Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Nie nie zmartwił się, teraz chodzi dumny, że synus :-). Imie tez już mamy, będzie Krzysio :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, a mi się wcale z kubusiem nie skojarzyło :D:D:D Mamy wielbicielkę stumilowego lasu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dozgonną wielbicielkę. Jak nie kochać Puchatka, który \"im bardziej zaglądał do środka tym bardziej Prosiaczka tam nie było\"!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas lekarz powiedział, że na 100 % chłopczyk. na USG zapytał czy chcemy znać płec, my że tak. robi USg i mówi - cytuje lekarza "o a tu jest siurek". a że znałm przypadek że miał byc chłopczyk a była dziewczynak, to zapytałam "panie doktorze ale to może pępowina się owinęła wokół nóżki i pokazało że chłopczy\" lekarz popatrzył na mnie z urazą, cofną się i mówi " widzi pani to z prawej strony to jest pępowina, a tu mamy dwa jajka a po środku jest siurek, na 100 % chłopczyk" Także już nie podważałam słów doktora i przyjęliśmy, że będzie chłopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zastanawialiśmy sie nad imieniem, to pierwotnie właśnie miał byc Kubus, ale że teraz co drugi chłopczyk to Kubus, więc zdecydowaliśmy się na Krzysia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam i inne dziewczyny niech naniosą poprawki u siebie:) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................21.09 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 12............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łozko zamówione, a już za chwilkę jedziemy na imprezke, także do jutra. Miłego popołudnia i wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie paskudna pogoda, przytomnośc umysłu 5 w skali do 10, nawet kawa nie pomaga. Ale gdzie Wy się podziałyście? Spadłysmy na szary koniec! Trzeba bedzie wszcząć poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, halo? Wysylam Manuela na poszukiwania? ja tez przytomnosc mam kiepska, bo po pierwsze wczoraj nie moglam zasnac i meczylam sie do 2giej, a po drugiej musialam dzisiaj wstac i popedzic na rade. o tyle dobrze ze u mnie wychodzi sloneczko, wiec jest jakas nadzieja na lepsze dni;-) Ellelko jak tam na imprezce bylo, nie wynudzilas sie skoro nie moglas lapac długich fal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuel tez gdzies zaginął, przyzanawac się która z dziewczyn zatrzymala go u siebie :D Pluszko, jak się ciesze :-), że nie jestem tu sama. Na imprezce było OK, wysmiałam się, najadłam kiełbach z ogniska (pychota) i porozwoziłam do domu, tych którzy szli dzisiaj do pracy. A za chwilkę musze odebrac mężusia z pracy, bo sam dzisiaj nie prowadzi smochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elullko to jestes kochana zona ze go odbierasz a nie kazesz jechac autobusem??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela to napewno zagarneła Solaris bo sie nic nie odzywa;-), chociaz a moze nasza szefowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie. Bardzo, bardzo przepraszam, ze nie odzywalam sie tak dlugo. Nie doczytalam jeszcze zaleglosci, ale pilnie nadrobie. Witam dziewczyny po wakacjach. Wreszcie topik ruszyl pelna para (jak bylo przed wakacjami). Ja niestety nie czuje sie najlepiej. Trzy dni temu mialam jakies ciezkie zatrucie pokarmowe. Myslalam ze wypluje wnetrznosci i nie tylko. Sory za obrazowe przedstawienie. Bolal mnie (do dzis czuje) brzuch i mialam okropne mdlosci. Najgorsze jest to, ze musialam jechac na pogotowie, tam dostalam zastrzyk jakis i lekko uspokoilo sie. Przepraszam za zanudzanie i powracam do zaleglej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko ale już dobrze się czujesz? zatrucie jest paskudne brrrr, toś się bidulko wycierpiałaś🌼 Faktycznie Manuel gdzieś się zapodział, pewnie zrobił długi przystanek u którejś z dziewcząt;) tylko u której? hmmm A nasza szefowa gdzie jest?? U mnie potwornie zimno aż nic się nie chce robić.Wczoraj mąż zrobił niespodziankę i wrócił niespodziewanie do domu:D oh jak ja się cieszę, że jest już ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_o troche lepiej sie czuje, ale musze trzymac diete. Suche bulki i wafle ryzowe. A tak mi sie chce jesc cos normalnego. Chyba padne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetko po takim zatruciu nie można się normalnie odżywiać, tylko same lekkie rzeczy bo żołądek podrażniony. Wytrzymasz przez kilka dni z taką dietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko wracaj szybko do zdrówka 🌼 Julk_a to juz nie musisz tulać się do podusi, tylko możesz do mężusia, co jest o wiele przyjemniejsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julk_a miłego tulania :D Moja przytomność umysłu spadła już do 3, więc przenosze sie na kanapę, może cos obejrzę w TV ;-) Miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim! Tak sie zastanawiam i mysle ze to wina Manuela przestal kawe serwowac to i dziewczynki mało tu zagladaja, a może to ta pogoda fakt zachecajaca do zycia nie jest ale u mnie dzis przynajmniej nie pada w tym roku jak bylismy z jarkiem nad morzem to akurat w prognozach stale zapowiadali deszcze(juz nawet potem przestalam je ogladac zeby sie nie denerwować) wiec jak wstawalismy i nie padalo to radosc byla spora. wszystko zalezy od punktu wyjscia;-) milego dnia i odezwijcie sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko fajna ta twoja niespodzianka;-) Perfumetko kuruj sie i wytrzymaj na tej dziecie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Jestem już po wizycie u giny przebadana wzdłuż i w szerz. Pełny monitoring zaczynamy w następnym cyklu. Dodatkowo hormony itp. Ale w pierwszej kolejności badanie nasienia. Moje kochanie zwarte, zmobilizowane i gotowe. Tylko będzie mu przeszkadzał 3 dni bez przytulanek. Na USG coś mi wyszło nie tak. Tzn. jest jajeczkow prawym jajniku, ale nie powinno mieć takich rozmiarów (28mm).Podobno żeby było dobre to max powinno mieć 25mm. Na dodatek to było wczoraj, a owu powinnam mieć wg obserwacji dziś lub jutro. Więc coś tu mże być nie tak. Niemniej jednak gina mówi, że może to jednorazowe wypatrzenie. Jest bardzo miłą kobietą, tłumaczy wszystko. Przedstawiła mi wszystkie kroki ewentualnego leczenia. Jeśli faktycznie będę miała teraz bule owulacyjne to mam się zgłosić w poniedziałek. Chce zobaczyć co z tym \"bykiem\" w jajniku. Jak by nie było ze staranek w tym mesiącu nici bo z tak przerośniętym jajkiem i tak na nic nie ma szans. Buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki 🌼 Wpadłam na chwilkę, żeby się z Wami przywitac, a teraz pędze jeść śnadanko. Dzisiaj troszke późno wstałm, przez mego brzdąca :-), zachciało mu sie harcowac o 4,30 i spania przez ponad godzine nie było. Pluszko pewnie masz racje, że to wina Manuela ;-), ale gdzie on się zapodział??? Smuuutasko super, że jesteś zadowaolona z giny. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko fajnie ze jestes zadowolona z swojej pani ginekolog, O jakich hormonach pisalas? co masz zaczac brac? a co do badania nasienia to dowiedzcie sie czy mozna oddac próbke w domu. Mój mąz też badał nasienie i pani tłumaczyła że jesli w ciągu pół godzinny od oddania nasienia dowiezie sie je do laboratorium to można to zrobić w domku. Zawsze to mniejszy stres niz jak za drzwiami ktos ci czeka na maly pojemniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom hormonów mam dopiero zbdać. Ale wszystko w następnym cyklu. A próbkę nasienia oczywiście pobierzemy w domu. Do 45 min mamy zawieźć pojemnik opatulony w ręcznik i trzymany pod pachą do laboltorium. Moje kochanie niby taki gieroj ale już się ubezpiecza, że on pojemniczek wypełni, ale ja zaniosę bo on biedny się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×