Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość anik31
Anetko ja wlasnie ide jutro sprawdzic czy ten olbrzym pekl nie slyszalas przypadkiem czy ten wiesiolek nie wplywa na duzy wzrost pecherzykow bo biore tylko wiesiolka i folik no i wczesniej wit.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Pregnyl daje się chyba tak na wszelki wypadek. Ja go dostaję zwykle w 12 dc jak pęcherzyk ma ok. 22-24 mm, a czasem jak ma 20mm. Wtedy pęcherzyk pęka do 36 h po zastrzyku. 16dc chodzę na usg zobaczyć, czy rzeczywiście pękł, czyj est ciałko żółte. Wtedy pozostaje już tylko czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mi jakims sprezonym gazem tam wdmuchiwał....nie wiem:( Napewni sie wstrzymam do konca cyklu.O tym kontrascie mi cos tam mowil ale ze robi czy laparoskopia sie powiodla.....Nie wiem moze powiem mojej dotychczsowej gin o tym.Zobacze co Ona tez powie.Powiem jej co mi robil....Musze sie zastanowic.nic pochopnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesiola łykam cały czas.Znaczy sie do owu.i folik i wit. E...tak ze od tej strony tak tak...łykam łakam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, słyszałam tylko o tym, że jest większe endo i że jest więcej śluzu płodnego. I ja to potwierdzam. Żeby lepiej rosły pęcherzyki zażywałam Clostibegyt, obecnie mam zmieniony lek na stymulację owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem. Teraz byłam u mojej gin w 3 dc i miałam 3,5mm endo - lekarka powiedziała, że nawet ładne jak na 3 dc cyklu. Sprawdziłam w swoich poprzednich cyklach i też takie miałam. Inseminację miałam robioną w 14 dc, dzień wcześniej endo miało 6,6 mm, a pęcherzyki 18x20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same widzicie jak Wam ładnie rośnie endo. Teraz w tym cyklu porównam jak to będzie z wiesiołkiem , czy rzeczywiście endo będzie grubsze. Dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
zgadza sie po wiesiolku mam endo na 12-13 (wczesniej 11) nooo i sluzik tez jest ok ok ok nooo wiecie czemu nie dostalam nic na to pekniecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no to jak to z nami jest?? Anetko Ty masz w 14 dc pecherzyk 18-20 ja w 12 dc pecherzyk 27 tak zle i tak niedobrze jutro pisze pytania na kartce i rozwiewam wszystkie watpliwosci mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
jutro bede wszystko wiedziala pekl czy nie pekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
ide robic kolacje pa,pa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik, mi też się zdarzyło, że miałam 26mm, ale ja biorę leki na stymulację, a Tobie same rosną takie piękne pęcherzyki. To może jak twój gin. widział, że już masz taki duży powinien dać Pregnyl, żeby szybciej pękł i nie urósł taki duży. Nie wiem, zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jutro ide sprawdzic czy po clo pecherzyki zaczely wreszcie rosnac, sama nie wiem jak sie nastawic zeby znowu nie przeryczec calego wieczoru potem. Anik ja tez mam nadzerke, moj pierwszy gin mowol ze jest ale nie ruszac dopoki nie urodze pierwszego dziecka i kontrolowac raz na poł roku, 2 lata temu zmienilam gin bo sie przeprowadzilam a ten ze trzeba nadzerke wymrozic a to ze ciaze planuje to nic sie nie przejmowal, teraz trafilam chyba do fajnej lekarki, owszem nadzerka jest ale wazniejsze jest dziecko a nadzerke trzeba tylko kontrolowac, co lekarz to inna opinia i jak my mamy sobie z tym radzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka uwazaj z ta nadzerka i jej wymrazaniem, mnie gin zrobił to wymrazanie, prywtanie, dalam kupe kasy, ale chyba zrobił to za blisko @ krwotok milam taki ze wyladowałam w szpitalu, nawet nie da sie opisac i od tej pory kazda @ z kwrowtoekim bolami niesamowitymi, omdleniami, L 4 fluidki ❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1234
Mam następujące pytanie. Chcę sobie zrobić prywatnie badanie krwii na poziom prolaktyny. Czy wskazane jest, zeby zrobić to badanie w którymś dniu cyklu, czy jest to obojętne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, w przyszlym tygodniu mam dostac @,nie mam nadzieji,ze nie dostane,bo boli mnie juz brzuch.We wtorek zmarla u nas w szpitalu 34 letnia kobieta,zaraz po porodzie.Wody plodowe dostaly sie do jej krwioobiegu.To straszne.Moj znajomy jest tam ordynatorem. Pozdrawiam was wszystkie,ide do kuchni,bo musze zrobic kolacje.Milego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Witajcie kolezanki no i nici z mojego dzisiejszego USG bylam ale mojego gin.zlapala jakas grypa jelitowa i wzial sobie dzien urlopu chyba jutro sie wybiore zzera mnie ciekawosc---pekl paskuda czy nie pekl jutro 16 dc-----i znow luteinka spytam przy okazji o ten Pregnyl dzieki Anetko za informacje E.C. ja tez sie nie nastawiam bo poprzednia @ przyjelam fatalnie Olinku co slychac?? ja dopiero wrocilam z pracy pierwsze--- sprawdzenie co u Was teraz--- corci lekcje no i goraca kopiel i M.Sowa do lozka (czyt. ksiazka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Aga-->poziom prolaktyny jest podobno taki sam.Mnie gin powiedziala ze nie ma znaczenia kiedy zrobie .Tzn. w ktorej fazie cyklu.Zrobilam w drugim dniu. E.C.-->jak sie takie rezcy słyzsy to.....brrrr....az dreszcze przelatuja...A na @ lepiej sie zawsze nastawic ze bedzie niz ze moze nie przyjdzie.Jak przylazi to zaskoczenie rzadne...ale rozczarowanie bankowe:(.. Aniku->ano od wczoraj nic nie słychac ciekawego...czy nowego.Teraz czas staran wiec mysli pozytywne sa..;)Jak to powiedziala Zabajonek na tamtym topiku \"a moze Ci tam przedmuchał tym gazem i pomoze...\"...:):):)...a moze.....Ale nie jestem az tak naiwana.Niemniej i tak musze poczekac z decyzjami do konca cyklu.Nie siedze w koncu na bombie i nie odliczam do wybuchu,,,wiec poczekac tez moge...no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Chcaca a moze ty podsypiasz w dzien i przez to --to ranne wstawanie?? od dzisiaj jestem na luteince---juz drugi cykl ciekawe czy cos pomoze mialam isc dzisiaj na USG ale chyba sobie odpuszcze--no bo co mu powiem ,ze przyszlam sprawdzic czy mi pecherzyk pekl (do tej pory zawsze pekaly) no o mam obiekcje bo bym musiala isc do szpitala patrzcie jak to u nas--w tym naszym kraju jest jak czlowiek idzie panstwowo to boi i sie o cokolwiek zapytac, boi sie zajmowac czas "panu doktorowi" ale jak ZA TO zaplaci to juz pyta bez obaw --bo tez wie ,ze bedzie inaczej potraktowany no wiec--chyba "boje" sie taka "glupota" zawracac mu glowe w pracy chociaz dla mnie jest to rzecz wazna, bo caly czas o niej mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja nie chodziłam patrzeć czy pęcherzyk pękł. po prostu przy kolejnym monitoringu gina sprawdziła i nic nie zostało po nim. Takie przerośniete pęcherzyki raczej nie pękają tylko się wchłaniają. Ale to nie musi oznaczać niczego złego. Ja tak miałam z prawym jajnikiem, kolejny cykl i pecherzyk był w lewym i pekł jak miał 22-23mm. I czułam to. Tak jajnik bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jak juz jestesmy przy bolu jajnkow -takim w czasie spodziewanej owulacji..czy to oznacza ze peka? Ja zawsze mam bol owulacyjny.Przedwczoraj to az promieniaował na plecy..jakby nerak bolala...kazdy krok to bol...ale wtedt wiem ze to jajnik i tak jaest w kazdym cyklu.....czy taki bol oznacza ze pecherzyk uwalnia komorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no wlasnie chyba bol owulacyjny swiadczy o peknieciu pecherzyka!!! \ tylko u mnie jest tak, ze w lewym jajniku (gdzie jest przerosniety pecherzyk czuje silne uklucie i pobolewanie przez 2 dni) \ a w prawym gdzie jest wszystko Ok nie czuje rzadnego bolu ale mam nadzieje ,ze wszystko bedzie ok bylam u dziadka (mojego) , wypilismy po piwku a teraz maz zaproponowal basen wiec pewnie po ang. uderzymy jeszcze z mala poplywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Jestem z sąsiedniego topiku i chciałabym zapytać czy któraś z Was miała robioną laparoskopię. Jestem po HSG i najprawdopodobniej czeka mnie to więc pytam. Są tu na pewno dziewczyny na różnym etapie leczenie więc ufan że ktoś mi odpowie> HEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, teraz widzę że to na prawde całkiem fajna sprawa pod wzgledem skuteczności. Warto pocierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×