Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatko, pewnie, że zapowiadać!! Jeśli ktoś niekumaty i faktycznie nie pomyśli, że będziecie w dwójkę, to może np. kupić 1 kremówkę na Wasze przyjście, a nie dwie, i będzie mu łyso ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko kochana jesteś :D kurdelek serdelek. Uśmiałam się!!!! 🌻 ----- dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie podpisałam tone dokumentów nowym nazwiskiem, ale dziko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wszystki wypowiedzi Idę się szykować, bo jak nie zdążę, to mnie pawel ubije:P Chociaż dalej nie wiem, o co on się wścieka, bo ja się nigdy nie wyrabiam na czas:D Powinien się już chyba przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mowia wasi faceci do waszych mam? Oczywiscie po slubie. Ja do mojej tesciowej mowie babcia a maz nie wie jak wiec bezosobowo. Mame ma sie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaa do swojej teściowej mówisz \"babcia\"???? Z tym się nie spotkałam szczerze mówiąć. A spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza mój Paweł powiedział, że jak mu moja mama powie, że ma mówić mamo to będzie mówił, ale jak znam moją mamę, to nie powie:P Ja będę się starała mówić bezosobowo, jak tylko się da, chociaż wiem, że Pawła mam będzie chciała, abym mówiła mamo. Do teścia mogłabym mówić tato już teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak domyślam się, że Iza ma dziecko i do teściowej mówi babcia w zastępstwie dziecka abo do dziecka np. idź do babci, pojedziemy do babci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek mówi do mojej mamy mama od świąt Bożego Narodzenia - ale to jest kobieta z innego świata:) do mojego ojca to sie chyba nigdy nie przełamie a ja do jego rodziców na weselu wolałam tescie, az powiedziałam tato a od tego czasu ich nie widziałam jeszcze i własnie nie wiem jak sie bede zwracac, ale eraczeni nie mamo, tato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najzdrowsza forma to mówienie po imieniu, ale na to ani moi ani Pawła rodzice w życiu nie pójdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozwiązałam sprawę tak, że moja teściowa to Mama I*** (w miejsce kropek wstawia się imię:D ) a teść - tato R***** (ibidem:) ) I mówię tak. Zwracając się wprost, mówię też trzecioosobowo, \"niech mama..\" etc. Ja tam bym może i mogła mówić po prostu mamo,ale jakoś ta moja teściowa nie bardzo, więc nie mówię - na to trzeba sobie zasłużyć :D Kasiak, to fajnie, choć nie wiem dokładnie, z czego się uśmiałaś, to się cieszę;) Też jesteś kochana zresztą, i masz 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem rok po cywilnym, mam malego synka i stad ten wygodny zwrot babcia, zreszta maja inna synowa ktora mowi tak samo jak ja. Za tydzien mamy slub koscielny i wesele i moze dobrze by moj maz zaczal mowic do moich rodsicow JAKOS inaczej. moja mama tez nie zaproponuje zeby mowil mama bo mame ma sie jedna dlatego stwierdzila ze juz woli zeby mowil Gosia do niej ale moim zdaniem to zbyt odwazne. Synowe mojej cioci mowia do niej Dorcia i jest ok, nio ale ciocia to luzara jest i agentka nieziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moim zdaniem to jest bardzo dobry omysł, aby do teściów mówić po imieniu- ja sama bym tak chciała. Szybko się przyzwyczaicie. I nie ma co chłopa zmuszać, żeby mówił mamo, widocznie ma swoje powody, żeby nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama bym do tesciowej nie powiedziala mama. Zreszta zadzwonila do mnie kiedys ( przez tel latwiej) i powiedziala ze nie mam jej mowic pani, ja oczywiscie juz zestresowana bo niby o co jej chodzi, Kontynujac powiedziala ze nie oczekuje mowienia mamo bo rozumie ze mame mam jedna ale mam do niej mowic babcia to bedzie wygodniejsze i juz meza bratowa tak mowi wiec luz. Nio ale ona jest starsza. ja mam mloda mamusie 17 lat starsza od mojego meza wiec chyba po imieniu by bylo ok. Juz ich widze\" goska ja rozpuszczalna poprosze \" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z innej beczki naprawde polecam ponczochy samonosne, rewelka, taka wygoda z siusianiem, bo jak kieca długa i na kołach to ja nie wyobrazam sobie jeszcze rajstop naciagac bo u mnie zawsze pod cycki trzeba naciagac ponczoszek ani razu nie poprawiałam, trzymały sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popołudnie miałam pracowite więc nie wchodziłam. Trzymajcie kciuki za godzinkę będę już u przymiarki jak mi dalej tej kiecki nie poprawiła to zabije!!!!!!!! Odezwę się wieczorkiem bo zostałam słomianą wdową ;) więc wieczór przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D wlasnie wrocilam z drugiej lekcji tanca - wczoraj byla pierwsza i musze przyznac ze ... rewelacja. Do tej pory mialam lewe nogi do tanca, a teraz normalnie sie zakochalam. Wspaniale. Wczoraj uczylismy sie podstaw Walca angielskiego, Disco fox, Walca wiedenskiego i Dwa na Jeden a dzisiaj kolejne figury do tych tancow - obroty itd. Zdecydowalismy - bedziemy tanczyc Walca angielskiego do piosenki Noce i Dnie :):):):) a jesli chodzi o tesciow - ja do swoich bede mowila, oczywiscie jesli zechca mamo, tato - u nas juz tak jest przyjete i nie bedziemy tego zmieniac - ale napewno jak bede rozmawiala z nimi to nie bede zwracala sie w sposob: mamo, niech mama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Ja dzis szybko wróciłam do dokmu z pracy bo o 11 i chciałam z wami popisać ale nie udało sie mój wypoczynek diabli wzieli bo musialam szyc poszwy. Jak tak to moja mam naburmuszona na mnie jak niewiem nawet sie nie odzywa a teraz kazała mi szyć Jestem wsciekła. Maniusi przeslij mi swe fotki prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wekkendu fafetki! stronka Agatki działa ale trzeba by ja teraz uzupełnić!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, Daibełku z chodziłyscie do ubikacji same czy z np starszą druhną (świadek)??? Zabulinka wyobraziłam sobie sytuacje jakby tak Agatka weszła do cioci a ona z kapa mówi, że myslała, że sama przyjdzie i nie ma drugiego ciastka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna sprawa zalatwiona - wrocilismy przed chwila od koscielnego - dalismy mu 50 zl :) i od organisty - nic nie dostal bo powiedzial ze i tak w tym dniu nie byloby go w naszym miasteczku. Cale szczescie, ze mielismy w zapasie innego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dziś spisywać protokół ale zostało to przełożone na połowe lipca a nawet mozemy w sierpniu. Dziś moje kochanie pracowało 18 godzin rano w przemoczonych ciuchach a teraz pewnie grzecznie w łózeczku leży szkoda ze nie mieszkamy razem.Własnie zabulinko i wszystkie mężatki na tym topiku jak mówicie do swych teściowych i jak to się zaczeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nobi wpada i nikogo nie ma...nikt o nobim nie pamięta nobiemu jest smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi :P ja jestem ;) mecz ogladam Niemcy-Argentyna :) Mam nadzieję, że Argentyna wygra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra pogadam sama ze sobą... Co do zwracania się do teściów to nie mam zamiaru zwracać się do nich mamo czy tato,mame mam jedną a taty już niestety nie mam więc jeszcze trudniej by mi było do przyszłego teścia mówić tato bo w serduszku tak jakoś ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć kasiaczku! Ja też oglądam jednym okiem i też jestem za argentyną:) jak tam w domciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×