Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas tam taka

Chore ZAtoki.Pomozta...

Polecane posty

Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli dolegliwości ma małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka58
Inhalacji spróbuj. Idź do apteki, albo jakiego, sklepu medycznego i tam znajdziesz inhalator diagnostic nano - dlaczego akurat ten? Bo jest niedrogi i porządny. Wiem co mówię, bo inhalatorów używam od kilkunastu lat i ten jest najlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie także pomagały inhalacje, ale takie domowe. Biorę dodatkowo Sinudafen w kapsułkach. On jest n bazie "babcinych" składników, czarny bez, lipa itp. Faktycznie jeśli nie ustąpi to zostaje wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Ka
Polecam aerozol aquamer sama stosowałam na zapalenie zatok i katar, dobrze się sprawdził i na pewno jak sie pojawi znów ten problem kupie sobie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarrass
Z takich rodzinnych inhalatorów to model Pro Sanity jest w porządku. Szukaliśmy z mężem właśnie czegoś dla nas, ale też dla dzieci. Ten aparat jest o tyle fajny, że nie traci leku podczas inhalowania, ma specjalne zawory które przed takimi stratami chronią. Używamy inhalacji w różnych sytuacjach, najczęściej przy przeziębieniach, ale są też poważniejsze choroby dróg oddechowych np. ostatnio zapalenie płuc u syna, gdzie inhalator też się świetnie sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćankakk
Zainwestowaliśmy z mężem w Alergia Stop Sanity. Polska konstrukcja, nie jest to chińska tandeta której niestety pełno w sklepach. Gwarancja 2 lata, szybka i dokładna inhalacja, mała waga, generalnie jest to raczej inhalator z serii tych mniejszych, ale moc ma sporą. Co do hałasów to tutaj nie ma z tym problemu. Spokojnie może być używany przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęliśmy używać inhalacji po tym jak synek się zapalenia płuc nabawił i od tamtego czasu mamy ciągle aparat Sanity Simple. Wygodne rozwiązanie, nie trzeba się długo męczyć nad urządzeniem żeby lek został w odpowiedniej dawce podany do dróg oddechowych. No i druga ważna sprawa że jak na razie kompresor jest bezawaryjny i ciągle też cicho pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatass
Kupując inhalator trzeba patrzeć głównie na to jakiej wielkości lek generuje. Im mniejszą tym większe szanse że lek dotrze do płuc, a nie zatrzyma się po drodze. Do terapii płuc jest nasz inhalator Pro Sanity. Tutaj można właśnie sobie cząsteczkę tak wyregulować żeby była na tyle mała, że dotrze aż na sam dół dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkalato
Inhalator mam od paru dni i jest okej. Model nazywa się Alergia Stop. Zamawiałam na moje coraz częstsze infekcje, ale też przez to że dzieci regularnie się przeziębiają. Samo urządzenie robi dobre wrażenie – lekkie, wygodne w przenoszeniu, można sobie spakować w torbę i heja w drogę. Praktyczny sprzęt, mam nadzieję, że faktycznie na 2 letnia gwarancja się sprawdzi i co najmniej tyle mi bez problemów podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutakot
Do górnych i dolnych dróg kupowaliśmy parę tygodni temu inhalator PRO mark Sanity. Polecam. Sprawdza się bardzo fajnie. Poza tym, że można normalną terapię prowadzić w domu to też super nawilża i oczyszcza drogi oddechowe. Ja z uwagi na miejsce pracy gdzie ciągle powietrze jest przesuszone mam duże problemy ze śluzówką i taka inhalacja to dla mnie wybawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam inhalator PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona jestem z inhalacji aparatem Pro nie zajmuje dużo czasu i mgiełka faktycznie się wchłania, nie ucieka bokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam inhalator Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie marnuje leku nasz automat Pro, są porobione tutaj specjalne zawory które przed takim marnowaniem się mgiełki rzeczywiście chronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko arozol produkuje Pro i tak samo funkcja oczyszczania dobrze tutaj hula można sobie przetkac zatkane drogi a to od razu skraca czas samej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę czytam ostatnio artykuły na stronie https://inhalacja.pl bo dopiero niedawno inhalator kupowaliśmy i trochę to jest jeszcze dla mnie czarna magia :) Ale się wdrażam:) Sama metoda mi pasuje, bo akurat tych leków co nasze dziecko musi przyjmować nie da się skutecznie podać inaczej niż wziewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie przetwarza aerozol Pro, mgiełkę można łatwo pobrać w płuca, nie dusi, nie podrażnia. Cichy mechanizm, z dużą wydajnością, która skraca czas całej inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Baby jest super właśnie takiego inhalatora dla dziecka szukałam. Komfortowy aerozol nie ma problemów z wdechem nie dusi nie męczy mi córeczki. Dobrze też że kompresor jest tutaj cichy bo jednak przy głośnym huku to wątpię że by mi dziecko długo wytrzymało przy maseczce z aerozolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Polecam   Baby przy naprawdę małym dziecku. Wygodne i bezpieczne rozwiązanie nie stresuje się bobasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetnym rodzinnym inhalatorem jest Novama Familino Pro. W zestawie masz wszystko, od a do z, nie brakuje żadnych akcesoriów . Są wygodne dopasowane maseczki które nie podrażniają skóry na twarzy, jest irygator żeby sobie szybko i łatwo „przedmuchać” nos i zatoki, brakuje jedynie lekarstwa i można używać. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poli

Jest taki fajny lek, ma zielone tabletki i w zupełności pomaga na chore zatoki. Co do bolących uszu to proponuję wypróbować Fonix. Nie ma obawy, że coś się rozwinie i będzie kłopot z infekcjami ucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja

Fonix, dobra sprawa jak ci zaczyna schodzić na uszy i pojawia się ten dziwny ból i dyskomfort. Pomyślcie nad płukaniem zatok, to jest całkiem niezłe. Tylko trzeba zrobić prawidłowo i gluty schodzą a człowiek ma czysty nos.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utssya

kilka razy miałam zapalenie zatok, koszmar, głowę rozsdza, potem dosżło do tego ucho, ja akurat na nie znalazłam fajne krople lix, szybko działają i mają jako jedyne krople bez recepty lidokainę, która działa znieczulająco, ból ekspresowo przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti

Tak ogólnie odnosząc się do inhalatorów to na pewno warto, bo sprzęt w praktyce się dobrze sprawdza, zdecydowanie ułatwia przetrwanie przeziębienia a nie jest drogi. Co do firm to chyba najlepiej coś polskiego jak Pro od Sanity? I wydaje mi się, że raczej unikając kupowania w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

W Niemczech już jakiś czas temu widziałem, że mini inhalator Clip kosztujący bodajże 7 euro bardzo dużą popularnością się cieszy i sporo osób go kupuje. Podobno pojawia się obecnie także u nas. Tak ogólnie ciekawe jak się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×