Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witajcie :) ja tez \" w tym wieku\" Jestem:P i często Was podczytuję:) i wiecie co... jestem w szoku ze mozna być tak niegrzecznym jak ta Pani pomaranczowa:( hmm... moze raczej nie w szoku ale raczej smiac mi sie che ze mozna być takim tępakiem i pisac takie bzdety:P chcaca bardzo ❤️ nie przejmuj sie głupimi wpisami:) po prostu ignoruj;) pozdrawiam wszystkie mądre i sympatyczne dziewczynki:) dzis u mnie termin @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca nie wygłupiaj się , nie przejmuj się jakimiś głupimi tekstami, bdź tu caly czas, Chcąca , my chcemy czytać co u Ciebie :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miałam dziś pracowity ranek i przedpołudnie, wchodzę teraz , a tu... przykra sprawa. Każdy może tu wchodzić i pisać co chce, chcąca, zagladaj i pisz, co u Ciebie słychać. Witaj enigmuś w naszych skromnych progach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uściślenie - każdy może pisać co chce, ale bez obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na budowie, podczas szkolnej wycieczki: - Bardzo ważne jest noszenia kasków. Znałam chłopca, który nie nosił kasku. Pewnego dnia spadła mu cegła na głowę i zabiła go na miejscu. Znałam też dziewczynkę, która chodziła w kasku i gdy spadła jej cegła na głowę, uśmiechnęła się i poszła dalej. - Ja ją znam. Mieszka w naszym bloku. Do tej pory chodzi w kasku i się uśmiecha. Dziewczyny, gdzie się podziewacie? Pewno chowacie się przed słoneczkiem. Ufff, ja już nie wyrabiam. Ciekawe jak tam nasz solarisek wypoczywa. Martwię się co z Castopeą, miała mieć przecież hsg. A ciekawe czy Agatje ma już urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato, dlaczego ten pociąg zakręcowywuje? - Nie mówi się \"zakręcowywuje\", tylko \"zakręca\"! - No dobrze, to dlaczego on zakręca? - Bo mu się tory wygły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczyciel kazał Jasiowi napisać 100 razy: \"Nie będę mówił TY do nauczyciela\". Na drugi dzień Jasio przyniósł zeszyt, w którym to zdanie było napisane 200 razy. - Dlaczego napisałeś 200 razy? Kazałem tylko 100... - Bo cię lubię stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Zosia przedstawia się gościom: - Jestem panna Zosia. Po przyjęciu mama zwraca jej uwagę, że sześcioletnia dziewczynka przedstawiając się mówi tylko: \"Jestem Zosia\". Zosia zapamiętała to sobie i następnym razem przedstawia się: - Jestem Zosia, ale już nie panna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa , Ty to potrafisz człowieka rozbawić:-))) No ciekawe tez co u Pafnucego??? Wcale się nie odzywa . A Solaris przyjedzie pewnie czarna jak ta smoła na dachu :-))) Buziaki , do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo, nie przejmuj sie jakimis glupimi wpisami. Pewnie ktos Ci w brzydki sposob zazdrosci Twojego szczescia. Enigma, witaj na naszym topiku i pisz co u Ciebie. Bardzo nam milo jak nowe dziewczyny przylaczaja sie do nas. Ja dopiero wrocilam z nad wody. Opalilam sie az za bardzo chyba. Mam nadzieje, ze w nocy mnie nie bedzie to pieklo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ perfumetka, ale Ci fajnie z tym wyjazdem nad wodę. A jak się opalasz? Na brązowo, czy może na czerwono? Ja najczęściej na ten drugi kolor, zresztą nie lubię się opalać, to mam z głowy;) A enigmuś, to koleżanka z sąsiedniego topiku, fajna kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, opalam sie raczej na brazowo. Moj maz na czerwono i wyglada teraz jak rak. Ja raczej bylam poplywac a opalilam sie przy okazji. Za typowym opalniem sie (lezenie na kocu caly dzien) tez nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to masz fajnie:) A ja już marzę o urlopie, a tu jeszcze tyle rzeczy do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, ja mam pewna rzecz do zrobienia. Mam czas do polowy sierpnia, a wiedzialam o tym juz od poczatku czerwca. Oczywiscie nie moge sie zabrac za to i tylko jak wieczorem poloze sie spac to spedza mi sen z powiek sama mysl o tym, ze czas ucieka a ja nie moge sie zebrac, zeby wreszcie to zrobic. Koszmar. Ale po powrocie z gor musze sie wreszcie zmobilizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetko, ja też mam wiele rzeczy odłożonych do zrobienia, teraz mówię tylko o tym, co muszę koniecznie zrobić przed urlopem. A poza tym, co ciągle mam jakieś zaległości. Chciałabym kiedys usiąść i z radością stwierdzić, że nie mam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie wiecie co z czarną 31????? kiedys sie sporo udzielała a teraz jej nie widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa, czasem do nas zagląda, ale coraz rzadziej. Trzymamy za Nią kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien student umarł... Pewien student umarł i poszedł do piekła. Diabeł przywitał go i spytał jakie piekło wybiera: normalne czy studenckie? Ten wybrał normalne. Gdy się tam znalazł okazało się, że trwają tam imprezy do rana, są panienki i leje się alkohol, ale rano przybywa diabeł i wbija każdemu gwóźdź w tyłek - i tak codziennie. Wobec tego student zdecydował się wkrótce na przeniesienie do piekła studenckiego. Tam również imprezy itd., ale rano nie pojawia się już diabeł. Po kilku miesięcach, przychodzi diabeł z koszem pełnym gwoździ i mówi: - Czas rozpocząć sesje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, fajny ten zarcik. Enigmo, na naszym topiku jest rzeczywiscie kilka dziewczyn, ktore ostatnio mniej pisza, ale z pewnoscia wroca do nas po wakacjach. Czesc dziewczyn zwyczajnie wyjechala i wylega sie gdzies na plazach. Wroca pewnie opalone i pelne zapalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, fajny ten zarcik. Enigmo, na naszym topiku jest rzeczywiscie kilka dziewczyn, ktore ostatnio mniej pisza, ale z pewnoscia wroca do nas po wakacjach. Czesc dziewczyn zwyczajnie wyjechala i wylega sie gdzies na plazach. Wroca pewnie opalone i pelne zapalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a się coś wieczorem nie pokazała, a zawsze zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a pewnie jest na dzialce i roslinki podlewa. Deszczu niestety nie zapowiadali w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko że susza jest już tak duża, że to podlewanie niewiele daje. Przychodzi Młody Asystent ds. Personalnych (Rekrutacji) do swojego szefa z pokaźnym plikiem dokumentów. - Zrobiłem wstępną selekcję. To są dokumenty osób, z którymi warto się spotkać, spełniają wszystkie kryteria. Szef bierze plik dokumentów, pewną ręką odmierza połowę i wrzuca do kosza. Drugą część oddaje podwładnemu: - Z tymi ludźmi się spotkamy. Oniemiały asystent pyta: - Jak to?... Ależ oni wszyscy spełniają kryteria! - Prooooszę Paaaaana... - przerywa szef, czy chce pan pracować z ludźmi, którzy mają pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdażyłam wczoraj do was wpaść, właśnie działka;) myslę że dzięki podlewaniu roślinki jeszcze żyją i trawa zielona. Uciekam bo z pracy piszę. Buziaki i miłego dzionka🌼 chcąca nie przejmuj się głupimi wpisami, nie opuszczaj nas, my Cię chcemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ julk_a Masz rację, gdyby nie podlewanie, to wszystko już dawno byłoby uschnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie kochane, ale to nie pierwszy raz taki wpis , moze ktos ma racje, do zadnej z was nie ma takich wpisow, czyli jednak to ze mna cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×