Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
dzieki genewo, a wiesz może coś na temat zbyt długiej drugiej fazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki za linki fajna strona własnie się wczytuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale się rozpisałyście:) Jeszcze czytam bo tego jest tyleeee:) NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................23.06 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................30.05. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... 04.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław.................czerwiec jodełka30......Kasia......30.........Kraków.........................maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków.........................??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... ...........10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska....................21.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym Nie czułam się wczoraj dobrze, popłakałam sobie, wtuliłam się w męża i tak robiłam chlip chlip a on mnie ukochał i zrobiło się troszkę lepiej. Genewa byłam wczoraj na działce i moje kwiatki już pomału widać czyli coś mi tam urośnie:) Idę dokończyć poprzednie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za troske Wam wszystkim:-))) CZuję się ok, normalnie , nadal zadnych nieprzyjemnych objawów nie mam . Spać mi sie tylko chce, ale poza tym ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy ja też dokładniejszych info znaleźć nie mogę... ale trafiłam na kilka ciekawych. wygląda na to że to w miarę nowy lek i zapisują go też pcoowiczkom. Co ważne nie działa on tak źle na estrogeny bez których nie ma co myśleć o ciąży.. Femara to ta nazwa. Musze pogadac z moim ginem co on na ten temat myśli. Wczoraj pytałam ale stwierdził że nic nie wie na temat tego leku. Hmmm mówił że sprawdzi czy jest to lek dopuszczony itp. Chyba musze z nim bardziej pogadać no i może spróbować. A przy okazji to doczytałam że te wszystkie antysetrogeny to mogąwpływac na szybką oseoporozę. Ironio, z jednego się leczysz na drugie zaczynasz chorować.. I jeszcze coś co usłyszałam ostatnio od mojego gina. Otóż stwierdził, że sama owu nie świadczy jeszcze o tym czy jajko jest wartościowe czy puste..... mówię wam szczęka mi opadła bo wydawało mi się że jak jest owu no to wszystko jest oki, a tu się okazuje że jajo może być puste, dlatego tak ciężko zajść w ciążę.. Dla mnie to była szokuąca inormacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
oj po tym co wyczytałam juz całkiem straciłam nadzieję, bo sluzu w tym cyklu to ja u siebie nie zaobserwowałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy jeśli nie masz śluzu to jest to własnie symptom niszczycielskiego działania clo... a tak w ogóle to bierzesz clo? U mnie to własnie z miesiąca na miesiąc jego złe działanie uwidacznia się coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ja niestety tez zdążyłam usłyszeć o pustych jajeczkach, ostatnio z mężusiem stwierdziliśmy że wszystko to jest zbyt skomplikowane żeby sie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
biorę clo, ale co do śluzu to chyba przed clo też za wiele go nie miałam, innych skutków nie zaobserwowałam, endo mam dobre, ale od nastepnego cyklu zamiast clo wezmę chyba puregon, skonsultuje jeszcze z giną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy jeśli masz jakies info o tym puregonie to wklej dla mnie proszę, bo też chcę namówić gina na jakąś zmianę, choć nie wiem na jaką. Poza tym kością w gardle mi stoją wakacje a przynajmniej lipiec w rozjazdach i z gośćmi w domu, którego wielkość wykluczy wszelkie przytulanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolałabym zniknąć z tej tabelki... Nie jestem już starająca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puregon® jest nowoczesną gonadotropiną zawierającą czyste FSH. Puregon® jest preparatem uzyskiwanym na drodze rekombinacji genetycznej i stosowanym w leczeniu niepłodności. Produkt został wprowadzony na rynek przez firmę Organon w 1996 roku, po dwunastoletnim programie badań klinicznych. Puregon® stymuluje rozwój pęcherzyków jajnikowych, Preparat stosowany jest w stymulacji owulacji i w kontrolowanej hiperstymulacji jajników w programach wspomaganego rozrodu. Puregon® dostępny jest w postaci fiolek zawierających roztwór gotowy do użycia. Podawany jest drogą podskórną. Może być stosowany w warunkach domowych i klinicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh. no szczerze to z @ mi się bardziej podobało. Teraz to jest takie czekanie od testu do testu i odliczanie do dnia kiedy można go zrobić. :). Jak nie wyjdzie to rozczarowanie Ja chcę być zaskoczona miło przez niedostanie @. Ale wiesz... ja się tam nie znam ;)))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to można zmienić :) Wydawało mi sie że tak będzie bardziej optymistycznie. Jodełko zmień później. Genewo normalnie jakimś wirtualnym młotem przygrzmocę ci w głowę az zobaczysz wszystkie gwiazdy, za to pisanie!! Albo porządnie manuelem poszczuję! Zobaczysz! On się mnuie słucha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten puregon to w takim układzie z tych leków, które mogą wywołac hiperstymualcję.. Pafnucy zalecam w takim układzie ostrożność, zwłaszcza że owu masz ok i endo tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo bardzo jestem ciekawa co to za hak hhaha chyba na spodnie robocze :D Coś nas tu w kanał wpuszczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten drobny haczyk to już moja i Manuela tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zobaczysz! Ja cię grzmotne młotem i z lekka przycmię a manuel przełoży przez kolano i tak tyłek ci strzepei że normalnie bliźniaczki urodzisz!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo powiedz mi dlaczego nie spróbujesz w następnym cyklu z właściwego jajnika zastymulowac sie delikatnie, chodzić na monitoring i w odpowiednim momencie wziąść pregnyl i a wieczorami świeca? Może do tego jeszcze urlop? Wydaje mi się że nigdy nic więcej nie brałaś, może jednak trzeba spróbowac, żeby nie miec do siebie żalu? tez czytam różne wypowiedzi i wiem że zdrowe dziewczyny też się wspomagają. Może warto spróbować? A jak prl? norclopak czy jak to się zwało zadziałało porządnie? Mam nadzuieję że tak. genewo nie namawiam ale tak sobie myślę że warto byłoby spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris, ja się tam Twoich gróźb nie boję:D, zwlaszcza, że urodzenie czegokolwiek, a raczej kogokolwiek mi nie grozi, he, he. Na pewno włos Ci się rozwiał, jak próbowałaś młoteczek podnieść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×