Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

DZIEKI CASTOPEO ZA POWITANKO, JA TEZ WSZEYTKIE WAS CIUMAM NA DZIENDOBEREK, ZARAZ WYJEZDZAM NA WYCIEXCZKE DO OJCOWA, MILEGO DNIA PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, wyprawa do Ojcowea była przeurocza i przemiła, niezbyt miałam ochote jechac, ale ciesze sie ze dlałam sie namowic, odpoczelam , zrelaksowlam sie pooddychałam napewnoświezszym powietrzem niż w moim mieśćie, a jutro ploteczki z kuzynka bo ma do mnie przyjechać. ciekawa jestem jak Wam kochane mija weekendzik, mam nadzieje ze rownie milusio jak mnie , pozdarwiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was , jakoś tu pusto dzisiaj , no tak Manuela nie ma to nie ma kto kawy parzyc , wkleiłam tabelke bo nam zginie, wczoraj byłam na rybach złowiłam dwa wielkie karpie i dzisiaj będzie świeża rybka na patelni. jak nikt kawy nie parzy to ja wam zaparze U_U_U :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wpiszcie mnie do tabelki termin porodu mam na 27 stycznia 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 06.07 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków............czerwiec/lipiec pafnucy100....Monika....30.........Kraków..................lipiec pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka............13..............................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym nella76 .......Milena.............8............................27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetaa30
Cześć dziewczyny ja od 2 cykli staram się i nic a przy tym bardzo się boję bo moja pierwsza ciąża okazała się obumarła w 8 tyg.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa aanetaa\' o 30 trzymam kciuki, powodzenia, zagladaj do nas cześciej, pozdawiam nella- nie ma za co, to cudownie ze tabelka sier poszerza i rosną zapisy u jej dołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Skacze sobie po róznych topikach ale u Was jestem nowa. Nie dam rady całości na raz przeczytać ale te wyrywki które mi wpadły w oczki są bardzo ciekawe. Też zauwazyłam że na innych forach królują 20-parolatki. A mnie już trzydziecha dogania. I chyba właśnie jestem w pierwszej ciąży :) Jeszcze nie do końca w to wierze. Test pozytywnie i krew też ciąże potwierdza. Ale poza tym nic wyjątkowego nie czuję. Ani za specjalnie senna nie chodzę, ani mdłości nie mam, ani widocznych zmian w organizmie. No i dlatego trochę się czuję niepewnie. Ale chcialam napisac żebyście się nic nie przejmowały brakiem sukcesów. Tak naprawdę tu potrzebna jest miłośc a nie kalkulacja :) Zbytnie skupianie się na dzidziusiu bardziej szkodzi niż pomaga. Oczywiście warto obserwować swój organizm i zgadywac kiedy ma się płodne dni, ale czasem świeczki i wino więcej pomogą. Życze powodzenia! Sorki że się tak u Was rozpisałąm ale ja juz tak mam. Pozdrowionka i nie traćcie nadziei. Jesteśmy w najlepszym momencie - dojrzałe jak trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poohatka- dzieki za słowa nadziei i otuchy, zeby i u nas tez tak było jak u ciebie, napisz nam , a bardziej mi jak czułas sie na samamym poczatku, tzn brak @ i co jeszcze czy czylas sie tak jak przed @ czy nie??? wszystko chetnie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie włąsnie wszystko boli jak na @ i juz mi sie bucxzec chce , ze znow niec w tym miesiacu , atk pracowlismy, jesczez do srody troche czasu , ale brzuch mnie juz boli i cycuszki tez powoli zaczynaja, jakies zongi mi na twarzy wylzły , jak przed @ wiec pewno nic z tego znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetaa30
ja chyba postawię na spontaniczność, bo za pierwszym razem nie kalkulowałam i udało się( choć finał był tragiczny) a ostatnio ciągle zaglądam do kalendarza i nic z tego nie wychodzi. Na szczęście wkrótce wakacje i zasłużony relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh- żeby tak można było mieć maleństwo bez chodzenia w ciąży. Moja ciąża po 30 była okropna. Życzę szybkiego wpisania w dół tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też wymysliłam że ciąża powinna trwać góra 3 miesiące :) Co do objawów. Szczerze powiem że nie mam żadnych ale jutro idę do gina i mam nadzieję że mi po raz kolejny potwierdzi. Jedyne co to śpiąca się okrutnie zrobiłam. I powiem Wam że jak mi się @ nie pojawiła to byłam niesamowicie zaskoczona. Nie robiliśmy dzidziusia. Sam się zrobił :) Miałam zawsze bardzo regularne @ i zdziwiłam się jak w terminie nie nadeszła. Choć kochaliśmy się w samą połówkę to nie spodziewałam się że to tak od razu można załapac. Zawsze kochalismy się wieczorkiem, wykapani, pachnący. Raz nam się zdarzyło w biały dzień bez higienicznych przygotowań. No i to jest mój przepis! Nie myślec o tym, stawiać na spontan. jak widac działa.Po dwóch tyg czułam bóle podbrzusza jak na @. Ale to nei nadeszło. Za to pojawiły się dwa paski. Ale mi się łapki trzęsły. A mój miś o mało głową sufitu nie przebił :) Tak więc trzymam za Was wszytkie kciuki, może za nie cały roczke będziemy wrażenia z przewijania wymieniać! :) Boże znowu Wam pół strony zajęłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajome małżeństwo starało się o dzidzię ładnych parę lat. Porobili wszystkie badania i okazało się, że ona jest uczulona na jakiś składnik nasienia męża, w wyniku czego jej śluz zabijał plemniki. Żartowała mówiąc, że może mieć dziecko z każdym, tylko nie z mężem. Wydali mnóstwo pieniędzy na leczenie, łącznie z umówieniem wizyty na zapłodnienie in-vitro. A ona rozchorowała się i brała antybiotyki, co osłabiło działanie śluzu. I tak, przez \"przypadek\" mają teraz dwóch dorodnych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ można mieć nawet przez 3 miesiące będąc w ciąży. Moja znajoma nie wiedziała o ciąży właśnie coś około 3 mies. Miała okres normalnie i nic dziwnego z organizmem się nie działo. Aż raz ją skurcz złapał i myślała że to kolka. Potem się @ nie pojawiła więc poszła do gina myśląc że ma problem z jajnikiem. A gin orzekł 3 miesiąc ciąży. Szok nie? I mam też kumpelę która ma 33 latka i pierwszą ciążę! Tak więc wiek nie gra roli. Każdy organizm jest inny. W moim brzuszku jest pęcherzyk, dziś go widziałam! piszę to żeby Was pocieszyć, że ciąża po prostu się przytrafia :) Tylko nie myślcie o niej obsesyjnie. A ja teraz to się dopiero zaczynam naprawdę bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka poohatka - widze ze chcesz mnie jakos pocieszyc, jakos dzis mam paskudny nastroj, nie ma jesczez typowego krwawienia, ale plamienia juz są , coprawda narazie brazowe ale widac ze @ zbliza sie swymi wielkimi , czerwonymi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca... ja myślę że nie masz się co martwić i los na pewno wybierze dla Ciebie najlepszy moment! Rozumiem że to ma być Twój pierwszy dzidziuś? Widzisz ten świat jest tak zbudowany że patologiczne rodziny mnożą się na potęgę bez najmniejszych starań a nawet utrudniając je - imprezki, narkotyki, chlanie. Ciążą się nie przejmują, do lekarzy nie chodzą i zdrowe dzieci rodzą. A inni się starają, liczą dni, łykają witaminki i nic. Może wcale nie znasz swojego organizmu i w efekcie zły moment wybierasz? Fakt że w okolicach 30-tki każdy miesiąc wydaje się na wagę złota bo latka lecą ale najlepiej wyluzować, cieszyć się sobą nawzajem z partnerem a bocian sam przyleci. Bądź dzielna i pisz jak najwięcej. Łatwo się innych pociesza, wiem. Ja sama w strachu :) Nie wiem co mam teraz robić żeby wszystko było ok. Lekarze każą żyć normalnie jak dotychczas, ale trudno o tym wszystkim nie myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poohatka , dziekuje ci bardzo za dobre słowa, masz racje, ale... ale tak bardzo sie nie poddaje, niedługo znow zaczniemy, no chyba zeby jeszcze cos z tego bylo, ale wole sie nie łudzic , ale jak zanm zycie to pewno jak juz bdzie ta włascia @ to buczenie tez będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca...Nie rycz mała! :) Ile Ty sobie wiosenek liczysz? Przeciez teraz wakacje, relaks, nastroj - nawet nie bedziesz wiedziala kiedy i jak :) Sama sie przekonasz! I nie ryczeć mi tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poohatka jest troche tych wiosenek , ale sie nien poddaje, fakt juz nie moge sie doczekac tych wakcji , szcegolnie jednego dnia w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnosze topik bo spadlysmy juz na trzecia strone. Dziewczyny, gdzie sie wszystkie podziewacie, ze tu tak pusto? Chyba dlugi weekend odciagnal wszystkie starajace sie od komputera. Ale niestety jutro juz do pracy. Szkoda. Dzis bylismy z mezusiem na basenie i czuje sie teraz taka leciutka. Juz chyba rok czasu nie bylam na basenie. Ale bylo fajnie. Pozdrawiam i witam nowe kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×