Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

maniusia wszystkim:) Tu się śle wszystko wszystkim:) Sprawdzić skrzynki marsz!! Powinnyście dostać po 2 maile ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra menu poszło, jakby ktoś nie dostał to krzyczeć :) aha, wysłałam na adresy te co miałam, a czytałam że niektóre z dziewczyn pozmieniały. więc jakby coś nie doszło to mówcie i podajcie adres, wyśle jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, walce dostałam.. odsłucham jak ekipa wyjdzie już do domku :D Maniusia, teraz jestem 3 x tak głodna.... oj oj oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka - torty są niezłe:D naj\"fuj\"niejszy nr 3 :D agatko walce doszły ale niestety nie moge teraz odsłuchac:( maniusia bardzo podobne menu jak moje, a my sutalimy na jakies 2 tyg przed slubem dopiero dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ile walców dostałyście? Bo mi się drugi mail jeszcze wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, tylko nie ściemniasz :) ja pracuje :) a tak na poważnie, to po tym wolnym za cholere nie mogę się za nic zabrać, robię tylko to co muszę, tzn. jak już kierownik przyjdzie i się upomina to robię, a to co może poczekać to czeka :) teraz właśnie sprzątam swoją pocztę firmową hehe. walców nie słuchałam, bo nie mam niestety głośników w pracy (może to i lepiej ;) ). ale odsłucham w domu, bo po pracy idę do teściowej na chwilę, a tam jest internet to przesłucham sobie, M. nie będzie to będę miała wolną chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia to ty do teściowej bez narzeczonego chodzisz? 🌻 dla ciebie za odwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie jest taka zła, marudzi czasami, i mieszkać z nią też bym nie chciała. ale jak przychodzi co do czego, jak się kłócimy z M. to obstawia moją stronę. więc czasami trzeba iść :) a dziś idę bo muszę jej po prostu coś zanieść, a że mieszka po drodze do nas do domu to zajde. i przy okazji skorzystam z komputera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie- czy któraś z was stosowała żelowe wkładki do butów? Działa toto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje.ciesze sie ze u was takze w porzadku:-P agatko! moja sala w chojnie(juz puszczałam) www.piastowska.pl mój zespól www.miniband.smj.pl czy 1800 to duzo za orkiestre(moim zdaniem dobrze garja i robią fajne show)-ale ocencie same....gdyby link nie chciał wejsc-a któras miałaby chec wystarczy wpisac w googlach: miniband-wyskoczy zespól z Nowogardu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami myślałam, że może w szczecinie będziesz miała ślub. Co do zespołu myślę, że cena optymalna. przesłuchałam 2 demo i jeszcze polskie utwory ujdą, ale Ai no corrida... Przykro mi, ale ja chyba za dobrze znam angielski. Ale moje zdanie nie jest obiektywne, bo ja zespołów weselnych nie lubię z założenia z tego względu, że nie trawię nieoryginalnych wykonań znanych piosenek, więc nie musisz go brać pod uwagę;) Jeśli wam się podoba i jest to sprawdzony zespół, to nie widzę przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, moja matula nosi wkładki żelowe to wysokich i do nierozchodzonych butów, chwali sobie, nie robią się ponoć odciski na spodzie stoty. Ja nie muszę, mam przyzwyczajone stopy do wysokich a przeważnie mam bardzo wygodne.. jak kapcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx ja też mam zamiar do wesela zrobić moje buty wygodnymi;) ale podobno ciężko nawet w wygodnych butach wytrzymać kilkanaście godzin, a te wkładki mają sprawę bardzo ułatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, generalnie, za zespołami, to też nie jestem... i za szopką i konkursami z jajkami czy gaciami... dlatego mam DJa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe wesele znajomej przetańczyłam i na 2 dzień też do 11 w tych samych butkach.. ani odcisku, ani tyci bólu... te buty , które są na zdjęciu z zieloną sukniczką ... mega wygodne, jak kapcie.. ale dałam za nie chyba ze 200 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx w takim wypadku ja bym się w ogóle nie zastanawiała nad kupnem nowych. Ja u Miśka siostry na weselu chyba jako jedyna dotrwałam w butach do końca, są super wygodne, ale niestety czarne... Myslisz, że ktoś zauważy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, no cośty... nikt nie zauważy ;) Przypomniało mi się, jak kuzyna żona miała haluksy i zmieniła po kościele buty na czarne sandały Schola... ale obciach, na zdjęciach widać te dandały... zwłaszcza jak siedzi, no i na grupowym... hahahahahhaah żenada :D już mogła beżowe kupić, albo białe korektorowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera te walce dalej się wysyłają Czy ktoś mógłby sprawdzić czy doszły?? tytuł walce2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy białe korektorowe? Ja dzisiaj zaczęłam rozchadzać moje ślubne, chodzę w nich parę godzin i nic mnie nie boli, ale to tylko po domu. Zobaczę jak się w nich będę czuła przed weselem, wtedy najwyżej pomyślę o wkładkach mx a z tymi \"dandałami\" to rzeczywiście obciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam napisać korekcyjne (takie same jak te czarne też Schola...) ale wpisałam korektorowe... dla jaj. No, no, to już dobra zapowiedź,jak teraz nie gniotą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Maniusia 🖐️ dobrze, ze już jestes zdrowa :) dzieki za menu- smakowite! :) Agatko, nie będę się z Toba spierac, ale nie wmawiaj sobie, ze to jest mniejszy grzech :P racjonalizujesz to sobie, bo ksiadz tak Ci powiedzial, ale Ty bardzo delikatnie to okreslilas mowiac o popelnianiu „czynow nieskromnych” jak to nazwalas. Powiedz księdzu po imieniu o co chodzi i zapytaj czy to mniejszy grzech niż sypianie z „wkladaniem” jak to okreslasz i zobaczysz co powie ;) :D przepraszam, rozbawilo mnie to troszke ;) Tiki tak, ja tez się nie mogę zdecydowac co do bukietu i biżuterii (choc ta raczej wiem jaka będzie). Wiecej, ja się na suknie nie mogłam zdecydowac :P ale wczoraj decyzja zostala podjeta :) wczoraj była u mnie na plotkach i kawce moja swiadkowa i ‘ustalalysmy’ ;) po swietach wyprawiamy sie na poszukiwanie butow Co do koloczykow mi się podobaja te co mx :) Zabulina, trzymam kciuki :) Katka, super te torty :P wlasnie mi kiedys kolezanka przyslala je jako propozycje na panienski ;) Agatka, dzieki za walce :) przesłucham jak wroce z solarium ;) Marcy- o wlasnie, to nie mit z fryzjerem, ze poprawia nastroj :) ami, to nie jest duzo za zespol- cena za samo wesele czy z poprawinami? ja place sporo wiecej za samo wesele ale jesli zespol jest dobry to zdecydowanie wole zespol niz dj\'a- mx, zabawy z gaciami jesli ktos ma takie upodobania zdarzaja sie i przy zespolach i przy wodzirejach :P na szczescie kazda z nas moze wybrac opcje, ktora bardziej jej odpowiada :) gusta muzyczne sa rozne i to my mamy byc zadowolone z oprawy muzycznej, ktora sobie wybieramy ami, na pewno zagraja Wam tak, ze bedziecie zadowoleni i goscie tez :) 🌻 ja od czasu do czasu slucham tez sobie dema na stronie mojego zespolu i wprawiam sie w taneczny nastroj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!! Katka_u torty rewelacja!!!! :D:D:D:D Aga :O dzięki za poprawę ortograficzną :P dobrze że stoisz na posterunku moich byków :P Holly obrączki bardzo ładne :) ;) Maniusia dziękuję za menu :) przyda mi sie bardzo 🌻 Ale jest dziś zimno u mnie brrrrr :O Dziewczyny biżuteria do mnie już doszła jest piękna!!!! O wiele piękniejsza niż na zdjęciach :D Ach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee, mnie czeka dzisiaj mycie kuchni, szafek... bleeee, nie chce mi się, ja chcę na łączkę :D Fakt no to co... jak kto sobie ustali, tak będzie miał, gorzej moja siostrzyca, jej teściowa ustaliła w ramach "niespodzianki"... to żenada.. to samo kwiaty teściowa jako za syna.. okropny bukiet, dziecko zrobiłoby ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×