Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ode mnie blizej w Tatry i Beskidy, ale Bieszczady tez lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Bieszczadami wiąże mi się dużo wspomnień. W Tatrach za dużo ludzi, ale Beskidy też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jassssne... :). A robiłaś to kiedyś???? Skąd wiesz że nie lubisz ? :). garnki z gliny rzecz jasna, no i chodzi o wazoniki ale na poczatku wszystko wygląda jak garnki ;). Znajdz sobie coś co polubisz a w czym w końcu nie będziesz musiała być perfekcjonistką ;). Na początku WSZYSTKIM ;) wychodzą gary gliniane ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, ale ta makrama, to jak nic doprowadziłaby mnie do śmierci:) solaris, znowu gdzieś wcięło. My to gadu, gadu, a ona z Manuelem się zabawia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, wszystkie wpadłyśmy na to samo;) solaris, oddawaj Manuela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee musiałam mu dac upomnienie za różowe klapki :D:D No nie można nas tak stersowac z rana wyglądem hihi ja tam wprawdzie na buty nie zerkam, raczej na inne partie no ale widze że jodełkę to o mały włos nie zemdliło. Narada odbyta. manuel założył białe lniane długie spodnie i jest na bosaka :) a na klacie nic... czysta przyjemność..ech! ach! Leci z kawą!!!! (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wymyśl coś innego! ale coś, czego w życiu nie robiłaś a co nie jest tak do końca umysłowe ;). NO nie wiem ;). Cos w czym nikt Cię nie rozlicza ;). Bazgrol koszmarne pastele rób kompozycje z kwiatów, zacznij (jeśli nie umiesz ;)) jeździć konno albo chodzić na basen ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a która zauważyła zmiany w tabelce?? Wszystkim pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, przemyślę, ale u mnie to chyba teraz chodzi o coś zupełnie innego. solaris, a pomagałaś Manuelowi zakładać te spodenki;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto się łapie na ta kawę śpioszki?? Julka choć utulimy cię :) manuel dosypie korzennych aromatów a dla chcących troszkę koniaczku > o to taka z konaczkiem. Kikunia nie dla ciebie! Dla ciebie koktajl bananowy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane , aleście naprodukowały stron:-))) Chcąca ma racje mówiłam , ze przed druga wizytą zrobię test czy aby napewno nadal jestem w ciąży. Jakiś ból mi wlazł w kark i nie mogę głowy przekręcic w prawo. Wczoraj miałam napad głodu , rozłożyłam sobie deske do prasowania i nagle tak mi się jeść zachciało , chociaż jakieś 1,5 godziny wcześniej zjadlam kalafiorka z jajkiem sadzonym.Musiałam sobie zrobić kanapeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście że pomagałam hehhe stał w majtasach ja wybierałam spodnie :D:D No a niby dlaczego mam tak potargane włosy hehe ;) Oj co ja sie musze namęczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Genewo! No to wkleję ją raz jeszcze śpioszki ;) W końcu poprawię tą tabelkę. Jak ktoś chce zachować cykle to niech dopisze. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................30.05 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków.........................maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków.........................??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, czy Ty wiesz, że ten Twój letrozol, to jest używany jako doping u mężczyzn??? kikunia, witaj nasza kochana 2 w 1:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo a co z letrozolem? Nie słyszałaś jednak? buu miałam nadzieję.. no nic to jeszcze będe szukać.. ale jakby co to czekam na info albo linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kikunia :). To znaczy się, że mnie się coś pokręciło bo byłam pewna, że zrobiłaś 2 razy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
hej! miałam całą masę pracy od rana i dopiero teraz mam wolną chwilkę uff tabelka poprawiona to dobry pomysł :-) solaris może włosy wychodzą , bo akurat brakuje jakis witamin, ja biore clo i akurat nie zaobserwowałam, a rok temu po prostu łysiałam, ale wzięłam kompleks witaminek i szampon dercos z vichy i przeszło dziewczyny pisałyście kiedyć, że druga faza powinna byc stała, jaką długość powinna mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
solaris też natknęłam się na letrozol kiedyś, ale niestety nic wiodącego nie znalazłam na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faza lutealna, to część cyklu po odbytej owulacji. W 14 dniu następuje pęknięcie pęcherzyka jajnikowego i uwolnienie dojrzałej komórki jajowej. W błonie śluzowej macicy trwają zmiany przygotowujące ją na przyjęcie zapłodnionej komórki jajowej. Po jajeczkowaniu pęknięty pęcherzyk jajnikowy przekształca się w ciałko żółte, które wydziela hormon- progesteron. Rozpoczyna się faza lutealna cyklu (tłumacząc na polski - faza zależna od ciałka żółtego). Rolą progesteronu jest ostateczne przygotowanie endometrium do przyjęcia zarodka. Progesteron jest wydzielany w dużych ilościach od 15 do 26 dnia cyklu. Jeżeli nie dojdzie do ciąży to między 26 a 28 dniem cyklu ciałko żółta zanika i przez to gwałtownie spada wytwarzanie progesteronu. Powoduje to zaburzenie ukrwienia śluzówki macicy i w konsekwencji do oddzielenia się jej powierzchownej warstwy; co przejawia się kolejnym krwawieniem miesiączkowym. Prawidłowa faza lutealna wynosi 14-16 dni, choć 11-12 dni czasami również bywa zaliczane do prawidłowych. Od 10 - w dół mówi się o niedomodze lutealnej, która może utrudniać lub uniemożliwiać zajście w ciążę bez odpowiedniego leczenia. Chodzi o to, że jeśli ta faza jest byt krótka, to zapłodnione jajeczko może przed następnym okresem nie zdążyć zagnieździć się w macicy i zostanie wydalone. Leczy się to bardzo prosto - trzeba przyjmować luteinę (progesteron) po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo szukam info o wywoływaniu owu na letrozolu. Ten lek jest na inne rzeczy ale naśladuje działanie clo i to właśnie mnie interesuje. Chciałabym zamienić clo na ten lek. Mam strasznie podłe endo po clo. W tym cyklu zalediwe 7, więc nawet mimo jajeczkowania nie ma co marzyc o fasolce. Ale dzięki bardzo za chwilę wskakuję na te linki. Za chwilkę wracam. Pafnucy II faza z tego co ja wiem ma zawsze 14 dni. Podaje się też 16 ale dlatego że nie do końca zawsze wiadomo kiedy była owu. Od owu zawsze jest 14. tak przynajmniej wyniak z tego co ja czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokręciłaś Jodełka, przed pierwszą wizyta zrobiłąm dwa razy , a teraz przed druga też zrobię :-)))) Namotałam :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×