismy walca z Nocy i dni. Genewo wracaj do zdrowia. Mysle ze powodem Twoich angin w lecie jest alergia. Mnie tez latem czesto boli gardlo i lekarz powiedzial ze to moze byc przyczyna, bo ma sie zatkany nos i oddych przez buzie. Julk_a , a wiec razem mamy @. Kiepsko, ze nie pozwolila Ci ona dokonczyc badania. Jodelko, odezwij sie jak bedziesz mogla. Mam nadzieje ze wszystko juz jest ok. Sory ze sie rozpisalam ale ostatnio malo sie odzywam bo prawie wcale nie mam czasu. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka😘, trzymaj się. perfumetko, wiem, że to przez alergię. Najgorzej się boję, żeby mnie zapalenie oskrzeli nie złapało, bo przy mojej astmie to istny koszmar. Wracam do łózka, bo łep mi pęka. Trzymajcie się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewciu, lez duzo, odpoczywaj, nie daj sie chorobsku suzy cmokas dla ciebie👄 perfumetka- pierwszy taniec tez sami tanczymy. zadnych instruktorow nie bylo u nas, moze nie bedzie tak zle, w ogole bardzo to przezywam jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka fajnie, że się odezwałaś, buźka🌼 Genewo tulę i nie poddawaj się choróbsku, szybko je przepędź❤️ Perfumetko witaj w klubie ze wstrętną @, ja już mam koniec a w sierpniu idę do lekarza. Pafnucy zrobiłaś test ??? odezwij się!! Chcąca nie denerwuj się ślubem, zobaczysz jak szybko minie zdenerwowanie a potem będziesz cudownie z uśmiechem wszystko wspominać;) Upeikłam ciacho z wiśniami;) czekam aż wystygnie by popróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj julk_a. Ciasto z wiśniami, mniam, mniam. Zróbcie coś z moją głową, bo mi pęknie. chcąca, tylko się za bardzo nie denerwuj, nie wolno Ci. Buziaki Wam ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×