Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

witajcie, mam nadzieje,ze zaczal sie nowy etap i po kolei bedziemy w ciazy.Bardzo chcialabym,zeby tak bylo.Jak u mnie dalej bedzie wszystko ok,to tez zaczne wysylac fluidki ,to bedzie ich wiecej. Dzisiaj bylam u lekarza,potwierdzil ciaze,pogratulowal,kazal brac tabletki na wszelki wypadek.Nastepna wizyta 23.11. Pozdrawiam was serdecznie. Chcaca-odpoczywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. JESZCZE RAZ GRATULACJE ❤️ i oby twoje zyczenie sie spełniło;-) Kolorowych snów wszystkim 🌼 Buziaki dla wszystkich a szczególnie dla Genewy i Solaris, Agatje, Ateny - odezwijcie sie choc raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Hej! E.C a pewnie ,ze przysylaj fluidki--nie zaluj nam ich nie zaluj ale masz SUPER dziewczyny u mnie mierzenie temperatury odpada bo mam bardzo nieregularny tryb zycia -do tego pracuje na noce --co wyklucza wszystkie wykresy ja po tych starankach pisalam ze mamy oboje z mezem dosyc---a tu cos mojego wczoraj napadlo!!!!zdziwienie totalne no ale co mi tam--niech bedzie ale cos mnie strasznie klulo w lewym boku-jajnik??-czyzby rzeczywiscie nie pekl pecherzyk?--chyba niemozliwe no wiec zero przyjemnosci--ha,ha- byle szybciej tez nie bylam sprawdzic czy mi pekl ten pecherzyk--chociaz gin. zapraszal na wizyte--poprzednio tez skontrolowal ale jak piszecie ,ze mozna przy kolejnej wizycie to moze wybiore sie w grudniu bierzecie jakies witaminy? konczy mi sie folik i nie wiem czy nie kupic juz calego kompletu witamin- a nie tak folik oddzielnie, witE no i magnez widzialam w aptece Centrum -materna---tez dla kobiet planujacych i ma folika 0,4----cena ok 29 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
jeszcze raz ja w sobote mam to wesele a moj mezus zaczal malowac mieszkanie nic nie mysli zeby zonka miala piekne paznokcie--hi,hi no nic na razie pa--wracam do kuchni kontynuowac produkcje golabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołabki - mniam , mniam Anik wydaje mi sie z tym sprawdzanie to jest tak ze jesli nie pekł to sa dwie obcje albo sie wchlonie i wtedy juz sie nie sprawdzi przy nastepnym cyklu albo cos sie z niego niedobrego zrobi i wtedy widac, musze sama nastepnym razem zapytac gin o to sprawdzanie i o wspieranie pekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
no wlasnie ! dobrze ,ze wspomnialas--ja tez o to przyspieszenie pekniecia (chyba jakims zastrzykiem) tez koniecznie musze sie spytac chociaz to pewnie w nastepnym cyklu bo teraz bedzie owocowal prawy--a z nim jest wszystko w porzadku--pecherzyk peka w 12-13 dc. i jak z tymi witaminkami u Was? juz posprzatalam po malowaniu: kuchni,przedpokoju, lazienki jeszcze zostaje duzy pokoj , ale to za jakies 2 dni--mezu wykonczony!! a golabki--mniam ,mniam--jutro obiad mam z glowy i dobrze bo mam zebranie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik ja z witaminek biore tylko folik Bralam bromek na prolaktyne ale spadla - hura!!! i go odstawilam , pewnie z wlasnej inicjatywy za jakis czas zbadam znowu jej poziom zeby zobaczyc czy nie skacze za mocno po odstawieniu lekow no i biore clo od tego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Pluszko--ja mam clo w domu--bo moj 1-szy gin. gdy mu powiedzialam ,ze nam cos od 6 miesiecy nie wychodzi--na starcie od razu go przepisal--i ja nieswiadoma co to jest wykupilam po czym zaczelam sie zastanawiac--po co mam go brac skoro nawet nie wiem jak jest u mnie z tym jajeczkowaniem? no i lek lezy w apteczce nie otwarty---a ja samoistnie produkuje przerosniete pecherzyki--ha,ha cos mnie od rana "krzyze" bola i "ciagnie " dolem brzucha--jak na @ a tu jeszcze tydzien ludzie ale ze mnie hipochondryk--tylko mnie opieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Olinku! cos tak zamilkla???? umowilas sie w tym centrum na badanie?? a skad wogole wyszedl pomysl na sprawdzanie droznosci? u mnie w miescie nawet nie wiem czy to robia? sam gin. ci to zaproponowal?? Chcaca, E.C. Anetko Perfumetko i niewymienione pozdrowionka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik wiesz smieszna sprawa , ja mialam podobnie, stary gin zapisal mi clo w ciemno, wykupilam , poczytalam ulotke, odlozylam clo do apteczki i poszukalam nowego gin. Teraz po 4 miesiacach badan i obserwacji okazalo sie ze jednak clo mam brac wiec odszukalam w apteczce domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa..bo staram sie najmniej myslec.wiec juz mnie meczy to ciagle pisanie o gin.badaniach...blleeee.staram sie poprostu zyc... o droznosci myslalam bo chcialam zweryfikowac diagnoze ktora postawil mi ostatnio ginekolog w klinice ze moje jajowody nie sa az tak drozne jak powinny.Tzn. ze moga byc bardzo poskrecane-oczywiscie zalecil mi laparoskopie zeby zrobic.Oczywiscie u nich -prywatnie.A ja chcialabym te opinie niezaleznie potwierdzic.Bo On badanie zrobił sprezonym gazem pod cisnieniem a kontrast jest napewno dokladniejszy...Ale dzwoniłam i 600 zł takie badanko.Zobacze.Narazie i tak nie robia Od grudnia .A ja i tak do konca cyklu poczekam.Raz ze infekcje dolecze dwa ze @ .Najwyzej w grudniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna moja pani ginekolog taka od kontrolnych badan -infekcji....to jej sie poprostu nie spieszy...Nie wiem moze to dobre podejscie ale mnie szlag trafaia:(....Wiec pojechalam do kliniki prywatnej -chodzilam tam dawno temu .I jak bylam w ciazy i Olka sie tam urodzila.Ale przestalam -bo bardzo drogo to za wizyte ostatnia zapłacilam 200 zl-fakt ze zrobił w tym USg i to badanko....a dwa ze tam nieraz jak utknelam na poczekalni no to nawet 3 godz z zycia wyciete.a ja przy niemowlaku nie mialam na to czasu i olalam ich.No ale teraz mysle sobie\"Pojade\"i tak zrobilam.Zbadal mnie-stwierdzil ze moga byc małe zrosty(mialam cesarke)..wywiad o miesiaczki -czy regularne.bolesne..Zrobił USg.Wylkuczyl endometrioze,pecherzyk byl na prawy jajanik jak w ksiazce...no i przedmuchał rurki i tak mi rzekl jak Wam napisalam.Tylko wiecie to nie o to chodzi ze ja sie z Nim nie zgadzam.Ale to prywatna klinika-jeszzce Pan doktor buduje kolejna-wiec ...im wiecej zabiegow tym wiecej zyskow.Sorki ale jakos tak mi do głowy przychodzi.Coz to dla niego kobitke na stoł i bach bach.Trzeba -nietrzeba.Nie pomoze...ale nie zaszkodzi.Nie whalabym sie wcale gdyby mi powiedzial ze jajaowofy sa niedrozne .Gaz nie przechodzi...ale nie powiedzial tak.Tylko ze daje mi jakies 30% szans bez laparoskopii.Nie wiem juz co myskec.M -mowi decyduj ....a to nie takie proste.Wiecie jak jest.Pojde na Hsg i potwierdza to wywale tylko 6 stow.Aaaa...nie smece juz bo sama sie czytac nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Olinku to rzeczywiscie kupa kasy! ale juz do konca roku tylko miesiac z ogonkiem ... A od nowego roku "jakby" i nowe zycie moze wiele zmian.... ja przynajmniej zmieniam kolor wlosow!! ha,ha maz usilnie przyzwyczaja mnie do mysli---ze od stycznia bede musiala radzic sobie sama (dalej ma w plamach ta Anglie) My sobie z corcia jakos poradzimy----raczej gorzej bedzie u niego osobiscie jestem przeciwna wszelkim wyjazdom i rozlakam---- Glosno i wyraznie powiedzialam przy obydwu rodzicach, ze jestem przeciwna, ale decyzja nalezy do niego nigdy nie byl za granica wiec "ta" mu sie jawi jako raj na ziemi noooo pozyjemy zobaczymy powiedzialam mu ,ze jesli cos sie miedzy nami popsuje niech winy nie szuka po mojej stronie jesli wyjazd---to razem jak uwazacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
macie jakies plany, co do Nowego Roku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik31
Chcaca--myslalas juz o imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey aniczku:) Jeszcze nic nie zdecydowalam.Najszczesliwsza bym byla gdyby nie potrzeba bylo niczego oprocz czasu....ale na to sie chyba po tych 8 mcach nie zanosi poki co.Pozyjemy zobaczymy...... co do sylwestra...to pierwszy raz od 8 lat jakos planow jeszce niA MA a zawsze byly bale;)......no nic.....Oby vw domu nie siedziec..... A ziemia obiecana to jest tylko w filmach.Mam wielu znajomych ktorzy pojechali.Owszem zarabiaja-ale zap[ier.....nie tak jak tu...Wiec to tylko mit ze kasa to wielka ...a reszta?Warunki? Drozyzna?Mieszkanie za bajonskie sumy?....a tesknota?Ta to dopiero dobija.Wszyscy to mowia.Nie wiem.....jak ma mozliwosc a wyjazd i praca opłacalne-niech probuje.Ale realnie trzeba patrzec a nie ochy i achy bo ktos tak powiedział....Moj znajomy teraz wrocił po 8 mcach.Mowi ze bylo jak w wojsku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , ale sliczne ciuszki przywiozłam, jeny kochaniutkie, o imieniu tak , mamy6 juz wybrane, vbedzie Malgosia, ajęsli Małgosia spłata nam psikusa to będzie Krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko dziękję za pamięć!!!!!!❤️ Bardzo mnie zaskoczyłaś :) Ja oczywiście czsami was podczytuje :) Nie pisze bo już się nie staram, ale to już wiecie, a po drugie wciąż porządkuje swoje sprawy w firmie :) jakoś dużo się tego nazbierało. EC serdecznie ci gratuluje!!! Za was wszystkie trzymam nadal mocno mocno kciuki!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, z fluidkami to jeszcze poczekam,bo nie chce wam wysylac,ktore nie pomoga;)A tak na serio,to brzuch jeszcze boli i od wczoraj mam lekkie plamienie.Biore najwyzsza dawke progesteronu 3x po 2 tabletki,ale ostatnio tez bralam i nie pomoglo.Tyle tylko,ze chodze jak po narkotykach.Pozdrawiam was serdecznie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym ,to jestem smutna.I bardzo sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.C. ❤️ Solarisku jak super ze sie odezwalas!!!! Moze jednak odezwiesz sie czesciej, ja ostanio tez troche milczalam, teraz mi przeszlo przeciez nie musimy pisac tylko o starankach Chcaca ale super ciuszki dla malej;-) lubie ogladac ciuszki dla malych dzieci chcaca mam pytanie, jakie mialas pierwsze objawy ciazy jeszcze zanim test zrobilas??? Moja przyjaciólka urodzila dzis ślicznego chlopca i tez sie starali dlugo bo przeszlo rok. Oczywiscie musze kupic malemu jakis ciuszek wiec bede mogla bezkarnie poogladac sobie ciuszki dla dzieciaczków ciekawe czydziewczyny ktore ostatnio zamilkły jak doczekaja sie swoich fasolek to czy sie odezwa??? fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... zawieszone przymusowo olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów.......................... 25.11 Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 22............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 22............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Sorki Anetko zmienilam u ciebie zamaist u siebie a moze to jakis znak???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik , Olinku widze ze mamy zblizone daty... ale by bylo fanjnie gdyby... hmm... Mnie korci zeby zrobic szybciej test bo 23 mam urodzinki, ale obiecalm sobie kiedys ze bede starala sie nie robic testow predzej, no i mam slaba nadzieje bo tem cos nie za bardzo taka jak powinna, No koncze te dziesiejsze monologi kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, aktualizuje tabelke NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................16.11 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................26.11 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone Agatje.......Agnieszka...33.........Wellen/Belgia................ ??? anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................25.11 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 nella76 .......Milena..............8............................27.01 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO genewa.........Dorota....35.........S-rz atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury fluidki czwartkowe ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ e.c trzymam kciuki zeby było dobrze 🌼 pluszka praktycznie nie mialam typowych objawow coazy, byłam pewna ze @ przyjdzie, bolał mnie brzuch i piersi jak na @, test zrobiłam po dniu , w ktorym miałam miec @, nie liczyłam w sumie wcale na dzidzie, bo czułam sie okresowo, ale wiecie jak to jest, czlowiek robi test bo bardzo pragnie dzidziusia, mdłosci tez milam dopiero pozniej chyba bodajze około 12 tygodnia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko;)... rzeczyswoscie ...ale sie poskladalo.. Ale jeszce mamy podobnie urodzinki bo ja 26-go;) Tez prezent by mnie uszczescliwił ale nie licze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wczoraj mialam lepszy nastroj, ale juz mi dzis przeszlo;-( tez mi sie wydaje ze to jeszcze nie tym razem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×