Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

marcy - sami zrobiliśmy:) kupiłam duzy papier sztywny taki kremowy pociełam wielkosci poszcztówki i na poł składamy - dzieki temu stoi:0 i drukujemy imie i nazwisko z tyły kwiatek jest wydrukowany taki blady szarawy - taki sam jak na zaproszeniu - tylko na zaproszeniu był tłoczony a tu jest wydrukowany i jeszcze zrobiłam dziuki i przewiazuje wstazeczke w takim kolorze jak kotyliony - sliczne są, lapiej nam wyszły niz gotowe zaproszenia senioritko - a te butki sliczne to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kokardka jest w prawym górnym rogu - tak po skosie, zrobie zdjecie to Ci puszcze, ale dopiero moge w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona_
Cześć dziewczyny:) Wiecie co, bardzo chętnie bym sie do Was podłączyła, ale strasznie niesystematyczna jestem w pisaniu na kafe...już kiedyś sie u Was wypowiadałam, jako chyba :"ja też sie zaobrączkuje", ale to takie mały epizod był, i jakoś potem nie miałam czasu... Ale za to czytam Was namiętnie...No i planuje ślub w październiku...To chyba najważniejsze kryteria spełniam, no nie???? PRZYJMIECIE MNIE...???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona_
o mamma mia!!! Tak długo sie nie odzywacie, to pewnie jakaś narada, albo postanowiłyście zwiać albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie narzeczona ze cie przyjmiemy napisz cos os sobie co zalatwione ile osob na wesele skad jestes czy juz masz sukienke i inne rzeczy itd tiki - bardzo prosze o zdjecie tych wizytówek moze byc w pon. :-) ja myslalam nad bialymi kartonikami skladanymi ozdobionymi w jakis sposob serduszkiem tylko o czerwonych konturach a w srodku pustych bo taki motyw byl na zaproszeniach no i ewentualnie bordowa wstazeczka ale chce jak najprostsze wizytowki wiec chyba zaostane tylko przy serduszku myslalam zeby je brokatowym pisakiem zrobic, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, ulżyło mi:) Wiem, że jesteście już zżyte, bo czytam forum na bieżąco, ale będę taką doczepką:) Jestem z okolic Nowego Targu, ale studiuje w krakowie. Nie mam jeszcze nawet terminu zaklepanego na 100 %, sala tylko zarezerwowana, ale wciąż bez umowy i zaliczki...Nie wspominam nawet o sukience, obrączkach, orkiestrze...tzn wszystko jest mniej-więcej ustalone,pomysłów mnóstwo, suknia w necie wypatrzona, dwie orkiestry na oku, ale tak na 100% to jeszcze nic:):):) Więc moge sie jeszcze wycofać:P Narazie jestem bardzo podekscytowana i nie myśle o niczym innym, szukam obrączek, zastanawiam sie nad bukietem, butami, zaproszeniami...Ale jakos tak ciężko ze wszystkim \"ruszyć\"... Ale jestem dobrej myśli i wiem, że wszystko wypali...Będzie to jak wspomniałam październik...Co jeszcze mogę dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona - a masz linki do upatrzonych sukienek? październik fajny miesiąc - ja tez chcialam jesienia ale nie moge bo ma z g ory narzucony urlop wiec nie byloby podrozy poslubnej napisz jeszcze ile masz lat jak to nie tajemnica i co studiujesz a na ile osob mniej wiecej planujesz wesele i ile juz jestescie razem? sorki za pytania ale my sobie tu tak opowiadamy bo latwiej kogos zapamietac jak sie cos o nim wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, że pytasz, bo tak nie wiem, co Was interesuje:) Mam 23 lata, studiuje filozofie:) Wesele chcielismy na góra 70 osób, ale po zrobieniu wstępnej listy bedzie okoła 100-110...:(:(:( Wcle mi sie to nie podoba, ale nie mam takich osób, z których mogłabym zrezygnować... Jesteśmy razem 5 lat... A zaraz poszukam linka do mojej upatrzonej sukni...I prosze o nastepny, wprowadzający mnie do towarzystwa, zestaw pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny dziekuje za przywitanie i rowniez witam serdecznie :) Ledwie przyjechalam ze szkoly a tu juz tyle stronek zapisanych - ale macie dziewczynki tempo :) Ami fajnie ze podoba Ci sie moje imie :) dzieki za mile slowko :D Maniusiu - mieszkamy 50 km od Krakowa - w takim małym miasteczku - ja studiuje ekonomie w Tarnowie - za rok bronie lic. - moj Mis obronil 2 lata temu mgr na tej samej uczelni i obecnie pracuje :) Slub mamy 22 lipca, tak jak Marcy o godzinie 15 :D Jestesmy razem prawie 4 lata - 6 maja bedzie nasza czwarta rocznica :) ❤️ Marcy - super ze w tym samym dniu i w dodatku o tej samej godzinie bedziemy slubowac :):):) czekam na zwierzenia ze spotkania z ksiedzem :) bo nas to w piatek czeka - nawet nie mam pojecia ile sie teraz placi za slub :( aha nio i mam nadzieje ze u nas bedzie jedno spotkanie :D Jesli chodzi o fotografa - bo z tego co widzialam to pisalyscie o nim - My placimy 1600 zł za ponad 200 zdjec - reportaz i plener :) w sumie 3 albumy + jedno duze zdjecie w Antyramie. Reportaz: *120-140 zdjec w formacie 10x15 + album Plener: *2 komplety zdjec 36 pozycji w formacie 13x18 * wszystkie zdjecia z sesji + album *1 komplet 34 pozycji formatu 13x18 * wszystkie zdjecia z sesji formatu 9x13 + album Do tego Zdjecie formatu 20x30 w Antyramie ! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ tesknilyscie? :) ja tak ;) dziekuje za pochwaly co do moich butkow :) :) agatka i holly- bardzo ladne te Wasze wspolne buty ;) maniusia i marcy- wyslalam Wam maila z butami, choc nie wiem marcy czy Tobie juz ktos tu nie przeslal :) ja buty kupilam w Ryłko- w sumie to bylo tak, ze dorwalam w glamour ta znizke 25%- pojechalam wczoraj, maja sporo fajnych modeli. Mierze sobie w jednym salonie, oczywiscie nie ma mojego rozmiaru (39, chyba dosc powszechny rozmiar, wiec wykupuja). Przeszlam kawalek do drugiego salonu, bo akurat w centrum sa 3 dosc blisko siebie. Tam mieli moj rozmiar z tych, ktore najbardziej mi sie podobaly. Mialam lekkie obawy co do wysokosci obcasa (jakies 7,7 cm), ale wygodnie leza, wiec ide do kasy. Pytam pania czy ta znizka obowiazuje, ona mowi, ze tak, ale tylko dnia 22 kwietnia, kiedy jest dzien glamour. My wtedy jedziemy na wesele do znajomych w gory, takze nie mialabym jak kupic tego dnia. Wiec juz wzielam, bo bardzo mi sie podobaly, choc najtansze nie byly- 200 zl, ale najwazneijsze dla mnie bylo, zeby tez w srodku byly skorzane- bo niestety niektore tworzywa mnie pieka, a tego w dniu slubu wolalabym uniknac :( senioritka- te zdjecia sa normalnie w jpg wiec nie wiem dlaczego nie mozesz ich otworzyc? :( witaj Narzeczona_- pamietam ten Twoj byly nick, ale dzis nie kojarze go juz z konkretna osoba, musialabym sie dokopac :) i kasztanowa brunetka 🖐️ - u mnie ceny fotografow niestety tez sa tak wysokie, a nawet i czasem wyzsze- poki co my za 20 zdjec (ktore dostaniemy w 3 egzemplarzach 15x21 cm) placimy 1000 zl poruszalyscie kwestie spisywania protokolu- czy idac spisywac protokol zanosi sie tez od razu te wszystkie wymagane dokumenty? jejku, jakos slabo sie lapie w tych formalnosciach :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona sukienaka bardzo ladna, prosta i delikatna co jeszczez pytan, nie wiem poczekaj az dziewczyny wroca to cie na pewno zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natalie i Nażeczoną:) wiecie - duzo ludzi w tym roku postanowiło sie pobrać:) ciagle jak kogos spotykam i rozmawiam to słysze o slubach:) marcy - widzis z to opłacalny interes, planujesz go jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co - twoja cena z a fotografa jest kosmiczna - ja za to mam 100 zdjec w tym 20 wiekszych protokol - nie musisz miec wszystkich dok - potrzebujesz dowod, swiadectwo chrztu i chyba swiadectwo ukonczenia reklkigii - ale tego nie jestem pewna pozniej donosisz zaswiadczenie o naukach i dokumenty z usc (te sa tylko 3 mies wazne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki marcy 🌻 niestety to nie jest kosmiczna cena jak na moje miasto :( my placimy 50 zl od jednej pozy- to cena u fotografa w studio (tylko tak jak juz pisalam nie raz on ma tez ogromny ogrod i robi jakby plenerowe- ja chce wlasnie tylko te, o ile pogoda pozwoli), z tego co pamietam tiki chyba placi tylko 5 zl mniej nic ja- niestety takie sa ceny w studio, tu u mnie niektorzy krzycza nawet 75-80 zl od pozy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Narzeczona :)) Masz świetny nick :)) Suknia śliczna, taka dziewczęca :)) My zdecydowaliśmy sie ostatecznie na obrączki - model z Apartu bodajże 108 - nie wiecei dziewuszki jakie są terminy realizacji??? Oczywiście chcemy z wewnętrznym grawerem :P Welon juz mam upatrzony :)) Co do bolerka, to dziewczyny przymierzalam wczoraj takie tiulowe delikatne - wklejalam tu link przed świetami i wiecie co ?? - tiul na skorze wyglada na brudny :(( Wygladalo jakbym miala na sobie szarą mgielke :(( no nic musze dalej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a masz moze link do welonu? mi mowili w salonie zeby ni kupowac wczesniej bo welony bardzo latwo lapia kurz nawet jak sa przykryte musze sie zorientowac jakie sa roznice w cenia miedzy allegro czy netem i salonem bo obawiam sie ze beda kosmiczne ale kupie welon najwczesniej miesiac przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja płace tylko 5 zł mniej niz no to co od ujecia ktore wybiore na zdjecie zdecydowalismy sie na 6 w pleneze i 5,6 w studio dostaniemy po 3 zdjecia 15 na 21 z czego po 1 w albumie, duzy portret i breloczki ha ha i wszystkie zrobione ujecia (bo bedzie ich wiecej niz gotowych zdjec) na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj oglądalismy obrączki w Aparcie, i musze przyznać, że nie wiem, jak ja wybiore jedne... poza tym chciałabym coś fajnego wygrawerować, ale nie mam koncepcji,,,Wy macie tak tradycyjnie, date i imie? Holly, czy Twoje obrączki to przypadkiem nie model 308, 479 zł sztuka z łączonego , matowego złota?Bo nam sie te właśnie bardzo podobały... Jak tak czytam, na jakim etapie jesteście, to troszke sie boję...ale jestem taką pozytywną warietką chyba, więc myśle, że z Waszymi radami ze wszystkim jeszcze zdążę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, pytałam Cie kiedyś o zaproszenia, pamiętam ze robiłaś sama...podałas mi linka na allegro, ale mogłabys mi coś wiecej napisać? Z którego konkretnie papieru robiłas, który zamawiałaś?Bo ja kompletnie sie na tym nie znam...Z góry bardzo dziękuję:)Mi sie szalenie podobają zaproszenia rolowane, i takie chciałabym mieć, więc koperty byłyby zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - welon dokladnie taki jakie sama szukam mi tez sie nie podobaja lamowki i hafty a tylko takie proste tylko odcinane welony bardzo bys sie wkurzyla gdybym zamowila taki sam? he he he a jeszcze pare stron pytalam na kogo padnie z welonem - wyglada na to ze na mnie przyznam szczeze ze cena jest przystepna bardzo bo w salonach ok 100 zl - po co przepłacac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, my zamówiliśmy wczorak obrączki, też z apartu. czekamy chyba z miesiąc. jak się dowiedywalam to u nas się tyle czeka. no chyba że traficie z rozmiarami, to wtedy sam grawer trwa krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, śliczne! Ale ja pozostane przy złotym złocie:) Przez długi czas nosiłam srebrną niby-obrączke, i teraz chciałabym zmienić:) ogólnie nie lubie złota, ale na obrączkach wolę to, niż białe... Dziewczyny, czy wszystkie macie \"fachowych\" fotografów? My mamy znajomego, który robi zdjęcia z zamiłowania, wysyła je na różne konkursy i zgarnął sporo nagród...Zrobiłby to pewnie za półdarmo...Ale nie wiemy, czy sie na Niego zdecydować.Ja sie troszke boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona - ja np. nie mam profesjonalnego fotografa, zdjęcia będzie nam rocić kuzynka mojego B. i wujek, do tego większość osób ma aparaty więc cos się z tego wybierze:) no to co - pewnie że tęskniłyśmy:P holly - sliczny welon i piękne obrączki🌼, ale sobie podobierały twoją garderobe:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marcy w ogole sie nie wkurze :P Zamów sobie nie ma problemu :)) :)) Nie bede sie przecież gniewać :)) Bede mowić: senioritka ma sukienke taką jak jak, agatka takie buciki jak ja, a marcy welon :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, kartoniki kupowalam dokladnie te: http://www.allegro.pl/item99352499_kartoniki_4_szt_zaproszenia_kartki.html tylko uwaga- w rzeczywistosci one sa bardziej w kremowym kolorze (ja akurat sie z tego ucieszylam)- tu pewnie lampa rozjasnila mocno wstazeczek i kwiatuszkow, ktpre kupowalam do zaproszen akurat nie ma w tej chwili wystawionych na aukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×