Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

no to co ja jestem oburzona, że twoje butki nie figuruja jeszcze w mej własnej prywatnej osobistej skrzynce odbiorczej;) Natalio witaj rówieśniczko 🌻 Bardzo prosimy o twoje zdjęcia, odwdzięczymy się tym samym zabulinko- ja nie wiem, dlaczego ty uważasz, że twój wizerunek nie był naturalny. Moim zdaniem jak najbardziej był. katko dziękuję za maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wódki planujemy 0,5 l na głowę, ale bez poprawin i jeszcze winko będzie ze 20 butelek (na ok 50 osób) katka u nas to się nazywa brama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przypominam o przysyłaniu zdjęć- na razie mam tylko no to co i siebie też mam:D A teraz żegnam się z wami. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - poproszę też jesli mozna o zdjecie butkow zabulinka - moje zdjecia poszly z jednym z walczykow, ale przesylam raz jeszcze. BIzuteria piekna, ja na twoim m iejscu wystawilabym ja na allegro - tam jednak najwiecej osob szpera. Jest tez strona www.swistak.pl - tez podobne aukcje, ale nie wiem jak z kosztami , marza itp. Dostalam zdjecia - te ze slubu boskie, ja tez chce takie:) . A sale mieliscie cudnie przystrojona...az sie rozmarzylam:) Pieknie wygladalas w sukni, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki 🖐️ Stęsknilam sie za Wami :)) Świeta, świeta i po świetach, dopiero dzisiaj wrocilam do Krakowa - bylam na urlopie 1 dzien i chyba odpoczęlam :P Zdązylam tylko przejrzeć to, co napisałyście i tak po kolei: - zabulina - nie mam zdjęc z Twojego ślubu :( prześlij mi prosze - kasiaku kochany dzieki - za śliczną kartkę - mocno Cie ściskam i ciesze sie, ze Twoj diadem dotarl :)) - marcy ciesze sie, ze spotkanie zabuliny i Twoje doszlo do skutku :)) - seniritka - kiedy idziesz do przymiarki??? jaki rozmiar sukienki masz zamowiony?? 8,10?? Ja ostatnio sie zastanawialam jak bede robic siusiu w tej sukience :)) Czuje, ze bedzie heca!!! :P - agatko - fryzurki śliczne :)) - witam także nowe fafeterki - natalko - nie widzialam zdjecia Twoich butów :( Moglabys mi przeslać (itap@o2.pl) - pozdrawiam także gorąco maniusie, ami, katke...itd Jeśli kogoś pominęlam to przepraszam 🌻 bede jutro, to wszystko nadrobie :)) Caluje Was gorąco i zycze ślicznych snów!!!! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Katko, u nas sie to brama nazywa :D - nio to w faktycznie bedziecie miec duuuzio rozdawania :) i chyba tez w takiej sytuacji przygotowalabym sobie takie zapasy hihihi Agutko - fajnie ze jestesmy w tym samym wieku - nie jestem najmlodsza :) :D :) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka, senioritka, agatka i holly- zdjecia moich butow w Waszych skrzynkach :) spijcie slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:), a dobry, bo słoneczny:P no to co -śliczne buciki🌼, szkoda, że nie mogę chodzić na takich obcasach 😭 \"brama\" - dobre określenie:P 🌼miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ wlaśnie skończylam czytać to co wczoraj napisalyście, i po kolei: no to co - ja również poprosze o zdjęcia butków ;) katka, u nas to też nazywa się brama ;) zabulinka, czy i ja mogę dostać fotki ze ślubu?? ;) jeśli chodzi o wódkę, to mamy po 0,5 l na glowę. i najważniejsze, byliśmy wczoraj z M. i zamówiliśmy obrączki :) są z apartu. aha, i niewiem jak oni to robią, bo oglądalam te obrączki na zdjęciach i wtglądaly fatalnie, a w rzeczywistości okazaly się śliczne. jakbym miala się sugerować samym zdjęciem to bym ich w życiu nie wybrala ;) odbieramy je za miesiąc jakoś, bo nie bylo naszych rozmiarów i będę robić, i do tego grawer. aha, nie dają się niestety zmniejszać ani zwiększać, bo mają wzorek i są z lączonego zlota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko, jednak pamiętałaś o mnie 👄 dziękuje za zdjęcia, są śliczne. i w związku z nimi mam jeszcze do Ciebie pytanie: czy Wasz wystruj sali był w kolorach bialo - lososiowym?? bo ja prawdopodobnie też będę miala dekorację w tej tonacji, a balony lososiowe wyglądają na zdjęciu podobnie jak Twoje. i jeszcze jedno, Twój malżonek mial jasny garnitur, ale nie mogę dojrzeć musznika i kamizelki w jakich byly kolorach. my wczoraj chodziliśmy za garniturem wlaśnie, i chcialabym zobaczyć jak się komponuje jasny garnitur z łososiowymi dodatkami. katka, dobre to co slyszy mężczyzna :D takie życiowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zapomnialam, witam nową fafetke natalie :) napisz coś więcej o sobie, tzn. skąd jesteś i kiedy dokładnie wychodzisz za mąż. no i czekamy na Twoje fotki :) no i znowu jestem tu sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam po nieobecnosci światecznej:) maniusiu ja jestem:) wczoraj mielismy jeszcze załatwione wolne bo dogrywalismy sprawy weselno-slubne:) wszystkie zaproszenia juz rozwiezione, wszystko z ksiadzem załatwione juz dosłoanie 4 dni przed slubem tylko pójdziemy dograc reszte szczególików no i kase dac i sie dowiedzielismy ze organista woła 100 zł:o bylismy na swojej sali:0 pozmieniało sie na lepsze i wystrój ładnieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina - slubne zdjęcia doszły:) ale milusio wygladacie na nich i sala wielka - oj duze to było wesele. agatko - fryzura, która wybrałaś jest sliczna, naprawde, jaki mi czasem żal że ja nie mam długich włosków:( i uważam, że diademik bedzie przesadą, stawiam na kwiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fafetki zabulina zdjjatka doatalam ale nie zdazylam jeszcze obejrzeac zaraz nadrobie natalka - mamy slub o tej samej godzinie, fajnie nie? ja tez mam o 15 poprosze tez o zdjeatka butow na marcelinabiela@yahoo.com ja ma dzis po pracy podpisanie protokolu przedslubnego kto mi cos o tym napisze bo nie ma pojecia jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i jeszcze pytanko, bo juz mi sie pokreciło i tez zapomniałam na agatki mail mamy wysłac swoje zdjecia i cos tam jeszcze i jej Misio zrobi nam stronke tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ratuj w takim razie, napisz mi co i jak pytania gdzies widzialam na internecie ale chcialabym wiedziec jak to wyglada zabulina - suknie przesliczna, bardziej mie sie podoba bez narzutki niz z zafascynowal mnie bukiet i welon - powiedz mi jaki welon mialas - czy mi sie zdaje czy byl 1 warstwowy? no i sala tez bomba - ale tak jak ci mowilam w zyciu o niej nie slyszalam tak z ciekawosci zabulinko, pamietasz mniej wiecej menu? jesli to nie jest tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzielismy prawie 1,5 godz u ksiedza ale przynajmnie zaliczylismy odrazu 2 spotkania:) bo protokół slubny z tego co sie wczoraj zorientowałam podzielony jest na dwa spotkania 1 czesc to spisanie danych, dat chrzcin, komuni, bierzmowan i podstawowe pytania o uczesczxanie do koscioła do spowiedzi itp 2 czesc ktorej spisanie powinno sie odbyc na drugim spotkaniu po jakims tam czasie to pytania czy nikt nas nie zmusza, czy w wierze wychowamy dzieci, czy wszystkie dzieci przyjmiemy na swiat - czesc pytan o nasza wiare ksiadz nam poszedł bardzo na reke i spisał z nami odrazu 2 czesci bo mowilismy ze ciezko sie wyrwac z wrocka i to jeszcze razem, wiec wszystko juz wczoraj dogralismy i tylko jeszcze dosłownie 4 dni przed slubem pojdziemy ustalic szczegóły mszy i koniec dalismy ksiedzu wczoraj 20 zł i nie wiem czy to mało, czy moze woglle nie powinnismy dawac bo przeciez i tak sie potem kase daje? wogole to kiedy bedzieci dawac kase ksiedzu, w dniu slubu czy wczesniej? bo my myslimy te 4 dni przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tki 1,5 godz?! cholera - my jedziemy podpisac protokol ne 17.20 a mark o 19.30 uczy ma nadzieje ze zdazymy bo inaczej bedzie kicha nam ksiadz nic nie mowil o 2 spotkaniach, chyba u nas w parafi sa 1. ja ma zamiar dac 50 zl bo u nas to od razu sie zapowiedzi daje z tego co wiem(a moze sie myle?) mam w planach sie po prostu ksiadza zapytac kiedy mam zaplacic bo my bedziemy prawdopodobnie mmiec swojego ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wodeczki - 0.7 na pare najwyzej bo my mamy jeszcze 110 l wina dla angielskich gosci (w angli sie przewaznie pije wino) zabulinko - jesli to nie tajemnica to dlaczego mieliscie bezalkoholowe wesele i jak to wyszlo? moi znajomi jedni mieli (nie bylam ale slyszalam) i podobno fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki i wszystkie inne fafeterki- tak właśnie macie zrobić i przypominam o tym ostatni raz bo sama już siebie nudzę;)-WYśLIJCIE MI ZDJęCIA NA STRONKę i proszę jak najszybciej bo teraz Miś ma czas a niedługo będzie ptacował 12 godzin na dobę i wtedy na pewno nie zrobi. A teraz uciekam sprzątać bo kumpela do mnie przyjeżdża- będziemy robić projekt technologiczny- ech, czysta przyjemność:P Ale jeszcze z godzinkę będę zaglądać do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też mieliśmy tylko jedno spotkanie, nic o dwóch nie mówil. i żeby bylo szybciej to on czytal nam pytania i od razu je tlumaczyl, my tylko odpowiadaliśmy. w sumie zajęlo nam to może z pól godziny. i dalam tylko 10 zl (wrzucilam do takiej puszki), ale nic nie wolal, powiedzial że zaplacimy przy ślubie. akurat z tym nasz ksiądz problemów nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co bardzo ładne buciki. Zmotywowałaś mnie:) lecę porobić foty moich i wam wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie wiem - ale mysle, ze protokół przedslubny jest 1 i w kazdym kosciele taki sam;) przeciez nam tez nikt nie popwiedział wczesniej ze dwa razy bedziemy sie sptykac, wiec nie wiem, pojedziecie - zobaczycie! agatko zaraz wysyłam ci zdjecia:) i wszytskie fafetki - raz dwa!!!wysyłas zdjecia do agatki zeby stronka powstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja również dostanę te fotki butków?? agatko, ja na razie nie mogę wyslać fotek, bo nie jestem u siebie, tzn. zastępuje koleżankę i nie ma na tym komputerez moich fotek. a do kiedy można wysylać je Tobie?? taki ostateczny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazalam wlasnie m porobic zdjecia butow moich i obreczek w koncu i jeszcze znalezc zdjecie nasze takie zeby nas dobrze bylo widac i przesle agatko mam nadzieje ze jeszcze dzis zobaczymy jak sie moj luby sprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazalam wlasnie m porobic zdjecia butow moich i obreczek w koncu i jeszcze znalezc zdjecie nasze takie zeby nas dobrze bylo widac i przesle agatko mam nadzieje ze jeszcze dzis zobaczymy jak sie moj luby sprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 🖐️ no to co - bardzo ładne buciki :)) I na pewno wygodne :)) Jak tez zrobie foty swoich i Wam wyśle :)) W pracy mam dzisiaj istne SZALENSTWO !!! Kurcze nie bylo mnie raptem 1 dzien, a tu tyle rzeczy do zrobienia :)) Co do mojej sukienki, to omowilam tę sprawę z moimi rodzicami - im bardzo bardzo sie podoba :)) Im poźniej patrze na te zdjecia, to tez dochodze do takiego wniosku - juz tak na zimno :)) A poza tym nie chce mi sie biegać juz po salonach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
protokół mozna powiedziec był własnie taki, dosłownie z 4 pytania sie rózniły albo ich nie było no i formulaz byl tak naspisany ze byly dwie wyrazne czesci i pod kazda z czesci pisało sie date i podpisywalismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×