Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Hej, Holly :) Tak, jesteśmy \"wywrotowcami\", przynajmniej na razie;) maniusia - nie doszły do mnie zdjecia Twojej sali, tylko samo jedzonko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly! Jak tylko dostanę w swoje ręcę cyfrówkę prześlę zdjęcia! Wiesz co Twój suwaczek pokazuje inną datę niż mój. NA Twoim jest 4 miechy i 3 tygodnie a na moim 4 miechy 3 tygodnie i 1 dzień :( co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam na polski :P a co!!!! Jakiś kurde angol mi źle odlicza!!!!! Zdenerwowałam się grrrrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko, wysłałam wczoraj te zdjęcia, niewiem czemu nie doszły. wyśle jutro bo nie mam tutaj zdjęć. chyba że któraś z dziewczym Ci wyśle ;) niewiem co pisałyście wcześniej bo jeszcze nie nadrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak - faktycznie różnie te suwaczki odmierzają, ale ten polski jest chyba OK?? :)) Jestem tak padnieta, ze nie mam nawet sily sprawdzać :)) kasiaku - Ty też zaczynasz sie denerwowac??? Moja kolezanka w pracy wychodzi za mąz 17 czerwca, a przygotowania zaczęli miesiac temu (nie jest w ciązy) - naprawde podziwiam takich ludzi :)) Trzeba mieć mocne nerwy :P Ja chyba otworze sobie jakiś kalendarz co do ślubu - i w jakim terminach, bo o wszystkim na pewno nie bede pamietać :)) Jej niektore z nas (maniusia, tiki tak, senioritka) - juz za pare tygodni staja przed oltarzem :)) Jej........Chyba zaczynam panikowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly może tak bardzo jeszcze się nie denerwuje jak mój narzeczony :D zaczyna się przejmować. W niedzielę kupił sobie buty do ślubu super :P i wiesz widzę, że zaczyna się denerwować. Powtarza, że to już za cztery miesiące. Bliżej niż dalej. A tu jeszcze tyle rzeczy, nauki, garnitury + buty na drugi dzień, koszule itp.... no i jeszcze bierzmowanie :O mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ SIĘ DENERWUJĘ!!!! AAAAAAAAAAAA!!! Tyle, że nie ślubem... Matko, jak ja mogłam tak przebimbować ten czas.... Narzeczona, poszło drugi raz - na czarną mambę. Idę się powiesić na pasku od spodni.... nie, bo nie mam paska.... no to jeszcze pokuję.... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina mam nadzieję, że tego nie czytasz bo dostaniesz po..... pupie :P będzie dobrze, zobaczysz że sobie poradzisz!!!!!!!!!!! ;) 🌻 - to dla Ciebie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina napisze Ci coś na pocieszenie: Ja dzien przed obroną czyli mniej wiecej tak jak teraz 18,19h nanosilam ostatnie poprawki do pracy (moj promotor bardzo dużo jezdzil i non-stop go nie bylo) - drukowalam ją do 12 h w nocy, a potem dopiero mialam czas na potworzenie materiału z calych 5 lat :)) Wcześniej nie mialam czasu, bo caly czas siedzialam nad pracą: symulacje, wyliczenia..etc Przerzucilam ksiązki do 2h w nocy, poszlam spac, bo juz nie mialam sily - ostatni tydzien przed obrona w ogole nie spalam.... Stwierdzialm niech sie dzieje wola nieba, ostatecznie studiowalam tam cale 5 lat :)) Bronilam sie o 9h i ok 9.45 bylam już mgr (męczyli mnie pol godziny, ale trafialam na \"swoje\" pytania, a raczej dziedziny, z któryś coś tam wiedzialam). Nawet nie siedzialam tylko stalam caly czas i wyprowadzalam coś na tablicy :)) - mazalam ją ze 3 razy. Teraz jestem absolewentką IF UJ - minely juz 2 lata, a wydaje mi sie, ze bylo to wczoraj........... Nie ma rzeczy niemozliwych, jesli sie czegoś bardzo chce - pewno dasz rade - na pewno :D To tak tytulem pocieszenia :)) Ja przezylam horror, ale milo powrocic myślami do tych koszmarów :)) POWODZONKA!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly studiowałaś fizykę?????? :O to rzeczywiście musiał być horror na obronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Oj kobiety, ale duzo piszecie! Wpadlam, zeby sie przywitac i pomachac! Nie bylo mnie dlugo, bo jestem po zabiegu chirurgicznym, wiec troche cierpialam. Sluchajcie, ide w piatek mierzyc suknie slubne, bo ta ktora wczesniej wybralam nie podoba mi sie! normalnie, jak zaszlam do salonu i ja zobaczylam to bylam w szoku. Gdzie ja oczy mialam? Kwiatki byly w innym kolorze niz je zapamietalam. Postanowilam, ze zmieniam i juz! To na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku - tak fizę z informatyką - w sumie jak to mowie, to ludzie niekiedy ciekawie na mnie patrzą :)) Teraz po uplywie 2 lat jestem dumna z tego faktu... Wiedza, ktora mam z tych studiów bardzo przydaje mi sie w praktyce - z wieloma problemami sobie sama radze, zwlaszcza jeśli dotyczą problemow z kompem, czy jakimiś wyliczeniami :)) Ogolnie warto bylo. Z reglu ludzie mowią, ze studia poszly im na marne zwlaszcza jeśli nie pracują w zawodzie, ja na pewno tak nie powiem :)) Wi - kochanie, co sie stalo?? Co do sukienki, to ja też sie obawialam, ze moje oczekiwania rozminą sie z rzeczywistością :)) Ale wszystko jest OK, sukienka zamowiona, pierwsze przymiarki w sierpniu - teraz musze pobiegac za jakimś fajnym stanikiem - takim podnoszącym biust :)) Wiecie kumpela powiedziala mi dzisiaj, ze ma koleżankę, ktorej ksiądz nie chcial dac slubu, ze względu na ......dekolt ..... i biegali za jakimś szalem, zeby ją zakryć :)) Heca niezla!!! Kasiak, moj mis jeszcze nie ma garnituru, obrączek też nie mamy, ale skonczyliśmy nauki i zaczęliśmy poradnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiek pracuje nad figurą, chce schudnąć :)) Zobaczymy jak mu sie to uda :)) Ale przynajmniej ma motywację :)) Kasiaczku, czy ten komplet, ktory zakupilas na allegro - jest w rzeczywitości bardziej blyszczący niz na zdjęciach??? Jak jestem bardzo ciekawa swoich kolczykow - przyszly już (mam awizo w skrzynce), ale nie chce mi sie iśc kurcze leń jestem :)) W ogole nic mi sie nie chce - praca wypelnia moje zycie i praca mnie wykańcza :))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze prowadze jednostronny monolog :D hmmmm lubie tak czuje sie jak Agatka (pozdrawiam Cie!) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly-- mialam usuwanego włókniaka. na szczescie zabieg nie byl bolesny, bardziej nieprzyjemny . gorzej czulam sie w domu, gdy znieczulenie odchodzilo. jeszcze jutro czeka mnie zmiana opatrunku. u mnie w parafii tez byl taki przypadek, że proboszcz nie chcial udzielic slubu, bo panna mloda miala duzy dekolt i prawie cale plecy gole. ale jemu akurat sie nie dziwie. co za problem przykrys sie chocby delikatnym szalem. przeciez kosciol to miejsce swiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, ale już wszystko w porządku z Twoim zdrowiem :)) Kurcze Wi, to ja już zaczynam sie bac - czy ja wezme ślub tego 16 września. Moja sukienka jest bardzo wydekoltowana (w sumie to chyba nawet nie mam takiej bluzki) - plecy też mam prawie do polowy odkryte... Ale bede miala bolerko - i welon - mam nadzieję, ze troche mnie osloni :)) i wyjde z kościola jako zona misia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej jak trafie na jakiegoś ksiedza \"pacana - upierdliwca\" i bedzie robil problemy ........ I co wtedy każą mi sie przebrać - ciekawe w co??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz czuje sie dobrze, tylko jeszcze troche miejsce wokol rany obolale. holly-- mysle, ze bolerko wystarczy. Ja bede chciala uszyc szal. Nawet z tiulu wystarczy. Chodzi o to, żebt choc troche przyslonic ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tu tak sobie gawędze, to zadam jeszcze parę pytan: - czy drugie spotkanie w poradni jest oddzielne?? Bo tak mam zaznaczone w tym kwestionariuszu.... i teraz nie wiem??? - skad mam wziąc kartke na ktorej ksiadz bedzie podbijal spowiedź??? - kiedy placi sie księdzu za slub, w momencie spisywania protokolu, czy przed uroczystością??? - czy świadkowie musza być u ksiedza wcześniej niz w dniu slubu, czy wystarczy ze bedziemy mieli ich dowody osobiste??? - czy trzeba przynieśc do ksiedza świadectwo religii (moze byc maturalne)?? - skad wiadomo: kiedy klęczec, kiedy stać w czasie ślubu??? Pogubilam sie w tym..... i nie wiem :)) to chyba tyle na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Wi, tylko, ze ja bede miala takie bolerko, ktore przyszloni mi rece i ramiona, a dekolt pozostanie odkryty :)) Senioritko - a Ty skarbie co z tym fantem robisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zmieniając temat: Gdzie wybieracie sie dziewczynki na długi weekend majowy?? Bo ja jade do rodzicow, odwiedze znajomych, przyjaciól - mam nadzieję, ze pogoda dopisze :)) 2 maja na szczęscie nie pracuje - bede sie urlopowac - a co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde..
holly--podtrzymuje swoje zdanie, ze takie bolerko wystarczy. Na dlugi weekend wybieramy sie z P. do jego brata w odwiedziny. W koncu! Caly czas odkladalismy to z braku czasu. Az wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly--ta odpowiedz wyzej to ode mnie. siedze przy kompie z kolezanka , ktora zamiast mego nicku wpisala swoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi - pozdrow koleżanke :)) No bo już sie zdzwialam, ze to jakaś nowa fafeterka :)) OKI - dobra, spadam :)) Milego wieczorku, zabulina - nie stresuj sie :)) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly odpowiadam na pytania: biżuteria baaaaaardzzzzooooo błyszczy, wygląda ślicznie:D Naprawdę, całkiem inaczej niż na zdjęciu, tysiąc razy lepiej. Poza tym rzeczywiście za tą cenę, co ten sprzedawca s[rzedaje, to nie szkoda nawet z ciekawości kupić. Najwyżej komuś oddasz;) My mamy chyba wszystkie spotkania w poradni wspólnie, ale nie jestem pewna (w czwartek mamy dopiero pierwsze) Kartkę chyba dostaniecie od księdza jak na zapowiedzi dacie... U nas księdzu płaci się tydzień przed ślubem ( mam napisane: \"na tydzień wcześniej złożyć wszystkie zaświadczenia i ofiarę) Trzeba pokazać księdzu świadectwo maturalne. On sobie tylko potem w papierkach zaznaczy, że pokazaliście. Świadkowie muszą przyjść w dniu ślubu z dowodem os. Wcześniej nie muszą chyba. Skąd wiadomo, kiedy klęczeć? Mojej przyszłej szwagierce ksiądz podpowiadał:) w trakcie mszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, ze ta bizuteria jest taka ladna - mam nadzieję, ze te kolczyki beda pasowaly, bo i tak innej bizuterii nie przewiduje :)) Poza tym kupilam je za takie grosze, ze warto wyprobowac , chocby dla samego sprawdzenia :D My chyba mamy osobno tę poradnie, ale i tak pojdziemy razem - najweyżej bedziemy osobno wchodzic :)) Ksiedzu świadectwo maturalne pokazac - ha - tylko gdzie jest moje świadectwo :D to jest pytanie Czuje sie jakbym skonczyla szkole sto lat temu :)) Co do świadkow, to dobrze, ze nie musza byc od razu, bo jeden świadek jest zamiejscowy :)) Dzieki Agatka bardzo mi pomoglas :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko dla ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 holly spróbuj sobie pogadać ze sobą, to dobrze robi;) Jutro jadę z tatą obejrzeć to mieszkanko na przetarg. Denerwuję się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze, ze ksiądz podpowiada, co robic i kiedy w czasie mszy - bo ja nie mam bladego pojecia :)) Mam nadzieję, ze bede na tyle trzeżwo myslaca, ze uslysze, co tam ksiądz chce do mnie powiedzieć :)) Bo z tymi emocjami nic nigdy niewiadomo :D Mam nadzieję, ze udalo mi sie nadrobic zaleglości z ostanich dni (w pracy mlyn i nie mogę sie tak czynnie udzielać) Pozdrawiam wszystkie fafetki, te nowe i te stare :)) Milego wieczorku!!! Ide prasować :O Nie lubie tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×