Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

ale rozciagłam stronke, gość ma po 60 , ale wiedzialam kogo biore bo robil okna u moich rodzicow i czesc u mnie w tamtym roku, ale ze nie mielismy kasy na wszystkie to teraz wymienaimy jescze w duzym pokoju, ciekawe gdzie mojo kochanie dzis bedzie spał , pewno na ziemi w małym pokoju masakra, pewno jesczezdazy przyjsc zanim ten wyjdzie , to sie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapałam się na fluidki;) Dziś sama bez męża jestem, nie lubię spać sama w łóżku bez męża, idę pochlipywać z tęsknoty:( Dobrej nocki🌼 i do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca bardzo dzieki za zdjecia, mialas sliczna sukienke i butki, ladnie razem wygladacie;-), no i te płatki róż rewelacja ❤️ ze tez sama na ten pomysl nie wpadłam, no ale juz za pózno, hihi Wszystkim kolorowych snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Chcąca bardzo serdeczne gratulacje, śliczna i szczęśliwa z was para. Ja czasem zazdroszczę tego ślubu w białej sukni, bo niestety mój mąż wziął ślub kościelny z eks, no i nikogo z nas nie stać na opłacenie rozwodu kościelnego. Może jeszcze kiedyś???? Wczoraj miałam mało dzieci, ale w tym jednego nowego, który stale płacze. na szczęściw wiem, że takim płaczkom przechodzi po 2-3 tygodniach, więc jestem w połowie drogi. We wtorek byłam u ginekologa. Czeka mnie wycinanie cysty, no ale jak mi to pomoże i nie będę przy okresach musiała cierpieć jak ostatnio, to warto. BYłam już gotowa udać się na pogotowie, kiedy na szczęście zaczęło mi przechodzić,więc teraz mam pewność skąd to. No nic. Przeżyję i to. Mam pytanie, bo trudno mi się połapać Kto chce jeszcze zdjęcie piesków? proszę o listę, będę załatwiać na bierząco. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny🌼 Gdzie się pochowałyście? Manuel dotarł do mnie, troszkę wymęczony, biedak tyle kilometrów musi robic, zrobił koktajlik owocowy i popedził w sina dal, ale ciekawa jestem do kogo. chyba sie jeszcze Solaris nie nacieszył :-) Agatje, ja tez chcę zdjęcie piesków. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelku hihihi :D:D ja tu mam łaskotki :D:D raunku!!!! No rusz się lepeij zrobić kawę bo ledwie na ślipka patrzę... No, ufff.... Co go opętało???? :O Witam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julko i jodełko, butów udało mi się więcej nie kupić hehe, ale ze stópkami miałam khm khm problem... Otóż po drugim dniu na plaży spaliły mi się stopy z wierzchu... nawet do głowy mi nie przyszło, że moga się tak spalić od słoneczka. W sumie to najczęściej były na wierzchu, bo chodziło się przeciez na bosaka. No a potem wyglądałam komicznie, bo chodziłam w skarpetklach i opalałam się w skarpetkach. Mioi sąsiedzi z pensjonatu konali ze śmiechu, zwłaszcza pierwszego dnia, zanim się wytłumaczyłam. A bo rano widzieli mnie w stanie ciężkim po upojeniu alkoholowym z dnia wcześniejszego i troszkę z politowaniem patrzyli, a potem zaległam na plaży w skarpetkach. Jak podniosłam głowę to w końcu zagadali, że to niby niezła imprezka była skoro zapomniałam o skarpetkach i rechoczą ..... no i musiałam powiedzieć, że spiekłam sobie stopy.. Jak widzicie stopy to jakaś moja wyraźna słabość... jak nie kijem to pałką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel do chcącej!! dziewczyny nie piszcie, że to nie miejsce na pogaduchy o waszych brzuszkach. To jak najbardziej miejsce na takie rozmowy. Najpierw się starałyście a teraz nosicie dzieciaczki w sobie i śmiało rozmawiajcie o wszystkim. Zresztą zaciążonych jest coraz więcej i jestem pewna, że będzie przybywać!!! Wszystkim wam tego życzę. Przecież to bardzo magiczny topik!!! Prawie co miesiąc ktoś nam przybywa w II tabelce. Ja wiem, bo dsoczytałam, że jakieś pomarańczki pisały brzydkie rzeczy i w ogóle, ale przecież nie można tym sie przejmować. One są wszędzie i próbują psuć wszystkie topiki, intrygują, podpuszczają. Nie warto tym się przejmować. Dziewczyny co o tym sądzicie? Myślę, że śmiało powinnyście pisać o wszystkim!! O odczuciach, wizytach, serduszkach, bijących, obawach, zakupach, urządzaniu pokoi. To nasze życie, a tu jest nasz topik. Piszmy o tym życiu, każdy co chce i ile chce i jakie ma potzreby. Przepraszam, że poruszam ten temat, ale myślę że w końcu trzeba to wyjaśnić konkretnie. Piszcie co o tym sądzicie i nie przejmujmy się pomarańczowymi. Dobrymi chęciami..... no ale moje zamiary są jak najbardziej dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatytułowałam że do chcącej, a tak naprawdę to napisałm przeciez do wszystkich... Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, widzę, że solarisek dzisiaj na posterunku:D:D:D To jeszcze do kogoś nie dotarł e-mail od Jodełki? Myślałam, że tylko o mnie zapomniała;) Ale chyba dzień z nocą się Jej miesza, może to przez Manuela? chcąca, bardzo ładne zdjęcia. Agatje, śliczne szczenięta. solaris, popieram apel. A zauważyłyście, julk_a została na dzisiejszą noc bez męża? I na dodatek nie lubi sama spać;) Czyżby, czyżby ktoś Jej pomógł przetrwać noc? Ciekawe jak długo ten Manuel pociągnie?:D:D:D A zauważyłyście, że mamy już 200-setną stronkę???? Ogłaszam święto na topiku. Trzymajcie się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odswietnie z powodu 200 stronki;-) Agatje ja tez poprosze zdjecia piesków Tez uwazam ze dziewczyny z II tabelki powinny swobodnie tu rozmawaic i mam nadzieje ze te ich rozmowki przydadza sie i nam w przyszlosci Uciekam na kawke do pzryjaciólki i bede podziwiac jej brzuszek bo jest juz w 6 miesiacu;-) a walczyla o ta ciaze 1,5 roku milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Genewo i pluszko!! Cieszę się że popieracie prośbę do naszych pań 2 w 1 :-) Także dziewzcyny śmiało piszcie o wszystkich swoich odczuciach!!! Ja już dzisiaj nie piszę. Zostawiam miejsce dla pozosałych topowiczek na załapanie się na odświętną 200 stronę!!!! Buziaki dla wszystkich!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Manuela nie zgarnęłam, cierpiałam wczoraj w samotności;) więc nie u mnie zabalował łobuziak:P Też nic nie dostałam od Jodełki. Solaris czytają opowieść o twych stopach, ubawiłam się, Ty faktycznie musisz uważać na nie bo masz takie delikatne:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziole. Po pierwsze. Wieczór był wieczorem tylko sieć odcieli bo panowie wymyślili sobie gmerac w kablach. Mam dopiero teraz. Zatem wczorajszy wieczór będzie dzisiaj. :)). Po drugie. Zgadzam się z Solarisem. Olać pomarańczowe krowy i pisać wszystko Panie Ciężarówki!! ;). Jak trzeba będzie to się oflagujemy :)) Po trzecie. Przypominam wszem i wobec: jodelka30@tlen.pl i czekam na zdjęcia. A po czwarte- 🌻 :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje sliczne te szczeniaczki, a ten jeden jest wyjątkowy. którgo sobie zostawiacie, bo wspominalaś, że taki macie zamiar, chyba że cos mi się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiamy sobie jednego - nasza jedyna panienke,ta ktora pozuje do pierwszego zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zdjecie szczeniaczkow, wiesz agatje ze jak ja juz sie naczytalam tyle o piesiuniach to dzis w nocy snilo mi sie ze przynioslam do domu slicznego szczeniaczka, a ja dzis zamiast sprzatac to pobojowisko po wymianie okien pojechalam sobie prawie na cly dzien do babci na wies na zielona trawke, wybyczylam sie ze hoho, mzoe jutyro znow troche , zreszta mężulek mi pomaga jak tylko nie jest w pracy, czyli miedzy 9 rano a 12 w poludnie, ale zawsze cos pocgwalilam sie babci ze bedzie prababcia, ucieszyla sie, jest pierwsza z rodziny oprocz moich rodzicow i kuzynki , ktora wie, pogadalaysmy sobie super, a ze moj tata rabal jej drzewa a mamam poszal na grzyby mialaysmy duuzo czasu dla siebie, fajnie, ateraz aanmiast sprzatac siedze i pisze do Was a teraz przesylam porcje fluidkow na deser po kolacji łapaać, łapać, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ciekawe co tam u kikuni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadłysmy więc podnosze. a gdzie sie podziały Perfumetka i Smuuutaska? ja juz zmykam i zycze Wam spokojnej nocki. Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!! Wstawać śpiochy, co z Wami. A co to za kocioł, już widzę. Trwa wielka walka o Manuela:D:D:D Ciekawe, kto wygra;) Ja wolę się oddalić, poczekam, popatrzę, co z tego wyniknie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja na nogach już od ponad 1,5 godziny. Poodkurzałam, położyłam do łóżek dwójkę dzieciaków i czekam na następne. Pogoda nadal ponura, moje roczniaki płaczą, za każdym razem kiedy słyszą \"nie\", chociaż powoli do nich dociera, że ja wcale nie żartuję. Powczorajszym 12godzinnym maratonie z malcami jestem padnięta. Dzisiaj na szczęście tylko do 17.30. Postuluję o cotygodniowe 3 dniowe weekendy. Spać A może by tak wydłużyć dobę do 30 godzin??? Wtedy każdy będzie odespany. Fajnie sobie z rana pomarzyć. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurki wstały , burki wstały i fliudki wam przysłały ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ genewciu czy ty widzisz to co i ja? matko jak ten nasz manuel juz wyglada??? ja tez popatrze z boczku, tak jak Ty , ale wiesz ostatni beda pierwszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem czemu dziewczyny patrza z boku wstaly skoro swit, poprzytulaly sie do Manuela i teraz im nie zalezy;-) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! :) Jodełko fajnie że masz już wieczór :D Chcąca i ellulka no i co wy na to o czym wczoraj pisałam? Będziecie nam o wszystkim donosić? O kopniaczkach dzieciątek też? Pozdrawiam wszystkich ciepło i biorę się za zaległości, bo zostawiłam wszytsko teściowej podczas urlopu. Kochana kobieta tylko własne porządki zaprowadziła i wielu rzeczy nie moge znaleźć :D:D Teraz co chwilę wisze na telefonie i pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie, gdzie jest Manuel? Biedaczysko, chyba uciekł;) A ja dzisiaj rano uczestniczyłam w akcji budzenia mojego siostrzeńca:D Mój siostrzeniec ma 16 lat, od wielu lat gra w ręczną (mają spore osiagnięcia w swojej grupie wiekowej - m.in. 3 miejsce w kraju), całe wakacje chodzi na treningi, ale jest problem ze wstawaniem. Mój szwagier wyjechał, siostra w pracy, a \"maleństwo\" śpi w najlepsze. Siostra dzwoniła ze 150 razu na telefon domowy - zero odzewu. Wreszcie dzwoni do mnie i mówi: zrób coś. Ja jej na to, że tylko komórka została. I zaczęłam dzwonić. Odebrał po ... 7 minutach. A wiecie, jak to długo, jak się cały czas wykręca ten sam numer???? Mam nadzieję, ze dotarł na ten trening:D Buziaki Jodełka, no i minął kolejny wieczór. Nie ma to, jak nam coś obiecać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×