Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

czesc dziewczynki i sama nie wiem starac sie czy nie, bo wyladowalam na L: 4 w sumie jak goraczka by spadla to mialabym sile dzialac, gnewa specjalnie dla ciebie duuuuzy : ) - i przepros sie ze swoim anołem i znow do dziela , prfumetka ja od 13 roku zycia jestem na lekach i pod opieka specjalisty - działaj a jak staranka sie zrealizuja pojdziesz do lek i ci powie co dalej, jodełka - ja jak widzisz juz padłam - trzymaj sie dzielnie i nie daj chorobsku, kikunia ty teraz na siebie uwazaj , dbaj o siebie a nie marznij, jestescie przeciez 2 w 1 , pafnucy- nie trac nigdy nadziei, julk_a - jesczez 4 dni i znow wolne, kochane zmeczone nauczycielki - jeszcze 18 dni tylko z obcymi dziecmi a nowy rok szkolny napewno bedziecie zaczynac tez i ze swoimi pod serduchami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia doszło, śliczna z Was para, a teraz jeszcze Ty jesteś 2 w 1:) Chcąca bardzo, wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przestane, bo ide na dzien matki, zrobilam ładna inscenizacje beda konkursy, piuosenki wiersze, ciekawe czy ja kiedys pojde do swojego dzicka na dzien matki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam, byłam na pożegnaniu emerytki i wróciłam potwornie obżarta. Obiadu dziś nie ruszam. Niestety zbliża się potwór w postaci @, zaczęły się plamienia a to oznacza wiadomo co:( dołączam się do smutasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, nie marudź;) jesteś, jesteś:) julk_a, no dobrze, że jesteś, bo już myślałam, że strajkujesz, tak jak solaris. Jak plamienie, to chyba niestety, ta wredna jędza, małpa krasa. juleczko, co słychać u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydka pogoda psuje plany, cały weekend padało i na działce nie byłam. Gdyby była altana to wtedy deszcz by nie przeszkadzał, a tak to można moknąć. Wczoraj byliśmy w kinie a potem na jedzonku:) i tak zleciało. Jeszcze miałam taką małą nadzieję, że się uda i @ nie przyjdzie ale cóż zbliża się. Jest mi przykro, za jakiś czas minie a i tak uśmiecham się do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Wam coś prześlę i to jest troszeczkę związane z tym filmem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześc kobitki , siedze sobie w domu i jajo znosze bo czekam na @ i nie wiem co jest bo narazie nic a dziś jest 28 dc a mam jak w zegarku.Chyba oszaleje , a na dodatek mało tego to w niedziele za namową męza zrobiłam test i wyszedł negatywny , ale chociaż zobaczyłam jak go sie robi bo nie miałam z nim do czynienia w cześniej , pewnie mi sie spuzni i jutro w pracy będę ryczec z bulu i z rozpaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kikunia właśnie odebrałam twoje zdjęcie dzięki wyglądacie przesympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki, własnie doczytałam co dziś popisałyście widzę że wiele myśli i odczuć powtarza sie u nas ja tez bym tak chciała, zeby ktos mi powiedzał - bedziesz miała dzidzie tylko musisz poczekać albo niestety nie bedziesz miała - pewnie myslałabym wtedy o adopcji, tylko nie wiem co na to mój mąż bo ilekroć mam ochote o tym pogadaa tak chociaż teoretycznie to Jarek wogóle nie chce takich możliwości rozważać, powtarza ze wszystko bedzie dobrze tylko musimy poczekać zreszta nawet kobiety którym lekarze mówili nie bedzie pani miała dzieci są dziś w ciąży ( moja przyjaciółka - 3 miesiąc) a póki co to 19dc wchodze w fazę oczekiwań - najgorszy dla mnie okres genewo ja choć staramy sie pół roku też rozklejam sie słuchając lub czytając szczęśliwych histori kikuniu - nie martw sie brakiem dolegliwości, dbaj o siebie rospisałm sie jak na mnie;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena pisz na bierząco co i jak, umieram ze zniecirepliwienia. Nawet przypominam tabelke:) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...........3 cykl.......... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.........3............czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków...........1cykl.............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2..............21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Kasujemy tą ilość cykli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...........starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...........3 cykl.......... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.........3............czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków...........1cykl.............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2..............21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, a moze jestes w ciazy, ale test jeszcze nie wykazal. Czytalam o takich przypadkach na forum kilka razy. Widze, ze przeziebienie sieje spustoszenie. Agatje,Chcaca bardzo, wracajcie do zdrowia i dzieki za motywacje. U mnie pogoda w kratke, raz slonce a raz deszcz. Ja jestem obolala, boli mnie brzuch i korzonki. Wogole chyba cala rozpadam sie, aczkolwiek humor lekko poprawil mi sie.Jestem pewna, ze gdzies tam na gorze jest juz ustalone wszystko, rowniez i to kiedy bedziemy mialy dzieci i jaki jest najlepszy moment na nie. Julk_a, trzymaj sie.@ przyjdzie i pojdzie a nadal jest nadzieja w kolejnym cyklu. Kikunia, ja rownie zastanawialam sie, czy jak bedziemy juz mieli dziecko, to czy starczy nam pieniedzy na nie, ale zgadzam sie z tym co napisala Genewa na ten temat. Dziewczyny, czy lekkie plamienie przed @ to juz liczy sie jako pierwszy dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, pierwszy dzień pracy po takim długim weekendzie jest bardzo męczący. Jeszcze 4 i mamy kolejny weekend :) Też powoli czuję nadchodzącą @. Atena mocno trzymamy kciuki. Genewa, kot świetny :D Prawie lepszy niż film. Czarna, kasujemy, po co się ekstra dołować. Ja też powinnam zmienić na 2,5 roku :( Do jutra kobietki. Idę się pobyczyć z mężem na kanapie ;) Może małe bara-bara, tak dla przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukunia, normalnie taka jestem napieta oczekujac z toba jakbym to ja sama czekala na test, duzo usmiechu i poooowodzeniaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że ten test to chyba zawcześnie , ale mój misiek jak sie dowiedział że mam test to nie mógł wytrzymac i mnie namówił , choc przyznaje że mnie też kręciło do zrobienia , po teście troche nam minki posmutniały ale zaras nam przeszło, jakby się udało to mąż będzie nosił mnie na rękach tak bardzo też nie może się doczekac , wkońcu czekamy tyle lat , no a jeśli się nie uda do podejmiemy inne kroki , bo na leczenie farmakologiczne już nie mamy siły , bo jeśli nie teraz to kiedy , ile jeszcze lat , a tak to może jeszcze w tym roku . A teraz z innej beczki ; zdrowiejcie szybciutko , ubierajcie się cieplutko bo mimo wiosny to jest pogoda zdradliwa czego możemy się przekonac na naszym topiku , normalnie szpital , zalecam :mleczko z miodkiem i do mężusia się wygrzac , ,,buzki,, 👄 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kikunia już jest po teście, to chyba o atenę chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Hej dziewczynki. :) Ale sie rozpisałyście :)). Genewa- dzięki za kwiatka :). Co do mnie to @ powinna teoretycznie być przedwczoraj ale ponieważ 28 dniowego cyklu nie miałam od października a ostatnie normy to średnio 37 -38 to cierpliwie czekam. Na bociany tym razem nie liczę, bo ten miesiąc był tak zakręcony i stresowy że raczej nierealne. :))). Poważnie myślę nad odstresowaną dzidzią wakacyjną :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×