Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

No niby tak, agatko, ale jakos tak... nie w moim stylu:)Nawet jak spojrzałam z przymruzeniem oka, to mi sie nie podobało. Ale mój złoty środek odnosnie wesela-robić wszystko tak, jak chcemy. NIGDY WSZYSTKIM NIE DOGODZIMY, A NAJLEPIEJ, JAK DOGODZIMY SOBIE:)a pytałas, więc odpowiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo cenię wszelkiego rodzaju opinie, bo lubię wiedzieć, co ludzie myślą, ale jak się chyba dało już zauważyć, nie jestem z tych, co się za bardzo przejmują, co kto mówi:P Mi się to podoba, szczególnie, że nie będziemy mieć typowych oczepin, więc zawsze to jakaś atrakcja. Ale dzięki ci bardzo za opinię. A co ty robisz o tej godzinie przed komputerem? Ja robię projekt, ale strasznie mnie intryguje, dlaczego ty w sobotnią nic siedzisz przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie powinnam przerabiać kilka programow do nauki szybkiego czytania, zrobić testy na inteligencje wielorakie oraz inteligencje emocjonalną...ale a praktyce-siedze na kafe, i szukam fryzury i makijażu na ślub:D A w poniedziałek mam egzamin, i znowu jutro będzie panika...No niestety, tak to juz ze mną jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz tak się zawzięłam, żeby nie mieć żadnej poprawki we wrześniu, że siedzę jak głupia w sobotę w nocy i projekt męczę:P Ale już kończę na dzisiaj, bo jutro w nocy z kolei termodynamika mnie czeka:O Straszne jest życie studenta, który się uczy:O Bo dla takiego studenta płną gębą to jest super:P Także dobranoc Narzeczona, owocnych poszukiwań życzę. Fryzurki na gimbli możesz przejrzeć. Tam jest mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby, która ciekawa, włączać telewizory na dwójkę o 15. 10:) O balu napiszę później:) 🌼 na niedzielę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale tu pusto.... zabuś nie miałam okazji oglądać, co tam było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agatko, obiektywnie rzecz biorąc, nic ważnego:) Subiektywnie - chciałam się pochwalić, bo mój Klient z sesji ślubnej sprzed 2 tyg wygrał Festiwal piosenki Zaczarowanej (wiesz, przy moim podejściu to prawie rodzina, hehe;) ) - i chciałam wam przy okazji pokazać, czemu on się wam wydawał taki jakiś inny. Nic superważnego:) Dobra - a teraz o regulaminie wesela - sam pomysł bardzo mi się spodobał, tak, jak niektóre itemy - np ten o zobowiązaniu się do zorganizowania lepszego wesela:) Ale częśc jest do chrzanu, zwłaszcza te o wynoszeniu rzeczy, i to podwójnie do chrzanu - bo ta część gości, której do głowy by nie przyszło wynosić cokolwiek może się poczuć urazona, że coś takiego się sugeruje, a z kolei ta część \"potencjalnie zdolna\" do tego może sie poczuć sprowokowana i zrobć \"na złość\". Ale sam pomysł fajny i \"płodny\" - można powymyślać cos śmiesznego i bardziej neutralnego:) A teraz o TUSZU - otóż zastosowałam się do Waszych wskazówek, choć nie było łatwo - nie wiem czemu, ale jakoś przeminęła moda na wystawianie testerów w drogeriach - przynajmniej testerów tuszy :o Sporządziłam sobie listę waszych sugestii, i tak: - Rimmel - fajny, ale dla osób o jednak gęstszych rzęsach naturalnych:) - Gumowa szczoteczka - ibidem:) - Maybelline Volume Express z zakrzywioną szczoteczką - BOMBA. Stworzony dla mnie - solidnie pogrubia, \"podłuża\" i podkręca. Więc go kupiłam - czarny:) ale że czułam nidosyt, chciałam jeszcze kupić brązowy - i tu zaczęły się schody. JEŚLI CHCECIE KUPIĆ BRĄZOWY TUSZ TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD FIRMY ASTOR. Tusz czarny i brązowy nie różnią się absolutnie niczym, jeśli chodzi o kolor! Nie wiem, na co oni liczą - że jak napiszą \"brown\" na zakrętce, to klientkom na mózg padnie i staną si hiperdaltonistkami? Miałam nieprzyjemną sytuację, bo właśnie nie było brązowego testera, a sam tusz Air Max(tester czarny) bardzo mi się spodobał - no i kupiłam tak w \"półciemno\", licząc, że kolor będzie się zgadzał z opisem. Nawet do głowy mi nie przyszło, że może być inaczej. No i w domu czekał mnie mały surprise - a że nigdy nie daję sobie w kaszę dmuchać, z paragonem podrałowałam do drogerii i grzecznie poprosiłam o wymianę wadliwie oznakowanego towaru tudzież o zwrot pieniędzy. Nabiedziłam się, baby liczyły, że nie znam praw konsumenta, ale w końcu zwróciły mi pieniądze - kupiłam L`Oreala Panoramic Curl - piękny brąz, a tusz OK (lepszy miałam kiedyś brązowy tej samej firmy Lash Architect, ale juz nie chciałam wydawać aż tyle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na balu było superekstra:) Podeślę wam zdjęcia, jak będę mieć chwilę na obróbkę:) Co prawda w mojej hiperobcisłej sukni po pierwszym posiłku straciłam we własnych oczach na atrakcyjności, hehe, ale i tak było super;) Papa babki, dobranoc! I dzięki za pomoc w sprawie tuszy;) Ah - jeszcze jedno. Otóż na ten bal sprawiłam sobie samonośny stanik Freebra - co się \"przykleja\", taka nowość. Kupiłam go na Allegro za 15 zł, nie licząc specjalnie, że przy moim rozmiarze cokolwiek zdziała, ale że miałam suknię bez pleców, postanowiłam zaryzykować - i naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Dziwne uczucie co prawda, ale kurczę - to działa! Nie tak dobrze, jak normalny, solidny stanik, ale różnica jest zauważalna. To taki cynk ode mnie;) No, a teraz papa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) córka marnotrawna powróciła! zaraz puszczam foty ależ to były zakjręcone 2 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak - zdjęcia super !!! Slicznie wygladalas / wyglądaliście :)) Poproszę o resztę - w miare możliwości :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was bardzo jesli doszły maile po pare razy ale ja mam ciagle komunikat z problemem przesłania maila i puszczałam pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez powrocilam... bylo super, super, super... na razie musze sie pozbierac w pracy, zaraz wysylam zdjecia, ale tylko te, ktore ktos nam robil... przez nasz wyjazd w podroz poslubna jutro odbieram od fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc tiki i diabełku wszystkiego najlepszego ja mam slub za 5 dni wiec do uslyszenia prosze was o zdjecia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarło, dotarło:) kolejna śliczna panna młoda:) nie bałaś sie o pogode diabełku, bo u mnie z rana padało, po 12 sie przejaśniło dopiero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja na chwilke, przywitac sie :) 🖐️ dawno mnie nie bylo ale mam teraz maly kociol i zupelnie nie mialam czasu. pochlania go poszukiwanie mieszkania, bo niedlugo konczy nam sie umowa i nie chcemy czekac z tym do ostaniej chwili. wczoraj mielismy ostatnia konferencje kursu przedmalzeskiego, wiec mamy to za soba. ciagle jeszcze pozostaje nam poradnia :( na szczescie to tylko dwa spotkania. nawet nie wiem co u Was, bo nie mialam czasu czytac na biezaco, ale po poludniu postaram sie nadrobic zaleglosci. teraz musze sie wyrwac z pracy bo jestem umowiona na ogladanie jednego mieszkanka :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki i diabelku - witajcie mezatki!! :) ja tez poprosze o fotki bo az mnie skreca z ciekawosci! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti - poszły:) ipowodzenia kochana ! ślub i wesele to wspaniała chwila i tak szybko mija, łech................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi teraz moge udzielac rad jak zabulina:D ja juz jestem ta po! a własnie zabulinko czekam na Twoje opinie na temat mojej sesji - to co przesyłam to tylko namiastka, nie wiem czy najlepszy wybrałam do wysłania wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) w końcu trochę czasu znalazłam. nie pisałam bo w pracy miałam - i mam :( zapiernicz. do tego sesja, więc nie było kiedy. ale już na szczęście chociaż sesja z głowy :) diabełek, tiki - gratuluje i życzę wszystkiego najlepszego 👄 tiki - nie dostała Twoich fotek :( diabełek - odpisałam na emaila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są zdjęcia - odpisałam na emaila :) ale czujesz jakąś taka wielką zmianę?? bo ja jakoś niebardzo. może dlatego że mieszkaliśmy przed ślubem razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie czuje zmian, tylko jakos tak jest miedzy nami inaczej, tak iskrzy az normalnie, tacy jestesmy dla siebie czuli i mili, niech to wiecznie trwa!!! ja wiem, ze temu sprzjało wolne, urlop, wyjazd .....ale łudze sie, ze tak juz nam do smierci zostanie! wiem, że wraca codziennosc, praca, pranie itp, mijanie sie w drzwiach ale bedziemy sie bardzo starac zeby tak milusio było na wieki!!!!!!!!!!:):):) no i moze zrobilismy małą dupke w noc poślubna:P my tez maniusiu mieszkamy, jzu ze soba kupe czasu wiec pod tym wzgledam zadnych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×