Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość 31roczek
Czesc przyszle i obecne mamusie. Wrocilam do domu i zajrzalam na topik. Ciesze sie ze rozkreca sie i jest wiecej trzydziestek starajacych sie, bo przyznam szczerze, ze jak czytam topiki pokrewne w stylu ...starajace sie..., to jest tam wiekszosc dziewczyn przed 25 rokiem i troche wstyd jest mi sie dopisywac, bo czuje sie jak jakis dinozaur. Czy Wy tez tak odczuwacie? A tak wogole to piszcie na biezaco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszemy, piszemy!!! Ja mam dostać @ 2 lutego i mam nadzieję że nie przyjdzie. Mąż też mnie stresuje bo twierdzi ze to pewno jego wina (ale badań nie robil) Jego siostra starala się kilka lat, ale w końcu udalo się urodzila śliczną córeczkę Zosię. Więc mam nadzieje że mi i Wam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Witam dziewczyny. Tak więc widzę, że coraz więcej nas się tu zbiera. Ja tez mam 30 (swoją drogą taki okrągły wynik chyba troszkę dołuje:) ) i też staram sie z mężusiem o dzidzię.Własnie rozpoczął się 2 cykl starań, zobaczymy jak długo będzie nam dane jeszcze czekać. Pozdrawiam wszystkie trzydziestki i trzydziestoparolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragazza35
Ja chyba jestem najstarsza z was (rocznikowo już 36-ty rok ) mam już 1 dziecko (10 lat ) staram się już 7 lat o drugie ale jak narazie nic......... ( miałam po drodze 1 poronienie 4 lata temu ) Fajnie że nie jestem sama "stara starająca się )Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe Dziewczyny!! Jest nas więcej oby tak dalej!! Ja też mam wrazenie że dużo dziewczyn piszących na forum to 20prao latki i mlodsze A ja bym tak bardzo chciała dzidzie że aż w nocy śniło mi się że jestem na porodówce (fajnie by było aby wkrótce była to prawda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu będziesz na porodówce jak kazda z nas. Myśle że sie doczekamy wszystkie (byle jak najszybciej bo to czekanie strasznie męczy) uściski dla wszystkich Was trzydziestolatek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze że pierwsze dziecko urodziłam przez cc więc nawet nie mam doświadczenia w porodzie naturalnym którego przyznam strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie bój, to mały pikuś w porównaniu z wyrywaniem zęba na żywca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak w październiku wyrwalam ósemkę przeżycie tragiczne szczękościski itp stwierdziłam że cc i dochodzenie po to jak katarek A jak Wam idą starania o bąbla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero 10 d.c. ale czuję już jakieś bóle raz po jednej raz po drugiej stronie trochę to za wcześnie na owulację choć natura jest nieprzewidywalna ale ja to muszę wiedzieć bo 1 jajowód mam niedrożny ... Ale mierzę też temperaturę więc jutro będę miała pewność czy coś się dzieje czy jeszcze trzeba czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarzucilam mierzeni temperaturki, bo im bardziej się staralam tym mniej mi wychodzilo. A teraz nie mierzę ale dalej się taramy, chyba jest mniej nerwowo. Za siedem dni będe wiedzieć czy przyszla @ czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie serdecznie:) Postanowiłam się przyłączyć bo tez staramy się o dziecko i mam 31 lat. W tym cyklu zaczeliśmy i jeszcze nie wiemy jaki będzie efekf. I wcale ale to wcale nie myślcie, że jesteśmy za stare na rodzenie dzieci:) Wszystko przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 30
Fajnie,że jest nas coraz więcej. Mam nadzieje,że razem będzie nam raźniej.Kurcze wiecie czasem to jestem zła sama na siebie,że tak długo zwlekałam z dzieckiem, 30 na karku i dopiero pierwsze w planie...No ale cóż - pora działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia czasami też mam takie myśli. Ale nie żałuję, że tak się stało. Warto było czekać na swojego męża, który jest właśnie tym mężczyzną, z którym chciałabym mieć dzieci. Bardzo się z tego cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja testuję w niedziele ale cos czarno to widzę:( a raczej jednokreskowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a na pewno masz racje, przeciez odpowiedni facet to podstawa. Tak więc pozostaje tylko sie nie zamartwiać i mieć nadzieje, a nóż sie uda niebawem a może znowu musimy sobie troszkę poczekać. julka_ a a Ty jak rozumię masz w planach pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś zimno! poranna rozgrzewka z rana przydała się W pierwszą ciąze zaszłam po 5 miesiącach a teraz zobaczymy?! Nie mogę doczekać się testowania Skąd jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Krakowa . Pierwszy raz ( 10 lat temu ) też zaszłam za 5 razem , w drugą ciążę ( poroniłam ) po 2 latach starań teraz już 4 lata się staramy i jak narazie ni...c ale nie tracę nadzieji ! Z tym wiekiem to jest tak ( lekarz mi tak powiedział )- po 30 r.ż . płodność spada o połowę ale u każdej kobiety jest inaczej tzn. kobieta która jest b .płodna przed 30 zaszła by za pierwszym strzałem to po 30 zajdzie za 3 razem gorzej jak były jakieś problemy to z wiekiem jest coraz trudniej ( u mnie się to sprawdza niestety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a moja koleżanka ma 36 i ciągle wpada, już ma czwórkę. Tylko spojrzy na męża i już jest w ciąży. Jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ona właśnie jest superpłodna i jej mąż też !!!! Zazdroszczę jej szczerze . Ale ja widzę jednak sporo plusów dzidzi po 30 -tce : związek zwykle już sprawdzony i zwykle udany , praca też zwykle jest w miarę stała , mieszkanie też już raczej nie przy rodzicach . ech .. jakby fajnie teraz było być mamą Jedyny minus że po 35 r.ż wzrasta ryzyko wad wrodzonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ze szczecina. Staram się o pierwsze dziecko. Zawsze chciałam mieć dwójkę ale woloę nie planować bo wiem, że z planowanie to jedno a życie swoje robi. Więc jak będzie tylko jedno to też będziemy się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja jestem z okolic Krakowa. No to mam już weekend, jestem juz po pracy - jednak praca w szkole ma swoje plusy. Teraz zmykam do ginki - zobaczymy czy coś nowego podpowie:) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że Kraków i Szczecin jest górą jak na raie jestem jedna z Warszawy Siedzę w pracy i marzę o wyjściu stąd jest taka piękna pogoda słoneczko świeci i mróz nie taki wielki ale niestety jeszcze 3 godziny przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z Nowego Sacza :) i też pracuję w szkole i jak na razie mam już weekend:):) Też chcialaby tak szybko zajść w ciąze, mniej byloby nerwów, ale jestem dzisiaj wyjątkowo optymistycznie nastawiona:) Może już zafasolkowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo I ja także> A w domu nie mam neta i nie będę mogła sobie popisać. No dziewczyny! Weekend przed wami ! Starać mi się! I czekam na pozytywne wieści od was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 30-to parolatka
Witam dziewczyny Niedługo kończę 33 latka i jestem mamusią ślicznego prawie 10 m-cznego synka :) W ciążę zaszłam mając 31 lat, urodziłam mając 32 ... Wszystko przebiegało super ... synek był zaplanowany prawie co do dnia ;), w ciąży świetnie się czułam, nie było żadnych komplikacji .... tylko mieć dzieci po 30 -tce. I nie powiedziałam jeszcze koniec, bo chcemy mieć kolejną dzidzię, ale tak za 2 latka :) Na razie odchowamy troszkę naszego skarba, popracuję troszkę i wtedy weźmiemy się znowu .... do roboty :). Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny te nicki macie takie podobne, jedna 30, druga 31, trzecia też, tylko dłuższy juz sie pogubiłam, byście się nazwały jakoś prościej please....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już niedługo będę mieć weekend a dokładnie o 15.30:) też 30-to parolatka jest przykładem, że można mieć dzieci w wieku 30 i więcej lat:) A więc do dzieła dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzialamy caly czas. No i już już prawie ..... na pewno się uda. Jesteśmy zdrowe inteligentne, urocze, blyskotliwe wiec jeszcze dodamy to tego przymiotnik zafasolkowane i just jest idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×