Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzieki dziewczyny. Jestescie kochane. Jestem lekko otepiona i zaraz poloze sie przed tv, obejrze 2x MM i ide spac. Moze jutro porawi mi sie humor. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej luteiny---moze ktoras ja brala?? nic ,a nic mnie przed @ brzuch nie bolal,,krzyze nie \"lupaly\" wogole przyszla niespodzianie,jak mylam podloge --nawet myslalam,ze to uplawy ( 5 dni wczesniej) piersi mam miekkie, zerooo bolesnosci czy obrzmienia nie wiem czy to tak ma byc??????? aha czy nie slyszalyscie moze czy nadzerka nie przeszkadza w zajsciu w ciaze (moj gin. mowi ,ze nie-----kolezanki , ze chyba tak) mam duza ,ale plytka---na 2/3 tarczy szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko nie wiem ja zawsze test robilam z moczu perfumetko ja jak mam dola to ratuje sie melisa albo hydroxyzyna 10 ta ostatnia to bralam nawet 3 razy dz. przez tydzien po poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik 31 - ja biorę luteinę 2x1. Nie zauważyłam aby skrócił mi się cykl, ale stał się za to bardziej regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chyba zrobię najpierw z moczu, bo test już mam, więc wygodniej i szybciej tyle , że mniej wiarygodnie. Najchętniej już jutro bym go zrobiła. Dziś 5 dzień po owulacji, więc chyba za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko poczekaj jeszcze z tym testem żadko kiedy wykrywaja one tak wczesna ciąże po co masz płakac niepotrzebnie Anik ja tez mam nadzerke, moj poprzedni gin uparcie twierdzil ze ona jest problemem, chodzilam do niego na kase chorych ale mysle ze chcial zrobic zabieg za kase w swoim prywatnym gabinecie, obecna gin twierdzi ze nadzerka to nie problem tylko trzeba czesto robic cytologie. Moja kuzynka jest pigula i "zabronila" mi robic cokolwiek z nadzerka jesli cytologie wychodza ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie hej Chcaca-dzieki za fluidki--oj przydadza sie w tym miesiacu--bardzo ale to bardzo Anetko na tescie pisze ,ze po 6 dniach -ale mi gin. mowil,ze dla pewnosci lepiej zrobic po 10 , a polozna , ze koniecznie po terminie spodziewanej @--hi,hi --ale ja tez jestem taka niecierpliwa no ja przy luteinie mam cykle 26-27 dniowe, a normalnie mialam 28-30 czyli tak jak pisalam --po tych 10 dniach ich brania za dwa dni mam @ Ciebie tez piersi nie bola?? ja luteine biore ta podjezykowa ale------dopochwowo Pluszko ja tez robie cytologie raz w roku ale mi tak znajoma ostatnio w glowie namieszala------ze jej kuzynka nie mogla zajsc 2 lata-----pogodzili sie z tym juz-----usunela sobie nadzerke no i za pol roku zaskoczyla-----moze zbieg okolicznosci------mi gin mowil ze nadzerka nie przeszkadza ,,ale moga wytwarzane przez nia bakterie(moj poprzedni gin) przez to dwa razy leczylam sie antybiotykami-----ale to musial bys jakis stan zapalny bo mialam uplawy no od jutra wiesiolek wczoraj mialam zebranie w szkole (corcia chodzi do 2 kl) a dzisiaj w domu katechetycznym z proboszczem---sprobuje wyslac mezusia---bo dzieciaki maja byc odpytywane---a znajac swoje dziecko na pewno szczeli jakas glupote ( ostatnio bylo----\"pod polskim pilatem\") niech sie i moja druga polowa troche popoci------oj ciezko bedzie, ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Chcąca do spania! Musisz sie teraz wysypiać, bo potem na pewno ci się nie uda. Anik, ja brałam luteinę przez 3 miesiące. Miałam brać pół roku, ale miałam straszne doły. Powiedziałam lekarce, że jak tylko się budzę to od razu mam ochotę sie powieszić i kazała mi odstawić. Nie wiem czemu na mnie tak podziałała. Przepisała mi ją bo miałam różnice w @ 3-4 dniowe. Nie robiąc badań dała mi hormony. Oprócz dołów przybyło mi wtedy parę kilo. Juz nie chodzę do tej lakarki. Aha i strasznie mnie wtedy piersi bolały. W zasadzie różnice w okresie mam nadal 2-3 dni, a badania hormonów wyszły mi idealne. Tak, że w moim przypadku może ta luteina nie była konieczna. Nie wiem. Perfumetko trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik mi tez gin mowił wlasnie tak jak napisalas o tych bakteriach i ze kwasowosc pochwy moze niekorzystnie wplywac na kolegów , tyle ze jak go poprosilam zeby zbadal bicenoze pochwy to twierdzil ze musze przyjsc prywatnie bo on tu w gabinecie nie ma sprzetu do tego i dlatego zmienilam gin... i jeszcze chcial mi zapisac clo bez monitoringu A [poza tym mi cytologia wychodzi rewelacyjna jak na taka nadzerke, zadnych stanow zapalnych itp... Zreszta tak jak pisalas ta twoja znajoma para pogodzila sie z brakiem dzieci to raczej to mialo wplyw na zajscie ale oczywiscie kazdy ma wolny wybor i nawet gin nie sa w tej kwestii zgodni co do cykli ja mam zasadniczo 29 dniowe ale czasami zdaza sie 2, 3 dni krocej lub dłuzej. chcaca dzieki za fliudki, ja to z kolei stale dospac nie moge a ty ranny ptaszek;-) perfumetko - 🌼 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basqa
anik to nie zbieg okolicznosci wiem ze nadzerka moze byc powodem braku ciazy .Mam kolezanke ktora przez 8 lat nie mogla zajsc leczyla sie prywatnie poniewaz miala bardzo bolesne miesiaczki Doszlo do tego ze zaczal leczyc sie jej maz bral cos tam zeby plemiki wzmocnic Wydali kupe kasy az w koncu zmienila lekarza zrobila cytologie i okazalo sie ze nadzerka spowodowala zmiany ktore musiala usunac operacyjnie Miala amputowana czesc szyjki macicy Po pol roku zaszla w ciaze a dzis mimo ze ma 36 lat ma 3 slicznych dzieci.Pierwsze urodzila majac 30 lat Powodzenia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no popatrzcie jak te leki roznie na roznych dzialaja ja po luteinie czuje sie rewelacyjnie i nawet nie jestem przed @ nerwowa ja tez mialam (od mojego poprzedniego gin.) skierowanie do szpitala na usuniecie czesci szyjki (zwie sie to konizacja) przy czym to jest chyba wtedy gdy sie nie planuje wiecej dzieci---bo potem sa problemy z rozwarciem i ewentualnie popekanie lub cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basqa
masz racje anik ze sa problemy przy porodzie trzeba miec zalozony zel na rozwarcie ale gdyby nie usuniecie czesci szyjki nigdy nie zaszlaby w ciaze Takze dziewczyny jesli macie zadzerke to leczcie ja bo przez to moga byc problemy z zajsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z szkoly bo mialam dzis rade;-( Chcaca jak masz dobrze ze cie te nudne spotkania omijaja;-) wpadlam na cafe a tu cichutko spokojniutko a myslalm ze bede musiala nadrabiac zaleglosci w czytaniu nic chyba zabiore sie i zrobie jakas salatke u mnie 26dc i jak zwykle mam schizy, staram sie je jednak ignorowac i z nimi walczyc;-) Co do nadzerki to znam dziewczyny ktore bez problemow zaszly w ciaze mimo ze ja mialy wiec to chyba do konca nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Pluszko mam dopiero 19 dc i też się boję, co będzie dalej. Idę poleżeć w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko i jak tam relaks wodny? to jeszcze troche czekania przed toba Anetko mi zostaly 3 dni a ciagna sie te ostatnie dni strasznie naprawde chcialabym umiec przestac o tym ciagle myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test 5 dni przd @ i wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 30stka*
dziewczyny a ja mam zupełnie odwrotnie niz wy - co miesiąc się boję, że @ nie będzie... :-( i co byłoby dalej - wywalili by mnie z pracy, bieda i mąż niezadowolony z grubej, niepracującej żony takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mialam na poczatku ale jak mi pare razy test wyszedl negatywnie to sie troche rozczarowalam czemu, przeciez duze byly szanse na zajscie w ciaze. I postanowilam sprqawdzic czy zajde jak bede probowac i jestem po kilku nieudanych probach i pelna niepokoju czy moge miec dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez 30tko współczuje takiego męża Leo spokojnie, kilka miesiecy o niczym nie swiadczy, a testy przed terminem miesiączki tez czasami nie wykazuja ciazy ktora juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca dzieki za fliudki, pospalas dzis troche dłużej??? Podnosze topik bo tak tu cichutko, pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze milego dnia, ja dzis od rana pokłocilam sie z mezusiem, normalnie sama szukalam dziury w calym, chyba dopada mnie depresja urodzinowa i napiecie przed @... razem wzięte, cale jego szczescie ze nie zapomnial o ur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka - sto lat stoa lat niech zyje pluszka nam , syo lat sto lat niech zyje pluszka nam , jescze raz , jescze raz niech zyje zyje nam,niech zyje nam, spełnienia wszytkich marzeń 🌼❤️👄 plusiu, owszem dzis padłam spałam do 8 i pewno nadal bym spała gdyby nie obudził mnie telefon, ale i tak niezle 8 a n.3,30 nie? ale cichutko tu dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Pluszko, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. NIECH SPELNIA SIE WSZYSTKIE TWOJE ZYCZENIA A SZCZEGOLNIE TO NAJWAZNIEJSZE. U mnie juz trzeci dzien @ i humor troche poprawil mi sie. Trudno, nie teraz to pewnie innym razem uda sie. Nie ma co rozpaczac bo to nic nie da. Dobrze, ze po ostatnich lekkich zgrzytach na forum ono nadal funkcjonuje i dziewczyny nadal pisza. Mysle ze Julk_a miala racje piszac ,ze to ,ze nie codziennie piszemy wcale nie oznacza ze odeszlysmy z forum. Szkoda ze Olinek zaprzestala sie odzywac. Moze jednak kiedys do nas wroci. Chcaca bardzo, widze ze wstajesz coraz pozniej. To dobrze. Moze to burza hormonalna powodowala Twoja bezsennosc i teraz juz organizm przyzwyczail sie i wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca, perfumetko nie bede dziekowac za zyczenia zeby nie zapeszyc - 🌼 ja jeszcze dwa dni czekania, obiecalam sobie ze jakby co to nie bede plakac Prefumetko wiesz dzis myslalam wlasnie podobnie ze nawet jesli czasami nie mamy tu wielu wpisow to jak bedziemy chcialy zawsze znajdziemy nasz topik nawet jak to bedzie tylko czasami ja tez mam takie wzloty i upadki, czasami mam ochote tu pisac chociazby o glupotach a czasami tylko czytam, teraz akurat mam górkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~🌼~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ PLUSZKO Zdrowia -życzę dziś Tobie, okazja taka nie codzień się zdarza, aby wyrazic słowami,co serce w ciszy codzień powtarza. Szczęścia-życzę Ci również takiego,jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty -czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech bedą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też Twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwa bądz i odważna, by rzeczy dokonac wielu **********❤️**********❤️**********❤️**********❤️**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ............... TESTUJEMY julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..........................12.12 smuuutaska...Wanda.....31........K-ów..........................16.08 pluszka........ .Beata.....31.........R-in....... ....................25. 11 olinek...........Beata ....30..........K-ów.........................21.12 Aneta30....... Aneta.....30..........K-ów............starania zawieszone anik 31.......Ania..........31.........Mielec........................20.12 E.C............Ewa..........41.........Aö/RFN.......................15.11 KIKI13........Monika .....30.......... Sztokholm .................cały czas KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU ellulka .........Ela...............21.............................10.12. majka74......Majka............17..............................21.12 . kikunia8.......Kinga......... ....8...........................25.01.07 Chcąca bardzo...... Aga....... 25............................28.02 pafnucy...........Monika....... 18.............................16.03 Czarna31 ......Beata...........8..............................19.05 STARANIA ZAWIESZONE CZASOWO atena32........Aneta......32.........R-sko Castopea.......Kasia......34........Mazury Przyszla wreda........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×