Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Hej, hej, Witam już mężatki :D [kwiat}ki dla Was :D Ja również proszę o zdjęcia. Odnośnie przygotowań, dostałam ofertę na szycie mojej upatrzonej sukni. 750 z materiałem. Dla mnie bomba :) Będzie taka jak na stronie agatkowej. Poumawiałam się na fryzurę i make up. Próby obydwu mam 14 sierpnia :) okazuje się że czeka mnie też farben na głowen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - poszły:) musicie sie upominac kto chce kobitki, bo to kurcze człek nie spamieta by kogos nie pominąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra... tyle w waszych oczkach pasji do siebie i miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, twoje zdjecia super, a co myslicie o moich, jak wygladalismy? powiem wam ze w czwartek i piatek mialam straszny stres,a w sobote po prostu tyle sie dzialo,ze nawet sie nie obejrzalam, jak juz wychodzilismy z kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Tiki właśnie odbieram Twoje zdjęcia i zdjęcia Diabełka zaraz opowiem jakie są ale i tak wiem, żer na pewno piękne!!!! Holly tak Ogrodzieniec to 15 km ode mnie ;) szkoda, że nie napisałaś że będziesz bo mogłybyśmy się spotkać :) Zabulinko fajnie, że bal się udał. A myśmy zawojowali!!!! Nad zalewem było SUPER!!!! A dziś z samego rana odwiedziłam pana doktora w celu zakupienia panthenolu :P zjaraliśmy się, że hej!!!!! Wszystko mnie boli mimo użycia wysokiego filtru :P chodzić nie mogę, leżeć nie mogę aż dziw że przespalam tę noc. No dobra lecę oglądać zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - mam z powrotem internet - hurrrrrrra co prawda nie mam sily na czytanie was wstecz ale mam nadzieje ze nie zapomnialyscie o mnie przygotowanaia pelna para - zostala mi jeszcze fryzura do ustalenia reszta w miare wszystko ustalone jak chcecie to wam wysle menu - ustalilam w zeszlym tyg - lacznie z obiadem w drugi dzien i na szczescie tanio boje sie tylko ze ze wszystkim nie zdaze bo pierdolek sa tysiace a czasu malo, o mojej sesji nie wspomne dobrze ze sie w pracy odrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marcy🖐️, kurcze ty masz teraz inny adres nie? ja ci puscilam foty na yhoo - to dojda czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzialam kofana - swietne sa ja mam 3 adresy ale yahoo i gmail sprawdzam regularnie jak ja sie za wami stesknilam dziewczyny nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem juz gdzioe jedziemy w podroz poslubna mark stwierdzil ze chce zaszalec i byly pomysly typu mexyk (juz nawet wstepnie zarezerwowalismy wycieczke), kuba i kenia ale w koncu wszystkie nie wyszly bo pogoda w tych miejscach o tej porze roku jest po prostu okropna - lacznie z huraganami wiec jedziemy do turcjie ale za to full wypas - 5* i all inclusive czyli hulaj duszo piekla nie ma, huuuuuuuuuuuuuuuuura!!!!!!!!!!! jescze niegdy nie bylam na prawdziwych wakacjach!!!! juz sie nie moge doczekac tylko sie boje czy wszystko mi sie uda za welsele zrobic na czas aha pytanko - jak to jest jak sie ze soba mnieszka to trzeba isc do 1 czy 2 spowiedzi przedslubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane w pracy kongo:( Tiki i Diabełku przyślijcie mi zdjęcia prosze.knobi3@interia.pl Muszę sie ewakuować!:(! Buziaczki dla wszystkich babeczek!!!!!! Nie zapominajcie o mnie kiedy tkwie w tym kieracie zwanym pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki zdjęcia piękne🌻 Marcy gratuluję i zazrdoszczę podróży po ślubnej. Robert też ostatnio coś mówił, że jeszcze w tym roku powinniśmy zaszaleć i polecieć gdzieś sobie :) Robert bardzo chce na Kube a ja na Rodos, ale jeszcze zobaczymy ;) Marcy a z jakiego biura podróży jedziecie??? Bo ostatnio przeglądałam strony internetowe różnych biur i powiem szczerze, że wszędzie tak pięknie itp a tyle się słyszy, że ludzie zostali wystawieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy super! chyba każda z nas zasłużyła na solidny odpoczynek po tej bieganinie!. No dobrze uciekam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak chyba z wezyra - jeszce nie zaplacilismy ale chce to zrobic w tym tyg to jest biuro ktore organizyjuje tylko i wylacznie wycieczki do turcji wiec wszystko jest dopeite na ostani guzik jesli chodzi o rosdos i kube to rodos jest 4 razy tansze - przynajmniej last minute kuba to minimum 8000 na osobe wiec chyba bardzieju sie na rodos oplaca jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześćKoffane! :):) Witam wszystkie Dawno Niewidziane Męzatki!!! Jest nas coraz więcej!! :D Tiki - wyglądałaś ślicznie i z radością stwierdziłam, że miałaś na sobie naprawdę biżuterię ode mnie:D Dumna jestem jak pawica:) Diabełku - też wyglądałaś cudnie!! Zupełnie inaczej, niż na zdjeciach, które dostałam od Ciebie \"po cywilnemu\" - tzn na tamtych też jesteś śliczna, ale na tych.... promieniejesz:):) Kasiaku - lecz się, skarbie:):) bidulo, pewnie nawet ubranie cię pali... Maniusia, cześć! Nadal trzymam te kolczyki dla ciebie, ale nie wiem, czy je jeszcze chcesz?? Marcy kochana - odpisałam na maila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka ;) dziś w nocy spałam tak jak mnie Pan Bóg stworzył :) a teraz siedzę w stroju w kompielowym ;) ale spoko ta pianka panthenol jest super, a efferalgan świetnie koi ból :) Zabulinko co prawda o 15 nie oglądałam na TVP2, ale coś koło 20 chyba była druga część i tam chyba nawet był ten chłopak. To piękne, że mimo swej niepełnosprawności został pokochany przez w pełni sił i energii kobietę. Wielki pozytyw dla mniej!!! To mi się podoba :) Marcy też wolę jechać na Rodos ;) hmmmm bajka!!!! Oglądałam ogłoszenia właśnie na rodos i nie jest tak drogo coś koło 2000 tyś za tydzień na jedną osobę a coś 2500 na dwa tygodnie w hotelu *** i allinclusive, znane biuro podróży, ale jednak musimy to sprawdzić. Problem w tym, że nie mam pojęcia gdzie sprawdza się biura podróży. Pomóżcie kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie może jakiegos dobrego styliste na slub? najlepiej w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, najlepiej wejdź sobie na portal Gazet pl - tam kiedyś był dział dyskusyjny (forum, znaczy się) odnośnie nie tylko biur podrózy, ale nawet pojedynczych hoteli! Nie pamiętam dokładnych namiarów, ale to było na Gazecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Ja tu widzę, że wy to się znacie jak łyse konie i to aż nawet głupio się wtrącać między was a z kim ja mam pogadać o swoich przygotowaniach???? :-(no i pochwalic jak już będzie po wszystkim?????????? :-(( PS. Wszystkiego naj.................. dla świeżo upieczonych mężatek bo z tego co wyczytałam to tu takie właśnie są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_guu opowiadaj ;) co już załatwione a co jeszcze w pielichach??? Bo jak widzę ten dzień tuż tuż :D anku niestety nic nie mogę polecić bo ja z innego regionu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, przeczytałaś moje szczegółowe sprawozdanie co do tuszy?? W końcu kupiłam ten, który mi poleciłaś - dzięki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc niestety najgorsze jeszcze przedemną mianowicie załatwienie licencji bo ślub bierzemy w innym kościele. Wiem, że nie dają jej zbyt chetnie bo wszyscy z tego kościoła uciekają bo po wybudowaniu nie było w nim nic robione i to już prawie ruina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie wspomnę o tym że za miesiąc ślub a moja suknia............. JA NIE MAM SUKNI! Byłam w sobotę na przymiarce i wszystko jest nie tak i teraz muszę jeździć co tydzień na przymiarki bo trzy miesiące temu jej sie nie chciało za to wiąść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka tak przeczytałam :) ale kupiłaś w końcu ten L\'oreala czy ten Meybeline??? Ja również byłam baaaardzo zadowolona z tego tuszu. Jeden z najlepszych, ale nie polecam z tej serii w czarnym opakowaniu bo bardzo szybko wysycha. Nie jest to tylko moja opinia, moje koleżanki również nie są z niego zadowolone. Najlepszy jest ten w granatowym lub niebieskim opakowaniu ;) L\'Oreala nigdy nie używałam :O i niestety nie mogę się wypowiedzieć na ten temat. Właśnie przeglądam to forum na Gazecie. Jest jeszcze i już jestem zadowolona, bo piszą czarno na białym z jakich biur korzystać a jakie omijać wielkim łukiem. I szok piszą aby omijać Scan Holliday!!!! A ja właśnie oglądałam ich oferty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu a jaką suknie masz na oku??? Skąd jesteś??? Na ile osób wesele??? Jaką wódkę kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panoramic Curl 35zł. A Maybelline był w promocji za 16!! Trzeba chyba jednak było kupić na L`O na allegro, ale potrzebowałam na ten bal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×