Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

A ja myślałam, że 5 sierpnia jest za tydzień. Coraz gorzej ze mną:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Niedawno wrocilismy do domku. Ale fajnie, jak pomysle sobie, ze jutro nie musimy isc do pracy. Nudzic sie jutro nie bedziemy, bo mamy plany na caly dzien. Genewo, co do staranek to jeszcze ten cykl mialam odpuscic i zaczac od kolejnego, ale zaczynam sie zastanawiac nad tym cyklem. W sumie wiekszosc roslin juz przekwitla i moze obeszlabym sie bez tabletek przeciwalergicznych. Zobacze jeszcze. Milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim przesyłam porannego buziaka, miłego dnia. Przede mną kolejny cięzki dzień, mam nadzieję, że może w okolicach czwartku uda się wreszcie pójść na urlop. Zobaczymy. Trzymajcie się, głowa do góry, przed nami nowy dzień, proszę się ładnie uśmiechać :):):) Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie kochane dziewczynki poniedziałkowo i przesyłam fluidkow moc ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️ geneciu kochana, bardzo chcialabym zeby ci sie ten urlop udał, bo uwazam ze jestes juz przemeczona tym wszytkim, trzymam kciuki za twoje wolne, ranny z ciebie ludzik a ja za jakas godzinke pedze do fryzjera robic pasemka juz na slub i na probny makijaz, a popołudniu czekam na kuzynke, na baskie ploty dla wszytkich naszych topikowek 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Kurcze już nie moge w te upały :-((( Cały weekend bylismy u teściów za miastem , więc trochę odpoczęłam , ale teraz znów cierpie. Myślę ze nie tylko ja:-)))) Szkoda , ze dziewczyny opuszczają topik, przykro mi . Ale rozumiem Was poniekąd.Chociaż to własciwie my (te zaciązone powinnyśmy się wynieść) Przesyłam fluidki i pozytywną energię ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, topik jest dla wszystkich. Każdy ma prawo tu być, bo możemy się wzajemnie od siebie dużo nauczyć. Buźka dla Ciebie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
🌻dla wszystkich wiecie co wogóle nie czuję jakbym miała fasolkę, może to fałsywy alarm jutro idę do gina, może dowiem się czygoś wiodącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatni tydzień, zwolnionka. cały weekendy bylismy na pieknej polskiej wsi, a dzis czytam i prawda 22 dywersję nam wprowadza. Genewo trzymam kciuki za Twój urlop 🌼. Pafnucy nie denerwuj sie 🌼, fasolki sie nie czuje, a lekarz po wielkości macicy powie Ci czy wszystko OK. Buziaczki wszystkim babeczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie! Jak znosicie upał? Chyba kiepsko, bo wszystkie się gdzieś pochowały. Chyba, że mnie macie dosyć, hi, hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo co ja czytam, wtbierasz się na urlop no nareszcie:D to idziemy w tym samym czasie. Nawet nie próbuj zmieniać tylko iść na ten urlop:) W tym cyklu nie idę do gina, idę 10 sierpnia to był najbliższy wolny termin, a w lipcu jest na urlopie, więc będę u niego na początku nowego cyklu. Nawet to i lepiej, jak bedę miała jakieś leki to zacznę je brać nie musząc czekać na nowy cykl. Jak będę po wizycie to oczywiście dam znać. A upały są straszne, mnie wykańczają i pewnie wszystkie dziewczyny są nad wodą;) bo tylko tak się da je wytrzymać. Solaris i atena gdzieś w dalekich wojażach, fajnie mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, muszę iść na ten urlop, bo już chodzę po ścianach ze zmęczenia. Poza tym moja rodzina już na mnie krzyczy, że strasznie się marudna zrobiłam;) I pomyśleć, że równo rok temu byłam w Rzymie i musiałam znosić taki sam upał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze że rodzina krzyczy, przynajmniej się opamiętasz i pójdziesz wypoczywać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie posiedziałam długo, muszę ustąpić miejsca męzowi bo coś musi ważnegoooo zrobić:D narazie miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdzimy na działkę podlewać bo sucho i niektóre roślinnki to odczuwają:( a tak poza tym nic innego nie robimy bo zwyczajnie jest za gorąco na jakąkolwiek robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w upalne popołudnie, u nas spadły dzis 2 krople deszczu, jest jeszcze gorzej niz przedtem, duszno jak nie wiem co wr4ociłąm od fryzjera i z probnego makijazu, dokupiłam nalepek na alkohol weselny a po 18 pedze do ksiedza, a tak naprawde to cieżko mi sie fhodzi, czuje sie zmeczona i niewyspana, bo albo budza mnie sny zwiazane ze slubem albo spac nie moge 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo. Jeszcze kilka dni i bedzie po slubie i po stresie. Spokojnie bedziesz czekala na przyjscie na swiat dzidziusia. A propos wesela, wlasnie obejrzalam plyte z wesela na ktorym bylam tydzien temu. Bylo super, az chcialoby sie pojsc jeszcze raz. Upal rzeczywiscie byl dzis niemilosierny. Jutro idziemy nad wode, troche poplywamy sobie w zalewie. A w samym srodku cyklu jedziemy w gory, wiec nie wiem czy odpowiednio je wykorzystamy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, wciąż jestem w szoku po wiadomości o śmierci Ewy Sałackiej. Włos się jeży na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, no ja też jestem w szoku, ze przez jakies ukąszenie osy ktos może ot tak umrzec . To jeszcze jeden dowód na to , że trzeba cieszyć się każdą chwilą swojego życia i nie traktowac go jako poczekalni przed czymś lepszym co ma nastąpić jutro , bo to jutro może nigdy nie nadejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kikunia Jak się czujesz? Dajesz radę jakoś w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Genewka , jakos daje radę, ale bardzo dokuczaja . Ale pocieszam sie tym , ze od 7 mam urlop:-))) dwutygodniowy. Poza tym czuję się ok,dzidzia jest dla mnie łagodna. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, normalnie jak usłyszłam o Ewie to tż az mi sie slabo zrobiło przesyłam Wam fluidki wtorkowe, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dzis mam miec milusi dzien, w sumie juz od rana moje kochanie sie postarało zeby tak było i pobujalismy troszke malemstwo po obiadku ide wybierac bukiet na samochod a wieczorkiem przyjezdza do mnie kuzynka na ploty, bo nietety oststnio nm sioe nie udało spotkac mimo planow Jutro jest anny co jej kupie na imieniny, może mi podpwoeicie 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kogo to
Chcąca obchodzi. Znów tylko ja ja ja ja. Czy ktoś się pytał co będziesz dziś robić szczegół po szczególe??????????? Pytanie powyższe było do Kingi jak się czuje i co słychać a nie do ciebie pieprzona egocentryczko. Na marginesie- Wróżka marzeń się wam zgubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×