Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witam Genewo.U mnie 3 d.c ,wzięłam dziś pierwsza podwójną dawke clo.@ w miarę znośna.Gorzej zawsze czuję się parę dni przed @ niż w sam@.U mnie od dwóch dni leje deszcz.Siedzimy ,jemy ,oglądamy telewizję.Wczoraj tylko byliśmy w lesie ale za mocno padało i szybko wróciliśmy.Odezwę się jeszcze dziś.Serdecznie Was pozdrawiam.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj witam witam ,ale o tej porze to tu już nikogo pewnie nie ma . Genewo sorki za te kropki, nie obraziłam sie ale nie chce mi sie włączac dużych i małych liter ale sie poprawie . Przygotowania nie żle idą narazie to ściągi na stole leżą i sie zastanawiam ile zabrac a mam ich coś ok. 200 to po młodszym bracie ale on jest wysoki i zbudowany więc mu więcej weszło, a ja malutka i drobniutka to 1/3 tego zabiore. Napisałabym ci coś więcej o hsg ale nie wiem czego nie wiesz i o co chcesz zapytac, wiec pytaj, a ja ci odpowiem. U mnie za dwa dni @ objawów jako takich nie mam więc czekam z niecierpliwością a możeeeeeeeeee coś , było by super ; dzidziuś , maturka i rocznica jeszcze to jaka 13 może nie pechowa tylko szczęśliwa. No to pa i czekam na ewentualne pytania .PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wkurzają mnie te ikonki , sorki że nie wysyłam ,ale się musze nauczyc ich wpisywac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Drogie! Ateno, przeraziłaś mnie tymi ściągami. 200??? Boże, umarłabym ze strachu. Mam nadzieję, że w czwartek dobrze Ci pójdzie bez tych ściąg. Tylko sprawdzaj kropki i przecinki;) i na koniec ortografy. Ty w ogóle jakoś strasznie wcześnie za mąż wyszłaś, bardzo ładną rocznicę macie, oby była dla Was szczęśliwa i oby spełniły się Twoje oczekiwania. U mnie jest tak, że jak przestają mnie boleć piersi i brzuch, to znaczy, ze spada poziom progesteronu i wkrótce przyjdzie @. Każda kobieta jest inna, więc u Ciebie to może znaczyć coś zupełnie innego. Atena, znam pzrebieg hsg, bardziej mnie interesują praktyczne wskazówki, jak się zachować. Ile osób jest przy hsg, bo słyszałam sprzeczne opinie. Praktyczniej jest zabrać do szpitala piżamę, czy koszulkę? Czy dostałaś coś przeciwbólowego przed badaniem? Jak mi się coś przypomni, to będę jeszcze pytała. Castopea, ja znam te strony. Właściwie w necie przeczytałam już wszystko, co można było. W domu mam wiele książek na temat niepłodności, łącznie z bardzo specjalistycznymi. Szukałam, szperałam, przegladałam to wszystko i nic. Poza frustracją, czytanie tego wszystkiego nie przyniosło żadnych efektów. Mam jeszcze wiedzę, ale ona do niczego mi się nie przydaje. Pewno każdy ma taki etap w życiu, że szuka odpowiedzi, dlaczego się nie udaje. Z perspektywy czasu wiem, że jak się chodzi do dobrego lekarza, to ta cała wiedza jest naprawdę zbyteczna. Ja mam taką naturę, że chcę wiedzieć, poznawać i nie przeżyłabym, gdybym do pewnych rzeczy nie dotarła. Mam koleżankę w Warszawie, która leczyła niepłodność i nie czytała niczego, kompletnie, nie przeszukiwała netu, nie gromadziła książek. Całkowicie zaufała lekarzowi. Teraz jest w 8 miesiacu ciąży. Agatje, zdaje się, że praca dzisiaj do Ciebie przychodzi:) Mam nadzieję, że odpoczęłaś, nabrałaś sił i dzisiaj z radością zajmiesz się swoimi maluchami. Życzę Wam udanego dnia. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4................. maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05. genewa........Dorota.....35.........S-rz.............11...............29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......03.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl............09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl..............03.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka...................................................21.12 Castopea, zmień dane w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O .DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4................. maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9...............11.05 genewa........Dorota.....35.......S-rz.............11...............29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......03.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom........8 cykl............09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........3 cykl..............27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka...................................................21.12 Castopea, zmień dane w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Nie wiem jak wy to robicie z tym wstawaniem skoro świt i na dodatek w weekend. Ja w wolne dni oczu przed 9 nie otwieram, a często później. Kilka lat temu było standartem było koło 10.30! Na pytanie czy sobie wypoczęłam odpowiem tak, wypoczęłam sobie od pieluch i płaczu, co do reszty przydałby mi się jeszcze jeden dzień. Weekend mi przeleciał nie wiem kiedy, a dzisiaj leci mi z nosa i kicham jak najęta. Sama przyjemność. Pytasz genewa, czy tut taki zwyczaj, że się wychodzi gdzieś z szefami. I tak i nie. Przeważnie raz do roku jest drink dla pracowników i raz obiad dla pracowników z partnerami. My byliśmy na drinku po meczu. Szef i właściciel firmy też są kibicami tego samego klubu co mój małżonek, więc po meczu zostaliśmy zaproszeni na drinka do baru dla vipów. Normalnie chodzimy się czegoś napić do jednego z barów klubowych dla zwykłych śmiertelników. Było calkiem sympatycznie, bo drużyna po bardzo kiepskim sezonie zrobiła prezent kibicom i w ostatnich minutach strzelili dwie piękne bramki. Tutaj wogóle cała Belgia żyje futbolem. Kluby mają pieniądze, fajne stadiony. Zupełnie inaczej niż w Polsce i nawet ja robię coraz bardziej zagorzałym kibicem :)) Atmosfera była bardzo przyjemna i baardzo miło spędziliśmy czas. Wszyscy popili, wyluzowali się, po prostu - Szef też człowiek. Wogśle wszyscy są pełni podziwu dla mnie, że się tak szybko nauczyłam tak dobrze mówić, że się zaadoptowałam i stale mi słodzą. Szczególnie faceci. Bardzo dobrze mi to robi :) Trzymajcie się ciepło i wypoczywajcie ( za tych co nie mogą też! ). Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ WITAM !!! U mnie niestety dzisiaj zagosciła @ , a bolesci z nią związane mam jak dostaje tzn. boli mnie brzuch a piersi przestały, tak to u mnie wygląda. Do szpitala lepiej wziąśc koszulke bo jak przychodzi do badania to tylko podwijasz i już a piżame musisz ściągac i z gołym tyłkiem jesteś , na kilka godzin przed dostajesz dożylnie przeciwbulowy i pamiętaj stosuj polecenia piel. na bad. musisz byc naczczo nie jesc nie pic wszystko ma byc puste , i co jeszcze , no w trakcie samego badania jest tak; lekarz pielęgniarka która cie zawozi na bad. ta co robi przeswietlenie i chyba jeszcze jedna pielęgn. która trzymała mnie za rękę i mówiła na jakim etapie jesteśmy i kiedy koniec i wktórym momencie będzie bardziej bolec, a sam przebieg tego to jakieś 10 min. troche dziwne odczucie jakby coś chcieli ci ze środka wyjąc i to jest troche bolesne a reszta to pryszcz . powodzenia i żeby dobrze wyszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta! wrócilam cala i zdrowa:):):) Bylo fajnie tyle co się uśmialam to przez ostatnie pól roku chyba nie uzbieraloby się co przez te kilka dni:) Genewa wtedy co pisalam o tym że mam sluz z krwią to byla owulacja po tym dniu tempka skoczyla do 37,2 stopnia śluz w tym cyklu byl też prześliczny :) i bolaly jajniki wiec mam nadzieję że owulacja byla piękna:) Tylko jeden problem przytulaliśy sie tylko raz w dzień szczytu i potem dwa dni później wiec nie wiem czy co z tego będzie. Ponieważ owu byla wcześniej więc termin @ też chyba się przesunie wczesniej. Teraz natomista mam dni nieplodne na co wskazuje tempka i wygląd szyjki ale bola mnie jajniki - praktycznie to boli mnie nawet tyl pleców i troche pod rzebrami i mam taki bialawy śluz przez ostatnie trzy dni jest go tak dużo że nie mogę sobie poradzić, ale nie jest to nic co wskazywaloby na jakąś infekcje. Powiem szczerze że nie wiem co myśleć. Co wy na to dziewczęta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja wychodzę na zakupy, a tu topik kwitnie!!! Agatje wreszcie zaklepała sobie nicka i bardzo dobrze. Agatje, Twoja historia mnie buduje. Bardzo sie cieszę, że dobrze się czujesz w Belgii i jesteś tam akceptowana. Mam wrażenie, że my Polacy stale musimy innym udowadniać, że jesteśmy w czymś dobrzy. A Ty tam jesteś, nie stajesz na głowie, cenią Twoja pracą. O takich ludziach jak Ty, robiących dobra robotę pomyślałam, wtedy, kiedy media podały informację o zamordowaniu chłopaka w Brukseli. I akurat musieli to zrobić Polacy, znowu o nas głośno w całej Europie. Czarna, świetnie, że wróciłaś. No i sprawdziło się, jak mówiłam, że miałaś owulację. Może akurat trafiliście i dobrze będzie. Jeśli chodzi o te ostatnie objawy, to obawiam się, że to zapalenie pochwy. Dla pewności idź się przebadać. A robiłąś juz ten drugi pomiar testosteronu? Atena, dzisiaj zakupiłam koszulkę do szpitala. To, co mam w domu nie nadaje się do szpitala, chyba zbyt frywolne;) Wykończę się nerwowo przed tym badaniem, zwłaszcza, że będę miała robione jeszcze inne (poniedziałek - różne badania, wtorek rano - hsg). A tak w ogóle, to musze Wam powiedzieć, że pierwszy raz od dłuższego czasu spokojnie zareagowałam na przyjście @. To chyba znaczy, że zaczynam się powoli godzić z nieuniknionymi faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ O .DZIDZIE NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............4................. maj Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9................11.05 genewa........Dorota.....35.......S-rz.............11.................29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......03.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen............2lata........ok.10.05. kinunia8.....Kinga.........31......Radom........8 cykl................09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........3 cykl..............27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2....................maj KOBIETKI ZAFASOLKOWANE NICK ......IMIĘ..............TYDZIEŃ CIĄŻY...............TERMIN PORODU majka74..Majka.....................................................21.12 Wykonuję jeszcze drobne poprawki. Castopea, czy Ciebie nie dosięgło przypadkiem załamanie. Bo mam wrażenie, że strasznie smutna jesteś ostatnio. Nie smuć się. I tak będzie to, co ma być. Ja Cię rozumiem i to bardzo. może dlatego, że mam juz tak mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa nie sadze żeby to bylo zapalenie, bo nie mam innych objawów ani swędzenia a ni pieczenia ani bólu ani nic innego. Już wcześniej przechodzilam różne infekcje i wiem jak się objawiają. Ale do gina się udam. Robila to drugie badanie testosteronu ale wyniki w piątek bo to przez ten dlugi weekend nikt nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa a tak poza tym to niech spada ten malopiszon, a przed tym badanie się nie denerwuj moja gin powiedziala że jak wszystkie badania będa dobre to mnie skieruje na hsg i powiedziala ze badanie dobrze przeprowadzone jest bezbolesne. Szkoda ze trzeba być na czczo bo bys sobie jakiegoś drinka strzelila i byloby Ci milo. Oczywiście żartuję, chcę Ci dodać otuchy i rozweselić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja też tak zawsze myślałam, że musi być swędzenie lub coś w tym stylu. A ostanio okazało sie, że niektóre zapalenia nie dają takich objawów, tych sam gęsty, biały śluz. Uswiadomiła mi to gina, pobierają śluz do badania przed hsg. Ja ja zapewniałam, że nie czuje swedzenia, pieczenia itp. a ona mi na to, że i tak musi zbadać pod mikroskopem i obejrzec wnętrze pochwy, żeby mieć pewność, że to nie stan zapalny. Bo te, niestey, bywają bardzo różne. Oby to nie było to. A może w Twoim organizmie zaczyna się prawdziwa rewolucja hormonalna i stąd te objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym hsg to jest tak, że jak jajowody są niedrożne to i tak boli. Myślę, że moja gina ma doświadczenie, w moim szpitalu robi się to badanie bardzo często. Ale strach jest i już, zresztą nikt nie lubi świecić gołym tyłkiem przy ludziach. Dla nich takie badanie to standard, ale ja mam strasznego cykora. Dzisiaj mam sporo roboty, ale wczoraj tak ryłam w swoim ogródku, że dzisiaj jest wyczerpana. Na dodatek mój mąż zaczyna sie obawiać, jak przetrwamy najbliższy miesiąc, skoro ja całą kasę wydam na kwiat:) wariatka jestem z tymi roślinami, muszę się uspokoić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic do giny się przejdę na wszelki wypadek. Mam nadzieje ze to nic takiego. A za Ciebie Genewa będę trzymać kciuki i za Twój goly tylek też- :) oby mnie to ominęlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze blade, złapali nas na fotoradar. Dostaliśmy wezwanie do służby miejskiej, tylko nie wiemy które z nas prowadziło. W życiu mandatu nie płaciłam, mój mąż chyba raz, a tu taka niespodzianka. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa zawsze musi być ten pierwszy raz:) Tak mnie nastraszylaś tym zapaleniem ze pobieglam do apteki i kupilam lactovaginal. Nie zaszkodzi a moze pomóc. nie chce żadnych zapaleń teraz bo tylko utrudniają mi staranka. Ale jestem rozleniwiona, jeszcze jutro wolne potem dość luźny czwartek przez rozpoczynające sie matury no i piatek też mam wolny. Ufff to mi jest potrzebne. Ja już chce zobaczyć dwie kreseczki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupowałaś sobie w tym cyklu testy owu? Ja też stosuję lactovaginal, tak zapobiegawczo, czasem też kupuję sobie sterovag, który leczy lekkie stany zapalne. Najcześciej można go dostać bez recepty, przynajmniej mnie się udaje. A wiesz jak ja marzę o tych kreseczkach, jak obłąkana. Chyba ich nigdy nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupowalam testów bo sie zagapilam i dni plodne mi sie szybciutko zaczęly więc stwierdzilam ze nie ma sensu . Jak beda nici w tym cyklu z fasolki a boję sie mieć nadzieję ze coś wyjdzie to kupię je w następnym. Na razie muszę cierpliwie czekać. A ty Genewo glowa do góry zobaczysz te dwie kreseczki to tylko kwesita czasu mam nadzieje zę najbliższego czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten sterovag można brać w ciąży, bo nie chce zaszkodzić ewentualnie gdyby co. No i ile kosztuje? Bo te badania leki i inne mnie zrujnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja już tyle razy pisałam, nie mam tyle czasu co Wy, a za mną lata starań. Czasem myślę, że jestem głupia, że jeszcze mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Cześć Dziewczyny! Jeszcze jestem szczęśliwą urlopowiczką, ale udało mi się dostać na kompa :-) Szkoda, że w tabelce jest dopiero jedna zafasolkowana, ale mam nadzieję, że niebawem wszystkie dołączymi i tabela będzie wyglądać inaczej:-) U mnie 37 dc. już sama nie wiem co o tym sądzić, przestałam brać duphaston 9 dni temu, a tu nic, ten cykl miałam bezowulacyjny, w 19 dc pęcherzyk miał tylko 10 mm, chyba, że urósłby nieoczekiwanie? No, ale przytulanek z mężem tez akurat nie było za dużo w tym okresie, a i u mnie pęcherzyki pękają po pregnylu, kt. nie brałam, więc na fasolkę nie liczę, ale pomimo jest to strasznie wkurzające, no bo ile można czekać na rozpoczęcie następnego cyklu i nowe starania...Może któraś z Was miała taki przypadek? Idę obiad gotować! Acha w piątek, też zatrzymał nas patrol policyjny, ale na szczęscie obyło się bez mandatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, jak kupowałam bez recepty to mnie to jakieś 15 złoty kosztowało. Na opakowaniu jest napisane, że wydaje sie z przepisu lekarza, ale ja mam zaznajomioną aptekę i tam zawsze to dostaję. Jest naprawdę skuteczny, kiedy zapalenie się dopiero zaczyna. Jeszcze teraz pobiegłam sprawdzić, można stosować w ciąży. Ale wiesz co ja bym Ci radziła? Irygację z tantum rosa. Irygator kosztuje 9 zł, a proszek kupuje się w saszetkach, można 2 lub 3 kupić. Też grosze kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×