Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witajcie dziewczyny i ja sie dopisuje do listy W czerwcu mi stuknie 34 latka :S ale staramy sie o drugie dziecko, pierwsze ma juz 12 lat i wlasciwie czuje, ze teraz jestem lepiej przygotowana i naprawde chce drugie dziecko. Wcale nie czuje sie stara, wrecz przeciwnie :) Zreszta jak sie czujesz tak Cie widza. Do góry noski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 31 rzeczywiście optymizm bije od Ciebie na kilometry ale to super! Chyba powinnyśmy wszystkie tak podchodzić do sprawy a zafasolkować napewno się uda. A ja dostałam u ginki, skierowanko dla mężusia na badanie nasienia tylko jak go do tego przekonac, ech faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzinka i do domku Weekend przed nami trzeba kontynulować staranka Mam nadzieje że się uda. wtedy posiedziałabym w domku z starszą dzidzią chodzi do przedszkola i często choruje niestety:( czekam na fasolkę:) i wiosnę:) miłego i owocnego a właściwie fasolkowego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domu, koniec pracy:) i nareszcie weekend. Do zobaczenia. I nie zapomnijecie poprzytulać się do swoich mężczyzn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam powiedzieć dziewczynki ze wynalazlam taką fajną bluzeczkę w szafie z zapomnianymi ciuchami, już ją mialam wyrzucić ale stwierdzilam że super bedzie pasować do brzuszka:), który na pewno już niedlugo będe miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja w niedzielę robię test... cos teraz zaczął mnie pobolewac jajnik... kłuje... zobaczymy co będzie:) pozdrawiam 3 dziestki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa powodzonka i aby był pozytywny a za Twoim przykładem poszły inne :) min. ja tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko tu dzisiaj wszystkie chyba są w trakcie starań ! Ale się będzie działo za jakieś 2 tygodnie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie 30-latki 🌻, ja mam 32, też czekam na dobrą wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miśka:) Dziewczyny gdzie się pochowałyście?? Pisać, pisać. Chyba wszystkie naraz starają się o dzidziusie:D U mnie 19 dc @ ma przyjść w następnym tygodniu, a może nie przyjdzie???? Na nic się nie nastawiam i nie nakręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_a
Miśka skąd jesteś? Czy będzie to Twoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a- byłam już raz w ciązy pół roku temu, w 9 tyg ciaża obumarła, słowa nie oddadzą co się wtedy czuje. Mieszkam pod Krakowem, odezwę się jutro, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka przepraszam za to pytanie, nie wiedziałam, że taka przykrość Cię spotkała. Domyslam, że nie da się tego opisać słowami. Mogę Cię jedynie przytulić Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
tez sie staram od 3 miesięcy, al lat mam 30,5 patrząc na rok to 31, ale po co się dodatkowo postarzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a- ja wiem od piatku ze się udało, we wtorek mam isc do gin, w poniedziałek mam zrobić hcg z krwi. w piatek zrobiłam dwa testy, jeden wyszedł od razu pozytywny, drugi słabo dodatni, dziś jestem w 32dc, modlę się zeby się udało, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka bardzo się cieszę:) wierzę, że to fasolka i że będzie dobrze. Tylko się nie martw i po wizycie u lekarza będziesz wiedziała na pewno. I nawet nie myśl, że może znowu Cię to spotkać. Tym razem wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31
za kilka miesiecy zaczniemy. mam depresje, ze tak pozno.ale po drodze byl jeszcze rozwod.nie wiem czy kobieta po rozwodzie z brzuchem, ze stalym partnerem, ale nie mezem ... ech do dupy to wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miśka a ilo dniowe masz cykle? i w ktorym dc test wyszedł Ci pozytywnie?:) Gratuluję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31
mam straszne poczucie bycia gorsza od mlodszych, ktorzy juz maja dzieci, a ja nie wiem jeszcze czy mi sie uda... jest mi zle z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 pewnie, że możesz i zaczynajcie kiedy tylko będzie mogli:) A czy późno to nie warto się nad tym zastanawiać bo im więcej takiego zastanawiania się, to więcej myslenia co by było gdyby.... Więc się nie zastanawiaj, tylko do dzieła:) To, że jesteś po rozwodzie nie ma znaczenia, najważniejsze, że ojcem zostanie osoba, którą kochasz. Pozdrawiam Miśka jak będziesz wiedziała coś więcej to daj nam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 nie jesteś gorsza i nawet tak nie myśl!! Jestem w tym samy wieku co Ty i również staram się o dziecko i to pierwsze dziecko. Takich kobiet jak my jest więcej, wystarczy przejrzeć to forum i sama się przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma- cykle mam 27-28 dniowe, test zrobiłam w 30 dniu cyklu, po wizycie u gin dam znać , pozdrawiam🌻 Staram się byc dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×