Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość smuuutaska
Chcąca, do końca lektury zostało mi jeszcze 100 stron. Czytam rzetelnie odo deski do deski można powiedzieć. Dlatego to jeszcze chwilę potrwa. Moim zdaniem ślub powinien być organizowany przez przyjaciół dla młodej pary. Młodzi nie powinni sami się tym zajmować bo mają tysiące innych spraw, choćby papierkowych. Fajnie byłoby być zabranym z kościoła na imprezkę niespodziankę. Ale w zasadzie z czasem te przygotowania też się miło wspomina. Chcąca - byle do obiadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuutaska, moze i byłaby fajna niespodzianka, ale ja jestem kobieta typu: jak sobie sama nie przypilnuje i nie zrobie to swiat sie wali, zosia samosia i mzoe dlatego potem narzekam ze nikt mi nie pomaga, ale z kolei jak chca pomoc to ja sama przed 10 fluidki do Was zdążą❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dla wszytkich odpoczywajacych i tych pracujacych topikowek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutaska
Ha chyba jednak wszystkie jesteście na urlopach. A ja przekroczyłam już setną stronkę. ale się zawzięłam. Żeby nie zapomnieć, dla tych które cierpią na "królewską chorobę" lub na "globusa" czyli na zdiagnozowaną migrenę. Ja ją mam od 3 klasy szkoły średniej. Ostatni atak ze światłowstretem i waleniem głową o ścianę miałam ok. 3 lata temu. Od tej pory jak czuję, że się zbliża to łykam 1 łyżeczkę melonego imbiru. I na razie udaje się, nie dochodzi. Polecam gorąco. Rzadko sprawdza się przy zwykłych bólach np. na zmianę pogody.Ale to nie jest ból. Ten imbir to syf straszny ale potem jet fajnie. Tylko trzeba wyczuć moment bo jak za póżno to może nie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutaska
pluszka jak rozmowa????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj czytaj, ja tez czytalam strona po stonie, pwoeidz mi smuuutaska czy ty na swoim weseleu dziekowalas z mezem swoim rodzicom za wychowanie kwiatami, jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam zcwartkowo, ja dalej cieprpie na bezsennosc, wstałam po 4, piore parsuje sprzatam, masakra mam nadzije ze po slubie wszytko wroci do normy i znow bede spac conajmniej do 9 przesyłam wam wakacyjne fluidki, jak sie czuja wszytkie wypoczywajac? i topikowe mamusie?? jak juz wrocicie z tych wojazy to odezwijcie sie bo smutno nam tu ze smuuutaska i pluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam fluidki ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ i wklejam tabelke zeby sie nie zawieruszyła NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......9............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek, chcąca u nas nie ma takiego zwyczaju z tym dziękowaniem, tylko przed wyjściem do kościoła rodzice udzielają błogosławieństwa. chociaż ja już bardzo dużo niepamiętam.starałam się zapomnieć. a z tą bezzsennościa to ty sobie daruj. daj się dzidzi wyspać!!!!należy się JEJ. jak bedziesz taka niedospana to możesz na ślubie zasnąć i co wtedy? a powinnaś być wyspana, wypoczęta, uśmiechnięta i prześliczna bo to TWÓJ dzień. pluszka jak poszło? odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, doprowadziłyśmy naszą stronkę na pierwsza stronę do \"świeżych tematów\". w zasadzie to dobrze, że nie mz chwilkę dziewczyn, bo przynajmniej zapoznałam się spokojnie z manuelem, a tak to bym się dopchać nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................6/7.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów...działam i nie przestanę! KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......9............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?.................................. Dopisałam się,ale zrobiłam gafe, w pierwszej chwili zaklepałam si e w drugiej tabelce. ZNAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuuutaska , moaj mama tez Wanda, wszystkie Wandy to super babeczki, moja mama sie śmieje ze nie chciala Niemca i dla tego ma Janka( czyli mojego tate) ,yśle ze to znamk z ta tabelka lece na ostatnia przymiarke sukienki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o niemca to ja też jestem niepoprawnna patriotką. chociaż ta nasza poprzedniczka to trochę przesadziła, żeby od razu do Wisły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuutaska
no nie, ja znowu sama. Zostało mi jeszcze 30 stron, potem się wypowiem.Ale teraz lece klepać schboszczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka lezy dobrze , teraz jem obiad, czyt. frytki bo zaraz lece dalej, do rodzinki z ciatami, moj ukochany je dzis ze sloika jakas fasolke , nie mamy czasu gotowac. Oj goraco sie robi!!!!!!mimo ze na termometrez ok24 stopni, czyzby stres hihi ciakwe jak smuuutaska po lekturze naszego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Już jestem wolna, po pracy, zakupach i obiadku. Wreszcie czas dla siebie. Chcąca u nas jest taki zwyczaj, że na weselu dziękuje sie rodzicom za wychowanie itp., zazwyczaj jest to jeszcze przed oczepinami. a potem jest specjalnie piosenka dla rodziców np. cudownych rodziców mam Urszuli Sipińskiej. Nagrywacie wesele, czy robicie tylko zdjęcia? Buziaczki wszystkim. Dziewczyny gdzie się pochowałyście? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak chodzenie do pracy jest męczące. juz padam. Dobrej nocki wszystkim i niech Wam się przyśni coś milego 🌼 pluszka jak Twoja rozmowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego piątku życzę wszystkim. przeczytałam już wszystko!!!! dużo o was wiem, ale wybaczcie jak będę sięmylić, nie da rady wszystkiego spamiętać. na razie uciekam ale potem wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki po dluzszej przerwie.Wrocilismy z wypoczynku. Bylo fajnie, ale niestety w poniedzialek idziemy juz do pracy. Witam Cie smuuutasku. Milo ze dolaczylas do nas. Chcaca bardzo- udanego weseliska i wszystkiego najlepszego na NOWEJ DRODZE ZYCIA. Pluszka, jak udala sie rozmowa? A tak wogole to chyba jeszcze wiekszosc dziewczyn jeszcze urlopuje, bo bardzo cicho na topiku. Zobaczymy wkrotce jakie efekty beda tych wypoczynkow. Pewnie zapelni sie druga tabelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, żeby ten dzień był najpiękniejszym w życiu, żeby sprawił, że zawsze bedziesz usmiechnięta.bawcie się dobrze i wszystkiego naj, naj, naj!!!!! perfumtko fajnieże jużjesteś,ja sobie owas poczytałam ale troche mi się mylicie genewo, ty mi się nie mylisz, bo zaszokowałam się twoją wiedzą i jestem wciąż zaszokowana powiem szczerze tych wszystkich fachowych informacji nie czytałam dokładnie zaczęłam ale w związku z tym ze staramy sie już 13 cykl i aż tak do tej pory się nie stresowałam, to postanowiłam, że jeszcze ten miesiąc względnie spokojnie postaram się przezyć. natomiast czytając info o tych wyszyskich problemach zaczęłam wdzieć je wszystkie u siebie.Póki co chcę wierzyć że tak niejest. nie mniej jednak Genewo twoja wiedza i poczucie humoru (hihihi) są wielkie. z tym moim spokojem to nie jest tak do końca kiedy jest spokój to jest, potem jest panika, a po dostaniu @ żałoba.ale chcę wierzyć,że się uda. nam wszystkim się uda. Moja mama zawsze się smieje,że nasze pokolenie nie może być do końca normalne, a ja odpowiadam, że my jesteśmy dziećmi czarnobyla i nie może mieć o to do mnie pretensji. Ale dziewczynki damy radę, bo kto ma dać jeśli nie my? to na razka, wpadnę potem, a na razie wybieramy się na grzyby. p.s.)manuel cudowny, na razie zamieszkał u mnie i pokazuje wszystkie swoje umiejetności (związane oczywiście z parzeniem kawy) pozdrawia was też goraco i mówi że tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. :-) Chcąca - wszystkiego naj, naj, najlepszego w Tak waznym dla Ciebie dniu i przez wszystkie dni nowej drogi zycia. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcaca bardzo pewnie swietnie bawi sie na swoim weselisku. Pewnie juz jest po najwiekszym stresie i pierwszym tancu, ktorego sie tak obawiala. Wypadli pewnie swietnie. Ja troche wypoczelam po przyjezdzie. Jutro idziemy na urodziny chrzesnicy, bedzie pyszny torcik a w poniedzialek do pracy. Ale szybko minelo wolne. Ciekawe kiedy Solaris wroci, bardzo dawno Jej nie bylo. Genewa wypoczywa u tesciowej, a gdzie reszta dziewczynek? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej perfumetko :-) jak widze tylko my mamy dziś "wartę" na topiku. reszta dziewczyn zapadla się pod ziemie i ani widu ani słychu. smuuutasko jak twoje grzybobranie? jakaś zupa z tego bedzie? czy może juz marynaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulko, masz racje. Chyba tylko my na strazy czuwamy. Smuutaska pewnie grzybki obiera. Mysle ze po wakacjach znowu topik ruszy pelna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety oprócz 2 starych grzybów , czyli mnie i mojego misia nie było zadnych innych. głupie grzyby. ale i tak w lesie jest cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przywiozłam meżusia do domu z brydżyka. mam nadzieję, że szefowa będzie z nas dumna, że nie dałysmy topikowi spaść na szary koniec. smuuutasko, sprawdziłaś czy na twoje i mężusia ciałko nie zaplątal się kleszcz, trzeba to zrobic koniecznie po obcowaniu z naturą. dobrej nocki dziewczynki. pa.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, ellulko do lasu ubraliśmy sie od stóp do gółw, a wieczorkiem w miłej atmosferze ogejrzeliśmy się baaaaaardzo dokładnie, tak ze żaden kleszcz chyba ne miałby szans. ale faktem jest że trzeba bardzo uważać. nasz znajomy jwest właśnie w szpitalu z boleriozą, a kleszcza miał w tamtym roku. ja się oglądam nawet jak wracam ze spacerk z psiakiem. siebie i psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×