Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

:-). Witam Wszystkie Kobietki. Pijemy z Manuelem zdrowie (Kawą oczywiście! ) za ten cholerny poniedziałek ;) Buziaki. Do wieczora :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam! jodełko ranny ptaszek z ciebie :-) ja jestem tak zaspana, że nawet manuel mi nie pomoże 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! I PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No i po weekendzie :( Jeszcze 5 dni i następny. Perfumetka, w ciąży na razie nie jesteś , więc nie dręcz się, łyknij sobie przez parę dni tabletki przeciw alergii, poczujesz się lepiej, a jak zobyczysz 2 kreseczki przerwiesz. Przez ok. 10 pierwszych dni jajeczko zużywa sobie swoje zapasy jedzonka, potem dopiero po implantacji zaczyna korzystać z tego, co mu dostarczy matka. Spokojnie. MAmm nadzieję jodełka, że się ode mnie nie zaraziłaś ;) Moje przeziębionko przechodzi, powoli, aczkolwiek efektywnie. Wreszcie. Hura! Pogoda u nas znowu do kitu, podobno ma się poprawić od czwartku, więc może następny weekend będzie u nas lepszy. Kawa manuela i mnie nie bardzo chce pomóc, oczy mi się zamykają Jakoś się jednak trzeba zebrać w sobie. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszystkie Dziewczyny były od rana takie zaspane?? Wstawać śpiochy, pić kawę i pisać co słychać, ale to szybciutko:) Ja jestem zupełnie nieprzytomna i nawet kawa mnie nie podniesie, ale cóż... zaczynamy nowy tydzień i musimy być dzielne. Pobudka Dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też od rana nieprzytomna, dobrze ze mam dziś tylko 2 godzinki;-) witam wróżkę to miły widok na poczatek tygodnia mój katar jakby ciut przeszedł pezez weekend, jak teraz wróci to w koncu uwierzę ze to alergia na szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewko jak tw oj anioł znalazł się w końcu wczoraj??? a właściwie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądząc po tym, że spałam tylko 3 godziny, to chyba się nie odnalazł...może stracił do mnie cierpliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genawo ale skoro wrócił to nie jest tak żle, pewnie też się stęsknił za Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie sądzę, żeby się stęknił... Ciągle ma ze mną problemy, pewno nawiał i już. Ja też uciekam, muszę się trochę przespać, bo padam. No cóż, nie jestem w najlepszej formie... Dziewczyny, piszcie co u Was słychać. solaris🌼 julk_a🌼 Czarna🌼 kikunia🌼🌼 Castopea🌼 atena🌼 Jodełka🌼 pluszka🌼 pafnucy🌼 Agatje🌼 Chcąca bardzo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy
dzięki genewo z 🌻 a solaris dalej nie ma...może ją od netu odcięli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Mój weekend minął , bardzo szybko. W sobotę nadrobiłąm troche sprzatanko w domu, a w niedziele byłam na komunii. Wymarzłam się za wszystkie czasy . Wiatr dmuchał ak gupi. Zreszta dzisiaj w nocy też nie mogłam spac , przez ten wiatr , bałam się ze normalnie okno mi wywali , tak strasznie muchał. Co to mojego stanu , to czuje się dobrze, w nocy musze wstawac na siusiu i narazie tyle. Przed wizyta u ginekologa zrobie sobie jeszcze jeden test , zeby się upewnić ze nadal jestem zafasolkowana:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, wiem dlaczego nie zaglądasz. Zrób to dla mnie i odezwij się jak zawsze to robiłaś. Wrzuć na luz. pafnucy, jak się czujesz? kikunia, super, że jesteś.🌼 dla Was. To z objawów, masz tylko to nocne wstawanie? A piersi, brzuch itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o 🌼 dla perfumetki. solaris, coś Ci literki podrosły przez weekend? Podlewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Witam serdecznie i cieszę się że Was \"widzę\":) Fajny był taki przedłużony weekend, nawet by mi pasowało tak pracować tylko do czwartku:D Genewo ogromnie się cieszę, że wróciłaś do nas🌼 Przytulam cieplutko wszystkie smutasy, chowujące i zamałpione🌼❤️ Pogoda przez ten weekend była okropna!!! zimno i deszczowo, jak jesień brrr Miłego dzionka życzę i dużo uśmiechów:D:D:D Manuel pooproszę kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj julk_a❤️ Manuel gdzieś przepadł, ktoś go zagarnął i nie chce oddać. Ja spałam tylko 3 godziny i nie ma mnie kto poratować. Muszę chyba rozpocząć śledztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo, piersi mnie nie bolą aż tak bardzo. matko , moze to żle ze mam tak mało objawów:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc z pewnego oddalenie na kwiatki genewo które dokleiłas do naszych nicków tuż powyżej, można zauważyć stojącą kobietę ciężarną :) Tam na kikuni i castopei jest wyraźny brzuszek. To chyba dobry znak. Odezwę się jak tlko się pozbieram.. a jakoś tak mnie genewo w piatek zdołowałaś.. i tak się ciągnie to za mną.. Sentymentalizm wyszedł ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!!! Manuel zrobil pyszną kawę i dodal mi jeszcze pączka, chyba mam u niego dzisiaj względy:) 💤 ale i tak zasypiam na stojąco. Genewa ten wiersz dostalam kiedyś na urodziny od moich przyjaciólek jak mialam strasznego dola. Jestem pomiedzy jedna pracą a drugą i już nie mam sily, jak dotrwam do konca roku to będzie cud. Muszę wyslać swojego Aniola Stróża, żeby odnalazl mojejgo bociana bo się cholernik szlaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam na solaris, że go zagarnęła dla siebie bo coś umknęła szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, no co Ty, powinnaś się cieszyć, że nie masz męczących objawów, jeszcze ich będziesz miała dosyć. Wyglada na to, że Twój organizm dobrze zareagował na ciążę i to jest właśnie to:) Zresztą, wszędzie piszą, że początkowe objawy, to sprawa bardzo indywidualna, bo każda kobieta jest inna. Czarna, Ty nigdzie nie wysyłaj swojego Anioła Stróża, bo się będziesz męczyć tak, jak ja teraz. Nie mogę spać. julk_a, ja to już nawet nie czekam na kawę od Manuela, bo wiem, że się nie doczekam... solaris, przecież jestem... to co czuję, to zupełnie inna kwestia. Jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, na upartego można tam zobaczyć jakąś ciężarną, ale tylko dlatego, że nasza kikunia jest 2 w 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
genewo nerwy mnie zjadają powoli, pod hasłem udało się czy nie, dziś dopiero 24dc, w sumie nie robię sobie zbyt dużych nadzieii, ale iskierka gdzieś tkwi i drąży solaris a co u ciebie, jak po monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, no właśnie, co zrobić, żeby nie myśleć. Zaprzyjaźnić się z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
staram się nie myśleć :-) ale co chwilę w głowie przemknie "a może się udało" ech ech ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×