Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzień dobry. Czyżbym była pierwsza? Kawa u manuela bez czekania. Luksus. Słoneczko nieśmiało wygląda zza chmur, dzieci nie płaczą. żyć nie umierać:D Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się rozpisujecie :) Perfumetko plamienia nie liczy się jako początek cyklu, dopiero normalne krwawienie. Plamienia są końcem poprzedniego i najczęściej wywołane są przez niedomogę ciałka żółtego czyli słaby progesteron. Jeśli tak jest to koniecznie trzeba II fazę wspomagać, żeby fasolka się zagnieździła i utrzymała. Tak twierdzi mój gin i taką wypowiedx znalazłam na innym forum, gdzie pisał też lekarz. Pierwszy dzien cyklu to pierwszy dzień normalnej miesiączki. Inne cechy świadczące o niedomodze ciałka żółtego (słaby progesteron) to bolesność piersi (zwłaszcza tak z boku, jakby całe bolały) i obfite miesiączki i było cos jeszcze ale mi uciekło z pamięci. Po drugie wcale nie strajkuj e ;) Po trzecie u mnie kiepsko bo clo działa na mnie antyestrogenowo. Tak jakby bez sensu.. hmmmm.. Zobacze co będzie w kolejnym cyklu. Chyba jednak laparo będzie dla mnie jedynym rozwiązaniem a ja troszkę już przeszłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Znowu wstałam z poczuciem, że wszystko jest do d... Pogoda pod zdechłym Azorkiem, strasznie zimno. Poza tym muszę dołączyć do grupy katarowo-kaszlącej, chyba przewiało mnie i strasznie się czuję. To tyle wieści ode mnie z rana. Mam nadzieję, że u Was chociaż troche lepiej. Castopea, odezwij się jak się czujesz. Atena, jak u Ciebie. O, i solaris już nie strajkuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnewo 🌻 tylko już mi nie odchodź!! ❤️ Kikunia fajna z was para! Oboje macie w oczach takie iskierki :D Ech! Aż przyjemnie popatrzyć. Wczoraj już koło 12.00 brykałam po mieście pozałatwiac kilka spraw, między innymi w zusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu poprawię tą tabelkę. Jak ktoś chce zachować cykle to niech dopisze. NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................30.05 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków.........................maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków.........................??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już genwą, genewką, ale gnewą to ja zdecydowanie nie chcę być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki... :) zjadłam literkę to chyba dletego że jestem koszmarnie głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch starszawych jegomościów gawędzi o seksie: - Nadal mogę dwukrotnie!!! - A który raz sprawia ci największą przyjemność? - Myślę, że ten zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a też coś się mało ostatnio odzywa, wczoraj ucztowała, a dzisiaj? Chyba szuka Manuela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca- miłe to było chociaż zapewniam, że na szczęście dla nas obu nie jestem Twoim facetem. Ale niestety też jestem pracocholiczką i pieprzoną (przepraszam) perfekcjonistką. Prawie sobie kiedyś przez to rozwaliłam całe życie ale na szczęście miałam kilku przyjaciół którzy najpierw mnie zmusili do tego żebym pewne rzeczy przemyślała a potem zorganizowali mi (hi hi) \"terapię\". Z niektórych rzeczy musiałam w życiu zrezgnować prawie na 2 lata żeby zrozumieć, że beze mnie też się kręcą ;). Więc teraz analizuję i bardzio pilnuję, żeby nie przeasadzić ;). A coś mi się wydaje że Genewie też by się terapia przydała ;). Kikunia Łobuzie! ja tam nic nowego nie dostałam, mówię o zdjęciach.;) SOLARS!!! Ależ ja się za Tobą stęskniłam :))))) Chętnie Ci dziś podogryzam :))))) jeśli oczywiście Genewa pozwoli 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi ;). No dzś to się wyspałam :)))). Genewo- i nie próbuj już nigdzie odchodzić! Bo Ci damy popalić :). Jak masz wątpliwości to nie podejmuj decyzji, same się podejmą ;) (Taoizm?? ;) ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jodełko a popodgryzaj bo przez te tabsy to mi ładnych kilka kilo przybyło.. niestety.. co gorsze straszliwie wypadają mi włosy!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko aleście się spisaly. Witam o poranku Dziewczyny przecież prawie kazdą bola piersi przed okresem, to nie rozumiem jak to się ma do niedomogi cialka żółtego?? Ja to się martwie czasami bo mnie prawie wogóle nie bolą, tylko czuje lekkie napiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Jodełka też perfekcjonistka i pracoholiczka;) Ja już przeszłam kilka terapii, ale bez rezultau, jest tylko jeden sposób, żeby uziemić mnie w domu, ale ... A nad solaris to sama się chętnie poznęcam;), bo nas wczoraj, że tak powiem wprost, olała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solaris Kochana. Doskonale Cię rozumiem, mnie tak w ostatnim okresie przed odstawieniem pigułek garściami wychodziły. Ryczałam pod prysznicem. :) Jeszcze będzie dobrze zobaczysz. Ale wiesz co, poradz się swojego gina. Bo jak tak wychodzą to coś jest nie tak- może zła dawka? za dużo na przykład?? Bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle szukam ino o letrozolu. jeśli ktoś znajdzie coś ciekawego bardzo prosze o linka. To lek generalnie na raka piersi, ale znajduje zastosowanie w uzyskiwaniu owu, działanie ma ponoć lepsze niż clo, bo nie działa tak antyestrogenowo, tzn nie aż tak jak clo. Jedna fajna stronka na jaka trafiłam jest niedostępna bo w przebudowie.. myślałam że mnie trafi. Bo niestety większośc info jest o raku piersi, a ja chcę znaleźć info o owu. Będę wdzięczna za pomoc :) Poza tym nie moge wchodzić na strony gdzie dostępne jest po zalogowaniu, co utrudnia mi żywota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko włosy wypadaja po clo a bez clo nie ma w pco owu... więc coś za coś.. dlatego szukam info o letrozolu. naprawdę będę bardzo bardzo wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, wcale nie muszą boleć. Też nie wiem, skąd to solaris wytrzasnęła. Plamienia są wtedy, kiedy spada poziom progesteronu - tu zgoda, ale nie muszą być. Ból piersi w II fazie pojawia się często wtedy, kiedy jest podwyższony poziom prolaktyny. I to dlatego dziewczonym zaciążonym ten ból nie przechodzi, mimo, że przychodzi spodziewany termin@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi :))). Genewo - 🌼. Ja myślę, że na początek to powinnaś jej oddać Manuela. :))) No mnie też to łatwo nieprzyszło :/. Jakbym miała klapki na oczach. :/ Wymagało to bardzo radykalnych i niemiłych działań. Dopiero z perspektywy czasu doszłam do tego, że to było bardzo dobre rozwiazanie ;) i najwyższy czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do przepracowania i perfekcjonizmu, to moge śmiało podac rękę jodełce.. genewie mniej bo już przeszłam etap jodełki, czyli co nieco odstawiłam. Brakowało mi życia na życie. genewo musisz to zrobić. W pewnym momencie trzeba przewartościować pewne rzeczy i zastanowić się nad tym. Mogłam mieć większe zarobki, mogłam zajśc wyżej...ale zrezygnowałam, osiadłam na pewnym etapie i nie szaleję. Nadal mam szanse rozwoju i awansu tyle że nieco spokojniej mi to przyvchodzi.. może zajmie więcej czasu, ale ja na tym bardzo skorzystałam. Jestem o wile spokojniejsza, bardziej wypoczęta, mniej się przejmuję, i serio odczuwam to we własnym samopoczuciu. Namawiam genewo na podjęcie chociaz próby. Wszyscy wokół zrozumieli mnie bez zbędnych słów i jakoś robota dalej się robiła i nic się nie zawaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czarna :)))) No Solaris ja wiem, po co łykasz tabsy ;). ALe może dawka za silna ;). TY! Czy ja dobrze widzę, że ten biedny manuel ma dziś na tych owłosionych nogach różowe klapeczki???? feeee, wygląda strasznie. Coś Ty z nim zrobiła kobieto??? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela to ja nie widziałam od czasu jak dostał urlop, chyba Czarna go zakosiła. A co do mojego pracoholizmu, to w mojej sytuacji to nawet teraz lepsze jest takie rozwiązanie. Jak będę miała za dużo wolnego czasu, to oszaleję. I tak mi już niewiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE Genewa głupoty gadasz. To lep garniki, rób makramym, napisz kryminał na potrzeby rodziny :))). Ty stanowczo z tego co widzę powinnaś się leczyć! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa ja to nigdy sie nie nudzę jak mam wolne, wrecz przeciwnie zawsze mi brakuje czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja już tyle lat pracuję na wysokich obrotach, że zapomniałam, że może być inaczej. Czarna, ale w Bieszczadki to chętnie bym wyskoczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×