Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a wiesz ze dokładnie to samo pomyslałam sobie o tobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko!!!!!!!!!tobie wysłąąłm w pierwszej kolejnosci!!! aaaa jak cholera robi sie tee kwiatki i serduszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Ami,ja dostałam to z zaręczyn:):):):):):)jak już pisałam wczoraj powinnyśmy zrobić sobię jakas nasza Galeria :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawidziłyście???i nic???nie wiem co robie źle!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ja dostałam także nie martw sie ze cos robisz zle,ja Cie iwdziałam noi rodzinke :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba też się zaobrączkuje
witam dziewczyny!Moze do Was dołączę, jak będę wiedziała coś konkretnego:) Planujemy ni z gruszki ni z pietruszki, na październik, ale nic nie mamy załatwionego, i nie wiem, czy to w ogóle sie uda:) Jak myślicie? Póki co, mam pytanie do "no yo co".Czytałam, że sama robisz zaproszenia, mozesz cos wiecej na ten temat napisać?Robiłas jakieś "kolory", czy czarny tusz Ci wystarczył? Ja chciałabym zaproszenia "rolowane", bez kopert, przewiązane wstążeczką, ale nie mam pojęcia,j ak sie do tego zabrać... Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też się zaobrączkuje -> 🖐️,a dlaczego ma nie wypalic??? :):) napisz cos wiecej skad jestes ile z facetem chodzisz??? no no no jak na pazdziernik to ostro muscie sie wziac za szukanie sali,orjiestry itp. a z jakiego jestes miasta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba też się zaobrączkuje
cześć arona! Mieszkam w okolicach Nowego Targu, ale studiuje w krakowie. A ślub byłby w moich okolicach, czyli prawie góry:) Spotykamy sie dość długo, bo w październiku właśnie minie 5 lat:), słodkich, cudnych i miłych...Jakoś tak spontanicznie wpadliśmy na pomysł, żeby pobrać sie właśnie w tym roku. No i pasuje nam koniec września, albo październik. Musimy tylko poszukać sali, a w moich okolicach nie ma ich za wiele, ale pocieszam sie tym, że to juz jesień, a w jesieni to raczej mało wesel:) No i jakoś nie bardzo jestem w tym wszystkim zorientowana...byłoby ok. 80 osób, bo ja mam sporą rodzine... Czytam juz Wasz topic od dłuższego czasu, i notuje co ważniejsze rzeczy, ale im więcej sie dowiaduje, tym mniej wiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko masz?????:D mam pytanie for you:jakiej odzywki uzywasz ze masz tak piekne włosy-nierozdwające-nie to co ja:( ty dopiero bedziesz miałą pole do mnewru z welonem bąź sroikiem:) zresta takze bardzo podobaja mi sie włosy no to co i holly!!!!!!!!!!! jak sie tak zastanwaim co ja zrobie z moja głową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też się zaobrączkuje ->>> heheh to tak jak ja tez jestem nowa,a dziewczynki ,przybieraja takie tempo ze nie sposob czasem nadazyc,no ja mam wesele na 50 osob,wiec dosz małe:P:P:P no ja mysle ,ze najwazniejsze jest okreslenie czy chcecie robic wesele w restauracji czy jakims domu działkowca,zaklepac termin a potem Ksiedza noi reszte tj.kamerzyste jak chceie ,zdjecia,no troszeczke musucie pochodzic i popytac,ale wart,bo te przygotowania sa najsympatyczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami nie mart sie ja tez nie mam zielonego pojecia co zrobie z wlosami:(:(:(:( sa okropne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam uciekam bo głodna jestem!!!!do jutra !!!!!!!!!śpicie smacznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba też się zaobrączkuje
na myślenie mam ogromne teraz:):):) Poza tymi wszystkimi przygotowaniami, musze sie za jakąś diete jeszcze zabrać, i jakieś 5-6 kilo zgubić...preferuje francuską: RANO: sex i keks POŁUDNIE: keks i sex WIECZÓR: sam sex JAK NIE ZADZIAŁA: odstawić keks... łatwa i przyjemna, zaczynam od jutra... Mam jeszcze jedno pytanie:jak powiadamiałyście rodziców o tym, że chcecie sie pobrać? Jakoś oficjalnie, czy poprostu przy kotlecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami dostałam maila, super zdjęcia - ja jakos nie mam ze swoich zareczyn, to bylo tak dawno... :( a co do wloskow, to do kazdego mycia klade maseczke na 2 minutki i raz w tygodniu na 20 minut - jakos nie dbam o nie specjalnie, za to okropnie męcze, prosowanie, suszenie, ukladanie - po mamie mam ich duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko jaka maseczke???ja wypróbowała ich masssse a moje niesczescia nadal sie puszą i zyja własnym zyciem:( uciekam do jutra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta maseczka to "Loreal Professionnel - intens repair\" - to taka specjalistyczna maseczka fryzjerska. w salonach sa bardzo drogie, ale ja kupuje ja na allegro, i jest napewno oryginalna kosztuje 60 zl i jest jej 500 ml - troche drogo, ale sie oplaca, bo starcza co najmniej na 4mc, kiedy uzywam jej do kazdego mycia i wcale malo nie nakladam. uzywam tez szamponu z tej samej serii, super tez jest oprocz tych 2 produktow nie daje zadnych innych ochronnych, to smialo wystarczy jak bedziesz chciala, to podam ci link do tych produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, jak sie robi te suwaczki, bo cos mi nie wychodzi?! chyba za glupia jestem. poprosze o instrukcje obslugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×