Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

-------zabuliono! jestem dumniana z Ciebie:))) ------kasiak!!!!!sto lat sto lat niech zyje zyje nam!!! -----------ewa-marchewa------Ty widze masz tak jak ja....sami płacicie za siebie? moja tesciowa-to dobra kobieta---ale generalnie bardzo lubi sie wtracac do wszystkiego-dobrze pamietam jak po wyborze sali-kreciła nosem-i juz zaczeła(niestety bezemnie!!!!) ustalac szczególy menu! tylko ze ja jej wprost mówie-co mi sie nie podoba-lub zeby trzymałą sie \"delikatnie z boku\" ---ostanio nie mogła pojąc jak mozna za same 10h wesela-płacici orkiestrze 1800zł!mnie sie wydaje ze im zadsze nasze kontakty maratonowe(np.3-4 dni w domu G.)-tym lepiej.czuje do g. mamy respekt,zawsze jej pomoge-ale to wcale nie musi znaczyc ze bedziemy jak bliznieta syjamskie!!! ------zabulinko------powiem Ci,że jestes niezwykłą rzadkoscią w tym zmanieroanym świecie....uwierz mi,wiem co mówie-na codzien niestety mam do czynienia z przerostem formy nad trescią:-P dziewczynki-macie piekne suknie-mnie sie zdaje ze kazda ma w sobie cos takiego....ze człowiekowi słów brakuje... -------no to co-----przetrzepie skórke-----Ty jako \'mama fafetka\"tak zadko ostatnio zaglądasz!!!! pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina-- Gratuluje!!!!! Dziewczyny, ktore wklejaly linki do swoich sukienek-- wszystkie ladne, jednak ja wole bardziej strojne. marcy--czuje sie juz lepiej. teraz juz robie sama tylko oklady z altacetu. za tydzien musze stawic sie u chirurga na zdjecie szwow. czy to boli? Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - 🌻 - y! dla Ciebie> to było oczywiste. kochana - ja nie dostałam Twojej pracy wić nie moge sie wypowiedziec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tiki ;) jak tam ruda dupka? mam nadzieję że mu odpuściłaś ;) zabulinko - gratulują jeszcze raz 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 zdjęcia zaraz wysyłam, nie chciałam wcześniej głowy zawracać ;) natalia - sukienka śliczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudej dupce sie dostały tylko dwa wychowawcze klapsy. nie musiałam go zbytnio karcić, sam sie kulił i wiedział, ze źle zrobił marcuś - to nie chodziło o to , że straciłam czekoladki i mi ich zal, bardziej żal mi było żołądka Trufla, bo psiakom nie robi dobrze taka ilosc czekolady i chodzilo o sam fakt ze pies NIE MOZE włazic na stół! po całym pokoju porozwalane były papierki a z pudełka strzepki zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko, zdjęcia poszły ;) jejku, został mi jeszcze tylko miesiąc. dziś muszę zadzwonić do kosmetyczki i fryzjerki i umówić się na próbny makijaż i czesanie. ale dopiero po tym weekendzie majowym. wezmę aparat i porobie zdjęcia, pomożecie mi coś wybrać mam nadzieję. zaraz wyślę wam fryzurę, którą sobie upatrzyłam (to ze stronki podanej przez którąś z dziewczyn), chcę taką lub coś podobnego. powiedzcie co myśłicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj maniusia - słuze moim zdaniem:) mialam dzis pierwszy koszmar slubny - snilo mi sie ze wstałam rano i to byl dzien slubu a ja ani sukienki ani bizuteri tyle soraw niedogadanych, polecialam mierzyc suknie i sie okzało ze koszmarnie wygladam, ojojoj co to byl za sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś mi się poczta knoci :( tiki, ja koszmary miałam jakiś czas temu, np. że ubrałam sukienkę, a ona... sięgała mi do kolan. i tak się zastanawiałam, że jak jąmierzyłam wcześniej, to była długa. no i pozostałe, że nie zdążyłam z przygotowaniami w dniu ślubu itp. czyli standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - ja dostalam fryzurke i podoba mi sie - nie wiem czy sama bym sie na cos takiego zdecydowala bo ja szukam czegos ekstremalnie prostego ale mi sie podoba wi - nie powiem ze sciaganie szwow w ogole nie bolo ale nie jest to jakis duzy bol tak ze dasz rade - a ja ci przesylam pozytywne fluidy zabulina dziekuje i uprzedzam z gory ze bede korzytsac z twojej pomocy - jak masz zamiar tego uniknac to bron sie teraz bo potem bedzie za pozno mnie od 3 dni trzyma chndra ale pogoda mam nadzieje mnnie z niej wyciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry babeczki :D Zabulinko, moje Wielkie i Szczere gratulacje... ale ode mnie specjalistą niestety... buuuuuuuuuuu bo ja za zdrowa to nie jestem...hihiihihih, Żarty żartami jedno ważne już za Tobą 🌻 Twój Michał, to jakiś cud mąż... mój nawet nie wie, że ja uwielbiam frezje, zwłaszcza w zestawieniu, wszystkie barwy tęczy... mmm one tak przecudnie pachną, rozmarzyłam się :D Powiem Tobie Kochana, że odnośnie fotografa - tak przypuszczałam, że powiesz :) Dzięki :D Maniusia, odnośnie fryzurki - odesłałam w mailu odp. :) Ami, Ewa, ja mam tak jak Wy, sami sobie finansujemy ślub i wesele, łaszki i dodatki, ciasta i wódeczkę... all. No, a jeszcze za miesiąc komunia chrześniaka - masakra. Co się kupuje chłopcu naI Komunię??? odtwarzacz mp3??? Odnośnie teściowej, wczoraj byliśmy dosłownie przelotem u niej, bo Miś potrzebował świadectwa z religią na czele - powiedziała, że nie przyjdzie na przyjęcie tylko do kościoła. Zaczynam myśleć, że jest gotowa tak zrobić, szkoda mi mojego Skarba... Acha, ona się w nic nie ma prawa wtrącać. Wie, że mamy w Róży Wiatrów - to mówi, że jej się ze stypą kojarzy, a mnie to akurat mało obchodzi i i tak nie zmienimy. My płacimy, my ustalamy. W ustaleniu dokładnego menu pomoże mi mama, już ją o to poprosiłam, a określić się mamy na tydzień przed imprezą. Moja mamcia jest kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, też miałam wycinanego włókniaka, z tym, ze ja z kolana centralnie i musiałam trzymać ciągle przez kilka dni nogę prosto, bo ise bałam, że szwy porozrywa zgięcie jej. Zdjęcie szwów to tak, jak gdybyś w palcach trzymała złożone razem trzy kartki i próbowała z nich wyciągać nitkę, którą przeszyłaś. Nie bolało, ale nie było przyjemne. Na szczęscie to tylko kilka sekund :) Czy lekarz zwrócił Tobie uwagę na to, byś się oglądała i macała? Zwłaszcza plecy, nogi... sprawdzaj, czy nie wystąpią włókniaki gdzieś indziej. Marcy, a dla Ciebie Promyczku... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 koniec fatalnej pogody... ma byc pięknie i wszystkie o tym powinnyśmy myśleć, w końcu dłuuugi weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wczoraj mielismy odebrac garnitur,ale przyslali nie w tym kolorze,wiec go nie mamy... powiedzieli,ze mamy poszukac w innych sklepach,bo oni nie beda zamawiac... bezczelnosc... maniusia, fryzurka bardzo ladna... dzis ide na probny makijaz... zabulina, gratulacje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupi pomysł miały władze uczelniane, odbierać ludziom kilka dni spokoju i radosnego wypoczywania... łechhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, szkoda gadać :( diabełek, to wy zamówiliście garnitur, czekaliście na niego i przysłali inny?? nie załamuj mnie bo my też jeszcze nie mamy garnitura i nie brałam pod uwagę że tak sklepy mogą robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak amowilismy wlasciwy material, rozmiar i kolor, a przyslali ten material, ten rozmiar,ale kolor szary zamiast grafitowego, bo..... nie mieli innego, czekalismy 2 tygodnie, wiec super... w sobote musimy zrobic rundke po sklepach, a najlepsze jest to , ze ten sie nam naprawde podobal... no i klapa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekichane z tym gajerkiem, ja bym ich tam chyba z błotem zmieszała.... jej, będę potworem przed samym ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mnie diabełku zmartwiłaś. my idziemy w przyszłym tygodniu, bo teraz M. ma drugą zmianę i nie ma jak. mam nadzieję, że nie zrobią nam takiego numeru. a swoją drogą, to ten sklep jest niepoważny skoro robi takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezczelnosc z tym garniturem na pewno znajdziecie co lepszego, glowa do gory i po raz koeljny sprawdza sie powiedzenie zeby nie zostawiac niczego na osatnia chwile mx - dziekuje za bukiet - prawie jak frezje wlasnie sie dowiedzialm ze ide dzis do fryzjera - chce farbowanko jakies o obciecie - juz czuje ze mi chandra przechodzi ;-) co ja bym bez was dziewczynki zrobila, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mx3-- dlaczego kazal Ci sie macac? Czy to oznacza, ze jesli mialam jednego wlokniaka to moga byc nastepne? Wystraszylas mnie. Na dodatek martwie sie, bo tego wlokniaka wyslali na badanie do Bialegostoku. Wynik bedzie dopiero za 3 tyg. Boze, zaczelam sie bac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi nie przejmuj sie badaniem, na pewno bedzie dobrze - to jest rutynowa procedura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ - tiki tak - dobrze, ze nie spralas pieska :)) Pieski juz są takimi łasuchami i nic sie no to nie poradzi :)) - zabulina - co do zdjęc, to ja wcale nie mowilam, ze je krytykujesz - tylko patrzysz na nie fachowym okiem - ja mam wiele szacunku do czyjegoś profesjonalizmu :)) Chodzi mi tylko o to, ze na pewno kazda z nas chcialaby mieć najlepszego na swiecie fotografa na swoim ślubie, tylko, ze czasem sie to poprostu nie udaje z róznych względow: * o dobrych fachowcow - jest cięzko * jak juz są , to zwykle porezerwowani dużo wcześniej * jak sie mieszka w malej mieścinie, to sobie mozna juz zupelnie zapomnieć, bo raczej ludzie nie decydują sie na przyjezdnych - zwlaszcza jeśli sa to duże odleglości * i czasem czlowiek musi trcohe dzialac wedle zasady: \'jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma\' :)) I trzeba wziać jakiegos Pana Wladzia - tak jest niestety Witam wszystkie dziewczyny i zycze Wam milego, slonecznego dnia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera kto gwizną słońce?????????????? ami27------------> tak,sami płacimy za wszystko i nie dajemy się nikomu wpierdzielać...sugesti wysłuchamy, ale postępujemy według własnego widzi misie wi82--------------> podobają ci się suknie strojne...czyli jakie?podaj przykładzik. Jeśli chodzi o szwy...to z tym różnie bywa, po wyrostku nic nie poczółam, ale po następnym zabiegu...wyłam przy każdym szwie...bolało jak diabli (popatrz czy się ci nie powrastały w skóre...jeśli nie to nie będzie bolało) tiki-tak----------> wiem co czułaś jak się obudziłaś Mx3--------------> kochana jesteś nie na topie...nie wiesz,że teraz na komunie kupuje sie rowery, komputery i komórki......za moich czasów to najdroższy prezent to był zegarek. Powiedzcie mi kochane...co według was jest ważniejsze......być na chrzcinach bratanicy czy bycie na ślubie i weselu brata, który na ich weselach był...kamerował i robił zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×