Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość ja mialam
robioną laparoskopię. Gosiaczku nic strasznego. Balam sie okropnie, ale wyszlam ze szpiatala na drugi dzien. Bardzo dobra metoda. Śaldów prawie nie widać.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinku
ból jajników moze być spowodowany owulacja, ale też innymi chorobami takimi jak endometrioza czy zapalenie przydatków. Lepiej to sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio kobietki. Ale sie dzis wynudzilam sama w domu. Za pol godzinki bedzie moj mezus i smaze kotlety. Sory ze ja tak nie na temat pisze, ale czuje potrzebe zeby sie odezwac a o starankach nie chce wspominac zeby nie zapeszac.Pozdrawiam Wszystkie Starajace sie kobietki i juz oczekujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do kobietek z PCO przyjmujących Glucophage.. Czy po inseminacji nadal mam go przyjmować czy raczej może powinnam się wstrzymać ? Zapomniałam dopytać na wizycie mojego lekarza.. :-( Przyjmuję go 3x dziennie... po posiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzieki za porade ...dbam o siebie i wiem ze z przydatkami u mnie ok.Tylko z ciekawosci o ten bol owulacyjny zapytalam. Znalazlam wlasnie dzis przez net taka diagnostyczna przychodnie -nawet dzwonilam ale swieto wiec nikogo.I tam skonsultuje ta droznosc bo robia -i to nawet jakas nowoczesna metoda ze nie robia kontrastu i RTg tylko wpuszczaja kontrast i ogaladaja pod jakims apratem usG 2 D czy cos takiego jak przeplywa...Tak ze umowie sie i to jeszzce sprawdze.Jak diagnoza sie potwierdzi to tez sie zdecyduje na laparoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, jeszcze nigdy nie pisalam tak wczesnie.Pisalam wam pare dni temu,ze chyba w tym miesiacu znowu nie wyszlo,bo zaczal bolec mnie brzuch.Mam tez inne objawy,jest mi niedobrze,bola piersi,zmeczona i senna bylam.Postanowilam,ze zrobie wczesniejszy test,bo moze jednak to ciaza,ale potem jak w wielu przypadkach dostaje sie normalnie@ ,ze nawet wiele kobiet nie wie,ze byly w tym czasie w ciazy.Jak bedzie tak u mnie,to powiem lekarzowi i moze bedziemy szukac dalej przyczyne poronien.Och,strasznie gmatwam. Chcialam wam powiedziec,ze dzisiaj o 4.45 zrobilam test i wyszlo,ze jestem w ciazy.Ciesze sie,ale zarazem boje,ze poronie,bo boli mnie brzuch.Tak sciaga i kluje,mam wrazenie,ze jajniki mi eksploduja.A moze to znowu wina miesniaka,ktory zaczyna rosnac? Strasznie sie boje,ale mam tez nadzieje.Nie moge doprowadzac sie do stanu klebka nerwow,musze wyluzowac,co bedzie,to bedzie.Ale chcialam sie z wami tym podzielic.Jednak wyjazd i luz pomogl.Jestem w ciazy!!! Pozdrawiam was serdecznie.Chcaca dzieki za fluidki,teraz potrzebowalabym fluidkow,zeby dzieciatko zostalo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C.....SUPER!!!!- nie masz pojecia jak sie ciesze:D:D:D....nagroda w koncu musi byc!!!Badz tylko pozytywnej mysli pleas.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bierzesz Luteinke? Wiem E.C., że można być w ciąży i można o tym nie wiedzieć, bo @ przychodzi. Po prostu zarodek może się nie zagnieździć. Jej trzymam kciuki za Ciebie, aby było dobrze. Koniecznie idź do lekarza, może da Ci lek na podtrzymanie ciąży. Mi lekarka powiedxisała, że jak się okaże że są dwie kreski to mam nie przeywać zażywania luteiny w 26 dc. tylko ciągle ją brać. E.C. ale mi poprawiłaś humor w tą niedzielę. Wiesz nawet słonko wyszło z za chmur i przestał deszcz padać! E.C leż w łóżku, nivc nie dźwigaj! Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.c gratulacje przeogromne, ile radosci mi tym postem sparwiłas a mnie tez brzuch bolał i piersi w sio było jak na @, oprocz wlasnie @ tzrymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
E.C. GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
ciesze sie bardzo, bardzo!!!!!!!!!!! w koncu musi sie nam kiedys udac!!! dziewczyny maja racje----szybko uderzaj do lekarza i jesli bralas nie przerywaj luteiny..albo co tam teraz bierzesz taka jestem podmimowana---ze w koncu sie ktorejs z nas udalo !!! ze nie moge znalezc liter na klawiaturze....ha ha ha SUPER wiadomosc!! jednak te wyjazdy dzialaja cuda tylko ,ze mi sie szykuje dopiero na wakacjach---ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
ja tez biore luteine--2 razy dziennie dopochw. czuje ze w tym miesiacu nici ze staran ale w sobote rano zrobie test----bo wybieram sie na wesele i mysle pare drinkow wypic a jak bedzie fajne towarzystwo to i zaszalec do rana no lepiej dmuchac na zimne strasznie nerwowa jestem ostatnio wczoraj wrocilam o 20 z pracy---mezus usmazyl schabowe, ziemniaczki ugotowal a ja bylam taka wsciekla--nie dosc ,ze nie zjadlam to sie nawet do niego nie odzywalam teraz jak to analizuje to nawet nie wiem o co mi poszlo pewnie o to ,ze mial wlaczony komp. i gral we fife czy cos takiego no nic znowu....Melisa dziewczyny czy ktoras tak ma--ze jej piersi wogole nie reaguja na zmiany w cyklu bo piszecie ze przed @ was bola, sa tkliwe ja jesczcze 2 lata temu tak mialam ale teraz NIC teraz zrobie sobie kawke i poczytam ksiazke M wzial corcie na basen (cos jej nie szlo plywanie w szkole----i tatus wzial sobie to strasznie do serca) teraz chodza 2 razy w tygodniu ja dzis odpoczywam-----bo na noc ide do pracy---buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za mile slowa,dzisial leze w lozku,bo mam problemy z krazeniem ,kreci mi sie w glowie.Do lekarza mialam isc zamiar w przyszlym tygodniu,bo @ miala dopiero przyjsc w srode,wiec jeszcze nie bedzie nic widac,ale macie racje,moze bede potrzebowac jakies tabletki?Jutro zadzwonie i sie umowie.Wierze,ze nam wszystkim sie uda,tylko jednak trzeba wyluzowac i jak wyglada nie tylko my musimy wyluzowac,mezowie tez,bo jak mi powiedziala terapeutka,jezeli maz ma blokade psychiczna ,czy jest z jakiegos powodu jak\"sztywny\",to jego plemniki tez sa \"sztywne\".Mysle,ze to moze byc prawda.U mojego stwierdzono ograniczona ruchliwosc plemnikow i dlugo nic nie wychodzlo,a jak mu powiedzialam,ze postanowilam sie wyluzowac i nawet winka sie napic,i jemu tez pozwolilam,to sam mi potem powiedzial,ze to mu pomoglo,juz nie mial takiego nacisku psychicznego,ze musimy na wszystko uwazac,zeby nie zaszkodzic. To bedzie wielka radosc,jak po kolei wszystkie bedziemy w ciazy i wszystko bedzie ok.Tego zycze wam no i sobie. Ide do lozka,bo nie moge wysiedziec na krzesle,wszystko sie husta.Do napisania w przyszlym tygodniu.🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a zatem za porada E.C musimy sie wyluzowac. Musze sie tylko tego nauczyc bo jakos mi to do konca nie wychodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C ja jeszcze raz gratulacje.Poprzedni post byl taki krociusi bo musialam juz wyjsc ...Nie masz pojecia jak bardzo sie ciesze ze Ci sie udało...A jednak;) Co do luzu...to ja mam go tyle ze sie nawet podzielic moge..;)i winko pijam i wogole tylko nici z tego hihihihi..... A tak powaznie to napewno jest jeszcze jakas przyczuyna ot co...ale tego sie dowiem:)-jutro dzwnie o ta droznosc zapytac. Aniczku-->ja mam tak ze moje cyce sa jak barometr.Zawsze sa tkliwe bardzo przed owulacja i potem przed @ takze. Co do baseniku -to ja z daleka sie trzymam bo zaraz bym miala pamiatke jak nic-nawet mimo ze nie bylam to mnie cos łaplo wiec odpuszczam takie atrakcje.Za to moja mała to istna syrenka.Dla niej woda to raj.W szkole jest najlepsza:)-tatus dumny:)Za to na poczatku byly łzy na łyzwach ale juz idzie jej coraz lepiej-łez nie ma i podoba sie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik 31
witam wszystkie!! no to supeeeeer----- E.C. juz odprezona i sie wyleguje chociaz z wizytami u gin na pewno nie koniec ciekawe ktora z nas bedzie nastepna Olinku to u ciebie rzeczywiscie wszystko ksiazkowo!!! u mnie chyba cos z progesteronem jest na rzeczy ale trzymam kciuki za nas wszystkie mam teraz 3 dni wolnego i odpoczywam no tak ale mam tez sprzatania moc i zalegle prasowanie a nastepna pralka wlaczona kusza mnie tez jakies zakupki----ale w sobote mam to wesele wiec szok ile kasy poleci ja juz kreacje mam-----gorzej z moja druga polowa no ale sobie poszaleje z tym wyluzowaniem i odbiciem sie od codziennosci jednak cos jest meza siostra zaplanowala ze moment poczecia bedzie bardzo uroczysty(ma 32 lata i to jej 1-sze dziecko) mieszka za granica------ wynajeli jakis koszmarnie drogi apartament dla nowozencow--w eskskluzywnym hotelu---szampan,kolacja ,swiece ---nooooooo i udalo sie za pierwszym razem no wlasnie do nich mamy jechac na wakacje na chrzciny----tylko,ze ja jakos nie moge sie przemoc------bo zaczelismy sie starac na dlugo przed nimi i u nas dalej nic zebym wiedziala ----ha, ha --ze i nam sie uda to tez bym wynajela taki apartament u nas!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik mam pytanie czemu myslisz ze u ciebie cos nie tak z progesteronem??? Chcaca cos malo ostatnio piszesz tylko o fluidkach pamietasz, napisz cos jak sie czukjesz? jaki brzuszek juz duży??? itd...;-) Perfumetko trzymam kciuki bo cos czuje ze chcesz nas zaskoczyc ;'-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka , nie bardzo chce pisac, bo wy staracie sie i szczerze nie chce wam sparwiac przykrosci mam nadzike ze jest dobrze , dzidzia rusza sie i fika tylko ze jakies pol godz temu chyba mialam plamienie jescze nie wiem co to jest, wiec nawet nie chce znow myslaec o szpitalu, mam nadziejen ze dobrze sie skonczy to, ide sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Pluszko! gin. zapytal sie czy mam bolesne, nabrzmiale piersi przed @ bo powinny takie byc---a odpowiada za to progesteron podobno gdy jest go malo---piersi nie reaguja na zmiany w cyklu (ja tak mam )---ale dokladnie o tym nie wiem moze ktoras z was ma wiecej informacji na ten temat i podzieli sie z nimi?? no i wtedy gin. zapisal mi luteine ---po 2 serii udalo mi sie zajsc w ciaze moze to tylko przypadek?? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik pytam bo doczytalam ze progesteron odpowiada za skok tem. w drugiej fazie cyklu a ja mam tylko minimalna róznice tem;-( a juz sie cieszylam ze jest ciut lepiej ale chyba ni do konca;-( Olinek ty cos pisals o tem. Jaka masz roznice tem w I II fazie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez skok nie jest duzy.Ja mam wogole popieprzona tempke...:)Pirwsza faza to takie 36.6 momentami spada mi nawet do 36.4...potem jest skok ale to jakies dwie gora trzy kreski...a potem rosnie po kresce az przed @ podchodzi na 37...no a potem znow na doł...ale wcale przy owu nie sadzi do gory mocno-tylko pomalusiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sie uwzielam na to mierzenie tem i przegladam rozne wykresy w ta i we wta, chyba dlatego ze pierwszy raz z monitoringu wyszlo ze jest jajeczko i to ladne ale moja pani gin nie sprawdza czy jajeczko pekło ,(chyba robi to dopiero w nastepnym cyklu - bo tak tez mozna) i i tak mi rosnie od 4 dni po pól stopnia, chyba z tymi tem to tez kazda ma indywidualnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×