Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29\\30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga.......9............................28.02 pafnucy...........Monika.......2?..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczęłam bardzo i dalej zamierzam wypoczywać;) Chcąca a jak po weselu, będziecie gdzieś wyjeżdzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny, że już wracacie. Walczyłysmy z Perfumetką i Ellulką jak lwice żebyście nie musiały długo szukać naszej stronki. Mimo złej pogod mam nadzieję, że się dobrze bawiłaś i w dalszym ciągu będziesz. Chcąca odespałaś weselicho? Jak wam poszedł pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ciesze sie ze powoli wracaja nasze zguby z wypraw wakacyjnych. Jodelka, dobrze sie juz czujesz? Najwazniejsze, ze rany sie goja. Teraz zasluzylas na dluuugi i owocny urlop. Julk_a, szkoda ze nie trfiliscie z urlopem w dobra pogode. Ale moze jeszcze wezmiecie sobie pare dni wolnego pod koniec sierpnia i polezakujecie sobie na plazy, bo slyszalam, ze w drugiej polowie sierpnia ma byc typowe polskie, cieple lato. Dolaczam sie do pytania smuutaski: Chcaca bardzo, jak wypadl pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek babeczki. super, że jest nas już trochę więcej :-). dziś u mnie w pracy było święto lasu, żadnego szefa nie było, a kierownik pojechal w teren. normalnie bajka. a jeszcze obiadku nie musiałam robić, bo meżuś wszystko zorganizowal. normalnie zycie jak w madrycie.:-) No Chcąca opowiadaj ze szczegółami jak wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29\30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 9............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ellulka, mezus sam cos upichcil, czy zaprosil Cie na obiad poza domem? Moj maz jak ma wolne to lubi cos ugotowac. Wtedy uwielbiam wracac z pracy. Wchodze tylko do domu a stol juz jest nakryty, siadamy i zajadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prfumetka, Ellulka obawiam się,że znowu zostałyśmy sameJulka pewnie kontynuuje urlopik, Jodełka pewnie już zaczęła, chcąca jako młoda mężatka jest całkowicie zrozumiana za brak czasu. Dziewczyny czemu Czarna już się nie odzywa.Jak czytałam ten topik od początku to bywała tu często, a już dłuższy czas cisza. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy, widze, ze znasz juz termin porodu. Bylas u ginekologa (mialas chyba isc ok. 10 sierpnia) czy sama sobie wyliczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój miś też czasem coś upichci, tylko potem pasowałoby, żebym miała mały spychacz tak trudno się dostać do kuchni. Ale nie mogę powiedzieć,jak już coś zrobi to palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padał deszcz i ja też padlam. Mój meżus zaprosil mnie na obiad poza domem. Umie ugotować ziemniaki, jajka, zrobic mielone i to wszystko. kiedys chciał zrobic mi niespodziankę i zaczął robic kopytka, a potem dzwonił do pracy i pytał czy do ziemniaków to ma jeszcze dodac jajko, żeby przestały mu się do rąk kleić. niespodzianki już nie było, ale kopytka pycha. Był jeden mankament, ja musialam sprzątac kuchnię. Tak więc wyglądają wyczyny kulinarne mego męża i po 4 latach małżeństwa chyba wolę, żeby już zostało tak jak jest, czyli generalnie kuchnią zajmuję się ja. A jak nie mam ochoty na gotowanie to jedziemy do którejś z mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................29\\30.08 Czarna31......Beata..... .31.........N.Sącz.........odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz.......starania zawieszone atena32........Aneta......32.........R-sko.......................26.06. Agatje.......Agnieszka...32.........Wellen....................... lipiec Castopea.......Kasia......34........Mazury...................... 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...zawieszam do laparo pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 9............................28.02 pafnucy...........Monika....... 8.............................16.03 hejka wybieram sie na działkę, trochę popracować, bardzo mnie tam ciągnie;) miłego dnia dziewczynki, do zobaczenia póxniej buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , jzu jestem, wiecdzidzius ma 11 tygodni, super bije mu serducho, niesamowite zobaczyc cos takiego. ma 2 łapki jedna glowke, wszytko jest jak najlpeiej, gino radzi odsatwic calkiem kawe bo malo tlenu ma dzidzius i czuje sie tak jakbym go dusila to samo z fajkami, dobrze ze nie pale a co do wesela to bawial sie swietnie, pierwszy taniec tez nam wyszedl, najbardziej stersowalam sie przed , zanim jescze moje kochanie po mnie przyjechalo, jak po niego schodzilam i w trakcie blogoslawin , potem juz spoko, plakac mi sie jescze chcialo jak uslyszalam marsz mendelsona , reszta ok, bylo super, a tak nie chcialam imprezy p[ozdrawiam was wszytkie serdecznie, a poniewaz u mnie wszysktko dobrze to łapcie poztywne fluidki ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca, super że wszystko dobrze z dzidzią, musisz się pożegnać z kawką, manuel bedzie miał mniej roboty. w zasadzie to nie miałabym nic przeciwko jakby całkiem stracił posadkę. a z weselichem takjest, dużo nerwów, stresu a potem te pare godzin mija bardzo szybko. Julka miłej pracy na działce, zazdroszczę ci ja też uwielbiam grzebać w ziemi. Też mam działkę, ale nic tam nie robie, bo w przyszłym roku planujemy budowę. Za to potem będę miała piękny ogródek, mnóstw kwiatów i koniecznie zielnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcąca super, że dziecko dobrze się rozwija i że Ty również czujesz się dobrze. Wesele się udało i jeszcze często będziesz wracała do tego dnia:) Ja jestem od roku mężatką a jeszcze lubię wracać do dnia naszego ślubu:) smuuutaska ja nie wiedziałam, że lubię grzebać w ziemi dopóki nie miałam działki:D My też planujemy budowę ale w tym roku zaczeliśmy już tak naprawdę coś robić na działce, posadziliśmy trawę, rożne roslinki, kwiaty i nie wygląda to już jak tylko zwała piachu (bo tak było). Ciąle nie mamy jeszcze ogrodzonej działki, choć są słupki i murki ale zawsze coś wypada i kasa idzie na coś innego, bo ta działka to pochłania nas każdy grosz, aż boję się pomysleć co będzie jak zaczniemy juz tak naprawdę budować. W tym roku chcemy postawić fundament ale nie wiem czy nam to wyjdzie. Będziemy robić sami, tzn. mąż z czyjąś pomocą ale najpierw musi się w tym kierunku dokształcić bo nie ma pojęcia jak się za to zabrać;) A jak się czują nasze pozostałe zaciążone?? Jutro mam wizytę u gina, troszkę się denerwuję tym co mogę od niego usłyszeć, jak zobaczy moje wyniki a z drugiej strony nie mogę się jej doczekać by móc wiedzieć na czym stoję, cała ja;) Miłego popołudnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, moja działeczka jest ogrodzona i jest wysoki żywopłot i stoi tak stary drewniwny domek, chcemy go wyburzyć i postawić nowy w innym miejscu, choć tomoże byc trudne, bo działka jest niewielka. Dlatego nic tam więcej nie robimy, bo nie wiadomo w który miejscu stanie dom. Tez chcieliśmy w tym roku wylac fundamenty, ale nie ma uchwalonego planu przestrzennego gminy no i stoimy. Aha i też będziemy to robić sami! ja moge kopać, mieszać beton w betoniarce, pomagać przy szalunkach hihihi. Coś o tym wiem. Mam to po tacie, a mój miś to taka złota rączka.Nawet kidyś flizował łazienkę.HIhihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babeczki.:-) Chcąca super, że z dzidzią wszystko w porządku, moj dzidzius sie awanturuje jak mu nie odpowiada pozycja w której siedze lub leże, a jak wieczorem trzeba spać to kopie, albo fika koziołki, jeszcze trochę i Ty bedziesz czuła ruchy. Ide leniuchować. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac tylko. Niedawno wrocilam z pracy, musze cos naszykowac mezusiowi do jedzenia, bo wroci za jakas godzinke glodny jak wilk. Chcaca bardzo, jak ten czas szybko leci. Dopiero oglosilas nam ze jestes w ciazy a tu juz widzialas swojego dzieciaczka w brzuszku.Super. Ellulka, chyba Twoj dzidzius ma juz swoj charakterek, jak tak sie awanturuje. Nie daje mamusi spokoju. Ale musi to byc slodkie uczucie. Julk_o i Smuutasko, fajnie ze macie dzialki i bedziecie budowaly domy. Moj maz tez czesto marzy o dzialce, ja jak dotad nie zastanawialam sie nad tym. Tym czasem mieszkamy w bloku i myslimy nad zmiana mieszkania na wieksze. Ale moze mala dzialeczka i domek bylby lepszym rozwiazaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetko, ja i mój meżuś też marzymy o domeczku, nawet zaczelismy rozglądac sie za działkami, ale te w obrebie miasta są tak drogie, że nawet o nich nie myślimy, a poza miastem do 15 km też się cenią, także musielibyśmy sprzedać mieszkanie, a i to wystarczyłoby tylko na działkę,a jeszcze zostaje budowa. mieszkanie u rodziców jakoś mi sie nie uśmiecha. także na razie zbieramy pieniążki. może kiedyś bedziemy mogli sobie pozwolić na spelnienie tego marzenia, a wiemy, że marzenia się spelniają, czego przykladem jest dzidziusiek. Chcielibyśmy, żeby dzidziusiek wychowywał się w domu ze swoim podwórkiem. sama się w takim wychowałam i wiem jak to jest. Perfumetko, a ile macie pokoi w mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellulko, nasze mieszkanie jest malutkie, zaledwie jeden pokoj z kuchnia, niecale 25 metrow. Ale i tak sobie mysle, ze dorze ze je mamy (mimo jego wielkosci), bo mieszkanie z rodzicami albo wynajmowanie byloby wiele gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×