Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Wiesz senioritka jak przymierzylam tę sukienkę, to w ogole myślalam o jakimś kwiatku zamiast welonu, ale ta sukienka jest bardzo wydekoltowana, wiec weloon mnie troche osłoni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, katka, to mnie pocieszyłaś...za fotografa około 1.500trzeba zapłacić, a to sporo kasy.U mnie tez mnóstwo osób ma cyfrówki, ja sama też mam, i dam ją mojej przyjaciółce, niech nam pstryka:) Myśle, że zrezygnujemy z fotografa chyba. Na cyfrówce można przecież pstrykać tak długo, aż zrobi sie jakieś fajne zdjątko:) A w plenerze też zrobimy sami, oglądałam kilka stron ze zdjęciami ślubnymi, zrobimy kilka \"zapożyczonych aranżacji\" i mysle, że bedzie OK:) Musze juz zmykać, ale nie cieszcie sie zbyt szybko-jeszcze tutaj wróce!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):) Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak senioritko one są z Apartu. Są tez takie z żoltego zlota, o ile sobie dobrze przypominam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ narzeczona ja też już sobie idę, ale i tak nikt tego pewnie nie zauwarzy, bo coś ostatnio jestem notorycznie ignorowana :( papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly piekne obraczki - ja zawsze bylam zdania ze obraczki powinny miec chocby malutki akcent zoltego zlota, ale Wasze sa sliczne :):) - my zdecydowalismy sie na łączone zloto - smieszne te nasze koleczka wygladaja bo ja mam rozmiar 8 a moj mis 27,5 hihihi - ale przynajmniej sie nie pomyla w kosciolku :) Fajnie dziewczyny bedziecie wygladac tak samo wystrojone :) juz sie nie moge doczekac jak bedziemy sobie wysylac zdjatka po slubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - no co ty? 🖐️ wysłałyscie agatce zdjecia? ciekawe kiedy powstanie nasza stronka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie maniusia - cos ty? jak to nikt cie nie zauwaza? a my to co?? :) :) :) ja wyslalam zdjecia Agatce :D i z niecierpliwoscia czekam na efekty stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio wlasnie maniusia - cos ty? jak to nikt cie nie zauwaza? a my to co?? :) :) :) ja wyslalam zdjecia Agatce :D i z niecierpliwoscia czekam na efekty stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia no cos Ty :)) Gdzie idziesz??? Nikogo tu nie ignorujemy Senioritka - fajnie, bedziemy wygladać prawie tak samo hehehe :P Natalka cieszę sie, ze obrączki sie podobają :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka i holly nie urażajcie sie ale to dla mnie nie jest fajne, ze bedziecie tak samo wygladac:( każda panna młoda powinna byc wyjatkowa a nie wszystkie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia wracaj fajne jest to ze mamy tak podobne gusta m dzis probowal sfotografowac obraczki ale nie widac ich dokladnie - bede musiala nad tym popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na poważnie dziewczynki, to już muszę uciekać do domciu, bo 15 :) może podjade dziś do tego deichmanna za butami, tak go zachwalałyście :) papa, do jutra (mam nadzieję) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ale one i tak beda zupelnie inaczej wygladac nawet gdyby mialy ta sama suknie i dodatki - kazda z nas jest inna, wyjatkowa i ciuchy tego nie zmienia, tym bardziej ze kazda z nas swoj slub bedzie inaczej przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak - ale my sie z senioritką nie umawialyśmy - wyszedl taki zabawny zbieg okoliczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie senioritka, ja tez sie ciesze, ze ktos jeszcze podziela moj gust i podobają nam sie te same rzeczy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - chyba tak 🌼 mam jeszcze pytanko: czy jak przymierzalas swoją suknie - to też odbiegala od bieli?? ta babka u ktorej przymierzalam powiedziala mi, ze to roboczy egzemplarz i zebym sie nie wystraszyla :P Ta halka faktycznie robi przestrzen pod spodnicą na swobodne poruszanie sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - jak tylko kupisz butki to od razu pstrykaj foteczki i wysylaj :P czekamy Ale sie tu dobralysmy, mamy podobne gusta, i dlatego tez tak dobrze sie dogadujemy :) podobaja nam sie wzajemnie rzeczy, ktore kazda z nas kupila dla siebie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja już nie byla taka biala :)) Zresztą pani mowila, ze jedzie z Wroclawia, wcześniej byla na targach w W-wie i gdzies tam jeszcze :)) Co do halki, to ją wypozyczę i pobrobuje jak sie chodzi z nia i bez niej :)) Czy tiul spodnicy tez byl taki sztywny??? Bo u mnie tak. Fenomenalnie wygladają kamyczki na tej sukni, ślicznie sie mienią :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli obie jestescie zadowolone z tego faktu to oki ja tylko napisałam co mysle zmykam juz do domu i czeka mnie samotne popołudnie bo J. pojechał do piatku do rodziców bo swieta spedzilismy u moich, wzioł sobie urlopik na 4 dni jeszcze i maja wódke \"majać\" pa 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja chciałam sandałki, ale mnie dziewczyny wystraszyły, że jak będzie padać, to będę miała czarne stopy:D kasztanowa witaj. My za fotografa płacimy 780 zł za plener + reportaż do oczepin. Narzeczona heloł ja cię pamiętam masz ślub chyba 14 pażdziernika?? Wpadaj nawet na chwilę czasem. Piękna suknia. holly nasze wspólne piękne butki są naprawdę wygodne. Ostatnio pierwszy raz miałam je na sobie i parę godzin w nich chodziłam. Dobry początek do przetańczenia w nich całej nocy:) holly ja sobie w ogóle innego welonu do tej twojej sukni nie wyobrażam- tylko mgiełka. Natalio czyli rozumiem, że zdjęcia, które mi wysłałaś mają zostać umieszczone na stronce. tiki tak ja tam się cieszę, że będę wyglądać inaczej niż inne dziewczyny, ale nie pisz, że każda panna młoda powinna wyglądać inaczej, bo tak naprawdę każda z was dziewczyny kupując sukienkę w salonie ślubnym musi się liczyć z tym, że nie jest wyjątkowa i oryginalna. Wszystkie nasze sukienki szyte są taśmowo, więc setki panien młodych będą wyglądać tak jak ty czy ja. I równie dobrze może tu jutro zajrzeć dziewczyna, która wybierze identyczną sukienkę, fryzurę i buty jak ty. A wesele będzie miała w tym samym kościele godzinę przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×