Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Miśka juz Ci zazdroszczę. Jak dugo się staracie? Mam nadzieję że ja też będe się tak cieszyć. Na razie kluje mnie w dole brzucha, nie wiem czy to znowu nie zapalenie pęchęrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna- to był nasz drugi cykl staran. Pół roku temu byłam w pierwszej ciąży, niestety obumarła w 9 tyg. Po zabiegu musielismy odczekac 3 cykle. Kiedyś uda się na pewno, zobaczysz te dwie kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
dziewczyny, ja mam 35 lat, jestem w 13tc, to moja pierwsza ciaza, leczylam sie poltora roku, bo mialam za wysoka prolaktyne, ktora utrudnia zajscie w ciaze. I udalo sie!!! nawet bez specjalnej "gimnastyki" :) tak wiec nie martwcie, wcale nie jest za pozno, porobcie badania hormonalne, jesli sie trzeba podleczyc, to lyknijcie te prochy i do dziela!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATRICE Brałaś bromergon przez pierwsze 3 miesiące ciąży? Ile brałaś progesteronu? ( duphaston,, luteina itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Dziewczyny- nie jest za późno na ciąże!!!!!!!!!! Ja w maju będę miała 32 lata , tak jak Beatrice jestem w 13tc. 7 lat temu poroniłam , po czym miałam dośc długą przerwę w staraniach ( sprawy mieszkaniowe i praca- nie pozwalały na świadome macierzyństwo) Moje starania trwały 2,5 roku , tez miałam za wysoką prolaktynę, dodatkowo jeszcze przeciwciała tarczycy oraz wykryto u mnie wrogi sluz, który nie pozwalał przedostać się plemniczkom dalej. W listopadzie miałam inseminację i jestem w ciąży!!! :D Tak więc Kochane, zbadajcie sobie hormony ( czasami jak lekarz nie chciał zlecić badałam na własną rękę) i pnijcie do celu , a napewno się uda!!!! Ragazza- mi endo kazała odstawić bromek- jak tylko zaszłam w ciąże. Za to biorę 3x dziennie duphaston i 2x dowcipnie luteinę. No i oczywiście leki na tarczycę. Lekarz uznał moją ciąże, za wysokie ryzyka i woli dmuchać na zimne. Ale ja czuję i wiem, że z tą ciążą będzie wszystko w porządku i w sierpniu będe tuliła swój Skarb. :) Powodzenia dziewczyny!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jak czytam Wasze wypowiedzi to az się boję. Miałam nadzieję, że bez monitoringu i innych dodatkowych atrakcji da sie zajść w ciążę po 30 tce ale po przeczytaniu waszych historii to mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja mam nadzieję, że nie będę musiała przez to przechodzić ale jak trzeba będzie, to tak zrobię żeby mieć upragnioną dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co dziś tu tak cichutko? od rana zaległe imieninki w pracy miło rozpoczęty tydzień? a jak wypadły weekendowe staranka? bo u nas klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! U mnie się pojawil problem, powczrajszych przytulankach do męza mialam wrazenie jakby niewielkie plamienia, a raczej różową wydzielinkę, ale niedużo bylo tego no i pierwszy raz, boje sie ze jakbym byla w ciązy to to mogloby zaszkodzić dziecku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 dc ale mam cykle jak w zegarku 24-25 dniowe, nigdy nie mialam z @ i dlugościami cykli. Ale może to przez mój wiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty 31 lat to jeszcze nastolatka podobno po 35 juz gorzej może Twój mały problem jest spowodowany wielkim pragnieniem bycia w ciąży ja 2 cykle temu właśnie w ten sposób wydłuzyłam sobie cykl o 3 dni tak bardzo chciałam mieć sierpniowego dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jeżeli masz za mało śluzu możesz brać od 5 do 14 dnia cyklu (do dnia owulacji) olej z wiesiołka 2 razy dziennie\" używałyście tego ziółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka 74 - dzięki za informacje mó gin twierdzi że po zajściu w ciążę mam dalej brać bromergon do 3 mies. ciąży --ale wim że sąróżne teorie a ja trochę boję się go brać Czarna 31 - to mogło być plamienie implantacyjne tzn zarodek przyczepia się do ścianek macicy ( ok. 10 dni po zapłodnieniu ) więc głowa do góry , ale też może być plamienie gdy jest za mało progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka podaj tego
nika wszyscy są ciekawi. Proszona jesteś na "swój topik"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięi dziewuszki, zawsze lżej na duszy jak kto pocieszy i wytlumaczy. Możecie coś więcej o tym wiesiolku napisac! Bylabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to wiesiołek jest na poprawę jakości i ilości śluzu ( ja osobiście nie próbowałam jeszcze ) koszt ok. 20 zl. nazwa oeparol ( olej z wiesiołka ) bierze sie od ok. 5 d.c. do owulacji najlepiej kontrolować temperaturę lub monitoring owulacji ( USG )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
ragazza, ja nie bralam bromergonu na zbicie prolaktyny, bo ma podobno najwieksze skutki uboczne, a ja mam bardzo wrazliwy zoladek. bralam dostinex, pol tabletki raz na tydzien i moj zoladek jakos to zniosl. probowalam tez norproloc i parlodel, ale po nich bolal mnie zoladek. jak zaszlam w ciaze, to gin poweidzial, zeby zaraz odstawic dostinex. od zaciazenia bralam go jeszcze trzy tyg bo nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, ale gin powiedzial, ze to nie zaszkodzi dziecku. od razu tez mi kazal brac duphaston na podtrzymanie, 2 tabletki dziennie. mimo to okolo 9 tygodnia mialam plamienie i usg pokazalo odklejanie lozyska. wtedy gin zwiekszyl mi duphaston to 4 tabletek dziennie i kazal baaaardzo sie oszczedzac. jakies poltora tygodnia prawie nie wychodzilam z domu, tylko polegiwalam i sie przykleilo i teraz jest wszystko w porzo. a duphaston zmienilam na luteine, 2 tabletki dopochwowo, bo zoladek mi wysiadl od tego duphastonu. no ale taki moj urok. tez moj gin uwaza moja ciaze za wysokiego ryzyka, ale teraz czuje sie dobrze i jak aska wierze, ze wszystko bedzie super. zycze wam wszystkim powodzenia, wszystkie zdazycei zaciazyc! 35 lat to piekny wiek!!!! don't worry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
aha, a przed zaciazeniem oprocz dostinexu bralam duphaston 1 tabletke dziennie od 16dc do 25dc. i jeszcze cos na podniesienie na duchu: u mnie nigdy na usg gin nie stwierdzi, ze mam prawidlowe owulacje, nawet w miesiacu w ktorym zaciazylam. a zaciazylam dwa dni przed tym badaniem. can you believe it? tak ze nie wierzcie do konca tym wszystkim badaniom, tylko badzcie optymistkami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trzedziestki co tam tak cicho nic nie piszecie. Co tam u was? Ja czekam na czwartek, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie.:)::):) A i nie wiem co jest ,boli mnie brzuch tak jak na @ od kilku dni ale @ nie ma no i krzyze mnie bolą.Nie wiem co to oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo:) Ja jakos w ym cyklu się nie denerwuje wogóle, no i tempkę mam troszke wyższa niż w poprzednich cyklach. Zobaczymy. Bardzo bym chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem:) Czarna31 jak czytam to widzę, że jest szansa u Ciebie??? Zyczę żeby ta paskudna @ nie przyszła i żeby do mnie też nie przyszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam dzis u gin, na razie wszystko dobrze, pęcherzyk ciążowy jest prawidłowy jak na 5 tydzień, mam się zgłosić do niej za 2 tyg. Pozdrawiam i trzymam zeby i Wam się udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Miśka. To dobrze że jest wszystko ok. Ja wlaśnie czekam na @, na razie jej nie widać, tempka wysoka, ale cóz nigdy nic nie wiadomo! Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A co tu taka cisza??? Pisać, pisać... Miśka proszę podsyłaj nam fluidki ciążowe, żebyśmy też mogły się tak cieszyć jak Ty:) Dbaj o siebie:) Czarna ja też czekam na @ i jak narazie jej nie widać, choć podejrzewam, że jednak przyjdzie, ehhh. Jak nie teraz to następnym razem:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×