Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly a mozesz mi przeslac butki no to co - bo ja nie dostalam marcelinabiela@yahoo.com zaraz lookne na protokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra protokol - przeczytalam - ale czy ktos wie w takim razie gdzie znalezc ten formularz nr 4 o ktorymn mowa w przypadku osob nieochrzczonych? bo m wlasnie do tej grupy nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa-brunetka
Witajcie dziewczeta;) Ja swój dzien mam w sierpniu, nie powiem zaczynam sie tym wszystkim denerwowac.. ja welonu nie chce matka krzyczy ze jest obowiazkowy..ja chce suknie toffi babcia lamentuje ze musi byc klasycznie biała, inaczej same kataklizmy na mnie spadna;) a tak powazniej to mam problem z fotografem. Powiedzcie czy wy bierzecie zawodowego fotografa i jesli juz sie tym interesowałyscie prosze o informacje jaki to jest koszt ..przed swietami weszłam do jednego salonu foto i pan oswiadcxzył mi ze za sesje kosciół+poczatek imprezy+plener=minimum 1500zł cos mi sie zdaje ze zle trafiłam ..a moze faktycznie trzeba sie szykowac na taka sume? całuje mocniutko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy, nie wiem, nie widziałam takiego formularza nigdzie. Kasztanowa, ja płacę 1200 zł a on będzie z nami od 13 (plener) poprzez kościół (16) i na weselu do około 1-2 w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam za wszystko 800 zl wiec jak widzisz ceny fortografow sa rozne i nie koniecznie maja pokrycie w ich umiejetnosciach niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Holly - ja przy przymiarce mialam rozmiar miedzy 6 a 8 (34 a 36) , tak po srodku, ale zamowilam 8, bo Pani w salonie powiedziala, ze latwiej zmniejszyc niz powiekszyc. Moja suknie bedzie juz za jakies2-3 tyg:) i jade jutro kupic do niej jakies butki, ale nie wiem jakie. A o \"siusiu\" tez sie piekielnie martwie, zeby tylko wc nie bylo male, bo sie nie zmieszcze z kolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam jeszcze, że dostaniemy 100 zdjęć w formacie 13x18 = te 100 na 1 CD, i dwie CD z roboczymi zdjęciami (około 1000-1200). Marcy, no, to nieźle się Tobie udało :D Ja się uparłam, a Miś wściekał, że ktoś inny zrobi nam za mniej. Widziałam kilka jego albumów i jestem zadowolona :D Widziałam też jeden z końca października a wyglądało jak w pełni lata :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, niewiem o jakim zalączniku mówisz, ale wydaje mi się, że wszystko związane z protokolem, w tym zalączniki powinien mieć ksiądz. zresztą zapytacie to napewno wam powie ;) kasztanowa 🖐️ my placimy 300 zl, mamy tylko plener i studyjne, bez reportaża ;) musisz więc pochodzić i popytać, jak widzisz ceny są różne. duże naczenie ma chyba też to, skąd jesteś. agatka, buciki bardzo ladne 🌼 ale tak sobie przypominam, czy to nie Ty chcialaś mieć sandalki czasem?? czy pomylilo mi się z kimś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - mi wychodzi rozmiar tak pomiedzy 8-10, ale Pani tez doradzila mi 10 - bo wiadomo, ze jak schudne, to lepiej zwęzić, niz zeby bylo ciasne :)) Moja siostra zakochala sie w tej sukni :)) :)) Chyba nawet bardziej niz ja :)) Ja mam juz w zasadzie podejeta decyzje - zdecyduje sie na te suknie :)) A gorset jest poprostu fantastyczny :)) Jedyne czego sie boje, to ze ramiączka wpiją mi sie w ramiona, bo jak pewnie zauwazylas są takie sznureczki, na dodatek dosc twarde :)) Ale jakos damy rade :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - super, ze podoba Ci sie suknia, bo juz sie martwilam. Ja jakos sie nie martwie o te ramiaczka, w sumie to gorset trzymacala suknie, a te szeleczki sa raczej ozdobne. agatka - buciki boskie, naprawde piekne, tylko ja boje sie czulenek, ze sie \"rozchlapia\" i beda mi klapaly, i chyba sie zdecyduje na jakies z paseczkiem. chociaz bede miala 2 pary, bo w szkole tanca zamowilam sobie specjalne buty do tanca, tez czulenka, nie sa jakies piekne, ale baaardzo wygodne, jak by sie boso chodzilo. A do kosciola, na oczepiny itp bede miala jakies inne butki. no to co - nie moge zobaczyc twoich zdjec, bo sie nie otwieraja, w jakim to formacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - wiesz ciesze sie, ze wzięlam cyfrówke ze sobą :)) Choć zdjęcia nie ozwierciedlają calego uroku tej sukni - raz ze w salonie bylam juz po 18h i bylo tam dośc ciemno, a dwa, ze stalam raptrem na 2 metrach kwadratowych jakiegoś prześcieradla, zeby sukienki nie pobrudzic :)) Mojego misia i moją siostre zamurowalo :P ja jestem w stosunku do siebie troche bardziej krytyczna :)) Buciki juz kupilam w grudniu, ale spod tej sukienki nawet nie bedzie mi ich widac :P :P Witam kaszatnowa brunetkę - ja za zdjęcia bede placić podobnie jak Ty 🌻 tiki tak - troche wystarszylas mnie z tym czasem, ktory trzeba poświecic na spisanie protokolu :)) marcy - zaraz Ci wyśle butki no to co Szalony dzien, oj szalony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka a nie masz zdjec tych butow ktore zamowilas w szkole tanca? ja sie zastanawiam nad kupieniem pary bialych balerinek zeby miec na zmiane jak mi juz obcas da popalic albo nogi sie zmacza przynajmniej balerinki jeszcze mozna gdzies wychodzic. mam zdjecia moich butow - jak chcecei to krzyczcie - co prawda wczeaniej juz do nich gdzies link podawalam ale sama nie pamietam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie muszę wysylać Wam zdjęc moich butow bo mam identyczne jak AGATKA !!!! 🌻 Niezły zbieg okoliczności :)) :)) :)) hehehe!! Agatko, ale są wygodne - no nie??? - a co z sandalkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwczyny, nawet gust mamy tu podobny he he he holly - sukienke masz taka jak senoritka, buty jak agatka, ciekawe na kogo trafi z welonem czy ktos mi moze wyslac butki no to co, please?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - nie ma zdjecia, ale czekam juz okolo mc i niedlugo przyjda, wiec podesle zdjecie Te butki naprawde nie sa zbyt ladne, takie pol okragle-pol czubate , z bialej satyny. Ale chyba warto je kupic, bo jak sie tanczy, to sie wyginaja razem ze stopa i nic nie boli i nie cisnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - dzieki za zdjecia no to co - bardzo ladne butki, wygladaja na bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gustów to hi hi mamy faktycznie podobne bo ja tez mierzyłam te buty i sie nad nimi zastanawialam, ale do mojej sukni za bialae były, są wiec ostatecznie zakupiłam inne ale tez w daichmanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko - ja j.w. tak jak i holly i agatka:) a wiecie wczoraj zakupilysmy z mam cudne materiały, bo ja szyje kreacje na poprawiny a mama i na slub i na poprawiny, mam bedzie w lekkim kremowym rózu u dzien slubu a w drugi dzien w slicznej jabłuszkowej zieleni a ja w brazach złotawych:) i kupilam metr materiału na szal na 35 zł, krawfcow tylko obszyje i mam za 35 zl sliczny tiulowo jakis tam kremowy szal, fajnie mamy z ta krawcowa bo to nasza dobra znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wczoraj tez jak bylismy na naszej sali to sie dowiedzielismy ze obrusy i dekoracje rozscielaja juz w piatek wiec sie bardzo ucieszylismy bo to oznacza ze mozemy sami karneciki czy wizytówki jak kto woli poustawiac, wiec w piatek wieczoram poojedziemy sobie obejrzec jak nam sale naszykowali i porozsadzamy sami gosci:) superr:) hi hi fajne sytuacje nam kierowniczka opowiadała, jak to zwykle goscie zamiast do konca toast odspiewac i szampana wypic leca co lepsze miejsce wg nich zajmowac, no to u nas jesli tacy goscie beda to sie niezle zdziwia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze do twojego pytania o buty senioritko ja upatrzyłam sobie boskie ryłko, cudne i drogie - jak na buty na 2 dni, tak tak bo ja bym potem ich nie nosiła wcale, wies stwierdzilam, ze nie warto po za tym te co nabyłam sa 100 razy wgodniejsze autentycznie a obcas wysoki jak dla mnie - 8 cm! i nawazniejsze ze nie sa waskie - bo ja mam zawsze z tym problem bo mam dosc szeroka stope i rozne buty mnie zwykle pija a te - bella wygodne i tanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy w ktory daichmanie - w Legnicy i w jednym sklepie we wrocku było mało ale w Auchanie w Daichmanie - zatrzesienie, no szok taki wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki a wizytowki robisz czy kupujesz? ja patrzylam na necie to ceny sa prawie jak za zaproszenia - chyba calkiem proste biale kartoniki wydrukuje na laserowce i wytnę bo inaczej nie wiem jak to zrobic zeby nie kosztowalo majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×