Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ja nie odpoczywam od kompa, tylko nastrój mam taki, jak pogoda u mnie za oknem czyli brzydki, pochmurny i ogólnie jestem na nie. Także wolę Wam nie marudzić. A do tego strzela mnie ..., jak sobie pomyślę, że jutro odwiedzi mnie mój szef, chce zobaczyc jak sie czuję, a przyjdzie z rodziną, złośc to jest za lagodne określenie na odczucie jakie mnie ogarnia gdy o tym pomyslę 😡. jednak nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu. jak twierdzi mój mezuś dzisiaj jestem \"naczynko\" na złość czyli złośniczka. Mam nadzieje, że u was z nastrojem lepiej. Miłego dzionka. Buziaczki 👄👄👄 Chcaca: Wzmożona wydzielina, która głównie zawiera szyjkowy śluz oraz złuszczone komórki nabłonka pochwy, jest biała lub szarawa, śluzowa. Jest to stan fizjologiczny i nie jest związany z infekcją w drogach rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze to, zapomnialam wczesniej wkleic: W ciąży pojawiać się może obfitsza wydzielina z pochwy, powodując uczucie wilgotności. Wydzielina ta jest bezwonna, przezroczysta lub jasnożółta. Jest ona wynikiem przekrwienia szyjki macicy i przez to zwiększonej czynności gruczołów śluzowych. Ważne, by odróżniać ją od upławów spowodowanych zakażeniem. Wydzielina jest wtedy drażniąca, ma inny zapach i kolor; stan ten wymaga leczenia. Miłych snów, potem Ci to przejdzie, jak ja tak miałam, to mój mezuś smiał się ze mnie, że chcę pobić rekord w spaniu, potrafiłam spac od 19 do 10 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko wstało i fluidki do topiku powyciągało, dziendoberek wszytkim zmeczył mnie ten sen i wstaąm, śnił mi się poczatek toku szkolnego brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Też życzę wszystkim miłej niedzieli🌼 o! juleczka, czekam na wykresik❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Babeczki ja juz jestem po wizycie szefa, jakos poszło. mam nadzieje że więcej sie nie powtórzy. Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellulka masz już to za sobą;) a właściwie z głowy pogoda dziś nie rozpieszcza, nie pada a leje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki na topiku. dopiero wstałam, po 1,5 drzemce i wyciągam mezusia na spacerek. Najpierw samochodem trzeba dojechać do parku, a potem dopiero spacerek. Genewo stawiasz na francuzów, czy brazylijczyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! ellulko, ja zawsze stawiam na dobrą siatkówkę, miałam nadzieję, że po nudnym meczu o trzecie miejsce, finał spełni moje oczekiwania. I tak się stało. Nie wierzyłam w zwycięstwo Francuzów, ale miałam nadzieję na tie-break. Brazylia wszystko ostatnio zgarnia, gdyby Francji się udało, to byłaby sensacja. U nas dzisiaj był piękny, słoneczny dzień. Byliśmy na długim spacerze. Wieczorem czeka nas jeszcze seans filmowy, zawsze w niedzielę oglądamy \"24 godziny\" w Polsacie. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U nas też nadal szaro, buro, zimno i mokro. Maluchy już zaczynają chorować i jeden w tym tygodniu nie przyjdzie. Jak pogoda się nie zmieni to będzie tak do wiosny. Brrr. Za to niedługo czeka mnie wizyta rodziców. bardzo lubię jak tu przyjeżdżają, bo wtedy są zupełnie inni niż jak ja do nich jadę. Spokojni, wyluzowani i spędzamy bardzo miło czas razem. Ja wizyta jest w odwrotnym kierunku, to stają na głowie, żeby było super. Nawet nie mamy wtedy za bardzo czasu porozmawiać, bo cały czas się zastanawiają co by tu zrobić, żeby nasza wizyta była jak najlepsza i efekt jest taki, że stale \"dziczą\" i padają na nosy. Mam tylko nadzieję, że do ich przyjazdu pogoda się poprawi, bo w przeciwnym wypadku będziemy zamknięci w czterech ścianach. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Zakopałyście się w pracy? U mnie piękne słoneczko, aż szkoda siedziec w domu, ale wczoraj trochę pochodziłam i dzis juz mnie boli także ide dalej lezec. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌼🌼❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI! 🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę :) i wróżka jest jak to w poniedziałki bywa!! :) Pluszko cieszę się że jesteś coraz bliżej końca brania tych tabletek i bardzo trzymam kciuki za dalszy owocny ciąg!!!! Julko powiem ci że mi też włosy wypadają :O chociaż ja bardziej podejrzewam że to efekt clo, bo z ulotki tak wynika. Brałam trzy miesiące a włosy nadal mi wypadają garściami... też się już martwię.. Jodełko hoop! hoop! Jesteś? Gdzie się podziewasz górksa kozico?? ;) To drobny żarcik ;) Chcąca ty faktycznie musisz trochę zwolnić obroty, normalnie zmęczona jestem jak czytam :D Ogólnie witam ciepło wszystkie kobitki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cichutko tu dzis, chyba wszystkie zapracowane jestescie??? Ja mam ostatnie dni wolne (jeszcze ten tydzien ale w srode mam rade), dzis bylam u lekarza medycyny pracy i wiesz Chcaca ja dostalam tylko na 5 lat badania wiec chyba masz fajniejszego lekarza;-) Miłego popołudnia 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris ja podejrzewam, że włosy mi wypadają od prolaktyny z niczym innym tego nie wiążę. Piję pokrzywę 3 x dziennie i powiem Ci, że zauważam poprawę, wiadomo że potrzeba czasu aby zioła zadziałały. Narazie działam w ten sposób, przymierzam się do kupienia szamponu albo tonik NERIL z Garniera, jest to na wypadanie włosów. Dziś już lepsza pogoda od wczorajszej, od razu lepiej;) Pustki na naszym topicu. Dziewczyny odezwijcie się:D Jodełko nie zapomnij o nas🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem dzisiaj w ciągłym biegu, mam dużo spraw do załatwienia. Widzę, ze u nas niewiele się dzisiaj działo. Pozdrawiam i biegnę dalej. Miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zomowcy pojechali na biwak i spotkali tam drużynę harcerzy. Założyli się z nimi, kto sprowadzi z lasu większe zwierze. Harcerze na drugi dzień przyprowadzili na łańcuchu niedźwiedzia, a zomowcy – zajączka. Harcerze w śmiech. Zomowcy bez słowa chwycili pałki i dawaj lać zajączka po grzbiecie. Po pięciu minutach zajączek wrzasnął: - Dobra, przyznaję się ! Jestem żubrem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tu tak cichutko , Manuel kawe i koktajle porobil a zadna nawet sie nie zjawila po odbiór ojj ojj bo Manuel zacznie strajkowac ja dzis na chwilke do szkoły po plan i potem dodrugiej zeby mi go jakos dopasowali i znowu sie zacznie;-( Nawet deszcz leje na ta opkolicznosc- prawie jak jesien i to wcal;e nie zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ależ dzień dzisiaj, jak w październiku, zimno, brrr. Będzie potrzeba dużo kawy, bardzo dużo, na szczęście mamy Manuela. Czy Wam też tak nic się nie chce? Ja czuję strasznego lenia. pozdrawiam Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas na razie słoneczko, chociaż nadciągają już czarne chmury. Przynajmniej nasz salon się trochę nagrzał. Pogoda jest faktycznie bardzo leniwa. Maluchy też są stale śpiące i marudne. Z jednej strony dobrze, bo dużo śpią, z drugiej - bywa ciężko, jak wszystkie zaczynają płakać. Samo życie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie tez się nic nie chce genewo...chociaż nie, jak się tak dobrze zastanowić to chciałabym trafić na kanapę pod kocyk, z ciepłą herbatą, dobra książką i zagryzaczami.. :) No i jeszcze jak ktoś by obiadek przygotował tp już byłoby super. No ale rzeczywistość jest zimna, okropna i mokra. Leje potwornie. Właśnie przymierzam się do przeczytania \"samotności w sieci\". Słyszałam same dobre recenzje, więc chyba przyjemnie spędzę weekend. A nasze topikowe ciało pedagogiczne powoli z tego co słysze zbiera siły do pracy. Ja też się coś wkręcić nie mogę. Po takich długaśnych wakacjach ciężko . genewo a jakie elektrolity miałaś na myśli w związku z wypadaniem włosów?? Może faktycznie bark mi jakichś pierwiastków? :O Chętnie posłucham! :) Twoje rady są zawsze rewelacyjne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solarisku:) czytasz w moich myślach: kanapa, książka, herbatka z cytryną. Uwielbiam taki relaks. Można ewewntualnie coś pogryzać (ja najczęściej ziarenka słonecznika, albo z dyni). A \"Samotność w sieci\" polecam. Ja już bardzo dawno przeczytałam i bardzo mi się podobało. solarisku, ja elektrolity miałam w porządku. Tylko pamiętam, jak gina kazała mi je zrobić. Wiecie, ja nie miałam problemu z włosami, zawsze miałam mocne włosy (to u nas rodzinne) i nie zauważyłam wypadania. Tylko kilogramów mi przybyło po bromergonie i teraz nie mogę się ich pozbyć. Może Norprolac też tak działa. Chyba mnie ciągnie w kierunku kanapy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z powaznych przyczyn wypada włosów jest zakwaszenie organizmu: Jedząc i pijąc, dostarczamy organizmowi składników mineralnych, niezbędnych do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej, który jest jednym z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli spożywamy zbyt duże ilości produktów kwasotwórczych, do których należą m.in. białka zwierzęce, węglowodany (np. cukier, mąka, jasny ryż, makaron), tłuszcz, kawa, czarna herbata, alkohol i nikotyna, w organizmie może powstać nadmiar kwaśnych pozostałości przemiany materii. Poziom kwasów we krwi może ulec zwiększeniu również w wyniku stresu, pośpiechu, stosowania kuracji odchudzających, nadmiaru przyjmowanych leków, braku ruchu lub zbyt intensywnej aktywności fizycznej. Kwasy powodują starzenie się tkanek, zmarszczki, bóle i opuchnięcia, gdy organizm zatrzymuje wodę, aby je rozcieńczyć i zapobiec zniszczeniom. Komórki rakowe szybko rozwijają się w kwaśnym środowisku, podczas gdy zdrowe komórki giną. Jeżeli jesteś zakwaszony organizm wyraźnie to komunikuje. Jedną z pierwszych oznak są ciemne kręgi pod oczami. Bóle głowy, niestrawność, pryszcze i krosty, częste zaziębienia, zawroty głowy, nudności, mroczki przed oczami, gorycz lub kwas w ustach, obłożony język, uderzenia krwi do głowy, osłabienie fizyczne to tylko niektóre, najczęściej występujące objawy nadmiernej kwasowości. Długotrwałe zakwaszenie sprzyja rozwojowi poważnych chorób takich jak: nadciśnienie, miażdżyca, cukrzyca, osteoporoza, nowotwory, zmiany zwyrodnieniowe stawów, nadwaga, a także może być przyczyną wielu dolegliwości: ogólnego zmęczenia, braku koncentracji, zaburzeń snu, napięć nerwowych, depresji, częstych infekcji, zaparć, łamliwości paznokci i wypadania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to ja juz się bojam :O:O Powiedz szybciutko jak zbadać to zakwaszenie organizmu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zbadać?? I kiedy? rano, na czczo? czy można później??? Help!!!!!!! ::O:O:O:O Ja chcę to zbadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×