Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mx3 co to znaczy ze inaczej ci z uda spadnie? tak chudniez teraz? tak sie pytam bo ja na dietce od stycznie i efekty juz mam:) ale w tym temacie chwale sie na innym forum o widze, że Twój luby dłuższy stażem nie spowiedzi niz ja, ale ja to chyba bym wolała do obcego księdza.... niz znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak, co do ponczoch samonośnych, to lepiej żeby Cie troche ściskały niż byly za luźne :)) Ja bede miala niebieska podwiązke, bo nie wyobrazam sobie innej rzeczy w kolorze niebieskim :)) W srode jade przymierzać sukienke, prawde powiedziawszy troche sie denerwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - bedzie dobrze:) tp takie podniecające....... ach ja byłam w sobote w swoim salonie popatrzec na swoja ha ha, byłam kolejna rate zapłacić, przymiarke gneralna mam na miesiąc przed zrezygnowałam z kapeklusza juz na 100 % a i poogladałam birzuterie w tym salonie - masakra druciki z koralikami - 110 zł naszyjnik i bronzoletka - a pchi kupie sobie na allegro cos slicznego:) katko_u a co sie stało Twojemu lubemu w palucha?> czym przytrzasnął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - powinna ci ta sukienka pasowac bez problemu a jak nie to tez nie jest to niszczescie teraz jest taki wybor ze dla kazdego sie cos znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, jakieś tam efekty na razie są, ale mizerne... wiem, że po lecie będę kilka kilo lżejsza i wyprofilowana po moich ulubionych wypadach wieczorami na rower lub nad jezioro popływać. Oj, jak wpadam do wody (to z rozbiegu, by mnienikt po drodze nie zdążył zlustrować)... to mnie nie ma na brzego tak 2-3 godzinki... :D kocham..... mmmm Ksiądz ten, to mój znajomy były z mojej parafii... Fil go nie zna, ale ja znam podejście \"Skwarka\" (jak to zwykł był się sam nazywać ten ksiądz.... może będzie lepiej do niego posłac Miśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie po lecie opalenizna, smuklejsz sylwetka, ach az zaczełam żałować że nie mam ślubu we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja koniecznie chce sie opalić :)) Zreszta lepiej sie wtedy czuje. Cały czas myślimy o tych obrączkach, na ktore ostatecznie sie zdecydować (chodzi o grubośc) Ostatnio wymyślilam, ze kupie 4mm i 5 mm srebrne na allegro, troche w nich pochodzimy i wtedy bedzie nam łatwiej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajku kobietki jak mi z wami czas w pracy zlatuje, juz 12 a ja w polu z robota, ...brryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly sprawdzenie srebrnych to dobry pomysl jesli kazde z was bedzie chcialo co innego to sobie zrobicie ten sam model tylko inne grubosc i po klopocie tiki - na innych sekcjach na kafe - tem gdzie zagladam tylko czasem i nie chce zeby ktos cos o mnie wiedzial, plus na temat kontrowersyjnych gdzie cie chca od razu pozrec cokolwiek bys nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, mój Misiek pracuje na hali prod. i szczerze mówiąc po jego wyjaśnieniach czym sobie szczaskał palucha to dalej nie wiem co to było, w każdym razie rozmawiałam z nim teraz i dostał 2 tyg. L4 i antybiotyk, do tego musi sobie krew i osocze spuszczać (:Pale to zabrzmiało:P) , żeby paznokieć nie odchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem jak to jest w aparcie - czy da sie zrobic model z dowolną grubością.......Moze pojdziemy na kompromis i zrobimy sobie takie o grubości 4,5 mm Przyznam, ze trochę zachorowalam na punkcie tych obrączek z tym brylancikiem - wyglada to naprawde bardzo ładnie Obejrzeliśmy wszystkie modele jakie Apart ma i tak jak podejrzewalam najbardziej podoba mi sie biale zloto, inne jakos w ogole nie powaliły mnie na kolana :P Jaki rozmiar obraczek bedziecie mialy - ja mam pierscionek - rozmiar 13, ale obrączke chyba zrobie 14 - taką tez przymierzalam i byla OK, a wiadomo, ze palce wraz z wiekiem robia sie troche szersze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - ja ma bardzo grube palce dlatego chcialam delikatna obraczke - ma rozmiar 21 o ile mnie skleroza nie myli a moze 20 cos kolo tego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie mam cieńkie paluchy :P W sumie to wszystko zależy od babskiego cyklu - nie raz pierscionek 13 goni mi na palcu, a nie raz nie moge go wlozyć, ale moj rozmiar to wlasnie 13-14 (12 niegdy nie mierzylam) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle bo pierscionek zareczynowy mam 17 i jest za duzy:( teraz bo jak dostałam to był dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę delikatny jak marcy, bo moje paluchy są grube:(, mój numer pierścionka zaręczynowego to 18 dziewczyny, za niedługo to rozmiar wszystkiego będziecie chyba znać, to lepiej jak mój Misiek:P a miesiąc urodzin już był?? bo ja wrześniowa dziewucha jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny - to ja mam palce jak dziecko przy Was :)) no nie do końca - bo są długie - niektorzy sie smiali, ze powinnam grac na fortepianie (tylko trzeba mieć do tego talent ech - a ja go nie mam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly masz sliczne smukłe paluszki a nie jak dziecko:) ja bym chciała takie miec ale cóż, natura dała mi inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chudne teraz i palce tez mi szczupleją:) ale minus tego taki, ze zgubie wkoncu pierscionek zareczynowy bo mi juz normalnie leci z paluszka, byłam pytac o zmniejszenie i sie dowiedzialam, że sie nie da bo ma wtopione kamyczki na obwodzie i one beda wypadac przy zmniejszaniu:( chli chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ech, znowu musialam godzine czytac i na biezaco odpisywac :( Agatko, jeśli chodzi o uzasadnienie dlaczego wrzesien, to ja mam podobne motywy jak holly (nie jest już goraca, tez wybieramy się w podroz poslubna) za wyjątkiem urodzin mamy :) choc mój slub będzie 3 dni po 25-tej rocznicy slubu moich rodzicow, wiec tez jest prawie zbieznosc okazji :) Poza tym ja lubie wrzesień Ami, o mnie tez nikt nie pyta jak mnie nie ma :P :D a ja o Ciebie nie pytałam, bo mnie od soboty tu nie było ;) Ups, zwracam honor, marcy raz zapytala ;) marcy, dla Ciebie- 🌻 ;) Ami, fajnie, ze masz tyle zdolnych ludzi wokół siebie :) na pewno Twoj slub bedzie mial ladna oprawe :) Katka 🖐️ ja tez ostatnio czasem dziwnie się tu czuje wpadając raz na kilka dobre stron, czytając wszystko na predce Fajnie się Ciebie czyta :) ten Twój post z 8:54 taki cieplutki 🌻 I fajnie, ze odpada Ci zmartwienie o brak pracy przed slubem :) może pozniej w ogole Cie na stale zostawia, u mnie w bylej pracy (i tej, do której znow ide po swietach we wtorek- może czytałaś) takie przypadki mialy miejsce :) A w tej nowej pracy ja w ogole nie będę na kafe zaglądać, zostanie mi tylko dom- w wolnym czasie, którego za duzo nie mam Agatka, może Ciebie nie wyrzuty sumienia po tym seksie meczyly a np. boisz się ciazy i zle się z tym czułaś? Bo takie pieszczoty wcale nie sa mniejszym grzechem, to taki sam grzech jak zwykly seks, a moze wiekszy :P bo sami sie u\\oszukujecie ;) co do rozmiaru pierscionka- 15, obraczka musze sprawdzic :) zmykam zaraz do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to co - fanie ze wpadłaś i szkoda ze juz nie bedziesz miała czasu dla nas, ale masz prace i to jest przeciez ważniejsze:) buźka dla wszystkich bo ja kurcze tez sie musze za porzyteczne rzeczy wziąćś wiec juz zmykam na dzis ppa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - milego fryzjera podobno nic tak kobiecie nie poperawia humoru jak nowa fryzura he he he sprawdz ten mit i daj znac czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, na to nie licz, ze nie bede miala czasu dla Was :P ;) i tak sie bede pojawiac :P marcy, wlanie mam ochote sie rozpiescic, choc powinnam juz kilka dni temu wziac sie za poprawki mojej pracy mgr, ale poczeka to do jutra, a co tam ;) stwierdzilam, ze wstapie jeszcze na solarium, jak szalec to po calosci :) pochmurno jest dzis u mnie, troche swiatla sie przyda :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taką miałam nadzieje, że załozycielka topiku sie odczepiła od nas:D i że to ja przejme miano autora tematu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam O rany ale zapisałyście!!!! Zaraz będę czytać :) chciałam się przywitać :D 🌻 U mnie jest piękna pogoda, a u Was dziewuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystko uffff dużo tego :) No to co dokładnie tak jak pisalaś obrączki mamy bardzo podobne, klasyczna złota obrączka z grawerem. KOsztować Nas będą 952zł. Jeśli chodzi i seks to ja nie mam zamiaru udawać, że ja taka pobożna jestem. Jestem katoliczką, ale tylko ze wględu na spowiedź i na ślub kościelny nie mam zamiaru rezygnować ze seksu z MIśkiem. Kochamy się, jest nam dobrze ze sobą i kocham ten moment kiedy jesteśmy tak blisko siebie, z \"wkładaniem\" oczywiście :P Butów jeszcze nie mam, muszę jakieś kupić na wosnę, chciałam jakieś ladne proste czułenka kupić na święta. Zobaczymy 🌻 Holly co do koszmarów sennych to i one mnie nawiedzają, dziś mi się śniło, że tak jakbym dzis wychodziła za mąż a nie miałam nic oprócz sukienki, byłam niepomalowana bez fryzury NIC a tu jadą po mnie KOSZMAR!!!!!! Nie lubię takich snów. Jak się budze to wydaje mi się, że to była prawda :O Dlaczego wrzesnień...... po pierwsze goście bez problemu pojadą i wrócą z wakacji. po drugie..... nie jest juz tak gorąco jak latem, a wrzeseń w ostatnich latach jest piękny i piękne kwiaty kwitną 🌻 Po trzecie bierzemy ślub 16 września jest to dzień, od którego jesteśmy razem :) taki sentyment :D Tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy wszystkie jesteście!!!! Nikt mnie nie kocha nikt mnie nie lubi :( Jestem taki sam jak palec albo coś tam.... probelmów wszystkich moc....samotność ciężki los.... Jest mi smutno 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O... mi się dzisiaj śniło, że pakuję plecak, zeszyty (dokładnie jak do liceum, na początku, i tak się przez sen czułam), lookam na ścianę i nie chce mi się iśc do szkoły, bo pierwsza matematyka ;) Później mi się śniło, że jestem na ryneczku u nas i w jednym sklepie jest urządzone biuro, sterylnie jak u lekarza...siedzi jakaś babka na krzesałki i czuć w pomieszczeniu dziwną paloną woń. Odebrałam od nich pudełeczko i butelkę jakiegoś płynu. W domu, jakbym już wiedziała co robić, wiedziałam, ze to sproszkowane ciało (po kremacji), a ja mam je dodatkowo puścić z dymem, by nic nie zostało.. nic. Postawiłam na oknie na parapecie od zewnątrz kufel jak od piwa, tylko bez napisów, wrzuciłam tam prochy (bardzo malutko ich w sumie było) i wlałam płyn. Podpaliłam i płonęło niebieskim ogniem i bardzo dymiło, później wróciłam do tego pokoju a na parapecie była już tylko trochę tłusta plama w kształcie dna szklanki i oroczka jak po szklance odbitej na parapecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×