Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Udał sie udał;) Natomias wczoraj moj M okazal sie zmeczonywiec nie bylo nic Dzis to ja powinnam sie wypiac na Niego...no ale ..same wiecie idea jest wazniejsza;);) Bylismy dzis u znajomyc-Maja sliczna Karolinke Ma 1,5 roczku.Taki kochany szkrab juz u mnie powinien dreptac. A tu wciaz sie cos przeciaga......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinku doczekasz sie szkraba ;-) ale mialyscie pracowite weekendy ja odpoczelam od gotowania bo pojechalismy wczoraj do moich rodzicow a wrocilismy dzis Mieszkam pare km od rodzicow wiec zaserwowalismy im przyspieszony prezent na mikołaja taki male dzieciece buciki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam poniedziłąkowo i od razu sle fluidki, bo skoro i tak nie spie to chociaz na cos sie przydam ❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️ pluszka i jak zareagowali rodzice na te buciczki, napisz, bo zawsze mnie to rozczula my tez bylismy wczoraj u moich rodzicow, bo w miescie spotkalismy mikołaja i prosił o przekazanie prezentow, okazało sie ze oni tez ;) wiec Mikołaj był odwzajemniony, i niech mi ktos pwoie ze mikołaja nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nieczęsto tutaj piszę ale chętnie was czytam. Chciałam was zapytać czy możecie mi polecić jakies witaminy na wypadanie włosów. Tylko wiecie chciałabym brać takie które w razie jak bym zaszła w ciąże by mi nie szkodziły. Narazie biorę kwas foliowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasko, solaris zagląda ;) Bardzo serdecznie pozdrawia wszystkie kobitki!!! Składam zaległe życzenia urodzinowe, i gartulacje dla pluszki!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 Buziaki dla wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wlosy mam odzywke z apteki EcoWax--polecam i mgielke--Radical a witaminy--ja bralam Skrzyp polny z mineralami, ale kolezanki mi teraz polecily Merz Special (nie wiem czy to sie tak pisze) 1 tabletka dziennie i podobno wlos z glowy nie spadnie ale czy na pewno to powiem jak wyprobuje moze jeszcze ktos inny ma cos sprawdzonego to chetnie sie tez zaopatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Ver ja na wlosy bralam szrzyp polny ale meczace to bylo bo trzeba brac kilka razy dziennie wiec tego nie polecam Solaris - 🌼 Co do swiatecznych ciast to ja obowiążkowo pieke piernik, mam taki sprawdzony przepis ktory rewelwcyjnie wychodzi, a pozostale to zazwyczaj wpadam do tesciowej bo blisko mieszka pomagam jej przy wypiekach a potem biore sobie po kawalku z kazdego i mam duzy wybor ciast a nie musze ich miec kilka blach bo i tak by sie zmarnowalo dotychczas to my w swieta w rozjazdach zazwyczaj mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie mam okienko w szkole ;-( plan mi zmienili i zamiast na 9.30 mam na 8.00 ;-( a potem okienko chcaca nie moze dospac a ja bym chetnie pospala i w srode mam hospitacje, wmawiam sobie ze niech sie dzieje co chce nie bede sie stresowac czy denerwowac ale ze nie mam pomyslu na lekcje to cienko to widze;-( milego dzionka wszytstkim 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris 🌼, super ze sie odezwałas, npiasz nastepnym razem co u Ciebie slychac, a moze był jakis zakup butkow zimowych ;) zazdroszcze Wam, ja jestem antytalent do pieczenia, do gotowania zreszta tez, ale z tym 2 jescze jakos sobie radze, ostatnio piekłam sernik , - o dziwo mi nawet wyszedł- tym bardziej ze 1 raz w zyciu, ihihi, a teraz tez musi byc sernik, bo moj mąz przepada, aja w ogole nie za bardzo lubie pieczone ciata, zjem kawałek i tyle mi wystarczy , a co zrestza .... hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka ja tez jestem belfer,, przypomnij mi jaki to przeedmiot, mzoe ci cos podsune, mnie teraz troche szkoły brakuje, jaki temat planujesz i jaka klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam chcaca ze tez uczysz;-) matematyka klasa szósta powtórka z równan albo pierwsza lekcja z procentów jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj to matma odpada w przedbiegach, ale przypomina mi sie fajna lekcja kolezenska, własnie zlekcji matmy, jest kilka stanwoisk z roznymi zadaniami, , dzieci maja okreslony cxzas na wykonanie zadania, sa tabelki w ktorych sie zapisuje wyniki, przechodza os stanwoiska do stanwoiska, pracuja 2, ale mozna zmodyfikowac, zadania sa rozne i krzyzowka matematyczna i jakies diagramy, mam to nawet gdzies dokladnie opisanme, gdybys była zainteresowana to ci napsize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcaca a napisz mi cos wiecej, nauczycielka zdazyla na bierzaca sprawdzac wszystkie zdania, nie miala kolejki dzieciakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca bardzo a ty czego uczysz. ja tez jestem nauczycielką.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu zaraz ci napisze EvaWer - obecnie jestem nauczycielem wspomagajacym w kl integracyjnej, wogole jestem m.in po historii, a tak w ogole to zahaczyłam juz o 5 kierunków, jednego niestety nie skonczyłam , mimo ze byłana nim nawet jzu 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda para ma karte z nazwiaskiem itd moge ci wysłac na maila jakbys bytła bardziej zainteresowana tam jest gra planszowa , krzyowkan literowka, krzyzowka liczbowka , domino matem tangram, i nawet gra w wojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na karcie masz tez nazwe konkurencji, liczbe punktow , czas, bo robia to na czas , podp[is sedziego, po kazdej konkurencji sedzia spr czy jest ok zadanie, jak nie to sie bodajze punktow nie przyznaje czy odejmuje, mzoesz cos zmodyfikowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca dziekuje ci za te informacje i za stronke mam pytanko 25l w twojej stopce to twoj wiek? Milego dnia wszystkim 🌼❤️🌼🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu, chyba jednak mam nierowno pod sufitem albo mi sie cos w tej ciazy na głowe rzuciło, tak tomiał byc wiek, tylko mam 5 lat wiecej ;) ;) ;) zastanawiam sie tylko skad mi sie to wzielo? fluidki - ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha chcaca dobre to bylo;-) choc moze masz tak jak i ja, mimo ze niedawno 31 skonczylam to czas mi sie zatrzymal jak skonczylam studia i stale mam 25 ;-) halo dziewczyny?, 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też zawsze chciałam być nauczycielką, ale młodszych klas. Życie jednak potoczyło się inaczej. Ja mam 5 dc i w tym cyklu nie będę próbować, bo w weekend powinnam być na usg, a moja lekarka jak wszyscy - ma wtedy wolne. Dzwoniłam do innego lekarza i poradził, abym zrobiła przeciwciała antykardiolipidowe i je zrobię. 21 dni czeka się na wynik. To badanie może wykazać, czy mam również w krwi przeciwciała. No i nie wiem, czy nie zmienić kliniki. W innej robią 3 inseminacje w trzy dni po kolei, a tu gdzie chodzę jedną. Może szansa byłaby większa? A może jest jeszcze jakaś inna przeszkoda o której nie wiem? Tak, czy inaczej kolejny okres na Sylwestra, a później zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Wczoraj sie nie odzywalam, bo caly dzien nie bylo mnie w domu. Jak wyszlam rano do pracy, to wrocilam dopiero po 20 i bylam padnieta. Dzis wrocilam przed godzinka, wstawilam obiad i mam chwile wolnego czasu. Ja jestem z wyksztalcenia nauczycielem. Pluszko, zdecydowalas sie juz co do lekcji? Chcaca bardzo, mnie rowniez zastanowila Twoja stopka. Najwazniejsze to czuc sie mlodym. Anik, jak staranka? Anetko, Julk_o co u Was slychac? Dawno nie pisalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tu nauczycieli. Zbieg okoliczności? Ja już wydałam majątek na prezenty świąteczne i teraz trezba zaciskać pasa. Ja do robienia jakiegokolwiek ciasta się nie kwapię, jakoś mi to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, ja jeszcze nie zrobilam prezentow swiatecznych, ale wiem ze beda kosztowaly majatek. W sobote kupilismy z mezem nowa choinke, mala, ale nowa. Mi marzy sie duza, piekna choinka, jednak mamy za male mieszkanie. Musze dokupic jeszcze jakies bambki w kolorze morelowym lub zlotym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcje wlasnie koncze opracowywac;-) A bombki mam w pomaranczu i srebrne, dokupilam kilka w tym roku i kupilam nowy lancuch taka szeroka wstazke ozdobna;-) Miedzy bombkami wieszam zawsze gwiazdki wydziergane z moliny przez moja mame, a w tym roku pierwszy raz zobaczylam podobne ozdoby w sprzedazy i koniec orginalnosci ;-( Anetko co do kliniki , czasami zmiana dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam przed chwilą komentarze o innym lekarzu, do którego myślałam, że pójdę na wizytę. Niestety gość ma tyle złych opinii i podobno spraw w sądzie, wyłudza kasę, że nie pójdę do niego na pewno. Przed chwilą za to dzwoniła do mnie moja lekarka zapytać czy się udało. Jestem drugą pacjętnką , której podali ten nowy lek na stymulację i tamta jest w ciąży.Pocieszyła mnie troszkę. Zobaczymy. Pójdę do niej dopiero w styczniu.Szkoda mi tego cyklu, idzie na straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×