Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dziewczyny, ja juz zmykam do domku, tzrymajcie sie cieplutko, milego dlugiego weekendu, pomslcie o mnie i o tiki, dzieki odezwe sie 26 z pelna relacja (o ile to wszystko przezyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku to do zobaczenia trzymam kciuki duzo szczescia a ja mam wolne od 28.06 Dziewczynki milego weekendu zmykam maniusia dzieki za fotki tylko czesc udalo mi sie zobaczyc ale te ktore widzialam podobaja mi sie bardzo a sama poczulam ze to juz tak blisko.Do zobaczenia w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu - wy oczywiscie tez wygladaliscie slicznie oboje, bardzo do siebie pasujecie. :) My lecimy na Mauritius. Wiec chyba sie nie miniemy, w innych kierunkach. ja musze mojego miska pakowac, bo zawsze mama go pakowala, a teraz żona, coż za los;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!! Dziś czasu niewiele, ale wpadłam się przywitać:) Dzięki maniusiu za fotki, Kiedysiu - za maila, odpoiszę w wolnej chwili, a w piątek będę trzymać kciuki:) Właśne zeżarłam pół kilo truskawek i bardzo dobrze mi z tym... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - uroczo wygladacie na tych fotkach :)) Wielkie dzieki za ich przeslanie :)) Jak tam czytam co Wy jecie dziewczynki, to ja stwierdzam, ze chyba jestem nienormalna :P Kiedys też lubilam truskawki, a teraz mogą dla mnie nie istniec :)) Nawet ostatnio bylam w knajpce z kolezankami i jakis obcy, nawiedzony gośc kupil mi cala butelke szampana i powiedzial , ze kupilby mi tez truskawki, gdyby tam byly - a ja na to\" ze nie lubie\" (szampana zreszta tez) a on powiedział, ze jeszcze nie spotkal dziewczyny, ktora gardzi truskawkami :P :P :P Senioritko - piszesz, ze pakujesz meza - moj misiek tez zawsze byl prany, prasowany i pakowany przez swoja mamę - a teraz nic z tego. Powiedzialam, ze niech na mnie w tych sprawach nie liczy - i o dziwo zacząl machac zelazkiem, prasować swoje koszule i nieźle mu szlo :)) Wracajac do jedzonka - dzisiaj tez koleżanka przyniosla serniczek (pyszny ponoc) a ja jej mowie ze nie chce i zeby mi dala kotleta :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seniritko kochana, wiem, wiem - widzisz, nie było cię długo i nie jesteś w temacie:D Otóż ja na te truskawki czekałam z niecierpliwością, aż zejdą do 5zł/kilo - i dziś zeszły!!!!! Dlatego zamierzam się nimi w najbliższych dniach nieprzyzwoicie obżerać i to zupełnie bez wyrzutów sumienia:) Senioritko, ale jeszcze raz to powiem - wyglądałaś bosko - jak taka porcelanowa laleczka, w którą mała dziewczynka może sie wpatrywać godzinami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! senioritko i maniusiu--serdeczne gratulacje i dziekuje za zdjecia. wygladalyscie przepieknie!!! dlugo mnie nie bylo, bo wyjezdzalam na uczelnie. zaliczylam sesje a w przyszlym tygodniu chyba sie bronie. dokladnej daty jeszcze nie znam, ale u nas ustalaja to w ostatniej chwili. takze czeka mnie teraz mnustwo stresu!!! jesli chodzi o moja sukienke to chyba rezygnuje z szelki na szyje. mam nadzieje, ze gorset mi nie spadnie. kupilam tez buty. jak bede u P. to Wam wysle fotki. zmykam sie uczyc. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ale byk! oczywiscie mialo by \"mnóstwo\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam wi dla mnie mnóstwo czy mnustwo obojętne,mam nadzieję że wszystkie pamiętacie że mam dyslekcję a nie jestem walnięta:). MANIUSIU PISZE WIELKIMI LITERAMI:PROSZE O ZDJECIA knobi3@interia.pl zaglądam na skrzynkę i zaglądam a tam ciągle...nic:( całuje was wszystkie i do napisanka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam wi dla mnie mnóstwo czy mnustwo obojętne,mam nadzieję że wszystkie pamiętacie że mam dyslekcję a nie jestem walnięta:). MANIUSIU PISZE WIELKIMI LITERAMI:PROSZE O ZDJECIA knobi3@interia.pl zaglądam na skrzynkę i zaglądam a tam ciągle...nic:( całuje was wszystkie i do napisanka:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusiu zdjecia super! slicznie wygladalas :D chyba tez sie przekonalam do tego welonu upietego na gorze :) myslalam o wlosach polrozpuszczonych i nie mialam pojecia co zrobic z welonem bo nie chcialam go miec wysoko, ale mi sie spodobalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie truskawy juz po 3zł:-) Ala dzis nie zdążyłam kupić:-( Sala załatwiona, pani powiedziała, że dla nich nie ma różnicy czy będzie 55 czy 65 os...wszystko ustalamy na koniec września(jedzonko itd) a ilość osób zadzwonimy podać we wt przed ślubem. Dogadaliśmy sie bez problemu, super właściciele (szef w cene wesela dorzucił nam tort:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja dostałam tylko kilka zd na samym początku, a nie mam rzadnych z pola(coś dziewczyny pisały że ono takie śliczne) no i tych co dziś wysyłałaś:-( A ja własnie wciełam kilogram czereśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszcze tych truskawek i czeresni! :( Ewo maniusia dzisiaj wysylala chyba te same zdjecia do dziewczyn do ktorych nie wyslala wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, za 3 zł???? To ja przyłączam sie do Tijki i też zazdroszczę;) Tijka - a ty piękną datę ślubu masz- moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem zabulinko :) i wyobraz sobie ze nie planowalismy duzo wczesniej - date ustalilismy w kwietniu :) P. sugerowal 19 sierpnia ale ja uparlam sie na 26-ty :D a truskawki bym i za 5 i za 10 zlotych kupila byleby tylko sprobowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulko:( To faktycznie musisz być niepocieszona :( NIe ma tam u was tego w ogóle..? Czy \"Unijne\" i tylko wyglądają jak truskawki;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wpadlam na chwilke! tijka-- slubujemy tego samego dnia, szkoda tylko, ze nie mozna podzielic tego calego slubnego stresu na nas dwie. niestety kazda z nas przezywa go w calosci. pozdrawiam Was wszystkie! ps. ja tez sie dzis truskawek najadlam i nadal mi sie chce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa truskawki irlandzkie nawet podobne smakiem do polskich... ale nie takie slodkie niestety :( no i drogie bo paczuszka chyba 30 czy 40 dkg kosztuje okolo 3-4 euro :( Wi no jakby mozna bylo ten stres podzielic... :) ale z drugiej strony to jeden taki dzien w zyciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijko - no to naprawdę jesteś bidula:( W sumie w Irlandii nie ma też tyle słonka, pewnie dla tego nie są takie słodkie... Ale widzę, ża - poza Holly, która ogólnie rzecz biorąc jest żywieniowym ewenementem :) - jesteśmy generalnie truskawkożerczyniami:) Może założymy jakąś tajną organizację..??? :) Mykam teraz na tańce, papa - i do napisania;) 🌼 🌼 🌼 dla Was, bo nie ma ikonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko jestem za :P ale przylacze sie tylko pod warunkiem ze bedziecie mi paczki przysylac z truskawkami hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze wszystkie juz pouciekalyscie... :( a ja jeszcze 1,5h musze w pracy siedziec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Mogło być gorzej, mogli przerżnąć wyżej:):) Ale mieli tak cholerne szczęście podczas cąłego meczu,m że już zaczynałam myśleć, że to ta pielgrzymka, co ją dziennikarze uskuteczniali w ich intencji, zadziałała:) I kot wie - może tak było - może byłoby 5:0 :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! gdzie sie podziewacie??? wszystkie macie dzisiaj wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz pojutrze kolejne dwie nasze panny powieksza grono szczesliwych mezatek :) a czy oprocz zabuliny, senioritki i maniusi ktoras jeszcze ma juz weselicho za soba? z tego co wiem to nie, ale moze o czyms nie wiem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, napewno:)Ja tez odpoczywam, ale na internecie:)mam dzisiaj wolne, teoretycznie powinnam sie uczyć na egzamin, ale jakoś tak...nie chce mi sie, wole pomyśleć i poczytać o weselu:) Wiesz, że nigdy nie miałam okazji z Tobą, tijko, pogadać? Opowiesz cos o sobie w krótkim skrocie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×